Opinie o LKW Fredrich Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie LKW Fredrich Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie LKW Fredrich Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LKW Fredrich Sp. z o.o. w Kielce

Warta uwagi, dobre warunki

Olek

max

Dobre miejsce dobra kasa i konkret warunki

Polecam

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie LKW Fredrich Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Kamil

Polecam firmę bardzo fajna młody zespół mila atmosfera :)

olek

Podobno mają dobre warunki współpracy? Ktoś coś więcej powie ?

jarosław

trafilem z polecenia jako kierowca, polecam dobra robota

Ja również

janek

Nie wiem czemu tak narzekać ja tam wspominam dobrze prace w Lkw

Na jakie benefity można liczyć w LKW Fredrich Sp. z o.o.?

Figi

Teraz to zaraz tam polecą zwolnienia a nie rekrutacje i taka prawda

Aga

Kiedyś dawali multisporta i ubezpieczenia jakieś dodatkowe, teraz nie wiem już

Jak długo trwa proces awansu w LKW Fredrich Sp. z o.o.?

grzegorz

Z tego co mi wiadomo to około 3 miesięcy ale teraz wstrzymali rekrutację

Stary teraz to przecież każdy tylko zwalnia , nikt nie rekrutuje

barti

@barti

Dość krótka, choć pozytywna wypowiedź. Czy mógłbyś ją rozwinąć i napisać co konkretnie podoba Ci się w zatrudnieniu? Szczegóły dotyczące warunków wynagrodzenia i zatrudnienia bardzo przydadzą się na forum , więc zachęcam Cię do wpisu.

Nie wiem, czy wiesz, ale na forum zabrania się podawania danych kontaktowych. Skoro miałeś nieprzyjemną sytuację związaną z firmą LKW Fredrich to może mógłbyś przedstawić bardziej szczegółowo, jak wyglądała cała sytuacja? Chętnie poznam, czego dokładnie doświadczyłeś.

pokrzywdzony

@pokrzywdzony

Smutno się czyta takie wpisy, mam nadzieję że Twoja sytuacja zostanie szybko rozwiązana. Jeśli byłbyś tak miły i podzielił się potem jak zakończyła się ta sprawa to byłbym wdzięczny.

grzegorz

Polecamy LKW Fredrich Sp. z o. o. Godna firma , współpraca dobra.

Dominika

@daro, prosiłabym o bardziej rozbudowane wypowiedzi, niestety samo "nie polecam", nie pomaga innym w poszukiwaniu pracy. Potrzebne są tutaj konkrety, takie jak, rodzaj umowy, ścieżka awansu, benefity, czy kwestia nadgodzin. Takie wyjaśnienia bardziej pomagają innym w wyborze, czy LKW Fredrich jest dobrym pracodawcą.

marzena

Polecam firmę, po rekrutacji dostałam pracę na stanowisku call center , stawki zadowalające więc nie ma na co narzekać.

Byłam na rozmowie, miła i sympatyczna atmosfera, ciekawe warunki. Czekam na odpowiedź ze strony Pani, która mnie rekrutowała.

@Anna

Witam Pani Anno. Proszę o informacje dotyczącą adresu, gdzie z Pani była na rozmowie. Tel 665524738

@anonymous

ul.11 Listopada , Katowice

Henry

Czy firma potrzebuje pracowników? Może stok wie?

Witold

Czy firma prowadzi rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o LKW Fredrich Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w LKW Fredrich Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LKW Fredrich Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LKW Fredrich Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LKW Fredrich Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 459 ocen.

LKW Fredrich Sp. z o.o.