Opinie o PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. w Kraków

Natalia

W marcu tego roku PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. zdobyła drugie miejsce w konkursie Great Place To Work. Rozumiem, że to odznaczenie świadczy, że praca w tej firmie idzie w parze z zadowoleniem. Czy osoby zatrudnione u tego pracodawcy, mogłyby skomentować wynik tego konkursu? Jakim, Waszym zdaniem, pracodawcą jest PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.?

Rafał

Wiele negatywnych opinii, które tutaj się znajdują są wyssane z palca albo ktoś nie może się pogodzić z tym, że byli lepsi na jego stanowisko i pisze tutaj opinie na temat pracodawcy, bo się tam po prostu nie dostał. Nie pisze tego jako pracownik, ponieważ niestety swoją przygodę w Prisjakt już zakończyłem, więc Ci którzy tu narzekają nie powiedzą mi, że ktoś mi kazał wypowiadać się pozytywnie. Każdy wie czym ma się zajmować, więc Leaderzy nie gonią ciągle innych do roboty jak to ktoś tutaj pisał. To że pojawia się coraz więcej obowiązków wydaje się normalną rzeczą dla ludzi, którzy mają zamiar się rozwijać, więc też nie rozumiem dlaczego ktoś tutaj na to narzeka skoro wraz z rozwojem rośnie również wynagrodzenie, wszystko jest uczciwie, wszystko jest jasne od pierwszych dni w pracy, nie ma żadnych tajemnic i nieosiągalnych opcji rozwoju. Niektóre osoby, które się tutaj wypowiadały chyba jednak trochę zapominają, że to wciąż jest praca i trzeba wypełniać swoje obowiązki Każdy pracownik jest oceniany indywidualnie pod względem swojej pracy, ale istotne jest również to jak angażuje się w ogólne życie w biurze, nawet pomoc przy sprzątnięciu naczyń po kolacji może być zauważona. Żaden z pracowników nie jest olewany, gdy ma jakiś problem lub potrzebę nic nie stoi na przeszkodzie, by po prostu odezwać się do swojego Leadera i porozmawiać, zawsze zostanie podjęta jakaś próba pomocy i zawsze można liczyć na zrozumienie i wsparcie z drugiej strony. Atmosfera w pracy jest bardzo przyjemna, wręcz powiedziałbym, że rodzinna. Prisjakt jest bardzo towarzyskim miejscem, nigdy nie zapomnę rozmów o konsolach i grach na czacie jak i przy obiedzie (pozdrawiam panierkę :D). Cały czas organizowane są jakieś wspólne wyjścia, spotkania integracyjne czy posiłki, wszystko to pomaga zżyć się z ludźmi i być z tą rodzinną atmosferą. W biurze jest naprawdę czysto, czasem zdarzają się jakieś wpadki z naczyniami w kuchni, ale bądźmy szczerzy, czy w swoich domach nie zdarza nam się zaniedbać naczyń w zlewie przez jeden dzień? ;) Mimo wszystko ludzie nawzajem starają się dbać o porządek i wyznaczają między sobą zadania do wykonania typu wyczyszczenie ekspresu do kawy czy posprzątanie lodówki, nikt nie jest do tego zmuszany, każdy poczuwa się do tego, by zadbać o czystość i porządek w pracy. Nie jest to typowe korpo jak niektórzy myślą, nie ma tutaj sztywnych ludzi z kijem w czterech literach, większość osób jest bardzo wyluzowana i "ludzka". Nie ma mowy o tym, by każdy dzień był takim samym, nudnym dniem jak można sobie wyobrażać w korpo, Prisjakt jest naprawdę innym miejscem, wyróżniającym się na tle innych korporacji. Nie wiem czy ta wypowiedź trzyma się ładu i składu, ale mam nadzieję, że zachęci to innych ludzi do tego, by wyczekiwać kolejnej rekrutacji i się zgłaszać. Ciężko znaleźć mi przykład innego miejsca pracy, w którym tak przywiązują uwagę do atmosfery i do każdego pracownika indywidualnie, z całego serca polecam.

Natalia

@Nick, na początku firma jaką oferuje umowę ? Czy obecnie prowadzona jest rekrutacja? Jakie warunki muszą spełniać kandydaci by móc dostać się na rozmowę kwalifikacyjną i ubiegać się o zatrudnienia? Czy w firmie można liczyć na dodatkowe pakiety socjalne? Jest okres wakacyjny, dużo osób poszukuje pracę obecnie z pewnością wszelkie te informacje są priorytetem dla nich.

Piotrek
@Natalia

Na początku oferowana jest umowa o pracę na 3-miesięczny okres próbny, aktualnie firma nie prowadzi akurat rekrutacji. By dostać się na rozmowę kwalifikacyjną trzeba dobrze wykonać próbkę pracy (do której wprowadzenie odbywa się we wcześniejszym terminie w biurze). Z benefitów firma oferuje pracownikom między innymi kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, kursy językowe, wyjazdy firmowe.

zainteresowany

Ładnie... Ehh. Żeby jeszcze tylko rekrutacje wznowili... ^^

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Acting Team Manager?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

3000 brutto jest tylko na początku, przez pierwsze miesiące, wiec raczej niewiele osób tyle teraz zarabia, może nawet nikt. Szybko łapie się podwyżki (awansując na wyższe ranki w obrębie stanowiska + podczas oceny rocznej), a także w ramach rozwoju i przechodzenia na inne, bardziej zaawansowane stanowiska.

zainteresowany

Hej, Czyli ile mniej wiecej mozna dostac na reke w prisjakcie? I nie wie ktos czegos moze o rekrutacji, nie bedzie jakiejs w najblizszym czasie?:>

3 tyś
@zainteresowany

3 tyś brutoo penwie bedzie caly czas jest

almuokd

na wiosce dostawałaś 800zł na rękę więc i tak się ciesz!

kojot

Zgadzam się, podwyżki są troche uwłaczające godności.

elo
@kojot

uwlaczajace godnosci? idz do biedronki albo lidla to bedziesz mial lepiej, lol.

żmija
@kojot

wiesz co znaczy "uwłaczanie godności" bo chyba nie...jeżeli godnie nie wykonywałeś swoich obowiązków lub wykonywałeś je bez zaangażowania i chęci podniesienia swoich umiejętności nie oczekuj że ktoś będzie doceniał twoją godność za pojawienie się w pracy...wiadome każdy chce zarabiać duużo...pytanie czy Twoja praca jest tego warta i nie chodzi tu o przeliczanie ile zarobiłeś dla pracodawcy (bo niektórzy takie mają podejście) - jeżeli uważasz że twoja praca jest niedoceniona załóż zwój biznes zatródnij ludzi i zapewnij im w połowie taki standard pracy...

ppp
@żmija

ok, "podwyżki uwłaczające godności" to przesada, ale przyznajmy rację, że są one po prostu niskie. nie zapominajmy jednak o tym, że praca naprawdę nie wymaga specjalistycznej wiedzy, czy umiejętności. czy w takim za taki rodzaj obowiązków powinniśmy wymagać kokosów? cieszmy się, że w ogóle są!:)

Salamandra

Trochę niskie zarobki oraz coroczne podwyżki, prócz tego jak najbardziej polecam.

Czy CV wysyłać na tę ogólną skrzynkę office@prisjakt.nu, czy jest może jakaś inna?

Piotrek
@Kandydat

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji - polecamy śledzić naszego Facebooka, w przypadku nowej rekrutacji na pewno pojawi się tam informacja :)

Co-workers

Korporacja jak każda inna, stwierdzenie korporacyjny bełkot którym pracownicy są zalewani jest tutaj najodpowiedniejsze.

w dupach się przewraca.
@Co-workers

tyś widzioł korporacje, dziecko.

mateeeooo

Witam. Jak ktoś startował do firmy Prisjakt proszę o kontakt mateeeooo@o2.pl Pozrawiam

przeciek z wewnątrz

Przede wszystkim super atmosfera, niesamowici ludzie...nie wiem jak to się dzieje ale trafiają tu sami pozytywni ludzie i tworzą super klimat!!! Trzeba pracować, wypełniać gole i rutynę pracy, taka oczywistość. a całej reszty nie wyobrażam sobie w lepszym wydaniu. I co jest ważne to żeby się tu dostać nie trzeba mieć konkretnego doświadczenia ani wykształcenia tylko chęć do pracy z nami i to jest super :-)

Jestem i będę

Jest to miejsce, które pokazuje jak powinna wyglądać korporacja, ale ta prawdziwa. Niestety w naszym kraju samo to słowo wywołuje niesmak, niepewność i całe mnóstwo wątpliwości u ludzi, którzy szukają zatrudnienia. Pewnie wynika to z faktu, że istnieje bardzo wiele ogromnych firm, które traktują pracowników w sposób karygodny, stawiają na wyzysk, a kiedy przychodzi do problemów stosują wspaniałą metodę "do widzenia, mamy 10431924 innych na Pana miejsce". Do tego dochodzą żałosne warunki wynagrodzenia i polityka, która sprawia, że ludzie walczą o każdy grosz, awans w efekcie posuwają się do czynów, które raczej współpracownikom życia nie ułatwią. Prisjakt jest firmą, która na pierwszym miejscu stawia SZACUNEK do człowieka, jego potrzeb i warunków pracy. Indywidualne podejście do każdego pracownika sprawia, że nie ma tu mowy o jakimkolwiek "wyścigu". Nikt nie zdobędzie NIC szkodząc innym, wygryzając, prześciagając. Jest wręcz odwrotnie :). Mógłbym rozpisać się na temat atmosfery (która nawiasem nie jest "sztuczną rodzinną atmosferą", jeśli ludzie się lubią i szanują to gdzie tu mowa o sztuczności?! Sami tą atmosferę tworzymy przecież), ale tak na prawdę chodzi o to, że pracując tu, rano wstaje się i w głowie huczy: "idę do pracy :)" a nie "Jezu, znowu tam muszę iść". Dla mnie sam ten fakt jest walorem nie do przecenienia i pokazuję ogólny obraz porządnego pracodawcy :). Nie spotkałem jeszcze w swoim życiu tylu inteligentnych, mających coś do powiedzenia osób w jednym miejscu. Praca tu nauczyła mnie bardzo wiele zarówno z czystej obsługi sprzętu co mniej ważne, ale przede wszystkim możliwość rozmowy, wspólnego działania, rozwoju, rozwiązywania problemów, reagowania na problemy innych- to nauka na całe życie. To co tu robimy ma realny wpływ na to jak funkcjonuje serwis na rynku ogólnoświatowym. Nie ma tu mowy o klepaniu baz danych, które w tajemniczy sposób znikają i są wykorzystywane dla prywatnych celów. Mamy jasne, ludzkie zasady. Pracujemy dużo i efektywnie, równocześnie mając czas na spotkania towarzyskie, wspólne gry, wyjścia, eventy. Kolejnym atutem są różne ścieżki rozwoju, którymi można podążać. Tu od nas samych zależy jak daleko zajdziemy, w jakim kierunku będziemy się rozwijać co oczywiście przedkłada się na wzrost wynagrodzenia. O wszystkim jesteśmy informowani na bieżąco, a pisanie, że Team Managerowie się obijają jest conajmniej nie na miejscu i przykro, że jednak gdzieś wśród nas są pojedyńcze istoty, od których bije aż taka zawiść. Mi osobiście jest ich trochę żal, ponieważ nie wyobrażam sobie chodzenia do pracy z taką frustracją w głowie. Nie męcz się człowieku i znajdź coś innego dla siebie! Na koniec chciałbym zachęcić wszystkich, którzy jeszcze mają wątpliwości do udziału w dniach otwartych firmy. Wielu ludzi przeraża fakt pracy przy komputerze 8 godzin dziennie. Wiem, bo sam miałem dokładnie tak samo. Bałem się, że rutyna sprawi, że prędko zrezygnuję i że się do takiej pracy nie nadaję. Nic bardziej mylnego. Póki co jestem już prawie dwa lata zadowolonym z życia zawodowego człowiekiem, a do tego złapałem sporo wspaniałych przyjaciół i ciągle się rozwijam. Jestem zadowolony :)

głodujący

@MiRo - jak czujesz że masz kwalifikacje wyższe i ambicje żeby zarabiać kokosy no to szukaj innej pracy nikt na siłę nie zmusza do pracy za "głodowe warunki". @Co-workers - no to przecież nikt Ci nie broni iść do Biedry i zarabiać więcej...tam są ekstra warunki, praca zmianowa po 12h - soboty i niedziele też są pracujące więc szanse na doklepanie nadgodzin bardzo sprzyjające. a wszystkim malkontentom życzę znalezienia pracy lepszej niż nasza - zawsze rodzinną atmosferę można pielęgnować w domu siedząc na bezrobociu i czekając na zasiłek od państwa. PiS rządzi PiS wam da... Taki przykład z życia....jeżeli narzekasz na auto którym jeździsz od 2lat - sprzedajesz, dokładasz hajs i kupujesz nowe...(przełożę to na wszelki wypadek...Nie podoba Ci się praca - podnieś swoje kwalifikacje zawodowe i ją zmień...)

MiRo

3000-3250 zl...no to sorry ale nie wiem czy zarabianie 2500 zl na reke (tyle to wychodzi chociaz) jest czyms ekstra, ja nazwalby to glodowa stawka i zaden xbox, owoce i gry planszowe nie ratuje sytuacji.

swde

no dobra ale jak i tak uważam ze szkolenia w firmie moglby być być organizoane zawsze można się czegos nauczyc

Darthmat

Na stronie internetowej firmy oferta na category agent cały czas widnieje. Chciałbym więc wiedzieć czy przyjęcia na te stanowisko są cały czas, czy może po prostu nie zaktualizowania jest strona firmy i rekrutacje są ogłaszane w jakimś inny miejscu?

3000zl brutto na okresie próbnym

IO

Smutne to, że w tym kraju odpowiedź na to pytanie mogłaby być inna, na szczęście w tym przypadku brzmi "tak, okres próbny to praca i też otrzymuje się za nią normalne wynagrodzenie." Trwa 3 miesiące.

Zostaw merytoryczną opinię o PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.?

PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.

PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.