Opinie o Agencja inpluspr w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agencja inpluspr. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja inpluspr o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja inpluspr w Wrocław

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Agencja inpluspr odbywa się w siedzibie firmy?

Firma w zasadzie nie istnieje. Pracodawca od kilku miesięcy nie wypłaca pracownikom należności i nie opłaca im składek, nie wydaje świadectwa pracy i nie odbiera telefonów od pracowników.

Edyta

Czyli to idzie teraz do zamknięcia czy jak? Bo czemu od miesięcy to czeka?

Pracownik Nowy wpis
@Edyta

Nie wiem co oni planują, nie odbierają telefonów, a przelewów brak

Edyta Nowy wpis

Czyli ścieżka prawna?

Pracownik Nowy wpis
@Edyta

Tak

Czy w Agencja inpluspr zatrudniani są obcokrajowcy?

Tam juz chyba nikt fizycznie nie pracuje. Niewypłacalni wobec pracowników. Unikać szerokim łukiem.

Zadowolona

Praca jest wymagająca, ale to agencja marketingowa, a nie praca w kwiaciarni. Bardzo dobrze wspominam ten czas. Mnóstwo się nauczyłam, co pozwoliło mi bardzo się rozwinąć. Szefostwo jest otwarte i bardzo chętne do współpracy. W dodatku posiada dużą wiedzę, którą chętnie się dzieli. Jest też otwarte na nowe pomysły i propozycje. Co naprawdę wartościowe, firma inwestuje w sprzęt i programy ułatwiające pracę. Uprzedzając pytania, z powodów osobistych musiałam zrezygnować z pracy.

Niezadowolona
@Zadowolona

Niezła propaganda, czuje nosem pismo z metra ciętego. Komuś popuściły wodze fantazji, jak mniemam po dacie i godzinie publikacji tych wypocin, winko za mocno wjechało. Z resztą taki poziom właśnie prezentuje firma, że niby lepsi od ciężko i uczciwie pracujących w kwiaciarni? Wstyd.

@Zadowolona

Roześmiałam się głośno.

Kamila

Dlaczego? Uważasz, że jest inaczej?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agencja inpluspr? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Agencja inpluspr?

Nie. W okresie ponad roku zwolniło się może z 90% pracowników. Niestety, to co piszą moi poprzednicy (spóźnienia w umowach lub ich brak, niekorzystne dla pracownika warunki, narzucone z góry już po podjęciu zatrudnienia), jest prawdą. Pracodawca usuwa nieprzychylne komentarze ponieważ ma taką możliwość poprzez GoWork. Jestem zdziwiony, że można żyć w takim kłamstwie (że to firma z perspektywami, która nie (usunięte przez administratora) pracowników) i jeszcze w nie wierzyć. Stanowczo odradzam, nie polecam, nie pozdrawiam.

Nie były pracownik

„Były pracownik” chyba nie może pogodzić się z odejściem tudzież zwolnieniem z firmy, skoro tak pilnie śledzi opinie o firmie i bez zbędnej zwłoki komentuje. Jestem zdziwiony, że można tak żyć przeszłością. Polecam długi spacer i znalezienie tej wymarzonej pracy, która pozwoli w końcu zapomnieć ;)

Karol

@Złe wrażenia Przecież firmy informują, że będą się kontaktować z wybraną osobą!!!

@Karol

W pliku z zadaniami rekrutacyjnymo napisali, że szanują czas kandydatów dlatego wszyscy bez względu na wynik otrzymają informację zwrotną.

@Złe wrażenia

Po co dawać obietnice bez pokrycia?

@Złe wrażenia

I nie bylo napisane, ze będą kontaktować się z wybraną osobą, a ze wszystkimi kandydatami, więc jest to różnica.

@Złe wrażenia

Czy na kolejnym etapie rekrutacji ,osoba starająca się o pracę otrzymuje zadanie do wykonania w domu w celu sprawdzenia kreatywności i doświadczenia?

soldr_111
@Złe wrażenia

Nie jestem zdziwiony.firma nie dotrzymuje obietnic klientom czy jak wynika z komentarzy-pracownikom ,więc co dopiero osobom spoza tego kręgu

Ale jak to bez umów? No to mnie zaskoczyłeś - szczerze mówiąc to nie miałam pojęcia, że sytuacja w Agencji inpluspr może się tak przedstawiać. A Ty jak? Ile dokładnie byłeś tam zatrudniony? Byłoby lepiej, jakbyś jeszcze coś dodał o tym pracodawcy.

Zadowolona

Jak można napisać "pracują podobno bez umów"? Jak jest Pan byłym pracownikiem, to chyba Pan wie, czy miał Pan umowę czy nie? A jak Pan zazdrości "życia jak pączki w maśle", to zawsze można założyć własną firmę i też tak żyć. Tylko jeszcze trzeba umieć.

Jak długo trwa proces awansu w Agencja inpluspr?

prawilny pracuś

Marne szanse, za to można liczyć na multum obowiązków o odpowiedzialności wyższej niż stanowisko, które dostaniesz na świstku (jeśli dostaniesz).

Łysek z pokładu Idy

Drogie Inplus PR, jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? (usunięte przez administratora)Na jakich umowach pracują u Was specjaliści? A może na żadnych? Czy wypłaty są godne i adekwatne do wykonywanych zadań? Proszę o weryfikację. Liczę na szczerą odpowiedź.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Agencja inpluspr?

Żaden xd

xyz

Zadufane, niemiłe i opryskliwe panie przeprowadzające rekrutację. Widać, że nie lubią ładniejszych od siebie kobiet. Skoro taka atmosfera była na rozmowie rekrutacyjnej to nie chcę wiedzieć, jak wyglądałaby praca. Nie polecam.

InplusPR
@xyz

Szanowna Pani, w naszej firmie oceniamy przede wszystkim umiejętności i kwalifikacje potrzebne do wykonywania zawodu. To właśnie na tej podstawie wybieramy przyszłych pracowników. Przykro nam, że doznała Pani innego wrażenia. Zapewniamy, że atmosfera w naszej firmie jest daleka od opisu, jaki Pani przedstawiła :) Pozdrawiamy.

HR
@InplusPR

Szanowny InplusPR, jeżeli osoba rekrutowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej odnosi wrażenie takie jak opisane to niestety sama rozmowa musiała przebiegać nieodpowiednio. Na niej bowiem dobre, pierwsze wrażenie ( oczywiście nie tylko estetyczne ) ma zrobić nie tylko kandydat do pracy ale również i sam potencjalny pracodawca. Pozdrawiam

Jestem nową osobą w Inplusie, zatrudnioną na samodzielne stanowisko. Ogólnie to nie mam na co narzekać, szefostwo skore do współpracy i otwarte na nowe pomysły. Jeśli czegoś brakuje w wyposażeniu do pracy - od razu jest dostarczane (przykład: zostały wprowadzone tablice magnetyczne na ściany, wymieniony cały sprzęt typu: telefony oraz komputery). Co tydzień odbywają się odprawy, na których można śmiało poruszać tematy zapotrzebowania i faktycznie jest wszystko potem egzekwowane. Czas pracy pracownika jest bardzo szanowany, nikt nie zmusza do dodatkowych godzin pracy. W biurze jest schludnie i czysto, podobno przed Inplusem duże wizerunkowe zmiany. Co do pracowników - komunikacja na najwyższym poziomie (bardzo często brakuje tego w agencjach, posiadam kilkuletnie doświadczenie), szacunek i tolerancja. Patrząc na inne starsze opinie, mogę śmiało powiedzieć że wiele się zmieniło, aczkolwiek nie mam porównania. #Polecam tę agencję marketingową.

@lolek Używasz mocnych słów. Czy znasz wogole definicję pojęcia mobbing? Mobbing jest to prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Napisz proszę czy taka sytuacja dotknęła Ciebie bądź też innego pracownika w Agencja inpluspr?

Złe wrażenia

Brak odzewu po wykonaniu kilku zadań rekrutacyjnych, mimo obietnic, że bez względu na wynik rekrutacyjny, kandydat otrzyma informację zwrotną. Dopiero po kontakcie mailowym odpowiedź, że rekrutacja została zakończona bez wyboru kandydata i obecnie trwa drugi nabór oraz przeprosiny za brak informacji zwrotnej. Stąd mój wniosek, że nie ma sensu poświęcać czasu na zadania rekrutacyjne dla firmy, która daje obietnice bez pokrycia. To nie tylko nieprofesjonalne, ale zwyczajnie po ludzku nie w porządku.

InplusPR
@Złe wrażenia

Szanowna Pani, jestem nam bardzo przykro, że poczuła się Pani źle potraktowana. Tak jak pisaliśmy w mailu, pierwsza rekrutacja nie zakończyła się sukcesem, dlatego otworzyliśmy drugi nabór w lipcu. Wszystkie przesłane w pierwszej turze zadania (w tym Pani) były ponownie brane pod uwagę, dlatego też nie otrzymała Pani informacji zwrotnej po pierwszej turze. Obecnie spływa do nas bardzo dużo aplikacji i nie jesteśmy w stanie odpowiadać wszystkim kandydatom w oczekiwanym tempie. Dokładamy wszelkich starań, aby skrócić czas oczekiwania, czego przykładem jest Pani zapytanie z 19 lipca, na które otrzymała Pani feedback niemal natychmiast. W związku z zaistniałą sytuacją jeszcze raz przepraszamy Panią za brak informacji. Równocześnie zdecydowaliśmy o zmianie w procesie rekrutacji i w przyszłości odpowiedź udzielana będzie jedynie wybranym kandydatom.

Stella

Tak dobrze się pracuje i nikt nie zagląda na forum?

@lol, czy możesz doprecyzować swoją wypowiedź? W tym momencie niestety niewiele wnosi do naszej dyskusji. Widzę, że aktualnie firma Agencja inpluspr nie prowadzi nowych rekrutacji - przynajmniej ja nie znalazłam żadnego aktualnego ogłoszenia w Internecie. Może jednak ktoś wie coś na temat toczących się lub niedawno zakończonych rekrutacji?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Agencja inpluspr? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

lol

HAHAHAHAHAHAHAHA NIE.

@Lakukaracza - czyli rozumiem, że Agencja inpluspr może sprawdzić się jako pierwsze miejsce zatrudnienia? A możesz opisać jak wyglądają pierwsze dni pracy (czy można liczyć na szkolenie wstępne, czy może przydzielonego opiekuna przez pierwsze miesiące)?

inplusPR
@Marta

To, jak wyglądają pierwsze dni i tygodnie pracy zależy od tego, na jakim stanowisku się ląduje :) Inaczej przebiega wdrażanie osób, które są na praktykach, i którym wszystko trzeba po kolei pokazać, a inaczej osób, które przychodzą jako samodzielni pracownicy. To, jak gorący jest pierwszy okres w pracy zależy oczywiście od bieżącej liczby aktywnych projektów - jednak nie rzucamy nowych pracowników na dzień dobry na głęboką wodę. Ich utonięcie naprawdę nikomu nie byłoby na rękę :)

Lakukaracza

Niestety muszę zgodzić się z moimi poprzednikami... umów brak, lub na bardzo kiepskich warunkach. To nie w porządku, że pracownik musi upominać się o sprawę tak podstawową jak umowa... a nawet w tym przypadku słyszy najczęściej słowa pełne udawanego zdziwienia "ojej, nie masz umowy?", "teraz nie mam czasu, ale przyjdź wtedy i wtedy to pogadamy" - niestety do tych rozmów bardzo często nie dochodzi, lub są bardzo mocno odkładane w czasie potęgując w pracowniku tylko uczucie dziwnego niepokoju. Szef mydli ludziom na początku oczy i obiecuje gruszki na wierzbie po czym nie wywiązuje się ze swych obietnic. Komunikacja między pracownikami a szefostwem jest skandalicznie słaba, panuje atmosfera wzajemnego braku zaufania i intryg ze strony szefostwa. Szef Tymoteusz jest niestety obrażalski co powoduje wiele problemów, które zamiast być na bieżąco rozwiązywane tylko się nawarstwiają. Plusem jest oczywiście ekipa pracowników, towarzyszy wspólnej niedoli, przez których ciężko jest się rozstać z tym miejscem :D Fajne jest też to, że wiele rzeczy można robić samodzielne, jednak brak dodatkowych szkoleń i dobrego wsparcia merytorycznego (nie coachingu :P) ze strony szefa, który ma kilkunastoletnie doświadczenie w PRże, jest sprawą dość kłopotliwą, zwłaszcza dla osób, które zaczynają swoją przygodę z branżą. Agencja może i dobra na start, ale lepiej się tam nie zasiedzieć, bo można nabrać złych nawyków i zrazić się do gatunku ludzkiego, a po co skoro branża taka ciekawa? :) Inplus oczywiście utrzymuje się z pracy młodych ludzi na studiach bądź tuż po studiach, którym jest się ciężko odnaleźć na rynku pracy i szukają punktu zaczepienia. Tutaj raczej nie rozwiniecie skrzydeł, choć paru umiejętności można nabrać :)

inplusPR
@Lakukaracza

Tu chcielibyśmy wyjaśnić kilka kwestii: Formy zatrudnienia, z jakimi można się spotkać w inplusie, są dokładnie takie same jak w innych agencjach. Są więc umowy na praktyki, staże, zlecenia, pracę... w zależności od przypadku. Warunki finansowe uzależniane są od umiejętności, stażu i wymiaru czasu pracy oraz zaangażowania pracownika - nic kontrowersyjnego. Natomiast odnosząc się do poruszonego przez Ciebie tematu relacji z przełożonymi: dobry kontakt nie jest w stanie zaistnieć samoczynnie, bez wkładu drugiej strony. Jeśli ma się jakieś potrzeby, których się nie komunikuje, to szef na nie sam nie wpadnie. Naturalnie, czasami zdarzają się nieporozumienia, czasem nawet pretensje - ale to w końcu miejsce pracy, gdzie wszyscy jesteśmy rozliczani z wyników. I od wysiłku obu stron zależy, czy takie chwile się rozładuje i przekuje na doświadczenie wzmacniające organizację, czy będziemy pielęgnować w sobie uczucie krzywdy. Wszyscy - i pracownicy, i szefowie - jesteśmy tylko ludźmi. To, jak układają się nasze relacje, zależy tylko od dobrej woli całej załogi.

Śmiechłem
@inplusPR

Mało wiarygodna odpowiedź, niestety. Po co ktoś miałby wystawiać nieprawdziwa opinie? Firma raczej nie jest zagrożeniem na rynku. Zarzucanie kłamstwa w związku z umowami? Najpierw chyba trzeba rozwiązywać problemy w środowisku firmowym a nie wywoływać dyskusje i zarzucać kłamstwo w internecie.

Typ

Zero umów, syf, smród i ubóstwo. Mobbing na porządku dziennym, psie pieniądze i brak szacunku do pracowników. Szok, ze to jeszcze istnieje.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja inpluspr - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja inpluspr?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja inpluspr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja inpluspr?

Agencja inpluspr
1.9/5 Na podstawie 48 ocen.
  • ul. Kaszubska 8 lok. 8
    50-215 Wrocław