EBOF Europejskie Biuro Ochrony Finansów

Długołęka

EBOF Europejskie Biuro Ochrony Finansów

Opinie o EBOF Europejskie Biuro Ochrony Finansów

opinia

Panowie opamiętajcie sie bo zostaniecie sami.!!!!

Monika
@opinia 04.10.2018 16:39

Co masz na myśli? Do kogo konkretnie kierujesz swoją opinie? Pracujesz obecnie w EBOFie? Jeśli tak co możesz powiedzieć na temat benefitów pozapłacowych dostępnych dla pracowników? Czy w ogóle firma obecnie oferuje benefity? Jeśli tak, to jakiego rodzaju są to beneifty?

Wro
@Monika 18.10.2018 15:20

Firma ze świetną atmosferą

polatucha

ściemniacze kretacze naciagacze odradzam

potwierdzacz
@polatucha 07.07.2016 15:05

potwierdzam yes

Jak wygląda praca w EBOF Europejskie Biuro Ochrony Finansów? Czy osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Twoja opinia może okazać się bardzo cenna!

wf

@ hcp303 na jakiej podstawie tak twierdzisz? jakies konkrtety>

bob

byłem ostatnio na rekrutacji na stanowisko specjalisty windykacji wierzytelności korporacyjnych, niestety nie udało się ale odniosłem wrażenie, że firma działa naprawdę ok. Będę próbować jeszcze raz za jakiś czas.

hcp303
@bob 16.09.2016 21:35

Widocznie nie byłeś NAJTAŃSZY, bo to chyba było najistotniejsze kryterium przy rekrutacji.

NIE POLECAM

EBOF - Stanowczo odradzam.

ja

Jak najbardziej polecam i pracę i współpracę z tą firmą :)

Właściciel

....na dowód czego w I kwartale 2015 roku średnio negocjator terenowy w EBOF robił ponad 4300 km miesięcznie ;) Tanie kłamstewka sprawiają, że ciężko na gowork.pl o wiarygodną opinię, a przecież taki jest cel portalu. Nie planujemy kasować Państwa opinii, pozostawimy to ocenie naszych Klientów. A jeżeli ktoś z Państwa faktycznie jest niezadowolony z naszych usług - prosimy nie tylko o wystawienie negatywnej opinii, ale i o kontakt z naszym biurem. Takie uwagi również są dla nas cenne, nie jesteśmy nieomylni.

bee

hehe ebof robi nottaki z terenu z google maps a pozniej kieruja sprawe do swojej kancelarii

lil

masz rację mnie też oszukali

Zostaw opinię o EBOF Europejskie Biuro Ochrony Finansów - Długołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EBOF Europejskie Biuro Ochrony Finansów