Metrona Polska

Opinie o Metrona Polska

xxxtxx

Nie polecam, wykorzystywanie pracownika do MAX. Robienie po 12 lub 16 godz. co drugi dzień czasami codziennie. Oczywiście po 8h pracy za darmo robi się na buty dla dyrektora oddziału. Nie płaci za wykonane zlecone odczyty. Pyta jednego barana i pisze nie dotyczy. [usunięte przez moderatora] Mam nadzieje że ta kantująca firma padnie w niedługim czasie.

Metrona pojebona
@xxxtxx 11.10.2012 19:03

Padnie kolego, to juz pewne, kwestia czasu.. Z takim podejsciem do swoich pracowników mur beton.

Zostaw opinię o Metrona Polska - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metrona Polska