Dial Tone Sp. z o.o.

Opinie o Dial Tone Sp. z o.o.

Julita

@Poszukiwany jakie to ma znaczenie kto skąd pochodzi? Ważne, żeby wykonywał swoje obowiązki. Masz jakieś zastrzeżenia do ich pracy? Wypowiadajmy się o firmie, a nie jej pracownikach, bo takich informacji oczekuje się na forum.

Diario

Ludzie, dlaczego wciąż piszecie,że firma jest zła bo nie daje wam zatrudnienia na umowę o pracę.Trzeba być realistą.Przecież to prywatny "kieszonkowy" kapitał osoby prywatnej a nie korporacja.Teraz nawet korporacje nie chcą inwestować w pracowników i dają im minimum za maximum pracy- często przez agencje pracy na umowę zlecenie.Nie miejcie złudzeń, czasy się zmieniły :startujesz- nic nie umiesz ,-zarabiasz tyle na ile rynek pozwala.Trzeba się z tym pogodzić i uświadomić sobie,że nic od razu nie przyjdzie chyba,że zapiszecie się do Partii.

edr

Branża energetyczna czy elektromechaniczna i telekomunikacyjna rzeczywiście może być skomplikowana, ale zarobki dają radę.

42897-58941

Firma chyba zaczyna mieć duże problemy finansowe bo nie wypłaca na czas pensji pracownikom. Tylko czekać aż ktoś ich zaskarży z art. 282 § 1 pkt 1 Kodeksu pracy.

Windykator

Sama rekrutacja spoko. Ale jak już "dostałam prace" to przez 8 godzin siedziałam w małym ciasnym pomieszczeniu i musiałam czytać ustawy. Dopiero po 8 godzinach ktoś się mną zainteresował. Organizacja bez sensu zupełnie.

Nie było dziwnych pytań.

lala

ludzie teraz wszedzie sie zarobi wiecej niz 10zl brutto czemu w firmie ciagle szukaja pracownikow sami sobie odpowiedzcie

Ponad 2 tys to dużo?proszę Cię. Raz mija się z prawdą ponieważ ludzie którzy tam pracują to moi znajomi, dwa nie przesadzaj z Panią Prezes:) to taka równa babka. Siedzi i usuwa komentarze z portalu. Poza tym nikt tu nie jest nieudacznik em, chyba że mierzysz innych swoją miarą. Zamysł twórców tego portalu był taki a nie inny, wiec nie bardzo rozumiem dlaczego obrażasz innych. Jaki masz w tym cel? Zostałeś tak wyszkolony?

xxx

Rotacja w firmie non stop nikt za taka kase dlugo tam nie popracuje wykorzystwanie ludzi

zadowolony

Ja jestem zadowolony ogromnie z pracy w tej firmie. Zarabiam ponad 2 tys złotych z premiami, owszem muszę trochę więcej pracować ale widzę efekty moich działań. Można się w firmie rozwinąć, bo znam osoby, które w niej awansowały i mają umowę o pracę. Poza tym nie trzeba mieć doświadczenia, bo zostajemy przygotowani do stanowiska i można zdobyć doświadczenie. Nie jest to typowa korporacja więc atmosfera jest też do zniesienia. A Wy nieudacznicy dalej wylewajcie swoje żale...A co do żonki dyrektora to firma ma bardzo duzo klientow, więc moze to zbieg okoliczności a Wy od razu wszystko najlepiej wiecie. Troche mnie denerwuja tylko humorki Pani Prezes ale jestem w stanie to zrozumieć to przeciez Kobieta.

jagoda

dzięki za odpowiedź irytujące było to dla mnie że nie chcieli powiedzieć na pierwszym spotkaniu jaka jest stawka tylko dopiero na kolejnym.

no czesc

jagoda, 11 zł brutto na początek, później 12 + premia jak wyrobisz limit

jagoda

jaka jest tam stawka godzinowa chodzi mi o pracownika windykacji może ktoś odpowiedzieć

była

też podziękowałam, właśnie ze względu na to, że zarobki marne, brak szans na umowę o pracę, przeszłam do konkurencji, kasa 3x taka i umowę po 2 miesiącach dostałam.

ciemnoscdialtone

Wszystko to jedna wielka obłuda. Widzicie komentarze są pousuwane, prawda boli. Ludzie nie dawajcie się wykorzystywać! Mydlenie oczu w tej firmie to standard. Klika obłudników, wieczne obgadywanie itd. Z tego co widzę to się nigdy nie zmieni, jak zwykle firma nie ma kasy na pracowników. A to przecież dzięki nim funkcjonuje. Może czas się zastanowić czy bez nich Dial Tone sobie poradzi. Ja również podziękowałam firmie.

abrakadabra

~niewolnik - pytanko o tą żonkę dyrektora link4, co ona tam robi? w sensie czym się zajmuje, bo dialtone chyba dla nich windykuje? wszystko jasne

xx
@abrakadabra

Gdyby chodziło tylko o "windykowanie" to pewnie nikt by nie miał nic do gadania, a prawda jest taka, że ona zajmuje dość wysokie stanowisko ;) Ludzie przychodzą do DT z dość kiepskim doświadczeniem i odchodzą, bo zdają sobie sprawę z jednej prostej rzeczy - nawet z ich doświadczeniem jakakolwiek firma w Warszawie, da im dużo większe pieniądze niż będą mieli okazję zarobić kiedykolwiek w DialTonie. Sad but true.

xxx

no tak, co to by było jakby się wydało, że kierownikiem jest żoncia klienta :)

xxx

hahahaha ładnie pani prezes się boi o swoją firmę i usuwa komentarze.. WSTYD!!!

co z tego że ci dają umowe zlecenie jak i tak ci placa mniej niz minimalna krajowa.

No aneks otrzymał po roku, ale musiał bo podnieśli minimalną krajową :) chcesz to idź ale będziesz tego żałował :)

kkkkkkkkkk

tak idz sobie pracuj na umowe zlecenie jak ten murzyn. mlody jestes i widac malo wiesz o zyciu.

NOWY

xxx to chyba dobrze że zatrudniają młode osoby! Przynajmniej dają szanse a nie gdzie jest oferta o prace to zawsze ludzi z doświadczeniem. Osoba ucząca się jeszcze ma przynajmniej możliwość jakiegoś startu.Sam szukam pracy i mam zamiar złożyć tam CV i sam się przekonać jak jest na prawdę. Pracowałem już w jednej firmie i osoby, które już odeszły też wypisywały niestworzone rzeczy- a wcale tak źle nie było. Pracuje tam mój znajomy i nieprawdą jest że nie otrzymuje się premii. Z tego co ja się orientowałem premie są a kumpel ostatnio mówił że nawet i aneks otrzymał...Sam obiektywnie napisze czy na prawdę jest tak źle i tak cisną jak tu się większość wypowiada.

Johan91
@NOWY

A dlaczego się wypowiadasz nt firmy, w której pracuje Twój znajomy a nie Ty?Dziwną strategię ma nasza firma...parafrazując Misia

Zostaw merytoryczną opinię o Dial Tone Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Dial Tone Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dial Tone Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dial Tone Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dial Tone Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dial Tone Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dial Tone Sp. z o.o.