Opinie o LKW Fredrich Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie LKW Fredrich Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie LKW Fredrich Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LKW Fredrich Sp. z o.o. w Kielce

Zinzak

Zima zima zima 2 tys robie w tygodniu Zadowolony jestem jezdze na kraju u Wojtka

Oleg

2 auta u nich jezdza wszystko ok miedzynarodowka spedytor Artur Poleceam

Leszek

Praca poukładana, troche za mało kilometrów, ale mozna się dogadac ze spedytorem, trzeba pilnowac dokumentów i platnosci sa terminowo. Pozdrawiam

Pelle

Zadowolony wstawiam im 3 busa.

Sony
@Pelle

Ja jezdze u nich juz 4 I jest git Czasem mnie złoszcza hahah Ale kasa na czas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LUDZIE !

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie LKW Fredrich Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Itaka Ada

Moze kiedys ślizgali się z płatnościami. Ale od dłuższego czasu nie mam problemów. Nie znam firmy która na poczatku istnienia nie miałaby problemów. Polecam spedytorów krajowych - okres zimowy świetnie przygotowany

Leszek

Ja jestem zadowolony Ludzie (usunięte przez administratora) jak zawsze Boja się dać dobra opinie zeby nie starcic roboty POLECAM !!!!

Fassion Trans

Jak na spedycje nie jest źle

Anita krawczyk

Zadowolony jestem . Moze kilometry nie beda zabojcze w grudniu Ale najwazniejsze ze płacą

miro

lipa

nieważne1234

Nie polecam

Arnold

Zadowolony współpracuje juz 2 miesiace poki co nie narzekam. Płaca co najważniejsze Ciekawe jak sobie poradzą w okresie zimowym

olo

Gwarantują 12 tyś. km ? I co ? nie dotrzymują słowa???

olo

Spoko. Dzięki kolego za info. Raczej ominę ich szerrrokim łukiem ;-) A może mógłby ktoś polecić jakąś porządną firmę gdzie można byłoby pojeździć?

Jkl

Nie polecam

@Jkl

DLACZEGO NIE POLECASZ TEJ FIRMY??? Właśnie zamierzałem podjąć z nimi współprace...

Alfar Trans

Miesiac temu wystartowałem pierwszym autem. Pierwsze dwa tygodnie były ciężki, zanim wskoczylismy na odpowiednie tryby. POLECAM jestem z Wrocławia

EuroTrans

Zadowolony bardzo :) Tylko Pani Sylwia mam 3 auta u niej

zadowolony kierowca

Jeżdżę długo i nie zamierzam rezygnować. Warto współpracować

Krzysztof

Płacą w terminie zadowalająco, nie mam żadnych problemów z tą firmą. Polecam!

Niki

Jestem zadowolony z współpracy. Jezdze z nimi na busach

Awatarek

Bardzo dobra spedycja polecam bardzo !!!! :)

Robert

współpracuję z nimi od kwetnia i wszystko dobrze się układa. Auto nie stoii tylko jeździ cały czas, pieniądze fajne i na czas . Wystarczy dobry kontakt ze spedytorem i trochę pojęcia o transporcie

Bea
@Robert

Mam pytanie a tak naprawde ile km wychodzi miesiecznie i ile wychodzi za km

Zostaw merytoryczną opinię o LKW Fredrich Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w LKW Fredrich Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LKW Fredrich Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LKW Fredrich Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LKW Fredrich Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 459 ocen.

LKW Fredrich Sp. z o.o.