E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.

Opinie o E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.

Aktualność
Za sprawą #ZPF zeszły tydzień opiewał w kilka emocjonujących dni!

Mieliśmy ogromną przyjemność zaprosić wrocławską młodzież na pierwszy w historii #Dzień Otwarty Firm Windykacyjnych w ramach #Kongresu Zarządzania Wierzytelnościami.

Podczas spotkania rozmawialiśmy zarówno o tym, jak ważne jest budowanie świadomości istnienia i roli zarządzania wierzytelnościami, jak również o tych miękkich aspektach windykacji. Prezes Zarządu, Piotr Maciągowski, na przykładach podkreślał, jak ważna jest empatia i aktywne słuchanie. Pielęgnowanie wartości takich jak szacunek, wzajemne wsparcie i otwartość na potrzeby innych jest fundamentem w budowaniu pozytywnych relacji i nieocenionym wsparciem w codziennych zmaganiach.

Niezastąpiony #EKteam wraz z Młodzieżą wzięli udział w grze, dzięki której poznali szczegóły procesów odzyskiwania należności. Wspólnie przeprowadziliśmy negocjacje, przygotowaliśmy pozwy i wnioski egzekucyjne. Dziękujemy za zaangażowanie, ciekawe dyskusje i wnioski.

W kolejnych dniach wspaniała inicjatywa #ZPFRUN wspierająca Fundację Pomocy Zwierzętom „MATUZALKI”.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy być częścią tak innowacyjnego wydarzenia i współtworzyć wraz z #ZPF cykl edukacyjny dla młodzieży oraz dołożyć cegiełkę do wsparcia Zwierzaków!

Do zobaczenia na kolejnej edycji J!
Aldona Nowy wpis

Nie mam ani aplikacji, ani doświadczenia w sądzie, natomiast jestem sprawną researcherką i uważam, że mój skip tracing przydałby się na stanowisku specjalistki ds. windykacji polubownej. Oczywiście, też chętnie poznam widełki, ale jest ważna kwestia - jak i na ile kancelaria broni pracownika w przypadku zarzutu stalkingu? Wierzę w swoją skuteczność, ale to zawsze wiąże się z ryzykiem. A tego nie podejmę na swój koszt.

Nowy wpis

@Aldona

Od specjalisty ds. windykacji oczekujemy opanowania i kreatywności, umiejętności pracy z ludźmi, aktywnego słuchania i wyciągania wniosków z pozyskanych podczas rozmowy informacji. Nasze działania nie mają znamion stalkingu, działamy wg Zasad Dobrych Praktyk Windykacyjnych, jesteśmy członkiem ZPF. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą, przyjmujemy również osoby bez doświadczenia, aby poznać się bliżej i móc zweryfikować czy E-Kancelaria jest miejscem dla Pani zapraszamy do złożenia aplikacji przez formularz na pracuj.pl lub na adres @: rekrutacja@e-kancelaria.com

Kasia Nowy wpis

Bardzo nieprzyjemni pracownicy, którzy nie potrafią przyznać się do błędu. Dzwonią i informują mnie, że odkupili mój dług i natychmiast mam to przelać, bo sprawa idzie do sądu. Poproszeni o oddzwonienie następnego dnia nie odzywają się, dzwonią po dwóch tygodniach i dalej straszą. Dopiero po moim pytaniu, dlaczego nie przysłali żadnych dokumentów okazuje się, ze wszystko wysyłali na zły adres. Mimo dalszego braku dokumentów ciągle wysyłają ponaglenia, a pracownik odpowiada tylko bardzo nieprzyjemnym tonem „informuje panią że dokumenty zostały wysłane a windykacja nie została wstrzymana”. Dodam do tego, że o żadnym długu nie wiedziałam, bo dotyczył nabytego przeze mnie samochodu.

Nowy wpis

@Kasia

Szanowna Pani Przykro nam, że odniosła Pani takie wrażenia. Chcielibyśmy zaznaczyć, że nasi pracownicy są profesjonalni i wykonują swoja pracę z dużym zaangażowaniem i należytą starannością, wg wyznaczonych przez firmę standardów. Proces windykacji nie jest łatwy i może być uciążliwy dla osoby zadłużonej, a kontakt z naszej strony nie zawsze pojawia się w wyznaczonych przez Państwa terminie. Windykacja to złożony proces. Błędny adres to wynik braku aktualizacji danych teleadresowych. Nasz kontakt odbywa się na dane przekazane od wierzyciela pierwotnego, jeżeli nastąpiła zmiana wystarczy je zaktualizować. Jeżeli chodzi o dalsze działania windykacja będzie wstrzymana po spłacie zadłużenia. Zachęcamy do ponownego kontaktu i ustalenia terminu spłaty. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 7-18, w soboty w godzinach 8-16. pod nr tel 799350485. Można też się z nami skontaktować za pośrednictwem wiadomości e-mail lub na Messenger. Wierzymy że uda nam się wspólnie znaleźć dobre wyjście z tej sytuacji. Z wyrazami szacunku dział windykacji polubownej.

Ja ws. oferty prawnik/student prawa. Czy akceptowani są absolwenci prawa, którzy nie odbyli aplikacji? I odwrotnie, czy kandydować może osoba, która prawa nie studiowała, ale ma doświadczenie od pisania pism procesowych, po pracę w kancelarii? Będę wdzięczny za rozjaśnienie wątpliwości:)

Cześć, cieszymy się, że zainteresowała Cię nasza oferta :) nie wymagamy ukończenia studiów prawniczych, ani odbycia aplikacji - jeżeli masz doświadczenie w obsłudze spraw na etapie sądowym, zapraszamy do aplikowania ;)!

@E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.

Długie to doświadczenie w obsłudze spraw na etapie sądowym musi być? Napiszcie od razu, jakiego wynagrodzenia mogą spodziewać się nowi pracownicy...

Doświadczenie w obsłudze spraw na etapie sądowym nie jest warunkiem koniecznym przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu. Jeżeli je posiadasz na pewno będzie cenne i pomocne w codziennej pracy, jeżeli nie, wszystkiego Cię nauczymy :) O szczegółach dot. m.in, wynagrodzenia oraz pracy w EKa Team chętnie opowiemy na spotkaniu u nas w siedzibie! Jeszcze raz gorąco zachęcamy do aplikowania na aktywne rekrutacje lub wysyłania CV na adres rekrutacja@e-kancelaria.com.

Klient
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

DRAMAT FIRMA!!! Dzwoni się do nich, pytam grzecznie o ważne kwestie, a jakiś niemiły jegomość po drugiej stronie, popisuje się, nie odpowiadając na pytania!!! Czy dzisiaj, nie ma już ludzi z kulturą, chętnych pomóc, wyjaśnić??? Czy tylko WILKI, co żywcem pożreć, ograbić, i mieć ludzi za nic??? NIE POLECAM KONTAKTU Z NIMI !!!!

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Prawnik / Student Prawa?
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Windykator?

Kolo99

Fajna ekipa pozytywnych ludzi. Firma bardzo OK, nigdy nie było żadnych problemów. Bardzo polecam!

@Kolo99

A od kiedy tu pracujesz? Bo ja wyczytałam o jakiś problemach przy składkach zdrowotnych i brakiem terminowości w ich płaceniu. Nie zauważyłeś niczego takiego?

@Paulina

Ja 2 lata prawie żadnych problemów super firma super ludzie mam duże doświadczenie w branży i spokojnie mogę powiedzieć że najlepszą firma w jakiej pracowałam najlepiej przyjść i się samemu przekonać ☺️

Myśliciel
@Paulina

Pracowałem w wielu firmach i mogę powiedzieć jedno, kompetencje, profesjonalizm oraz uczciwość to jest na rynku pracy najważniejsze. Rodzinna atmosfera, ok nie powiem ze tego tam nie ma, pomocna ekipa, spoko również potwierdzam że jest, chęci do pracy również , ale brak wiedzy, profesjonalizmu. I doświadczenia. Jeśli chcesz się naprawdę czego nauczyć to zacznij od czegoś bardziej ambitnego. Na start ok, niewielkim nakładem sił, ale na krótka metę jeśli oczekujesz czegoś więcej, rozwoju to długo tam nie popracujesz chyba że się wciągniesz..Windykacja żądzi się swoimi prawami uczysz sie negocjacji, argumentacji, stosowania technik komunikacji typowej dla windykacji. Początek kariery ok, ale na krótko. Jeśli jesteś myślacy to bardzo krótko. Co do składek hmmm przemilczę, bo to już jest mdły temat. Wszystko widziałem, ale to mnie zaskoczyło, nawet jeśli błąd nie leżał wyłącznie po stronie kancelarii to i tak przy krzywych akcjach należaloby ten temat profesjonalnie wyjaśnić, czego żeście nie mieli ochoty wykonać, co zadziałalo na niekorzyść firmy. Ale ten temat myślę należy zamknąć i skupić się na specyfice pracy.

@P.H

Super, w takim razie dzięki za utwierdzenie w przekonaniu, że jednak wszystko ok. A masz jeszcze tylko jakieś ewentualne porady co do aplikowania może?

Jak aplikować
@Paulina

Najlepiej przez pracuj.pl, jest tam chyba aktualne ogłoszenie. Możesz też wysłać cv na główny adres do kontaktu kontakt@e-kancelaria.com napisz tylko wtedy do którego działu i na pewno przekażą.

Jurek
@P.H

"Mam duże doświadczenie" "najlepsza firma, w jakiej pracowałam", a gdzie ty dziewczyno jeszcze pracowałaś?! Jakie ty masz doświadczenie??? Hahahahahaha boki zrywać sierotko

Gigi
@Jurek

A co tobie przeszkadza że jej się podoba w firmie? Ty też tu pracujesz? Masz inne zdanie co do warunków? Co ci nie pasuje? Powiesz?

@Jurek

Dla Twojej wiadomości 15 lat w różnych firmach windykacyjnych więc raczej nie ma z czego boków zrywać chyba że posmiejemy się z Twojego braku kultury

Garos
@Jurek

W tym rzecz, że nie ma żadnego doświadczenia. Złapała kurę znoszącą złote jaja i myśli, że lepiej nigdzie indziej być nie może.

Jaś
@P.H

Widać, że windykacja to branżą, której się poświęciłaś. I lubisz. Ok szanuje

@Garos

Kłania się czytanie ze zrozumieniem ???? mam 15 lat doświadczenia w różnych firmach najprawdopodobniej,nie znasz Eki skoro piszesz takie Bzdury nie szkoda Ci czasu spożytkuj go na coś bardziej kreatywnego zamiast próby obrażania ludzi których nie znasz Każdy może przyjść i przekonać się sam jak się nie spodoba może odejść ale opinie wyrobi sobie sam a nie przez kogoś kto kryje się pod pseudonimem i nie ma odwagi aby jawnie powiedzieć co myśli

Niko

Czemu żałosna? Tylko chodzi ci o niedotrzymanie terminu z PIT-em czy masz coś jeszcze do zarzucenia? Nadal tu pracujesz? Przydałoby mi się kilka rad jeśli chodzi o aplikowanie.

Witam. Czy ktoś przechodził rekrutację na stanowisko WINDYKATOR i może podzielić się doświadczeniem? Jakie wrażenia? Będę wdzięczna za każde info.

Henryk
@Marta

Praca ciężka, jak to w windykacji, trzeba mieć dużą odporność. Jednym z etapów rekrutacji były zadania do wykonania, sprawdzano umiejętność radzenia sobie ze stresem i trudnym klientem. Poza wiedzą taką teoretyczną, którą zawsze możesz podszlifować trzeba mieć osobiste predyspozycje do tego zawodu. Firma solidna, nie miałem z nimi problemów.

Iza
@Henryk

A powiesz coś więcej o tych zadaniach? Była to tylko scenka do odegrania właśnie z trudnym klientem czy też jakieś testy pisemne? W necie piszą, że wchodzi w grę elastyczny grafik, na ile to jest prawda? Czasem potrzebowałabym zacząć pracę godzinę-dwie później, zastanawiam się czy byłby to problem :)

Dominika
@Henryk

Dlaczego ciężka? Dużo spraw windykacyjnych do ogarnięcia? Zdarzają się przez to nadgodziny? A jakie to predyspozycje? Mówisz o sporej odporności na stres?

M.
@Iza

Jeśli wpiszesz z wyprzedzeniem to pewnie żaden problem, jeśli z dnia na dzień pewnie poproszą, żebyś spróbowała się z kimś zamienić. Jak ktoś ma bardzo pilną sprawę to dzwoni, że się spóźni i zacznie na późniejszą zmianę.

Rekruter
@Iza

Na negocjatora tylko scenki, na inne stanowiska mogą być zadania pisemne, exel, AC. Zależy do jakiego zespołu i na jakie stanowisko aplikujesz.

@Dominika

Dłużnicy są różni, bywają wulgarni, agresywni, roszczeniowi. W ciągu dnia jest sporo rozmów i czasem jak trafisz kilku takich pod rząd to ta odporność się przyda. Godziny ponad grafik tylko jak ktoś sam chce, nie zawsze pozwalają zostawać dłużej ale często tak. Predyspozycje? Chyba przede wszystkim spokój.

Dominika

Ale to jest jak w Call Center, że rozmawia się z jednym dłużnikiem, kończy się rozmowę i wpada kolejny? Czy robią jakieś szkolenia w jaki sposób radzić sobie z agresywnymi dłużnikami?

Rekruter
@Dominika

Tak praca w systemie Dialerowym czyli to system dostarcza potencjalnie odebrane połączenia. Szkolenia tak, na start pełny pakiet jak windykować od a do z, później indywidualne i grupowe w zależności od potrzeb i zmian prawnych.

Aktualność
Kilka dni temu mieliśmy przyjemność odbyć szkolenie z udzielania pierwszej pomocy u niezastąpionych Malmed Wrocław Ratownictwo Medyczne i Ochrona Przeciwpożarowa. Na szkoleniu zapoznaliśmy się z tematyką podstawowych zabiegów resuscytacyjnych u osób dorosłych, dzieci oraz niemowląt. Poznaliśmy postępowanie w wybranych stanach nagłego zagrożenia zdrowotnego oraz rozwialiśmy wszystkie wątpliwości związane z pierwszą pomocą. Bardzo miło było nam gościć Mateusz Maliga i zaczerpnąć dawkę nieocenionej wiedzy praktycznej! Dziękujemy! :)

Nie polecam

Nie polecam pracy w tej firmie 1. Płaca zasadnicza najniższa na rynku. 2. Umowa zlecenie. 3. Niekompetentna kierowniczka Do młodych osób - niczego się nie nauczycie bo po pierwsze nie ma się od kogo uczyć, a po drugie zmarnujcie tylko swój potencjał w takiej pracy.

@Nie polecam

Ciekawa jestem na podstawie czego tak konkretnie ten wyraz braku kompetencji oceniasz? Dodatkowo na czym tutaj praca według Ciebie polega, że tak wierzysz w ten marnowany potencjał?

@Paulina

Nie zgodzę się w firmie jestem 2 lata i złego słowa nie napiszę najlepsi ludzie jakich można spotkać kierowniczka o której piszesz człowiek anioł, jeśli nic nie robisz to się nie rozwiniesz nie wystarczy wymagać, wystarczy się postarać odrobinę a drzwi do dalszego rozwoju są szeroko otwarte z ogromnym wsparciem z góry

@P.H

O jakim rozwoju Ty mówisz ? W windykacji nie ma żadnego rozwoju na żadnym stanowsku i w żadnym dziale to jest strata czasu i szans na znalezienie czegoś normalnego za normalne pieniądze.

@Paulina

@Paulina zaczynałam jako negocjator dziś już jestem na innym stanowisku w firmie jestem przykładem że można tylko trzeba chcieć i się starać ???? za nim zacznie się podawać nie właściwe informacje warto samemu spróbować i trochę powalczyć o siebie a gdybyś znała historię współpracowników wiedziałbyś że znaczna część zaczynała na słuchawce ????

jestem pracownikiem z orzeczeniem o niepełnosprawności dla ludzi w firmie nie jest to problem nie czuję różnicy w traktowaniu :) zawsze ktoś chętny do pomocy( czasem bezcenne) wszystko przestrzegane zgodnie z kodeksem pracy ( w przypadku orzeczenia umowa o pracę ) atmosfera najlepsza jaką do tej pory miałam w rożnych firmach :) wszystko na czas premie bardzo realne :)

Wrocławianin
@pracownik

Ciekaw jestem jak zmieni się Pani/Pana opinia kiedy przyjdzie stawić się na Prokuraturę Wrocławską w charakterze świadka albo współwinnego. Tak się składa, że E-Kancelaria weszła w nielegalne posiadanie moich danych osobowych i wykorzystuje je do (usunięte przez administratora)oraz mnie nęka telefonami i mailami. W Lipcu 2021 roku nastąpił wyciek danych klientów z TAURON(usunięte przez administratora)Od Października 2021 roku ciągle do mnie wydzwaniają i wysyłają maile z rzekomym długiem wobec płatności za prąd w TAURON. E-Kancelaria wymyśliła sobie fikcyjną kwotę na ponad 100 zł i fikcyjną niezapłaconą fakturę. Jako, że podali numer tej faktury to sprawdziłem sobie ją w panelu płatności online na stronie TAURON. Nie było takowej. Pojechałem do biura TAURON wyjaśnić sprawę to oni pierwsze słyszą o takiej fakturze. Która nawet jest błędnie oznaczona. Faktura taka nie istnieje! Wysłałem maila i w jednej rozmowie z konsultantem powiedziałem, że oszukują mnie i nie mam takich długów i nie istnieje taka faktura. Wy konsultanci nadal do mnie dzwonicie z tym fikcyjnym oszukańczym długiem. Więc OK. Zbieram listę imion i nazwisk konsultantów oraz nagrywam wszystkie rozmowy z Wami i przekazuję sprawę na prokuraturę. Gdyż mamy tu do czynienia z kilkoma paragrafami prawnymi (oszustwo, nękanie oraz fałszowanie faktur TAURON). Jestem ciekaw co na to prokuratura? Tak dla Waszej (pracowników) informacji już w 2020 roku raz E-Kancelaria była ukarana przez Prokuraturę Wrocławską za oszukanie przedsiębiorców na 14 milionów złotych (informacje dostępne są w internecie)! Teraz widzę E-Kancelaria przerzuciła się na (usunięte przez administratora)klientów indywidualnych. Ja zbieram nagrania z rozmów, zapisuje maile. Prokuratura się ucieszy. Powodzenia!

@pracownik

Nie polecam pracy tutaj i współpracy z tą firmą na żadnym szczeblu. Klientom radziłbym zastanowić się 1000 razy zanim zdecydują się przekazać tutaj swoje zlecenia. Brak poszanowania i godności dla pracownika-drugiego człowieka, notoryczne łamanie prawa pracy, większość ludzi zatrudniona na umowy-zlecenie, bez kwalifikacji, doświadczenia i pewności pracy jutra, więc jak i zlecenia mogłyby być prawidłowo obsłużone. Kompletnie niekompetentna kadra zarządzającą. Wszystkie pozytywne opinie na forum są wpisywane przez kierownictwo bądź zmuszani są do tego pracownicy bojący się zwolnienia na zleceniówce. Sam wpisywałem kilka opinii "po namowie", więc wiem jak to tu wygląda. Serdecznie NIE POLECAM tej instytucji pseudo kancelarii.

@Wrocławianin

Oni to kupują na mocy umowy cesji, czy sprzedający oświadcza, że dług istnieje i jest zasadny. Na e-Tauron na pewno nie ma, bo jak sprzedali to już nie ich, więc nie mogą tego wykazywać. Najlepiej zadzwon do kancelarii, albo napisz i się dogadaj, jak się nie uda pewnie pójdzie do sądu i tam obiektywnie orzekną czy dług zasadny czy nie.

prscownik
@Wrocławianin

E-Kancelaria o ktorej mowisz byla to SA a forum dotyczy Sp Zoo i jest inna firma

Ex

Podstawą wynagrodzenia bardzo niska. Opłaca się tylko jak masz mniej niż 26 lat i status studenta. Bardzo duża rotacja pracowników w windykacji. Target wysoki, sprawy kiepskie, więc o premie ciężko(usunięte przez administratora)Praca tylko na chwilę, na przeczekanie. Kariery tam nie zrobisz ani się zawodowo nie rozwiniesz. Każdy kto ma większe ambicje pójdzie dalej. Szkoda waszego cennego czasu, chyba że się nie szanujcie. Jak ktoś ma studia i perspektywę to tam dłużej nie wytrzyma.

Leszek
@Ex

Znaczy żeby zarobić trzeba zrobić targety? Ta windykacja jest terenowa czy tylko telefoniczna? Ile trzeb załatwić spraw polubownie żeby dostać dodatkowe pieniądze?

T.
@Leszek

Windykacja wyłącznie telefoniczna, ale jeśli chodzi o zarobki to nigdzie w windykacji gorzej nie zarobisz. Dlatego nie polecam. Komentarze o dobrej atmosferze w firmie to można sobie wrzucić między bajki.

Iza
@T.

A podstawa na jakim poziomie mniej więcej jest (bez premii)? Właśnie dla mnie mega ważna jest atmosfera w pracy, a ktoś pisał że pod tym względem bardzo ok jest. Trochę twój komentarz wybił mnie z tropu ;p Co dokładnie tam jest nie tak, chodzi ci o atmosferę między pracownikami czy o kierowników?

Aktualność
Jesiennych porządków w #EK-O nie poprzestaliśmy na Zbiórce elektrośmieci!

Niezmiernie miło nam podzielić się informacją, że zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem za wspieranie działań, mających na celu ochronę środowiska naturalnego. Przyznawany jest on firmom, które aktywnie działają na rzecz budowania odpowiedzialności biznesu, a także stosują się do najwyższych standardów dbałości o środowisko naturalne.

Pamiętajcie, że cykliczna wymiana zużytego i niesprawnego sprzętu elektronicznego oraz racjonalne nim zarządzanie przyczyniają się do budowania społecznej odpowiedzialności naszego biznesu.

Aktualność
Czy wiecie, że Business Garden Wrocław, gdzie na co dzień, możecie nas spotkać, znalazł się na pierwszym miejscu najpopularniejszych biurowców we Wrocławiu w 2022r.?

BGW to nowoczesny kompleks biurowców usytuowany w biznesowej części wrocławskiej dzielnicy Fabryczna, przy ul. Legnickiej.

9 budynków otoczonych zielenią z szeregiem udogodnień dla najemców tj. banki, poczta, placówki medyczne, czy przedszkole. Kompleks budynków to nie tylko atrakcyjne powierzchnie, ale przede wszystkim efektywne i ekologiczne biura, dzięki takim rozwiązaniom jak:
- system oszczędzania wody i energii

- kontrola środowiska wewnętrznego

- starannie dobrane materiały budowalne

co sprawiło, że inwestycja otrzymała certyfikat LEED na poziomie platynowym.

Jako organizacja bardzo cenimy sobie codzienne funkcjonowanie w oparciu o #EK-O rozwiązania i cieszymy się, że BGW wspiera gospodarkę nie tylko samymi budynkami, ale również EK-O akcjami.

Już tylko do 9 października trwa Zbiórka elektrośmieci !!

Jeżeli robicie jesienne porządki i znajdziecie zużyte baterie, czy żarówki, a jesteście w okolicy?! Zachęcamy do skorzystania z dedykowanego kontenera w bud. A. na parterze!

My już zbiórkę rozpoczęliśmy :D
atmosfera

To świetnie, że atmosfera jest podobno dobra, ale mam jednak bardziej przyziemne pytanie. Czy firma płaci składki na ubezpieczenia społeczne?

er
@atmosfera

Oni twierdzą, że tak jednak ZUS jest innego zdania :)

@er

Szanowni Państwo, Drodzy Kandydaci, nasze wartości, którymi kierujemy się w życiu i w pracy oparte są m.in. na zaufaniu, szacunku i otwartej komunikacji. Chętnie porozmawiamy na każdy temat, z przyjemnością w siedzibie firmy :) Obowiązek odprowadzania składek na ubezpieczenie społeczne ciążący na pracodawcy jest OBLIGATORYJNY. Jako pracodawca rzetelnie podchodzimy do kwestii dbania o prawidłowe rozliczenie wszelkich zobowiązań, w tym tych publicznoprawnych. Nasi pracownicy mogą potwierdzić terminowe wypłaty pensji, czy rozliczeń systemów premiowych. Jesteśmy spółką uczestniczącą w wielu przetargach publicznych czy też ogłaszanych przez instytucje finansowe. Jesteśmy także badani przez fundusze inwestycyjne z którymi współpracujemy. Stałą praktyką w wyżej wymienionych procesach jest pozyskiwanie zaświadczeń o niezaleganiu zarówno w takich instytucjach jak Urząd Skarbowy, czy Zakład Ubezpieczeń Społecznych, jako jedne z kluczowych dokumentów umożliwiających wzięcie udziału w przetargach. Zatem bez rozliczania się z ZUS czy US nie moglibyśmy prowadzić przetargów czy relacji z funduszami inwestycyjnymi. Zatem podsumowując: TAK, rozliczamy się ze swoich zobowiązań również tych wynikających ze składek społecznych. W przypadku jakichkolwiek dalszych wątpliwości, chętnie porozmawiamy i przedłożymy wspomniane dokumenty podczas spotkania w naszej siedzibie. pozdrawiamy serdecznie, HR EK

Czy w e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Elvis

Dział windykacji pracuje na open space, pozostałe działy mają swoje indywidualne przestrzenie w biurze

Ilona
@Elvis

A czemu akurat jest taki podział, że tylko windykacja to open space?

@Ilona

Nie tylko Dział Windykacji pracuje na open space, również Dział Sprzedaży, IT, BackOffice, czy Sądowy i Egzekucyjny :)

M

Świetna atmosfera! Duże możliwości rozwoju, fajni i normalni ludzie.Pracuje się po prostu dobrze.

Ilona
@M

A możesz coś więcej napisać o tych możliwościach rozwoju? Jakie dokładnie są?

Krzysztof

Współpracuje z tą firmą od wielu miesięcy. Warunki pracy zostały przedstawiowieraniu umowy. Płacą uczciwie za wykonaną pracę. Wszystkie świadczenia, w tym składki płacone są w terminie. Atmosfera pracy bardzo dobra. Oby każda firma tak samo szanowała pracownika.

@Krzysztof

To prawda najlepsza firma w jakiej pracowałam ????

@P.H

Tak najlepsza bezdyskusyjnie ????

Myśliciel

Windykacyjna ma się rozumieć

Part 2

cd. Ponadto firma nieuczciwa, nie płacąca składek zdrowotnych nawet na zleceniu, o innych nie wspomnę (to już raczej sprawa dla Sądu Pracy i Inspekcji Pracy), a pomniejszająca właśnie o te składki wynagrodzenie (swoją drogą straszna lipa, aby tak ryzykować i traktować pracownika, przecież to nie są jakieś horendalne kwoty skladek). Pracownik 3 miesiące od zatrudnienia, idąc do przychodni z grypą i temperaturą, dowiaduje się, że nie jest ubezpieczony i właśnie został wyrzucony z systemu EVUŚ, w firmie pani kierownik i liderki w żywe oczy kłamią, że przecież jesteś ubezpieczony "przychodnia głupia i pani rejestratorka, a w Zusie kłamią i pewnie mają awarię...", tłumaczenia rodem z przedszkola. Nie znasz dnia ani godziny, za nadgodziny musisz się tydzień przypominać i upraszać o wypłatę, o mobbingu, szkalowaniu,(usunięte przez administratora) osądach i ciągłej ocenie nie wspominając. Może wyniki pracownika tak biły po oczach, a firmę po prostu nie stać było na takie wypłaty dla pracownika miesiąc w miesiąc...umowy zlecenia też podpisywane są w sposób niejasny - podpisujesz tylko z e-ką 3 umowy, wypłaca ci Dialtone. Z Dialtone nie masz żadnej umowy, więc nie powinieneś nawet tykać systemu Dialtone! Kadra nie przygotowana merytorycznie, bez żadnych kompetencji do pracy z drugim człowiekiem, tym bardziej profesjonalistą, ich kompetencje nie ogarniają wymogów obecnego nowoczesnego rynku pracy/zatrudnienia i doświadczonego pracownika. Jedna wielka żenada. Dziękuję losowi, że mogę już pracować dla prawdziwych profesjonalistów finansowo-bankowych i już być docenionym, a nie taplać się w nieprofesjonalnej firmie będącej na etapie raczkującej windykacji, kadry, wszystkiego, której nie było mi do tej pory dane doświadczyć, a w branży windykacyjnej jestem od 18 lat i naprawdę do tej pory nie było mi dane doświadczać tak ogromnego nieprofesjonalizmu pod każdym absolutnie względem, na każdym etapie i na każdym szczeblu jak w tej firmie. Podejście firmy do profesjonalnego pracownika z dobrymi wynikami i przynoszącego przecież zysk dla firmy jest conajmniej niewłaściwe. Takie podejście do człowieka w tym nowoczesnym mieście, jakim jest Wrocław na pewno się nie sprawdzi, to pewne i wiem to z doświadczenia; a zatrudnianie hejterki z obwodu kaliningradzkiego, która nawet ma zatarg sądowy z sąsiadami i jeszcze się tym wychwala wokół, atakującej publicznie na grupie FB starszą stażem, wiekiem i doświadczeniem koleżankę, zapewne nie przyniesie firmie niczego dobrego, tym bardziej rozwoju i nowoczesności w podejściu do biznesu i poszanowania dla rozwoju dobrego pracownika i poszanowania godności po prostu dla drugiego człowieka. Z całego serca odradzam pracę tutaj, a pozostałym pracownikom powodzenia w znalezieniu lepszej pracy, a jest jej sporo na rynku i wydostania się z tego błędnego koła ubogiej zleceniówki. Wystarczy uwierzyć w siebie i działać. Pozdrawiam wszystkich. Pracownik, który mógł stać się poważnym klientem...albo nim jest i przestanie..taki to los przewrotny :)))) i na zabój sprawiedliwy, ale to jest właśnie rozwój i biznes.

@Part 2

Anka czas juz skończyć, ile możesz albo jak dlugo nie możesz pogodzić się ze cie zwolnili , to już jest naprawdę nudne

@Part 2

Aniu my też serdecznie Cię pozdrawiamy, dziękujemy za cały hejt, widać że los E-Kacelarii szczerze Cię porusza, a zakończenie współpracy wzbudziło u Ciebie sporo negatywnych emocji, Twoja troska o nas wszystkich jest niezwykle miła i bliska naszym sercom, zapewniamy że u nas wszystko zacnie i pracuje się tak dobrze jak miesiąc temu, szkoda tylko że w Twojej opinii brakuje faktów, no ale na to nie ma rady, taki urok Internetowego hejtu????

@@@
@Part 2

Co Cie z nami trzymało tyle miesięcy skoro tak zle Ci z Nami było ?? To mnie najbardziej zastanawia ?? Powodzenia w obecnej pracy.

Bazyl
@Obecny pracownik

Gośka, a możesz podać jeszcze nazwisko tej Anki, żebyśmy wszyscy wiedzieli o kogo chodzi, czy dalej będziesz hejtować i ustawiać rodowitych wrocławian, jak to w swoim mieście robiłaś? Warto było uciekać 600 km i ciekawe przed czym. Podaj nazwisko tej Anki, ciągle o niej piszesz.

@Part 2

Aniu proszę abyś nie musiał mojej rodziny w swoje chore gierki nie życzę sobie, boli cię że jako jedyna nie mogłaś dogadać się z resztą pracowników nawet na fajkę wychodzialas sama, piszesz że ja dużo pracuje Ty nie mniej ale efektów było brak i pewnie stąd ta narastającą flustracja, za nim zaczniesz kogoś oceniać zacznij od siebie może wtedy zauważysz jakie ciężkie życie sobie sama tworzysz Bardzo Ci współczuję życia w ciągłej nienawiści do innych to musi być smutne. Mimo wszystko życzę Ci powodzenia i więcej wiary w ludzi Ps ciekawe jaka opinie wystawisz kolejnemu pracodawcy a sądząc bo szybkości zmian pracy będzie to niedługo

...
@Part 2

Tak Ci tu było złe, a tak bardzo próbowałaś uniknąć wypowiedzenia... ciekawe :D Musisz być bardzo smutnym człowiekiem, w gruncie rzeczy dobrze,ze już Cie z nami nie ma - nie pasujesz do naszej przyjemnej atmosfery którą wszyscy tu budujemy - Twoje nieprzychylne komentarze i matactwa już z poza firmy tego nie zniszczą ;) mamy tylko ubaw z kłamstw, które tu zamieszczasz. Musi Cie to bardzo boleć. Niektóre opinie są już poniżej poziomu - porażka. Dorosła kobieta i takie zagrywki ;D Wstyd Aniu Wstyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyd!!!!

Jerzy
@...

Skoro jest tak dobrze to skąd takie zainteresowanie byłą koleżanką z pracy? Bo na pewno nie z życzliwości. Rozumiem zrobić jedną ripostę, ale tak wałkować temat?

@Jerzy

Zapewne stąd że owa koleżanka zamiast skupić się na ocenie firmy komentuje niejednokrotnie nasze życie prywatne a nie od tego jest to forum i nikt sobie nie pozwoli na takie wycieczki osobiste zachęcam do wzięcia udziału w rekrutacji i przekonaniu się samemu jak jest ????

Obiektywny
@Jerzy

Raczej to była kolezanka z pracy - Ania zajmowała się nami i naszym życiem prywatnym, stalkowala, hejtowala i pomawiała nas z czystej zawiści co kazda inteligentna osoba może wywnioskować po postach - 90 procent hejtow tu jest pisane przez jedną osobę pod najróżniejszymi nickami.

@Part 2

Niestety z przykrością potwierdzam, że składki zdrowotne nie były płacone regulaminowo. Zachęcam pracowników do zainteresowania się tym tematem. Tyle w temacie

@Zero jedynkowo

Jak to? Jak już zacząłeś to proszę weź to rozwiń. Dlaczego nie płacili ich regulaminowo?

@Paulina

Regulaminowo-zgodnie z przyjętym terminem. Składki zdrowotne były opłacone dopiero po interwencji w odpowiedniej do tego instutucji wraz z odsetkami...

@Zero jedynkowo

Co do atmosfery,, nie mam zarzutów. Przyjazna atmosfera jeden drugiemu pomaga. Sama praca trudna i stresująca. Nie każdy się do tego nadaje.

@Zero jedynkowo

A ile tych odsetek tak właściwie wyszło? I tak to prawda, że nie dla każdego taka praca, skoro tyle stresu przynosi, no i to jest zrozumiałe dlaczego co nie którzy mają prawo mieć złe opinie co do niej.

@Paulina

A jakie to ma znaczenie, skoro podobne sytuację nie powinny mieć miejsca? Nie muszę chyba pisać, że jest to ciężkie naruszenie praw pracownika? Powyższe pytanie, totalnie nie na miejscu, jednoznacznie wskazuję jak poważnie kancelaria podchodzi do pracowników i do swoich obowiązków. Zeby się czegoś nauczyć najpierw należy umieć przyznać się do błędu, błędy mają prawo się zdarzyć, ale nalezy z tego wyciągnąć lekcje, to po pierwsze,, a po drugie należy się do nich przyznać i przeprosić. Nikt nie oczekuje abyście posypywali głowę popiołem, zacznijcie po prostu wyciągać wnioski i przypomnijcie sobie czym jest przyzwoitość, bo ewidentnie tego brakuje.

Krzysztof
@Part 2

Kłamstwo w każdym zdaniu.

Leszek
@Krzysztof

Serio? To składki są normalnie płacone a nie jak on napisał? Na jakiej umowie się pracuje? Jakbym się przyjął to dostanę od razu na czas określony? Czy tylko zlecenie?

Obecny pracownik

Dobra odmiana od typowej korporacji. Przesympatyczna atmosfera, przyjazna kadra zarzadzajaca, dobra lokalizacja. Pracuje się naprawdę przyjemnie. Osoby konfliktowe miejsca tu nie znajdą dla siebie ponieważ gramy tu fairplay. Minusem dla mnie niezbyt wysokie podstawy i umowa zlecenie. Jednak łatwo zrobic target i wtedy z premia wychodzi 4000-5000 na reke. Jak dotąd to najlepsze miejsce w jakim pracowalam jeśli chodzi o windykacje.

Jolanta
@Obecny pracownik

No to faktycznie całkiem fajne pieniążki. Powiedz mi czy jeszcze coś jest oferowane jeśli chodzi o pakiet socjalny w firmie?

SashaZakajev
@Jolanta

Chłopak na oczy 3 tys. nie widział, a co dopiero 4-5 tys. Robi chłopina target na pozytywnych wpisach na go-work po prośbie kierowniczki, może się uda tym razem, chociaż stówka albo miska ryżu, przykre. Takie kłamstwa wypisywać i to kiero...Żadnego socjalu, miski ryżu też nie dostaniesz za ciężką i uczciwą pracę tutaj, wręcz przeciwnie, jeszcze cię potępią i chętnie podłapią promesy po twoich ciężkich negocjacjach, jak wrócą z wiecznego L4. Kombinatorzy na orzeczeniach i tłukący nadgodziny na urlopie z obniżonym za urlop targetem (praktyki rodem z kryminału) może coś dostaną, bo ich podaje się jako przykład doskonałych pracowników, zarabiających krocie, na oszustwie po prostu w stosunku do pozostałych pracowników. Odradzam, uciekać jak najdalej.

Zdumiony dyskryminacją
@SashaZakajev

Koleżankę widzę pracownicy z orzeczeniami kłują w oczy, dyskryminacja niepełnosprawnych to naprawdę smutne, żeby w XXI wieku koleżanka tak o koleżankach pisała, przykre, naprawdę. Dobrze, że firma nie ma takiego podejścia.

@Jolanta

Jest Mybenefit(w tym MultiSport), negocjują opiekę medyczna i podobno niedługo wejdzie. Imprezy. wyjścia integracyjne, choć teraz, przez covid rzadziej.

@Zdumiony dyskryminacją

Anno to ty hejtowalas wszystkich pracowników to nie pierwsza firmą windykacyjna we Wrocławiu z której cie zwolnili za konflikty i hejt, przypomnij poprzednio Intrum o ile dobrze pamiętam:)

@SashaZakajev

Anka nie siej hejtu i nieprawdy bp wszysyko co piszesz to z palca wyssane bzdury

Kazik
@Zdumiony dyskryminacją

Przekręcanie kota ogonem, a przekręty to chyba twoja specjalność i granie na biedę. Wstydem jest w twoim przypadku wykorzystywanie swojej niepełnosprawności i posiadanego orzeczenia do grania nie fair i oszukiwania tak naprawdę całego zespołu. Zresztą renty nie cofają bez powodu, a już chyba miałaś nie raz problemy z Zusem z tego powodu, a wystarczy grać uczciwie i tak też pracować ni grając orzeczeniem i się nim zasłaniając. Współczuję tego zacofanego sposobu myślenia i dalej grania na dyskryminację czy biedę, a wystarczy iść uczciwą drogą i tego ci życzę, tym bardziej, że jakiś przykład dziecku trzeba dać, a nie powielać schematy pokoleniowo i uczyć dziecko cwaniactwa...I tak już pokrzywdzone, samo się chowa, mama od lat pół doby w pracy, kiedy czas na wychowanie...współczuję serdecznie, może jednak kiedyś sytuacja się polepszy i nie trzeba będzie (usunięte przez administratora) i grać no fair play.

Laura
@Zdumiony dyskryminacją

Dziewczyno, firma nie ma takiego podejścia, bo kombinuje i ma dotację na ciebie 2400 miesięcznie i dlatego cię trzyma...naprawdę aż tak naiwna jesteś? Sprawdź lepiej, upewnij się czy ci składki opłacają, bo w razie jakiejś "awarii" czarno to widzę.

Sven
@Obecny pracownik

Wystarczy do Zusu się przejść albo forum pracownicze fb poczytać. Przecież prawdy niczym nie zatuszujesz.

Sven Friedrich
@Obecny pracownik

Nie, to tą Baśkę stamtąd wywalili z tego co mi wiadomo. A ty wiesz co pracownik ma napisane na świadectwach pracy? To już poważne oszczerstwa dezinformując, że kogoś zwolnili! Idź już spać dziewczyno, bo jutro w robocie nie wydolisz jak w Intrum, z którego cię wywalili na zbity p**k jak psa do uśpienia, a o dt to już nawet nie myśl, skup się na swojej efektywności, bo będzie jak w Intrum i Kruku wcześniej.

@Laura

Żeby brać dofinansowanie z PEFRON na Etat OZN to trzeba mieć ZUS na bieżąco uregulowany, więc skoro biorą, to ktoś tam wyżej chyba jednak ściemnia.

@Kazik

Rentę cofają, gdy przekroczy się dochód jaki można wypracować przy rencie, najpierw tylko chcą zwrotu części renty, cofają dopiero gdy przekroczenie tych zarobków jest rażące. Od 1.12.2021 ten dochód to 3960 zł brutto, czyli jakieś 3 tys netto. Do cofnięcia renty, przekroczenie musi być rażące, więc chyba znów ktoś tam mija się z prawdą wyżej.

@Obecny pracownik

Atmosfera przyjazna , jeden drugiemu pomaga. Nie czuć rywalizacji.

M
@Obecny pracownik

Zgadzam się, korporacyjnie to na pewno nie jest! Czasem to wprowadza lekki chaos, ale atmosfera jest mega twórcza i każdy kto ma ochotę budować coś nieszablonowego, nie po korporacyjnemu powtarzać bez sensu ten sam model, na pewno się odnajdzie.

Zostaw merytoryczną opinię o E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 13 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.