E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.

Opinie o E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.

Były pracownik - negocjator

Było ok, wyrabiałem premie więc kasa się zgadza. Super klimat. Polecam.

Ronald

Wspolpraca przebiegala bardzo dobrze, w zasadzie na kazdym etapie. 100% godni polecenia!

@Ronald

Akcja piszcie pozytywne komentarze? Sero?

A tak

No serio, wśród nas jest wielu, którzy po informacji że jest taki profil, chętnie się dzielą opinią????

@A tak

Szanuje, w porządku.

Obecny Pracownik

Witam, pracuję w tej firmie ok. 1 roku. Widzę tu opinie wystawiane przez jedną osobę, notorycznie zmieniając nicki, więc zdecydowałem się opisać jak wygląda praca. Dużym plusem jest realna oraz jasna ścieżka awansów. Już na starcie przy wdrożeniach dostajesz informację, co musisz robić, by osiągnąć awans. Awans uzależniony jest od wyników i jest jasno określony. Sam osiągnąłem 2 awanse w ciągu roku, realizując określone progi wynikowe. Drugim tematem który chciałbym opisać są benefity. Multisport (płatny), ale w połączeniu z MyBenefit (do którego miesięcznie dodają pkt, które później wykorzystujesz na zakup multisport lub bonu które wykorzystujesz w innych sklepach) No i trzecia rzecz. - atmosfera, dla mnie najważniejsza rzecz, która jest w tej firmie. Zdecydowanie pod tym względem jest to najlepszą firmą w jakiej pracowałem. Dobrym przykładem jeżeli chodzi atmosferę jest obchodzenie urodzin każdego pracownika. Jeżeli chodzi o start w naszej firmie możesz zawsze liczyć na pomoc innych pracowników oraz leaderów. Często są szkolenia które pomogą Ci się rozwijać, robić wyniki. Jeżeli chodzi o zarobki, są one indywidualne,zależą od stanowiska i osiąganych wyników. Jeżeli faktycznie pracujesz to zrobisz ten wynik. Są osoby, które od początku pracy robią te wyniki a inni zależy od miesiąca. To chyba tyle, pkt widzenia ze strony pracownika.

Ma

Atmosfera w pracy jest nieoceniona, luźna, przyjemna, po prostu ludzka i miła. Każdy traktuje się na równi, nieważne na jakim stanowisku pracujesz. Liderzy stawiają twój komfort psychiczny i zdrowie fizycznie na 1 miejscu. Jeśli ktoś ma jakiś problem zawsze służą pomocą. Jestem bardzo zadowolona. Jako studentka, która studiuję dziennie mam umowę zlecenie, mam urlop i l4, a nigdzie wcześniej w żadnej firmie się z tym nie spotkałam. Nie ma żadnych problemów co do czasu mojej pracy, grafik jest elastyczny, dopasowany do moich potrzeb. Ze swojej pespektywy gorąco polecam.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Prawnik / Student Prawa?
obecny pracownik

obecnie pracuje tu rok. co mogę powiedzieć na plus : - kasa na czas - nadgodziny jak chcesz to kasa, albo odbiór - jak ci coś wypadnie nie ma problemu z dniem wolnym - spoko godziny bo przedział między 7 a 18 - z kierownictwem można się dogadać po ludzku - tu nie wyscig szczurów w korpo trzeba samemu zobaczyć jak jest, zawsze i wszędzie beda też jakieś minusy pracy. ja moge polecać ;)

kandydat

Umowa B2B, zlecenie tylko jeśli jesteś studentem. Nie informują o tym podczas rozmowy o pracę, co więcej - kłamią, że kwota przez nich podana jest netto i na umowę o pracę. Jak przychodzi co do czego - podsuwają B2B i kwotę BRUTTO (po przeliczeniu na faktyczne zarobki to znacznie poniżej najniższej krajowej). Zmarnowany czas.

Garść faktów
@kandydat

Czy firma proponuje umowy B2B-tak Czy proponuje umowy zlecenie tylko studentom-nie to nie prawda, większość osób pracuje na zleceniu, na b2b zaledwie kilku, głównie menagerów Czy proponują stawki niższe niż najniższa krajowa-nie prawda, to nie zgodne z prawem więc tylko samobójcy by tak robili-na najniższa krajowa na start mogą liczyć osoby bez doświadczenia w branży Czy podaja na różowa h kwity brutto mówiąc, ze to netto-zawsze podaja netto i kwity podstawy i kwity premii, poza studentami do 26rż bo u nich brutto=netto, wiec tu kandydat być może nie zrozumiał się z rekruterem. Czy proponują umowę o prace na rozmowie? Nie, na takie umowy mogą liczyć przede wszystkim osoby niepełnosprawne.

Osoba z niepełnosprawnością
@Garść faktów

Pojęcie „osoba niepełnosprawna” jest już od dłuższego czasu używane w języku polskim, w legislacji, mowie potocznej i literaturze naukowej. Zastąpiło ono używane wcześniej pojęcie „inwalida” i jeszcze wcześniej „kaleka”. Tymczasem od kilku lat dość nachalnie narzucane jest określenie „osoba z niepełnosprawnością”

Osoba z niepełnosprawnością
@Osoba z niepełnosprawnością

Zatem jako osoba z niepełnosprawnością proszę o używanie prawidłowego określenia.

Marco

Praca w Kancelarii, to idealne miejsce dla każdego, kto zakosztował Korpo i postanowił normalnie żyć. Wymagania są, ponieważ być powinny. Nie wyobrażam sobie efektywnej pracy bez wskazania celu i sposobu jego realizacji. Firma daje ogromne możliwości każdemu, kto chce i potrafi się zaangażować. Jeżeli ktoś oczekuje tylko pensji, to nie jestem pewien czy powinien być w naszym teamie… Osobiście polecam!

@Marco

E-kancelaria to fundacja, że nie należy oczekiwać wynagrodzenia? :)

Klient

Witam. Jak klient w/w firmy nie mogę nic nie napisać czytając te wszystkie opinie. Prowadzę duża firmę i częsta korzystam z usług E kancelarii. Jak doata nigdy mnie nie zawiodła. Zawsze moje sprawy są załatwiane szybko i z pełnym skutkiem. Obsługa miła i profesjonalna.

X

Każda praca i każdy pracodawca ma swoje + także - , ja pracuję w E-K od już kilkunastu miesięcy i nie mogę napisać złego słowa. Atmosfera jest zupełnie inna niż w regularnej korporacji z której odszedłem, ktoś mnie zauważa i zwraca uwagę a czasem docenia ;) dobrym słowem i nie tylko. Szefostwo nie głuche na pomysły i nowe rozwiązania. Nie ma idealnego pracodawcy (przynajmniej jeszcze nie spotkałem) ale E-K polecam.

Lukasz IPS

Bardzo rzetelna i sumienna kancelaria. Współpraca na profesjonalnym poziomie. Uzyskaliśmy wszelkie odpowiedzi na nasze zagadnienia. Będziemy wracać

Damian Pankiewicz

Piszę jako były współpracownik E-Kancelarii Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o. z/s we Wrocławiu i pełnomocnik klientów tej spółki – w okresie od marca 2017 do marca 2018 byłem p.o. Dyrektorem Działu Prawnego i jedyny w tym okresie pełnomocnik klientów spółki. Zgłosił się do mnie klient E-Kancelarii (Ferma Drobiu Józej Kaczała), który poniósł szkodę na kwotę 47 842,98 zł związaną z brakiem działań w jego sprawie. Mianowicie klient ten zlecił E-kancelarii prowadzenie jego sprawy windykacyjnej (dłużnik: Rapex Sp. z o.o. z/s w Poznaniu, kwota należności z odsetkami to ponad 900 000 zł), sprawa egzekucyjna prowadzona była przed Komornikiem Sądowym przy Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Pawłem Tomczak, sygnatura sprawy KM 686/14. Komornik w sierpniu i grudniu 2019 roku skierował korespondencję na adres E-Kancelarii z wezwanie do uzupełnienia braków formalnych w sprawie (brak zarządu spółki dłużnika), a następnie z powodu braku reakcji na swoje wezwania w marcu 2021 r. umorzył egzekucję i na podstawie art. 29 ust 1 ustawy o kosztach komorniczych obciążył wierzyciela opłatą egzekucyjną w wysokości 47 842,98 zł. Jak się później okazało E-Kancelaria przez okres 3 lat (a ponad 1,5 roku licząc do daty otrzymania wezwań komorniczych) nie była w stanie ustanowić w sprawie egzekucyjnej swojego klienta na prawie 1 milion złotych dochodzonych należności nowego pełnomocnika (po zakończeniu mojej współpracy z tą spółką). Korespondencja komornika była 2-krotnie kierowana na moje nazwisko na adres E-Kancelarii, spółka korespondencję odebrała (pracownik spółki) i z nieznanych mi powodów nie podjęła żadnych czynności w sprawie (nie informując mnie o powyższym). Aktualny pełnomocnik Józefa Kaczały zgłosił szkodę E-Kancelarii, ja również osobiście rozmawiałem na ten temat z zarządem spółki, E-Kancelaria oświadczeniem podpisanym przez prezesa zarządu E-Kancelarii Piotra Maciągowskiego odmówiła roszczeniu swojego klienta naprawienia zaistniałej szkody. E-Kancelaria jak widać nie ma sobie w tej sytuacji nic do zarzucenia, w odpowiedzi skierowanej do swojego klienta Piotr Maciągowski raczył tez podać nie prawdę, twierdząc abym to ja prowadził sprawę klienta w chwili powstania szkody i był za nią odpowiedzialny (moja umowa z E-Kancelarią wygasła ponad 1,5 roku wcześniej). Niniejszą sprawę przedstawiam ze szczegółami, tak aby osoby zainteresowane mogły zweryfikować podane informacje. Niech też każdy wyciągnie wnioski płynące z tej sprawy we własnym zakresie.

obecna pracownica

Dlugo zastanawialam sie, czy wystawic opinie na temat E-Kancelarii gdyż nie mam w zwyczaju opisywania pracodawców na GoWork. Na początku dodam, że wcześniej pracowałam w dużej firmie korporacyjnej we Wrocławiu. To był koszmar i zdecydowanie trwało to o parę lat za dużo. W Ece pracuje się spokojnie, jest duża wyrozumiałość dla pracowników, dobra kadra menagerska, wszyscy się znają, klimat rewelacyjny. Gdy zatrudniałam się, pracowało w kancelarii niewiele ponad 10 osób, ale klimat niewiele się zmienił. Wynagrodzenie jest adekwatne do stawek rynkowych, premie to naprawdę premie :) i przede wszystki, są realne do wyrobienia, wszystko na czas, ale o tym nawet pisać nie powinnam, bo to jest normą. W firmie dużo się dzieje, co chwile pozyskiwane są nowe zlecenia, jak i zakup konkurencji! Zawsze jest co robic, pracuję ponad 2 lata i na nudę i monotonię pracy nie narzekam. Jest możliwośc pracy zdalnej. Jedyny minus to umowa zlecenie, ale sięgając pamięcią pracy w windykacji w korpo na umowe o pracę na czas nieokreślony i pracując w kancelarii na zlecenie - wybieram zlecenie. Mam nadzięję, że praca w ece się nie zmieni i dalej będę mogła tak pozytywnie wypowiadać się na temat pracodawcy.

@obecna pracownica

"Zakup konkurencji"??? A jaką konkurencję zakupili? Takie wpisy świadczą o twoim braku wiedzy i jakiegokolwiek profesjonalizm, ale tu cała taka kadra. Ale co się dziwić, skoro kazali ci to napisać i pewnie nie bez powodu nie pracujesz już w tym dużym "strasznym korpo" na umowę o pracę. Klepiesz na zleceniu, bo nigdzie indziej cię nie przyjmą na normalnych warunkach zatrudnienia, a i w Biedrze czy Lidlu mogłabyś więcej zarobić, bo tam płacą młodszemu kasjerowi na początek 4300 brutto + mnóstwo benefitów, premie kwartalne i roczne, a tu dostajesz 2400 na rękę, niewiele więcej niż najniższą krajową i jesteś zadowolona, to o czymś świadczy...no ale do Biedry czy Lidla też trzeba mieć kwalifikacje, wiedzę produktową i doświadczenie, kasa fiskalna, etc. Nie ma jak w tej twojej pseudo kancelarii, że jakoś to będzie...czy się stoi czy się na L4 leży 1 tys. się należy.

obecna pracownica

Pozdrawiam Aniu i życzę na przyszłość mniej niezgodnego z rzeczywistością hejtu, więcej faktów, mniej emocji :) PS: życzymy Ci wszystkiego dobrego w nowej pracy :)

XDDD
@obecna pracownica

Ania bierz połowe tego co do tej pory xD

Czy jest możliwość pracy w e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o. na część etatu?

Obecny pracownik

Tak, wszystko zależy jak się dogadasz, jest kilka osób na niepełny etat albo na umowę godzinową.

HR

W związku z dynamicznym rozwojem i wdrażaniem nowych projektów poszukujemy osób do zespołu windykacji telefonicznej . Masz doświadczenie, szukasz nowych wyzwań - skontaktuj się z nami 721 910 400, 609-005-648.

Ewelina
@HR

Dzień dobry, czy oferta pracy jest nadal aktualna? Czy może poszukują Państwo obecnie pracowników na inne stanowiska? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam.

HR
@Ewelina

Tak, proszę przesłać swoje cv na adres kontakt@e-kancelaria.com- porozmawiajmy

super się pracuje wszystko na czas a to najważniejsze :) poczucie ze jesteś człowiekiem a nie robotem bezcenne zdanie pracownika brane pod uwagę a to dziś dziś rzadkość :) we wszystkim można się dogadać:) zdecydowanie polecam z perspektywy doświadczenia wielu lat w branży najlepsza firma wreszcie chodzę do pracy z uśmiechem na twarzy i nawet rodzina to zauważa :)

admin

Znasz dobrze szefa firmy e-Kancelaria Grupa Prawno - Finansowa S.A. i wiesz jakie ma oczekiwania wobec pracowników? Pomóż innym i podziel się swoją opinią.

znam
@admin

znam firmę , współpracuję z nimi, spoko ludzie, młody zespół , fajna atmosfera

JuOnlyLifOnce
@znam

napisał pracownik na zlecenie PRu...

@JuOnlyLifOnce

@JuOnlyLifeOnce w firmie nie ma działu PR więc wtopa :)

Elvis

Jedno z najlepszych miejsc pracy w mojej karierze - zdrowe relacje w zespole, wynagrodzenie adekwatne, różnorodne opcje rozwoju. Zaczęłam na poziomie specjalisty od prostych zadań operacyjnych/wsparcia windykacji, po 1,5 roku dotarłam do kadry managerskiej. Dla niektórych minusem może okazać fakt, że stale coś się dzieje: nowe projekty, nowe rozwiązania itp. Momentami bywa to dla mnie przytłaczające. Na szczęście, nie wpłynęło to na stabilność zatrudnienia w moim zespole: windykacji i wsparcia windykacji. Największym plusem są zdecydowanie ludzie i atmosfera zbudowana przez przełożonych - partnerska i otwarta.

W E-kancelarii pracuje od dłuższego czasu. Atmosfera w pracy bardzo przyjazna, wypłata na czas, praca nie jest ciężka, system premiowy całkiem ok, także polecam

Czy tylko na zlecenie zatrudniają? Jak wygląda atmosfera w pracy ? Czy w czasie pandemii jest możliwość pracy zdalnej?

Margo
@Gość

Współpraca na zlecenie lub B2B. Klimat jest fajny. Praca zadana po wdrożeniu jest realna, Ci którzy potrzebują są zdalnie lub naprzemiennie.

Paulina

W niewielu firmach jest tak fajna atmosfera, zdecydowanie odbiega od typowego korpo ;)

Zostaw merytoryczną opinię o E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 13 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.