Opinie o NGA HR Sp. z. o. o w Katowice

NorthgateArinso (NGA) jest światowym liderem w dostarczaniu oprogramowania i usług Human Resources, oferującym innowacyjne rozwiązania biznesowe firmom różnej wielkości, w tym korporacjom widniejącym na liście Global Fortune 500 ® czy organizacjom należącym do sektora publicznego. Pomagamy naszym klientom optymalizować świadczone usługi poprzez usprawnianie procesów czy też wprowadzanie efektywnej technologii, oddziałującej na kluczowe obszary HR

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NGA HR Sp. z. o. o w Katowice

Niestety firma technicznie leży. Nie ma żadnego wsparcia. Dział IT w Indiach nie ogarnia nic. Rezultat jest taki że pracownicy odpowiedzialni za naliczanie plac muszą się nieźle nagimnastykowac. Menadżerów nic z tym nie robią. Nic nie działa prawidłowo. Zarobki nie adekwatne do nakładu pracy i odpowiedzialności. Nie polecam.

Pracownik z 3 letnim stażem

Firma nie wywiązuje się z obietnic. Miała być podwyżka, nie ma. Miały być bonusy, też ich nie ma. Trzeci czy czwarty raz przekładany jest termin wypłaty bonusu i za każdym razem krótko przed końcem pracy informacja, że jednak bonus nie zostanie wypłacony bo... To , bo.. tamto.. bo nie . Firma kilka lat temu była naprawdę świetna ! Ale od stycznia 2019 zaczyna wszystko iść nie w tym kierunku, w którym miało. Naprawdę przykro się na to patrzy. Za chwilę wszyscy "dobrzy" się pozwalniają, ale wówczas będzie już za późno na jakiekolwiek dobre zmiany. Szkoda.

XX
@Pracownik z 3 letnim stażem

Ale jednak bonusy zostały wypłacone i wypłacane sa regularnie, więc było dużo hałasu o nic.

kandydat

Czesc grupo, Jestem w procesie rekrutacji na stanowisko zwiazane z architektura systemow. Praca zdalna z mozliwoscia stalej relokacji do Hiszpanii. Zespol miedzynarodowy. Czytajac ponizsze opinie (glownie negatywne, ale tez dotyczace pracy w Katowicach) chcialabym zapytac, czy ktos ma jakies szersze informacje o warunkach i kulturze pracy na stanowiskach projektowych/ zdalnych. Dziekuje, Kandydat

XX
@kandydat

Cześć, Mi sie pracuje dobrze. Mam wrażenie, że te złe komentarze to piszą ludzi, którzy nigdy w tej firmie nie pracowali. Jest fajna atmosfera, bonusy i ooólnie ok, pracuje parę lat i nie mam zamiaru zmieniać pracy :)

Pracuje się dobrze, pracy jest dużo, jest mała rotacja , dobra atmosfera i można szybko awansować lub zmienić dział. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia w płacach , może się dużo nauczyć .

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NGA HR Sp. z. o. o? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Gaga

Polecam inne firmy z tej branży. Lepiej płacą, brak mobbingu i atmosfera lepsza

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nie jest źle

Tak, pierwsza umowa jest na 6 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony. Zdarzyło się, że kolejna umowa była na czas określony (1 rok), ale to raczej sporadycznie i w przypadku osób, które nie do końca jeszcze ogarniały systemy i swoje zadania.

Heniek

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie? Wszystko źle to może trzeba zmienić pracę i dać miejsce chętnemu?

Antoni

Wspomniałaś o nadgodzinach, dlatego chciałbym na chwilę zatrzymać się przy tej części Twojej wypowiedzi. Mogłabyś napisać, czy często zdarzają się sytuacje, że trzeba zostać dłużej w pracy?

Niebawem były pracownik

Rotacja nie była zbyt duża, jednak od tego miesiąca to się zmieni. To co odwala firma to jakiś nieudany żart. Kilka dni temu pracownicy z Katowic zostali poinformowani że w listopadzie nikt z nich nie otrzyma podwyżek bo w sumie nie i ch*j. Oczywiście firma jest zadowolona z wyników, najlepszy rok finansowy dla Katowic, z wszystkiego się wywiązali, nowi klienci przyszli, itp ale podwyżek dla Polski i Indii nie będzie, Niemcy i inne państwa oczywiście dostaną podwyżki. Brak bonusu kwartalnego który miał był wypłacony już w lipcu , firma kilka dni przed planowaną wypłata szuka nowej wymówki dlaczego jednak bonus nie zostanie wypłacony - a to system od dwóch lat jest testowany ale jeszcze nie liczy tak jak ma, a to się coś nie zgadza, a to nie ma pieniędzy, a to NGA od stycznia przejmowane jest przez firmę alight czy jakieś g*wno i w sumie nie mogą już wypłacić bonusu. Wam się wszystkim oczy otworzą jak w styczniu obejrzycie wypowiedzenia od 70%osob. Firma za nic ma pracownika, z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Managerowie nie widza rzecz jasna problemu bo oni swoją kasę dostana :) albo się zwolnić albo zaciążyć kto jeszcze tego nie zrobił

Kropla

Cześć! Czy mógłby ktoś przybliżyć jak wygląda praca na stanowisku pracownika ds. administracji HR z niemieckim? Czy to w głównej mierze "wiszenie" na słuchawce? Jaka jest proporcja między sprawami administracyjnymi a kontakt z klientem? Czy są konkretne "targety" do wyrobienia na dzień/miesiąc? Jak długa jest przerwa obiadowa? Czy na komputerach jest zainstalowane oprogramowanie kontrolujące czas pracy? Z tego, co można wyczytać poniżej to atmosfera zależy od zespołu, do jakiego się trafi. A jak jest z ilością pracy w zespołach z niemieckim? Bo ciężko z opinii poniżej stwierdzić do jakich stanowisk odnoszą się podane opinie. Z góry dziękuję za wskazówki! : )

Aneta
@Kropla

Czy Twoje pytania są wynikiem udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko, którym się interesujesz? Jeżeli tak, to proszę Cię o jego opisanie. Jak oceniłabyś poziom trudności każdego z etapów? Wszystkie pozostawione przez Ciebie informacje będą niezwykle ważne dla innych użytkowników chcących zatrudnić się w Northgate Arinso Poland.

@Aneta

Niestety nie mam zielonego pojęcia jak wygląda proces rekrutacyjny, ale jeśli ktoś chciałby się taką wiedzą podielić to zapraszam i podpinam się pod pytanie Anety : )

@Kropla

Hej, Tak na komputerach jest zainstalowane oprogramowanie sprawdzające czas ruszania myszką. Przerwa obiadowa trwa 20 minut. Praca na tej pozycji to głównie odbieranie telefonów od pracowników, którzy dostali wypłaty i nie wiedzą, z czego wynikają równice na pasku. Jest szkolenie z paska. Atmosfera bardzo zależy od zespołu i od team leadera. Nie ma tam managerów, bo na okolo 200 osób poziom kompetenncji jest bardzo niski. Ja zwolnilam się z stamtąd, właśnie przez niski poziom kompetencji managerów. Po prostu nie potrafie pracować z betonem. Ale tak jak mówie, różni są ludzie i różne odczucia.

@Kropla

Proces rekrutacyjny to rozmowa po polsku, potem po angielsku, potem po niemiecku, a potem trzeba napisać m.in maila firmowego po angielsku lub/i niemiecku. Rozmowa na poziomie A2/B1. Płaca jaką oferują w odniesieniu do kompetencji językowych nie jest wysoka. Myślę, że jak ktoś lubi twardy HR i chce podszkolić język, to może być ciekawa.

@Asia

Z tego co piszesz wnioskuję, że pracowałaś w dziale finansowym. Oczywiście masz rację, atmosfera bardzo zależy od relacji miedzy współpracownikami, praca w przyjaznym otoczeniu jest bardzo ważna. Dodaj jakiego rodzaju umowy o prace zawierał pracodawca z nowymi pracownikami? Były stabilne i długoterminowe, czy raczej zlecenie.

@Asia

Asia, bardzo Ci dziękuję za tą odpowiedź. Bardzo długo czekałam na jakikolwiek odzew tutaj, dlatego ukłon w Twoją stronę. Czy oprócz tego szkolenia z paska są jeszcze inne szkolenia wprowadzające np. do używanych systemów (SAPa itp.)? Czy dużo odbiera się dziennie tych telefonów? Jakieś sensowne KPI do wyrobienia czy z księżyca?

@Kropla

W dalszym ciągu wyrażasz zainteresowanie pracą w firmie Northgate Arinso Poland? Widzę, że od dłuższego czasu obserwujesz wątek, dlatego zastanawia mnie, czy próbowałaś może aplikować już na któreś z wolnych stanowisk, czy może w dalszym ciągu analizujesz tę możliwość?

@Antoni

Praca jest fajna, firm proponuje umowe o pracę na okres 6 miesięcy, a potem w zalezności od ciebie na rok lub na stałe. Atmosfera zalezy od zespołu, ale ogólni jest całkiem fajnie I można wiele się nauczyć Szkolenia wstępne trwają kilka dni I dotycza wszystkiego SAP, informacji o firmie I obsługi innych programów. Ja oecam barzo gorąco. Acha, nie ma program który sprawdza czy ruszasz myszą, były takie plany ], ale firma z tego zrezygnowała. Nie jest to call center, tylko bardziej wsparcie pracowników w sprawach płacowych, można się dużo tam nauczyć

Pani A.

W NGA pracowałam ponad rok. Na początku pracowało mi się bardzo dobrze i byłam bardzo zadowolona później jednak co zaczęło się dziać bardzo ale bardzo nie spodobało mi się. Byłam T1 do wprowadzania danych jednak uszczypliwosci i złośliwości jakie spotkały mnie ze strony moich koleżanek T2 z zespolu oraz swego czasu ich Team Leaderki pani I. doprowadziły mnie do skrajnej rozpaczy i tym samym do odejścia z firmy! Zależy do jakiego teamu się trafi ale i tak jesteś raczej wykorzystany i przepracowany!

@Pani A.

Hej! A co to za stanowisko T1 i T2, o których wspominasz?

@Kropla

Chodzi o Tier 1 i Tier 2. To takie poziomy. Tier 1 - wprowadza dane i odbiera telefony, potem awansujesz na Tier 2 i robisz wypłaty i bardziej skomplikowane rzeczy.

Aneta

Zastanawia mnie Wasza mała aktywność na wątku, dotyczącym firmy Northgate Arinso Poland. Może bardziej się nią zainteresujecie, jak powiem Wam, że aktualnie potrzebują tam kandydatów na dwa stanowiska - Junior Payroll Specialist with Hungarian oraz Administration Specialist. Ogłoszenia widnieją na dosyć popularnym portalu z ofertami pracy i dzisiaj były aktualizowane. Może ktoś z obecnych na forum użytkowników szuka pracy w takim charakterze? Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie!

Jerzy

@AB, nie polecasz pracy w Northgate Arinso Poland. Jako jeden z powodów podajesz brak płatnych nadgodzin i nadmiar pracy. Czy taka sytuacja w tej firmie miała miejsce od początku Twojego zatrudnienia? Jak w tym momencie przedstawia się jej kondycja? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

AB

Nie polecam tej firmy największemu wrogowi. Wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Nadgodziny nie platne a nie ma ich kiedy wybrać... Pracy strasznie dużo a mało ludzi w teamie. Atmosfera średnia zależy w jakim teamie i do jakiej menadżerki sie trafi ... Przerzucają z projektu na projekt. Nieeee polecam

Iza

Praca w takiej firmie nie jest lekka. Firma daje gwarancje na przyszłość.

Pracuję tam dwa lata i mogę powiedzieć tyle: wszystko zależy od tego do jakiego zespołu trafisz, są zespoły super i są takie , gdzie ludzie są beznadziejni. Ja mam świetny zespół i jestem bardzo zadowolona. zarobki 2100 to jako T1 a jako T2 (specjalista) są dużo wyższe od 3000zł. Co roku podwyżka, mała ale zawsze, preie wakacyjne, możliwość pracy w domu.. na prawdę praca na wysokim poziomie a firma bardzo dobra. Angielski trzeba znać i to podstawa ale wystarczy poziom średniozaawansowany. Nie jest prawdą że nie przechodzi się za 3 literówki - sama popełniłam dużo więcej i się udało :)

kl

Pracuje 2-gi tydzien. Mila atmosfera, pensja nie jest duza, cos kolo 2100 netto.

Mialem rozmowe kwalifikacyjna, na ktorej mnie poinformowano, ze sie odezwa. Nietstey prawie dwa tygodnie nikt sie nie odzywal. W koncu na moje ponowne zapytanie odpisano mi, ze sie nie dostaje, poniewaz nie zdalem testu z angielskiego - jest to absurdem bo aplikowalem do niemeickiego projetu a dwa w tescie angielskim w wypracowaniu popelnilem 3 literowki. Brak profesjonalizmu.

Zostaw merytoryczną opinię o NGA HR Sp. z. o. o - Katowice

• Jak się pracuje w NGA HR Sp. z. o. o?

Zobacz opinie na temat firmy NGA HR Sp. z. o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGA HR Sp. z. o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NGA HR Sp. z. o. o