Mobile English

Olsztyn

Opinie o Mobile English

jio

wydaje mi się, że mogło chodzić w tym przypadku o sprawy prywatne. Skoro zarobki były satysfakcjonujące przy pełnym etacie, to nie mam wątpliwości, że Transcom jest w porządku wobec zatrudnionych osób.

buba

ja pracuje w ME w Warszawie. Pracuje już długo od 1,5 i patrząc na szkołę to bardzo się poprawiła. Pensje są na czas jest wiecej klientów i nawet zaczeli pomagac w zdobyciu materiałów dla uczniów. NIe mogę narzekać chodź pensja mogłaby być większa.

szczurek

Profesjonalna kadra,indywidualne podejście,wysoki poziom nauczania i elastyczna forma kształcenia,oraz co najważniejsze miła atmosfera i to preferuje Mobile English.Świetna szkoła ,naprawde polecam!!!!!

Inne miasta

Może w Olsztynie jest OK ale z tego co słychać o tej szkole w całej Polsce to mało prawdopodobne. Duże problemy z wszystkim, a największe z klientami i kasą. Ja nasłuchałem się n alekcjach o nich takich rzeczy,że aż mi było wstyd,że kiedyś tam pracowałem. teraz nawet do CV tego nie wstawiam

ogólnie zadowolony

Wszystko OK, stawki może mogłyby być większe, ale generalnie to co najważniejsze jest Ok. Wypłata: zawsze do 6 dnia każdego miesiąca. Kontakt z biurem jest przyjemny. Uczniowie, jak to ludzie bywa różnie, przeważnie zajęcia są w formie indywidualnej, więc można się zaprzyjaźnić :) Napewno biuro (przynajmniej to w Olsztynie, bo jak czytam inne opinie w necie to bywa różnie) stara się utrzymać Ucznia więc nie ma dużej rotacji.

Zostaw opinię o Mobile English - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobile English