Zakład Chemiczny EMICHEM P.P.

Poznań

Opinie o Zakład Chemiczny EMICHEM P.P.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@anonimczy dalej jesteś pracownikiem w Zakład Chemicznym EMICHEM P.P.? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie możliwości mogą teraz liczyć jej pracownicy? Czy w ciągu ostatniego roku zaszły jakieś zmiany, które mogą być istotne dla osób, które myślą o EMICHEM jako potencjalnym pracodawcy?

rogi
użytkownik zarejestrowany

na pewno, nie sądzę, by tak duży zakład szukał pracowników po znajomych :)

karol, co to znaczy, ze kasa dobra? bo jest to pojecie względne. Jednego miesiąca dostaniesz 2000 na rękę, bo Szef miał wyjątkowo gest (lub dobry seks) a następnego zaledwie 1700, bo już dobry humor się skończył i kasa potrzebna jest na przyjemności Szefa i jego rodziny a nie na wynagrodzenie pracowników. Zapytaj się kumpla jak traktowani są pracownicy, czy jak ludzie, czy jak tzw " robole" a potem możemy podyskutować. Potwierdzam opinię ludzi, że jak masz nóż na gardle to będziesz pracować wszędzie i zaciśniesz zęby, ale jak tylko znajdziesz cos innego bierz nogi za pas. trudno jest znaleźć gorszego pracodawcę-szefa od Michała Mierzwy.

Akra

AA szef ciągle ten sam, czy się zmienił?

choleryk

praca sama w sobie jest w porządku, pracownicy też są mili ale szef...burzy całą atmosferę, jest po prostu nie do wytrzymania, wrzeszczy, stresuje, wyzywa, wszystko miesza, wprowadza gigantyczny chaos, zmienia zdanie co pięć minut, nie potrafi przyznać się do błędu, pieniądze nie są najgorsze ale szczerze..nie polecam..no chyba że macie nóż na gardle i stalowe nerwy

kulawa

Szkoda gadać. Byłam tam pare dni i nie mogłam uwierzyć. UCIEKAJCIE GDZIE PIEPRZ ROŚNIE POD KAŻDYM WZGLĘDEM!!

Pracuś

Prezes - (usunięte przez moderatora) jak masz choć troche rozumu to upierniczy ci życie w robocie, bo nikt nie może być od niego mądrzejszy, a to nie takie trudne. Kasa to jałmużna bo inaczej nie można tego nazwać. Robota tylko na przetrzymanie aż nie trafi się coś innego.

Anonim

Nie warto aplikować do tej firmy. Właściciel to osoba ...., w sumie brak slow, aby go dobrze opisac, a to co nasuwa sie ma jezyk zostanie ocenzurowane. Oszukuje zarówno pracowników jak i klientów. Zarobki - szkoda gadać. Jeśli obniżą pensję minimalną, bądz pewien, że w tym samym dniu masz swoją wyplate obniżoną, bez słowa wyjaśnieja. Nie ma szans na podwyzki. Jak mozesz to bierz nogi za pas i jak najdalej od tej firmy. szkoda czasu i nerwow.

no [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] syf i nic wiecej jak w takim czyms mozna pracowac szef to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie z tej ziemi (usunięte przez moderatora) to co wyprawia to sie w głowie nie miesci ale co tam sami wiecie wiec za dużo słuw tu taj nie czeba pisac

wojtek

co tu duzo mowic emichem to nie francja tam to zabiegaja o pracownika a tu syf i malaria ciekawe czy myszy maja tez skoro taki rozpizdziaj wszedzie. a co do kierasa typ spod ciemnej gwiazdy i ci na wozkach bez uprawnien na widlakach tez nie zle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o piciu w robocie to nie wspomne powinni zamknac ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kulkach

!!

robią w konia

były

Zakład schodzi na psy fatalnie nie plecam nikomu (usunięte przez moderatora) nie tylko pracowników ale tez klientów którzy kupują ich produkty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.......!!!!!!!!

Firma=Śmiech na sali. nie szanują człowieka

MASAKRA BYLEM TAM 2 DNI NAJLEPSZY WSENSIE ZE NAJGORSZY JEST (usunięte przez moderatora) BALWAN JAKICH MALO HEHE

bez komentarza co chodzi o te firme

Znam temat

Wszystko było nawet w porządku. Szef [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale dało się żyć. Można było się z niego pośmiać. Takich ludzi się nie bierze na poważnie. Pieniądze jak pieniądze nie potrafili klienta znaleźć to i kasa coraz mniejsza była. Ale jak tu znaleźć klienta z takim (usunięte przez moderatora) na czele. (usunięte przez moderatora) Najgorsze to były te(usunięte przez moderatora) baby na produkcji. Niedość że fałszywe, bezczelne to jeszcze donosiły na każdego i na siebie. (usunięte przez moderatora)

Nie polecam. Szukają naiwnych

anonim2

fatalnie! (usunięte przez moderatora) Trzeba pilnować bo inaczej można nie dostać pensji!!

praca jest ok tylko gdyby lepiej płacili mili ludzie z wyjątkiem jednej

Zostaw opinię o Zakład Chemiczny EMICHEM P.P. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Chemiczny EMICHEM P.P.