AVERO

Wrocław

Opinie o AVERO

Tomi

Nadgodziny są, ale to zależy jaka budowa.. na jednej można na innej nie.

Rafi

A na jaką stawkę można liczyć? Czy są nadgodziny?

Mateo

ja pracuje 6 miesiecy, raz wyplata sie spoznila 3 dni , ale uprzedzili, a tak to całkiem spoko, zobaczymy co bedzie dalej

Marcin

Firma która płaci i stawia na pracownika, serio ja jestem bardzo zadowolony. Pieniądze na czas, mieszkanie blisko, do tego jeszcze premie sa. Polecam bo ja chce jak najdłużej pracować.

Radosław

przeczytałem że brak adresu w Polsce, a ja byłem u nich w biurze ostatnio we Wrocławiu...

Krzysztof

Kiedyś pracowałem kilka miesięcy i było całkiem całkiem. Kasa się zgadzała, mieszkanie nawet blisko budowy. Nie ma się czego bać. Firma ok

Andrzej

firma w porzadku. My pracujemy we 4 i jestesmy zadowoleni. Mało takich firm na rynku.

Mariusz

Firma Ok. Pieniadze na czas i fajne zarobki. Nie dam zlego slowa powiedziec. Zaliczki tez daja i mieszkanie jest ok i blisko. Ci co pracuja maja prace a ci co lewi do roboty to potem takie wpisy robia.

zbysiu

słyszałem coś ze niemiecki jest wymagany ale nie zawsze, znajomy tam pracował i niemieckiego nie znał i jakos dał rade, z tego co mówił to wypłata była co miesiąc, kilka miesiecy tam robił

marcin

"osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą nie podlega wpisowi do Rejestru przedsiębiorców w KRS" - cała filozofia... i na krs online jet podany adres w pl.

Uelektryk

firma-krzak: brak wpisu w krsie, brak adresu w pl. Przestrzegam.

Robert
@Uelektryk 11.05.2015 16:15
firma-krzak: brak wpisu w krsie, brak adresu w pl. Przestrzegam.

Krs maja tylko spolki.... adres tez jest. Ja pracuje od 5 lat i nie narzekam.

antoni

świetna firma, polecam!

Mateusz

no tak ci co pracuja to sa zadwoleni, nigdy wyplaty w ratach nie bylo a pracuje od 4 lat! super warunki i bardzo pomocna firma!

marek

firma naobiecywala zlotych gruszek na wierzbie w polsce, w pracy w niemczech wszystko obrucilo sie o 360 stopni.Zainteresowani odradzali mi ta firme od poczatku ale czlowiek glupi i pojechalem wyplate dostawalem w ratach i to po duzych przejsciach uwolnilem sie juz od nich i przestrzegam wszystkich przed ta firma z wroclawia szkoda zycia i nerwow. pracy w de. jest duzo poszukajcie a znajdziecie

oszukani

ludzie nie dajcie sie nabrac na slodkie slowka pani [usunięte przez moderatora] zamydli wam oczy ta pani skonczyla psychologie i wie jak podejsc czlowieka zeby go pozniej oszukac daje prace w niemczech i nawet zaliczke ale o wyplacie calosci pieniedzy za prace mozecie tylko pomazyc nawet telefonu nie odbierze

Godna polecenia. Fajne warunki pracy i dobra płaca.

Zostaw opinię o AVERO - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AVERO