KR Center Producent Drzwi

Wodzisław Śląski

Opinie o KR Center Producent Drzwi

Agnieszka

@pan M dziękuje za opisanie każdego ze stanowisk, o które pytałam. Czemu uważasz, że osoby zarządzające nie mają pojęcia o tym co robią? Dość krzywdząca opinia, dlatego jestem ciekawa akie zachowania w KR Center Producent Drzwi spowodowały, że tak uważasz.

Agnieszka

Aktualnie firma KR Center Producent Drzwi poszukuje osób na 3 różne stanowiska: Handlowiec na teren całej Polski, Stolarz, Specjalista ds. sprzedaży (http://www.krcenter.pl/pl/ss/43/oferty-pracy). Oferują umowę o pracę i satysfakcjonujące wynagrodzenie, czyli dwa ważne w poszukiwaniu pracy aspekty. Ktoś z Was będzie aplikował? Jak tak, to potem podzielcie się wrażeniami.

Agnieszka

Dlaczego warto skorzystać z usług KR Center Producent Drzwi? Więcej informacji znajdziecie w zakładce 'Dlaczego my', zamieszczonej przy wątku firmy http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,821700,0,0,dlaczego_my A Wy za co cenicie pracę w tej firmie?

robert

@jarek no ale moze warto jednak by sprobowac? widze ze teraz szukaja do pracy tylko wyamgana jest dobra znajomosc niemickiego

lubass

W kazdej pracy sa plusy i minusy ale jak jestes normalny i wiesz co masz robic a nie pierdolic , pisac smsy i donosic to zaden pracodawca cie nie doceni a warunki do pracy malo gdzie sa tak korzystne jak tu.

robert
@lubass 30.09.2016 07:55

Czy kiedykolwiek zostałeś dceniony? Dostałeś jakieś extra pieniądze, na wakacje, na święta? Ba czy kiedykolwiek zostałeś pochwalony za swoja prace? Nie mowie ze jest zle ale może być lepiej bo można wiele zmienić na lepsze tylko trzeba do tego opowiedniego podejścia. Pozdrawiam

lubass

szymoj kiedy był ten pip ja tu pracuje juz 5 lat i pip byl chyba ze 3 lata temu, a co do warunkow pracy to jestes chyba jedyna osoba ktora narzeka a ty wogole tam pracujesz

były

jak praca w KR Center? Jakieś zmiany?

szymoj
@były 29.09.2016 13:37
jak praca w KR Center? Jakieś zmiany?

A pip byl wczoraj i mam nadzieje ze częstsze kontrole pip zadziałają na pracodawcę i zacznie respektować przepisy oraz płacić więcej. Pip pojawilsir 5h po wyslaniu skargi, szybka reakcja jak na polskie realnia, zobaczymy co będzie dalej

nie jestem w stanie ci powiedziec niewiem jak maja inne hale ja na swojej nie narzekam ale mysle ze jest na start te 9 zl slyszalem od nowo przyjetych niektorych a jesli o awans to jest sprawa zlozona raczej sa juz ludzie co organizuja robote i inni sie ich sluchaja wiec mysle o awans raczej nie, jak jestes kumaty to pewnie robote dostaniesz nie wiekszosc co teraz przychodzi

Z roku na rok jest coraz lepiej wiadome firma sie rozkreca a ze niektorzy robia jak robia ale sie opierdalaja w robocie to nie dostana podwyzki takiej jakby chceli bo za co ? proste logiczne, a jak wam faktycznie sie nie podoba to idzcie do byle innego prywaciarza to sie dopiero przekonacie jakie sa realia w tym kraju. Ja osobiscie nie narzekam ale mogloby byc lepiej.

pracownik kr center

jestescie smieszni z tymi opiniami . ciesz cie sie ludzie ze ktos wam daje zatrudnienie i mozecie miec stale wyplaty tym bardziej ze nigdy jeszcze sie z wynagrodzeniem nie spuznili. a ci co nazekaja to poszukaj cie sobie innej pracy choc watpie ze w tych czasach zanajdziecie lepsza prace.

Zostaw opinię o KR Center Producent Drzwi - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KR Center Producent Drzwi