Opinie o Pracomania w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pracomania. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pracomania o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracomania w Warszawa

Pracomania.pl Jerzy

Dzień dobry, projekt w Stadthagen wystartował, pierwszych 40 osób jest już szkolonych. Jak można się było spodziewać przy takiej ilości osób będą jakieś niedociągnięcia (dlatego jestem na miejscu aby móc natychmiast reagować). Jeżeli chodzi o pracę, jest to trening a nie właściwa produkcja (składasz fotel samochodowy a potem go rozkładasz i tak w koło). Z tego co mówią chłopacy zadanie jest bardzo proste i jak na razie nikt nie narzekał na ból rąk (raczej jak coś doskwiera to nogi od stania). Mamy kilka kwater, od dobrych po bardzo dobre (niestety w większości są dalej niż zakładaliśmy - około 21-24km). Mieszkania są w pełni wyposażone: jest pościel, garnki, pralki i internet (na jednej kwaterze pękła rura pod budynkiem i przez 2-3 dni będzie problem z wodą, ale szukamy już innych kwater gdyby nie dało usunąć się awarii na czas). Fabryka przydzieliła nam ludzi na różne zmiany i do końca tygodnia będziemy się gimnastykować z dojazdem do pracy (muszę zawozić i przywozić kilka osób swoim autem) ale od następnego tygodnia mamy nadzieję, że przydzielimy ludzi na zmiany według własnego uznania i problem zniknie. Tak jak jedna pani napisała w poniedziałek w ostatniej chwili odwołaliśmy część osób które miały przyjechać na wtorek rano (faktycznie niektórzy mieli za chwilę wsiadać do busa) za co bardzo, ale to bardzo przepraszamy,. Uznaliśmy jednak, że lepiej żeby ktoś został kilka dni dłużej w domu niż przyjechał i siedział na kwaterze w oczekiwaniu na rozpoczęcie szkoleń. Fabryka, chyba nie spodziewała się, że sprostamy zadaniu i znajdziemy tak szybko tak dużo pracowników, ale wspólnie znaleźliśmy rozwiązanie i część osób będzie przez pierwsze trzy tygodnie szkolna w Neuburg an der Donau koło Ingolstadt w Bawarii a potem przejedzie na nasz koszt do Stadthagen. Zapowiada się fajna praca w której będziecie mogli zapuścić korzenie i zostać na lata (firma przez 3-4 tygodnie inwestuje w was i was szkoli nie po to aby zaraz was zwolnić). Pozdrawiam, Jerzy

Gosc
@Pracomania.pl Jerzy

podoba mi się ten komentarz, podane fakty a nieten ok a ten zły

Samuel
@Gosc

Jakie fakty tu masz ? Same ogólniki - wszystko pięknie i wspaniale , ciekawe czy mr. Jerzy sprawdza czy pod poduszką browara nie schowałeś ? Domowe przedszkole !

Dariusz I.

Praca czasami ciężka ale idzie się przyzwyczaić.

Jedno jest pewne

Ta agencja jest kompletnie niepoważna!

Dariusz I.

Pierwszy dzień w pracy jak narazie nie jest źle.

Tapicer

Pozytywny

Czy firma jest uczciwa.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Oskar

Może pracomania.pl weźmie temat na klate i wyjaśni wszelkie niedomówienia , pomówienia i plotki.

@Oskar

No dokładnie a tak to nie wiadomo o co chodzi z tym.

MT

No wlasnie ogloszenie jest ok komentarze juz nie ciul wie o co tam chodzi

A ja jadę !

MT

Coś mi się nie wydaje żeby sami alkoholicy tam przyjezdzali coś z tym panem (usunięte przez administratora)musi byc też nie tak może ktoś uczciwie doradzć

@MT

Kolego tam się pewnie z 500 chłopa przewinie zanim sie wszystko ułoży. A jak tam jest też staram się dowiedzieć - cisza aż dziwne. Miał być wyjazd na dzisiaj - nikt nie dzwonił , zero kontaktu. Zastanawia mnie też za co jest ten dodatek do stawki z ogłoszenia ( 1.59 $) ? Samo ogłoszenie wygląda ok , aż za bardzo ????

Robetr K.

Byłem dokładnie jeden dzien odrazu wyczułem (usunięte przez administratora)nawet nie byłem w pracy.Jerzy to chodzące ADHD nie wie co mówi raz każe w środe iść pózniej rano w poniedziałek w końcu w południe kazał sie ogolić wszystkim komedia nie wiedziałem ze taki słaby towar maja Warszawie.Ale ogólnie wesoły chłop tam gdzie nie pójdzie to go wysmieja.HOTEL ponad 30 osób pokoje 4 osobowe tez sa dwójki lodówki ogromne.Za to chamskie odzywki powinien w morde dostacale mysle ze ktos mnie wyreczy.(usunięte przez administratora)Pytajcie sie tez o steuergrupe bo na koniec 49 procent wam zabieze.Dobry jestes JEERY OLE NIE ZE MNA TE NUMERY

freddy

Prosimy o odblokowanie brakujących słów. Wygląda na to, że niezły tekst tu powstał:D

Czy ktoś jedzie samochodem do Stadthagen zabrałbym się za opłatą tel 604191972

@Dariusz I.

I jak pojechałeś? czy wszystko ok na miejscu?

Daniel

Cześć jestem z Katowic umowę podpisać trzeba przyjechać do Warszawy?

@Daniel

Z tego co słyszałem w rozmowie telefonicznej wszystkie dokumenty będą do podpisania w Niemczech , więc wyjazd troche w ciemno , co nie oznacza że może być ok.

Patryk

No dobra Panowie. Po wypowiedziach tu obecnych Jeśli Pan Jerzy to Pan Jerzy to gość jest cholerykiem. Publicznie nie obraża się innych! Wyrzuci z pracy za byle co, jak ja to mówię bez wazeliny nie podchodź, ja dziękuję. Nie jadę z tą firmą, dziś nie można się dodzwonić do pracomani totalna olewka. Jak już będę w Niemczech i będę miał problem to też mnie olejecie?

qwer
@Patryk

jeżeli dla ciebie przyjście nahlanym do pracy to nic takiego to może lepiej że nie przyjedziesz.

qwe
@qwer

najlepsze jest to że nie dodałem wcześniej żadnego komentarzu !!!! nie, że to wcale nic takiego, gdyż każdy ma swój rozum, dzień wcześniej dać w palnik za dużo to nie dobre rozwiązanie.. teraz to wiem... jednak nie pierd...cie bez sensu i niech każdy żyje swoim życiem :) Pozdrawiam.

Darek

Firma jak się chwalą istnieje kilkanaście lat. Zaczynali od jednego pokoju. I chyba tak zostało jeden pokój i jeden telefon, którego zresztą nie ma komu odebrać.

Staszek
@Darek

Udałem się dziś do ich siedziby w Warszawie na Pl Konstytucji żeby dowiedzieć się czegoś więcej o pracy w Niemczech, niestety adresu nie znalazłem, szukałem ponad pół godziny i dałem sobie spokój.

Darek

Dlaczego cały dzień nikt nie odbiera telefonu w Pracomanji. Strajk, awaria telefonu, likwidacja firmy ?

Darek

Dlaczego cały dzień nie można dodzwonić się do Pracomanji, nikt nie odbiera telefonu ?.

Oskar

Witam, wszyscy piszą ogólnikami typu lekka lub ciężka praca . Niech ktoś konkretnie napisze co się robi w pracy , jak mieszkanie /standard/odległość/dojazd itp. Sądze że wtedy każdy sam wyrobi sobie zdanie.

Darek

Dlaczego nikt z Pracomanii nie odbiera dzisiaj telefonu

Oskar

Witam , orientuje się ktoś na temat nowej pracy w Stadthagen ? Jakie warunki , jak wygląda praca , jak z dojazdem do pracy. Czy to co jest w ogłoszeniu potwierdza się w rzeczywistości ? Planuje jechać za tydzień , szukam też chętnych do wspólnego wyjazdu autem .

Arek
@Oskar

Też chce jechać nie mam swojego samochu ale zastanawiam się jeszcze i też szukam jakiejś opinie czy to prawda co piszą jak jest naprawdę

@Arek

Jestem z podkapracia , autem moge jechać swoim lub dołożyć się komus do paliwa ,tylko żeby nie było wtopy na miejscu z pracą. Jak ktoś cos wie niech pisze...Planuje jechać 25.11

Vik

@Vik

??? oskar.staniszewski@op.pl , tak chyba lepiej ????

ewelinaastarot1
@Oskar

Prawda jest taka że mąż wczoraj 20 minut dosłownie przed odjazdem busa dostał info żeby jednak nie jechać bo nie wyrabiają się że szkoleniami. Jak można tak robić ludzi do ostatniej chwili przecież to nie jest odpowiedzialne. Nawet nie myślę co by było gdyby zdążył wyjechać. Jeśli na początku się tak dzieje to co będzie potem.

Stad

Też wybieram się 25.11 do Stadhagen. Może jest ktoś z Mazowsza kto też jedzie? Nie mam auta planuje jechać autokarem.

@Stad

Zapomniałem zostawić namiary do siebie: p.ciesla@poczta.fm

@Stad

Wyjazd autokarem nie za bardzo - kto zawiezie cie na kwatere ? , Chętnie pojechałbym swoim autem ale koszty za duże dla jednej osoby , pozatym jak narazie nie za wiele wiadomo o samej pracy , nikt nic nie pisze

@Oskar

Napisz do mnie emeil jest wyżej.

Ziomek

Jestem na miejscu, mam kwaterę w Minden i z tego co wiem jest iles innych kwater. Mieszkanko fajne, ekipa wporzo. Pan Jerzy ogarnia temat. Jutro strartuje czesc osob czesc od srody wiec na razie nie powiem jak w robocie. Jak narazie polecem

@Ziomek

Minden jest 30 km od Stadthagen , w ogłoszeniu piszą że kwatery max do 20 km. Jest czym dojechać do pracy ? Czy to jest fabryka Faurecia ?

Zostaw merytoryczną opinię o Pracomania - Warszawa

• Jak się pracuje w Pracomania?

Zobacz opinie na temat firmy Pracomania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracomania?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 24 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pracomania?

Kandydaci do pracy w Pracomania napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pracomania