Opinie o PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PRISJAKT POLAND SP. Z O.O., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. w Kraków

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.?

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.? Chętnie zatrudniają?

IO Nowy wpis
@Pytanie

Jeśli studiujesz dziennie to raczej nie ma szans żeby to pogodzić, bo jednak mimo elastycznego czasu pracy w niektórych godzinach po prostu trzeba być. Przy studiach zaocznych czy wieczorowych nie ma żadnego problemu, z tym że w tym momencie raczej poszukiwani są konkretni specjaliści więc musisz śledzić oferty pracy

Bartosz Nowy wpis

kiedyś tam pracowałem prosto po studiach. Z perspektywy czasu traktuję to jako zmarnowane 2 lata. Prawdopodobnie jesli ktoś lub wegetację w korporacjach i nie ma wyższych celów to będzie mu ta firma odpowiadała. Jest to taka kontynuacja studiów i dzieciństwa. Monotonne klepanie tego samego dnia przy jednoczesnym oglądaniu filmów. Czas praktycznie stoi w miejscu. Nic ciekawego się nie wydarza. Praktycznie zero stresu i odpowiedzialności. Oczywiście idzie to w parze ze śmieszną pensją ale odniosłem wrażenie że dla 80% pracowników jest to spełnienie marzeń i nie wyobrażają sobie zmiany. Jest na to pewne określenie - korposzczury

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Backend developer?
Koko

Atmosfera ok ale zarobki śmiesznie niskie i ciągle mocno poniżej średniej krajowej

Kandydat
@Koko

Czy mówisz o konkretnym stanowisku czy o firmie ogółem? Dzięki i pozdrawiam.

Koko
@Pytanie

Wszystkie stanowiska niekierownicze, konkurencja oraz zbliżone firmy e-commerce oferują stawki przynajmniej 1.5 razy większe.

Kandydat
@Koko

Jakie wymagania stawia firma Prisjakt podczas rekrutacji na stanowiska o których mówisz?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.?

@Pytanie

Musisz być ogólnie niskiej inteligencji pracownikiem, który nie ma negatywnych opinii o czymkolwiek. Ważne, żeby dokttryna prisjakt wpłynęła pozytywnie na wszystko i broń boże nie mów co myślisz, bo pożałujesz

Irena
@Szanująca się

Czym konkretnie jest doktryna Prisjakt? Z ogólnego tonu Twojego wpisu domyślam się, że nie jesteś zadowolona, ale byłoby nieźle, gdybyś nie pozostawiała tego domysłom i wyjaśniła, czy chodzi o atmosferę w pracy, wysokość zarobków, a może inne czynniki, wpływające na Twój osąd.

Piotr
@Pytanie

W odpowiedzi na pytanie o warunki: zachęcam do obserwowania naszej strony karier, gdzie można dowiedzieć się więcej o nas oraz śledzić wszystkie aktualne rekrutacje wraz z określonymi wymaganiami: kariera.prisjakt.pl W tym momencie poszukujemy osób na stanowiska: Engineering Manager, Content Indexing Specialist, Content Development Specialist, System Developer. Pozdrawiam! :)

???
@Szanująca się

Jakim prawem oceniasz tu ludzi "po inteligencji" albo "po IQ", na podstawie tego, że ktoś zadaje pytanie, bądź pozytywnie się wypowiada o firmie? Może warto się zastanowić nad swoim ajkju? Widać po Twoich komentarzach, że jesteś bardzo sfrustrowana, ciekawe jakiej wielkiej krzywdy doznałaś.

Szanująca się

Raczej nie polecam pracy w tej fimie, nie ma tam możliwości rozwoju, o ile ktoś nie jest znajomą/rodziną site managerki(natalka to o tobie). Jeśli macie w sercu nepotyzm, lub kumotestwo jako główną swoją cechę, to polecam. W tej firmie dzięki polakom pracującym na wyższych stanowiskach można polecić marazm oraz stanie w miejscu. Gdy tam pracowałam, to jak opinie były negatywne na gowork, to grożono ludziom policją. Dosłownie mówiono pracownikom o tym, ze strona przechowuje IP i można taką osobę zneleźć, co oznaczało: znajdziemy was i skrzywdzimy. Niektórym się w tej firmie się tam wydaje, że są pępkiem świata haha. Z perspektywy czasu patrzę na to wszystko i śmieję się jak bardzo żałosne to wszystko było za trochę ponad 3500 brutto. Nie polecam pracy w tej fimie, jeśli ktoś ma niskie wymagania co do życia i zarobków, to tutaj jest wasze miejsce. Oczywiście to jest moja subiektywna opinia i nic jej tego nie zmieni :) For english speaking users, job here is very bad, and i would not avice working in prisjakt ever. This is the worst working codnitions in my opinion as polish managers are lacking training and basic human decency. This is not amployee who you should work for. Ever! My opinon :)

:D

Trochę Ci nie poszło z tym angielskim :D

szanujący się
Klient
@Szanująca się

z kelnerów do menedżerów. wyżej sram niż (usunięte przez administratora) mam.

@Szanująca się

Zawsze zastanawia mnie podejscie takich osob jak Ty, szanujacych sie. Dlaczego skoro jest tak zle, frustracja i jad wylewaja sie Wam uszami, nadal trwacie na tych beznadziejnych stanowiskach, za glodowe pensje, w tych beznadziejnych firmach, ktore Was nie doceniaja, a managerowie to banda matolow, ktorzy stolek maja po znajomosci. Przeciez chyba nikt nie trzyma Was tam na sile? Zawsze mozna zmienic na taka prace, ktora sprosta Waszym oczekiwaniom i aspiracjom. W mojej ocenie, jako obecnego pracownika firma jest bardzo bardzo ok. Bezpieczne srodowisko pracy, w ktorym spokojnie mozna robic swoje, a jesli ktos chce zrobic wiecej tez ma na to przestrzen i mozliwosci. Mozna skorzystac z budzetu na szkolenia, studia i probowac rzeczy, na ktore w innych firmach sa zbyt sztywne struktury. A managerowie, przynajmniej moj, pozwalaja mi na rozwoj wg moich zasad i mozliwosci. Fajnie tez, ze z podstawowego stanowiska, na ktorym wszyscy zaczynamy mozna skierowac sie w rozne strony, wiadomo, firma ma w Polsce ok. 100 osob, nie da sie obleciec 10 stanowisk, wiec jesli ktos chce byc lowca szczebli korporacyjnych, to faktycznie to nie jest miejsce dla niego. I odkad pracuje nie przypominam tez sobie zadnej sytuacji straszenia policja za jakies niepochlebne komentarze :D

Aktualny pracownik
 Rekomendacja

Polecam pracę w tej firmie. Mamy rewelacyjne biura, super wyposażone, do tego wszystko to czego można oczekiwać od dobrego pracodawcy a w zasadzie znacznie więcej. Ci, którzy mieli okazje pracować w innych firmach wiedzą o czym mówię. Teraz, kiedy wszyscy pracują zdalnie, szczególnie doceniam to co mamy w firmie... Dodatkowo super współpracownicy.

@Aktualny pracownik

Chyba nie wiesz, o czym mówisz :) nie oceniam po IQ, a jedynie po wypowiedzi. Normalni ludzie nie pracują w tej fimie, jeśli nie muszą :)

Aktualny pracownik
@Szanująca się

Z całym szacunkiem, ja wiem co ja mówię. Co to znaczy musieć pracować w firmie? I nie wiem jak miałabyś ocenić "po IQ" po przeczytaniu komentarza?

Natalia

Czy w związku z brakiem ciągłej aktywności na tym forum dotyczącej PRISJAKT POLAND jako pracodawcy, znalazłby się ktoś, kto opisałby aktualną sytuację występującą w tym miejscu pracy? Nowe i rzetelne informacje z życia firmy posłużą osobom, które rozważają aplikowanie do niej w najbliższym czasie.

Piotrek
@Natalia

Dzień dobry! Dziękujemy za zainteresowanie, pomimo braku regularnych rekrutacji zapewniamy, że wszystko u nas w porządku :) Portal GoWork nie jest forum dyskusyjnym, służy natomiast do dobrowolnego dzielenia się opiniami na temat pracodawcy. Jeśli chciałaby Pani dowiedzieć się więcej o firmie, to zapraszamy do kontaktu przez adres mailowy office@prisjakt.nu lub przez Facebook-a, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :)

konsumentmożliwości

Potwierdzam, szczególnie jeśli mowa o dziale Content Operations.

Rozumiem, że nawet mając budżet przeznaczony na wybrane przez siebie szkolenie nadal nie widzisz możliwości rozwoju ;) brawo Ty. Nic dziwnego, że piszesz takie komentarze skoro jesteś frustratem który niczego nie potrafi docenić. Twoje kompetencje też są pewnie na wysokim poziomie.

Marcin
@pracownik

Twoja nazwa użytkownika sugeruje, że jesteś aktualnym pracownikiem tej firmy. Mógłbyś napisać, jakie warunki trzeba spełniać, aby móc w ogóle dostać się do pracy w tym miejscu? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Czy można w PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. liczyć na jakieś dodatki?

xx
@Pytanie

pewnie :D *super atmosfera i super ludzie *casual all week :D mozna przychodzic w dresie i chodzic w skarpetach po biurze *multisport *wf vel godzina sportowa raz w tygodniu wliczony w czas pracy *indywidualna godzina sportowa wliczona w czas pracy *mozliwosc nauki w godzinach pracy *coroczny wyjazd zazwyczaj zagranice na kilka dni *wolny dzien od pracy w urodziny, wigilie, sylwestra :D *system my benefit - ok 200 plnow dodatkowo miesiecznie *elastyczny czas pracy monitorowany samodzielnie najlepsza firma ever !!

Pracuję w tej firmie już kilka lat i na ten moment nie wyobrażam sobie zmiany na inną firmę. Przy profesjonalnym podejściu do rozwoju wciąż panuje atmosfera swobody, autentyczności i koleżeństwa. Jest też czas na odpoczynek i żarty ;) Wiem, że nie jest to proste na dzisiejszym rynku, dzięki Prisjakt :D

Witold
@pracownik

Twoja pozytywna opinia jest dobrą rekomendacją dla przyszłych pracowników. Czy pisząc o rozwoju masz także na myśli udział w kursach lub szkoleniach pozwalających pracownikom podnosić kompetencje zawodowe?

tez pracuje kilka lat

nie wiem gdzie Ty widzisz ten "profesjonalny rozwój" O.o

Pracownik Prisjakt
@tez pracuje kilka lat

Moim zdaniem Prisjakt jak najbardziej umożliwia i wspiera rozwój pracowników. Każda osoba może złożyć wniosek o dofinansowanie szkolenia w celu podniesienia kompetencji i bardzo dużo osób korzysta z tej możliwości. Oprócz tego są organizowane szkolenia w obrębie każdego z zespołów oraz ogólne, na które każdy może się zapisać. Jest również możliwość uzyskania dofinansowania na konferencje. Kilka przykładów szkoleń, warsztatów i konferencji, w których uczestniczyliśmy: nauka języków (bardzo dużo osób korzysta z dofinansowania na lekcje), kursy PHP, Python, FRIS, Gallup, gry szkoleniowe MindLab, Scrum, Change Management, Zarządzanie Projektami, UX/Design Thinking, Management 3.0, Agile, Kanban. Konferencje: Front Edge, InfoShare, Festiwal SEO, Europejski Kongres Lean Manufacturing, Agile w Biznesie, IT Manager of Tomorrow, International Happiness at Work Summit.

Jaki dress code obowiązuje w PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.?

Prisjakt
@Pytanie

Dress code nigdy u nas nie obowiązywał, każdy ubiera się tak jak lubi :)

Robert

Świetna firma pod wieloma względami to nie ma rotacji i nie ma potrzeb zatrudniania nowych.

Prisjaktman
@Robert

No i właśnie to troszkę boli : D. Takich firm to naprawdę ze świecą szukać:(

wielkifanprisjaktu

Hej Prisjakty paskudne, moglibyście zrobić rekrutację, bo wciąż z nadzieją przepełnioną smutkiem spoglądam, czy może szukacie pracowników i ciągle nic... : (

Znaczenie atmosfery w pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w przedsiębiorstwie.

Wiktor

Zastanawiam się dlaczego tak zapominacie o tym forum? Czy tak dobrze się pracuje?

Jill

Czy ktos orientuje sie czy w najblizszej przyszlosci bedzie na category agent? Juz dawno nic nie było czyżby jakis kryzys w firmie?

Natalia

@gutowska, jeżeli zostałaś zaproszona przez PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na wspomniane przez Ciebie stanowisko, to proszę Cię o podzielenie się wrażeniami z jego przebiegu. Jak poradziłaś sobie na rozmowie kwalifikacyjnej w języku angielskim? Jakie pytania na niej usłyszałaś?

gutowska

Pojawiła się oferta pracy na stanowisko asystenta/asystentki biura. Słyszałam o 3-etapowym poziomie rekrutacji na stanowisku category agent czy w tym przypadku jest podobnie? Jeśli tak, to jakich pytań można się spodziewać, w szczególności, jeśli chodzi o rozmowę po angielsku i jak wygląda "próbka"? :)

Natalia

W marcu tego roku PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. zdobyła drugie miejsce w konkursie Great Place To Work. Rozumiem, że to odznaczenie świadczy, że praca w tej firmie idzie w parze z zadowoleniem. Czy osoby zatrudnione u tego pracodawcy, mogłyby skomentować wynik tego konkursu? Jakim, Waszym zdaniem, pracodawcą jest PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.?

Zostaw merytoryczną opinię o PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRISJAKT POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.
4/5 Na podstawie 87 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PRISJAKT POLAND SP. Z O.O.