Opinie o EUROPEJSKIE BIURO OCHRONY FINANSÓW SP Z O O w Wrocław

EUROPEJSKIE BIURO OCHRONY FINANSÓW SP Z O O
2 45 35 5 1
asdfg

jak wyglada praca na windyk jacy sa przelozeni, fajne wyplaty, benefity?

TakNie2
Pimpa
@asdfg

Jesteś przeciętny, zarabiasz przeciętnie Jesteś ponadprzeciętny, zarabiasz bardzo dobrze. Wymagania duże, praca trudna, dobrze się zarabia.

TakNie1
@Pimpa

Czy praca jest trudna, skomplikowana? Czy emerytka sobie poradzi?

Kulawy Roger Nowy wpis
@Monika

nawet kulawy sobie poradzi, im bardziej upośledzony, tym bardziej tu pasuje...

Kacperek Nowy wpis
@asdfg

chodzisz, zastraszasz ludzi, wymuszasz pieniądze, takie tam codzienne czynności...

Esteta Nowy wpis

Jak już wpadniesz do szamba i sięgniesz dna, to miejsce będzie dla ciebie dopiero wtedy odpowiednie...

Zbyniu Nowy wpis

Trzeba nie mieć honoru i godności, żeby pracować w tym tworze...

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z EUROPEJSKIE BIURO OCHRONY FINANSÓW SP Z O O? Oddzwaniają zawsze?

TakNie1
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Zaciekawiona

Jak zarobki i benefity w windykacji ? Z komentarzy wynika, że w firmie nie ma benefitów typu multisport lub opieka medyczna.

na co to komu?
@Zaciekawiona

a kogo to obchodzi? może jeszcze aromatyczna kawa do tego i tego typu podobne bzdury? Liczą się konkrety, a przynajmniej jakieś widełki płacowe, cokolwiek konkretnego.

Tak1Nie
Opopoij
@na co to komu?

Najwidoczniej dla wielu benefity to sens całego zatrudnienia, podobnie jak darmowa kawa i herbata.

pytanie

jakie warunki pracy? Co proponują? a) rodzaj umowy b) auto (słuzbowe czy własne) c) jak własne to jak ze zwrotem za paliwo d) rodzaje zleceń (porfel własny/inkasso) e) wielkośc rejonów

Nazangażowany były pracownik

Bardzo kiepskie warunki współpracy, marne pensje, Panowie właściciele nie szanują pracowników. nie polecam

Tak2Nie2
Ooo
@Nazangażowany były pracownik

Bzdury

Tak1Nie1
Oooo
@Nazangażowany były pracownik

Ja mam zupełnie inne zdanie, w firmie pracuje się rewelacyjnie.

Tak1Nie2
Henry

Zarobki to temat do ustalenia podczas rekrutacji. zależy od wielu elementów. Trudno dostać się do pracy?

bob

byłem ostatnio na rekrutacji na stanowisko specjalisty windykacji wierzytelności korporacyjnych, niestety nie udało się ale odniosłem wrażenie, że firma działa naprawdę ok. Będę próbować jeszcze raz za jakiś czas.

Tak5Nie2
hcp303
@bob

Widocznie nie byłeś NAJTAŃSZY, bo to chyba było najistotniejsze kryterium przy rekrutacji.

Tak8Nie
Oskar
@bob

O co dokładnie byłeś pytany? Jakie wymagania wobec Ciebie miały osoby prowadzące rozmowę rekrutacyjną...?

Gałganek

Super firma, dba zarówno o pracowników jak i klientów. Nigdy nie było żadnych problemów robionych pracownikom, a kierownictwo jest bardzo wyrozumiałe. Serdecznie polecam.

Tak3Nie2
@Gałganek

Dziękuje za podzielenie się Twoją opinią. Wyrozumiałe szefostwo to dość istotny aspekt zatrudnienia. Ty, jak rozumiem, nadal pracujesz w Europejskim Biurze Ochrony Finansów? Jeśli tak, powiedz nam, jak oceniasz atmosferę, która panuje w firmie?

opinia

Panowie opamiętajcie sie bo zostaniecie sami.!!!!

Tak1Nie

@opinia

Co masz na myśli? Do kogo konkretnie kierujesz swoją opinie? Pracujesz obecnie w EBOFie? Jeśli tak co możesz powiedzieć na temat benefitów pozapłacowych dostępnych dla pracowników? Czy w ogóle firma obecnie oferuje benefity? Jeśli tak, to jakiego rodzaju są to beneifty?

Wro

Firma ze świetną atmosferą

Tak4Nie1
pick
@Monika

benefitem jest wiele rzeczy, niekoniecznie standardowych. W zespole jest kilkadziesiąt osób i codziennie można się w EBOF sporo nauczyć, to dobry pracodawca.

Tak2Nie

@Wro

To już kolejna opinia dotycząca atmosfery. Ten aspekt w bieżącym wątku najwyraźniej zasługuje na to by go rozwinąć. Tym bardziej, że atmosfera w miejscu pracy to jedna z ważniejszych kwestii dla osób, planujących podjąć zatrudnienie w danej firmie. Czy możesz powiedzieć nam, jak określiłabyś atmosferę panującą w Europejskim Biurze Ochrony Finansów? Oceniasz ją jako pozytywną?

polatucha

ściemniacze kretacze naciagacze odradzam

Tak7Nie
potwierdzacz
@polatucha

potwierdzam yes

Tak3Nie

Jak wygląda praca w EBOF Europejskie Biuro Ochrony Finansów? Czy osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Twoja opinia może okazać się bardzo cenna!

wf

@ hcp303 na jakiej podstawie tak twierdzisz? jakies konkrtety>

NIE POLECAM

EBOF - Stanowczo odradzam.

Tak4Nie
ja

Jak najbardziej polecam i pracę i współpracę z tą firmą :)

Tak5Nie1

Właściciel

....na dowód czego w I kwartale 2015 roku średnio negocjator terenowy w EBOF robił ponad 4300 km miesięcznie ;) Tanie kłamstewka sprawiają, że ciężko na gowork.pl o wiarygodną opinię, a przecież taki jest cel portalu. Nie planujemy kasować Państwa opinii, pozostawimy to ocenie naszych Klientów. A jeżeli ktoś z Państwa faktycznie jest niezadowolony z naszych usług - prosimy nie tylko o wystawienie negatywnej opinii, ale i o kontakt z naszym biurem. Takie uwagi również są dla nas cenne, nie jesteśmy nieomylni.

Tak10Nie1

bee

hehe ebof robi nottaki z terenu z google maps a pozniej kieruja sprawe do swojej kancelarii

Tak8Nie

lil

masz rację mnie też oszukali

Tak21Nie

Zostaw opinię o EUROPEJSKIE BIURO OCHRONY FINANSÓW SP Z O O - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie