Opinie o Tahal Polska w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tahal Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Tahal Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tahal Polska w Szczecin

pikus

od jutra taka strona (usunięte przez administratora)dana przez syndyka

jak dostales kase

operator

Ja dostałem kasę od mojego komornika-pracownik chłopaki nie dawajcie się

kilo75
@operator

Ty operator ty to musiałeś mieć dobre plecy skoro tak szybko dostałeś kasę. Czy przypadkiem nie grałeś z (usunięte przez administratora) w tej samej ekipie co?

asdf

Czy ktoś wie ile czasu ma FGŚP na wypłatę pieniędzy od złożenia wniosków przez (usunięte przez adminisstratora)?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Tahal Polska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

znajomy

tylko zawiodła zaufanie pracowników wpuszczając ich w maliny , przypominam wielu nie miało na święta i nowy rok - ona jako pełnomocnik (usunięte przez administratora)dostała kupę kasy- i pytam się a WY pracownicy co otrzymaliście oprócz finansowych kłopotów?, i raz na zawsze niech to dotrze do wszystkich

lykka

gdybysmy mieli zawarte umowy z prawnikiem w formie pisemnej bylby tam okreslony czas, ktory ma adwokat na rozeznanie w sprawie i kierowanie pism. My niestety ich nie podpisalismy, tylko przelalismy kase na konto prawde mowiac w ciemno. dopiero teraz wyszlo szydlo zz worka, ze trzeba myslec zanim sie cos zrobi. (usunięte przez administratora)

kilo75

ale kiedy dokładnie będzie ta informacja od syndyka?

pikus

na forum tahal tam bedzie zamieszczona strona przez syndyka

@pikus

czyli co n atym forum? innego forum nie znalazlam...

Zniesmaczona

Na tym forum nie chodzi o obrażanie się ale o udzielenie jakich kol wiek informacji więc panowie przestańcie się obrażać.... Gdzie będzie ogloszone przes Syndyka, gdzie można to monitorować, znajdę to na internece gdzieś? Podajcie jakieś namiary...

Jolanta

Lada dzień ukarze sie komunikat syndyka. Wszystko ma być wyjaśnione. Syndyk dęczie składał wniosek do fgśp w celu zaspokojenia zobowiazań pracowniczych.

@Jolanta

jak nie przedłuży wniosku (prawnie) że nie jest w stanie w terminie dać wykazu pracowników do funduszu, LUDZIE OBUDŻĆIE SIĘ W KOŃCU!!!-(usunięte przez administratora)

@znajomy

A kto to(usunięte przez administratora) czy ona jeszcze o czymś decyduje?

Jolanta

Dlaczego Ty znajomy przezywasz tę Paniom tak nieprzyzwoicie?

Jolanta

nie oto pytałem jak pisać ! paniom czy panią. musisz być bardzo sfrustrowany

Linkoln

I to można przyjąć za pewnik! Ta ilość pozwów ,która została złożona w sądzie może być wykorzystania w fgśp w przypadku opieszałozci syndyka

@Linkoln

ale pracownicy dawno dostaliby kasę gdyby nie (usunięte przez administratora)

kabaret
@znajomy

czytam czasem te wasze bzdury żeby się pośmiać z wieczorka,robiłem dla tej fajnej firmy robotę, jedyną różnicą gdyby wasze parchate- co za wyraz ( "znajomy" to jak nic kobieta i jeszcze pewno brzydka) nie dostały byłoby to że my dostalibyśmy więcej, a wy byliście bardzo daleko bo do końca wierzyliście że przecież pracownikom zapłacą wasi właściciele, jak to na początku napisał ktoś: przecież to podwykonawcy zrobili dym i nic się nie dzieje my przecież dostajemy wypłaty. Ta kasa była moja i nie wam zabrały tylko nam. Kropka.Powinniście się cieszyć że przez tyle miesięcy mieliście kupę kasy na wynagrodzenia ludzie kto teraz tyle płaci? Możecie iść do FGSP a my co ??? Reszty nigdy nie zobaczymy. Ludzie weźcie się do prawdziwej roboty.

Sumer

Hipotetycznie ! "Kawecka" zapodaje info ludzie dawajcie pełnomocnictwa dla radców, kto pierwszy ten wygrany. Rusza owczy pęd, "Kawecka" wiedząc gdzie jeszcze jest kasa do odzyskania układa się z komornikiem "Olsenem" wycofuje się z kancelarii radców majac zapewnienie "Olsena", że jak wskarze gdzie można uzyskaś kasą dostanie swoję należnosci. Znam to z autopsji.

sumer2
@Sumer

To już brzmi jak 07 zgłoś się, co za akcja...

Cennik

ok, ale pracownicy w owczym pędzie podpuszczeni i nieswiadomi łykneli radców a to już kosztuje.

Linkoln

Spytam tylko dlaczego Ty tak krzyczysz?

Cennik

Nasi radcowie wzieli po 300pln ? niezależnie od tego kto jakie miał naleznosci!

@Cennik

TYLE ŻE DO SADU PRACY W SPRAWIE WYNAGRODZEN OPŁATA WNOSZONA PRZEZ PRACOWNIKA WYNOSI 0!!!! ZLOTYCH

Cennik

Poniżej zamieszczamy stawki minimalne za prowadzenie poszczególnych spraw przed Sądami Powszechnymi ustalone przez Ministra Sprawiedliwości. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości w sprawie opłat za czynności radców prawnych oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów pomocy prawnej udzielonej przez radcę prawnego ustanowionego z urzędu z dnia 28 września 2002 r. (Dz.U. Nr 163, poz. 1349) – wyciąg: § 6. [Stawki minimalne] Stawki minimalne wynoszą przy wartości przedmiotu sprawy: 1) do 500 zł – 60 zł; 2) powyżej 500 zł do 1 500 zł – 180 zł; 3) powyżej 1 500 zł do 5 000 zł – 600 zł; 4) powyżej 5 000 zł do 10 000 zł – 1 200 zł; 5) powyżej 10 000 zł do 50 000 zł – 2 400 zł;

znajomy

STWIERDZIŁ SAM ADWOKAT ŻE SIĘ WYCOFAŁA, A SAM NIE DAŁ RADY ZAŁATWIĆ SPRAWY PRACOWNIKÓW DOBRZE I W TERMINIE

Linkoln

Cała akcja z radcami była bardzo spontaniczna i tak naprawdę to chyba nie dawała rzadnych gwarancji. Pytanie dlaczego się pojawiła, komu słuzyła? Pierwszymi ,którzy składali do sądu pozwy byli podwykonawcy , pracownicy pierwsze ruch zaczeli wykonywać z chwilą nie otrzymania sierpniowej wypłaty. Dlatego nie znależli się w pierwszej transzy wypłat. Pozwolę sobie postawiś taką tezę ,dobrze,ze jest już syndyk to zadba o interes pracowników a a dalszej kolejności o pozostałych wierzycieli.

Linkoln

Coś w tym jest wpłacałem kancelarii radców 18 września 2013r. , złożony POZEW w Sądzie Pracy data wpływu 2 pażdziernika 2013r.Pytanie , z czego wynika tak długi okres złozenia POZWU. Może czekali na więcej osób?

@Linkoln

Adwokat stwierdził w rozmowie ze mną że osób było dużo w związku z czym miał prawo działać jak działał i wszystko byłoby ok., gdyby parchata mu się nie wycofała i załatwiła w Sądzie o wiele szybciej poza nim, łapiąc się do pierwszej tury podziału komornika wraz z wierzycielami, dlatego nie daruję bo z jakiej racji, każdy musi odpowiadać za efekty swojej pracy.

@znajomy

Jakie to miało znaczenie (wycofanie),dla działań radców? Z nimi nic nie wygrasz. pozwy złożyli , złożyli

Linkoln

w jakim czasie adwokat mający pełnomocnictwo jest zobowiązany do rozpoczęcia zobowiązania swojego klienta? (usunięte przez administratora)może złozyć papiery do fgśp( dla wszystkich pracowników). Fundusz wypłaca chyba do 15x 1680 (najnjzsza krajowa).Jak udowodnić ,że prawnicy działali opieszale ?

Linkoln

Przykro mi ,że tobie przykro ! Dlatego też spytałem o to w jakim czasie adwokat powinien zacząć działać w imieniu swojego klienta.Nadal pozostaje bez odpowiedzi pytanie jak udało się jak to Ty nazywasz (usunięte przez administratora)wyprzedzić kancelarię radców.Czyżby działali wspólnie i w porozumieniu?

@Linkoln

ich się spytaj(czytaj uważnie -co stwierdził w rozmowie ze mną adwokat-ludzi było mu za dużo żeby poszło sprawnie!!!, ja dam radę ze swoimi sprawami

@znajomy

To powodzenia! Faktycznie napisałeś to w poście 15:03:54 . Spytam jeszcze raz w jaki sposób chcesz dochodzić swoich praw w stosunku do radców?

POMYŚL

@Linkoln

W jaki sposób można składać roszczenie do Syndyka, na jaki adres słać, jak wygłada druk takiego pisam, proszę o pomoc...

teee znajoma

Forum ma na celu rozmowę a nie wytykanie sobie BŁENDUF. Jacy niektórzy ludzie potrafią być, to szkoda słów :) teraz nazywa się to hejterstwem :) na Twoim miejscu wielce szanowna pani, przeredagowałabym tekst Lykka i poprawiony wkleiła jeszcze raz. Buahahaha

znajomy

Tahal jest notowany na giełdzie papierów wartościowych,za to co tutaj zrobił z ludżmi akcje winny spaść-potraktowano Nas tak jak sami (usunięte przez administratora)nie chcieliby być potraktowani

@znajomy

Jawi się pytanie dlaczego takiej akcji nie podjeli"grubsi" wierzyciele . Przynajmniej nic o tym nie było słychać.

@Linkoln

spytaj się grubszych, część z nich trochę forsy dostała, ja swojego nie popuszczę, dość rolowania i zabawiania się cudzym kosztem

@znajomy

Pisząc "grubsi'miałem na myśli kontrahentów współpracujących przy realizacji kontraktów. Szary zgrzewacz rur tematu nie podejmie.

gucio
@znajomy

spadną z minus 10 na minus 10,5 ta firma ma straty od paru lat hehe ledwo zipie na tej giełdzie

gucio
@Linkoln

część trochę dostała, częśc wrzuciła to w straty reszta już wie że nie dostanie, proces za granicą to gra nie warta świeczki, duzy koszt nic sie nie uzyska, to opinia jednego : "grubszego" - pewnie dlatego

@gucio

ale jest zależna od KARDAN -też notowanym na giełdzie, jak się ruszy to wiele mogą stracić- pokazali niewiarygodność

@gucio

Zostaw merytoryczną opinię o Tahal Polska - Szczecin

• Jak się pracuje w Tahal Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Tahal Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tahal Polska