Opinie o Ruszt-mont w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ruszt-mont. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ruszt-mont o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruszt-mont w Warszawa

Maja Nowy wpis

O co chodzi? Ktoś z was wspomniał że w firmie zawsze wypłacają wynagrodzenie, ktoś inny pisze, że firma w ogóle nie zatrudnia. O co chodzi? Ja w sumie też żadnych ogłoszeń nie widzę, ale chłopak chce podejść bezpośrednio do firmy. Co myślicie?

Z Nowy wpis
@Maja

Warto podjechać i się zapytać, dodatkowym atutem będzie jeśli pracował na rusztowaniu oraz prawo jazdy.

Marta Nowy wpis

Pisaliście o problemach firmy z kontraktami i płatnościami, jednak było to już jakiś czas temu. Ktoś sie wypowie jak jest teraz?

Pracownik Nowy wpis
@Marta

W tej firmie pracownik zawsze dostaje wynagrodzenie.

To

Nie zatrudniają

Anzelm

A jak przedstawia się sytuacja na dzień dzisiejszy? Interesuje mnie praca w firmie, warto aplikować?

Firma Ruszt-mont poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Łucja

Czy brak informacji w i internecie o ofertach pracy oznacza to, że Ruszt-mont nikogo nie szuka? Czy można bezpośrednio skontaktować się z firmą odnośnie pracy?

zzz
@Łucja

Firma nikogo nie poszukuje ponieważ ma problemy z nowymi kontraktami i wypłatami. Wypłaty są obecnie ucinane i pracownicy dowiadują się o tym dopiero odbierając pieniądze. Nie polecam zatrudniania się w tej firmie. Nie trudno o lepszego pracodawcę. Praca tu jest trudna, stresująca, niebezpieczna, w delegacjach, niedoceniana i słabo płatna jak na tą branżę. Jak zostało wcześniej tu wspomniane, obiecują złote góry i mydlą oczy...

Łucja
@zzz

Naprawdę nie dostajecie pełnych wypłat? Powiedz, czemu tak jest, jeśli wiesz coś na ten temat. Napisałeś jeszcze, że praca w Ruszt-mont jest niebezpieczna - dlaczego?

zzz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Słyszałem, że to bardzo dobry pracodawca.

Światełko

Najgorszy to jest ten Maniuni, powolny jak mucha w smole. Albo czegoś zapomni, albo zgubi

tata

Pracuje tu 5 lat. Jest lepiej niż kiedyś. Dobrze placą. Na elektrowni w kozienicach bardzo fajny klimat i ludzie. Kierownik z prawdziwego zdarzenia. Gorzej to wygląda na warszawie. Kierownicy niewykfalifikowani. Kierownik Faja pracuje 4 lata i nie wie jak się rusztowanie stawia i wszystkie obowiązki zwala na pracowników. Nigdy nic nie wie i tylko ludzi by zwalniał. Mateusz miby ziec prezesa ale dobry chlopak tylko tez malłe pojęcie o rusztowaniach ma. Tytus to debil i frustrat. Powinien się leczyc. Pani Asia to debilka zatrudniona po kolerzensku. Prezesi w miare ok. Księgowe też. Sekretarka troche zagubiona. Kiedyś była lepsza. Ekipa monterska bardzo dobra fajni ludzie. Wszystko z poziomu pracownika ok tylko pierwsze pietro z glupimi kierownikami psuje wszystko. Byl jeszcze kiedyś kierownik Wojtek. Chlopak wczesniej był montazystą i poszedł do biura. Lubiał sie (usunięte przez administratora) albo krzyknąc ale wszystko mozna bylo z nim zalatwic. Ale mondrze sie zwolnil i jest teraz chyba w altraDZIE. ale najlepszy kierownik jest na koZienicach. Nie to co debile z warszawy. Jak szukasz pracy to polecam ale na elektrowni w kozienicach. Tu jest ok a w warszawie to z fajom dlugo nie wytrzymasz.

szerszeń
@tata

Jedna z lepszych firm, w których pracowałem a jak ci się nie podoba to się zwolnij (TATO) . Z szefostwem to można wszystko załatwić . Faja rzeczywiście kiepskie pojęcie o rusztowaniach ma tak samo jak Mateusz. Tytus rzeczywiście furiat, ale nie (usunięte przez administratora) się nie bez przyczyny jak ludzie niszczą materiał albo rozwalą samochód to się nie dziwie, na rusztowaniach zna si (usunięte przez administratora) Biuro miarę spoko sekretarka rzeczywiście kiedyś była lepsza . Pani Asia lata z alkomatem po placu .Był kiedyś kierownik Wojtek i to był debil potrafi (usunięte przez administratora) od siebie dwa razy starszego pracownika ( pana Mirka ) i mało brakowało ,zaliczyłby wpierdziel, bo się na niego szykowali . tak to prawda pracuje w Altradzie i niech tam zostanie ciekawe jak długo.N a Kozienicach jest kierownik Zbyszek spoko gościu, ale tak samo jak faja i Mateusz kiepskie pojęcie o rusztowaniach , ma tam trzech zawodowców Piotra Tomka i Emila oni tam wiedza wszystko. PS . Nie sra sie w gniazdo w kturym sie jeszcze pracuje i to 5 lat

tata
@szerszeń

Jest to serwis z opiniami o pracodawcach i takom opinie napisalłem. Nie sram w gniazdo bo na końcu napisałem ze polecam prace ale na kozienicach. Snajper dużo lepiej zna się na rusztowaniu nisz faja i mateusz. W warszawie tylko melich sie zna i wojtek sie znał. Przyjadz na Kozienice to zobaczysz lae pewnie tez nie chcesz jak wszyscy z Warszawy bo tu cięszko sie pracuje. kiedyś pamientam w warszawie lepiej wszystko było kiedy melich sam rządzil. Takie sa fakty. Od kiedy faja rządzi to dobrzy fachofcy sie zwalniajom - słotki kryspin wojtek nowaczek gromadziński a trzyma takich darmozjadow jak mieciel truskawa opalach rudy maciuś z magazynu. montazysći kturzy pracujom najdłuzej we firmie sa na kozienicach bo tu jest najlepiej.

cuma

pracuje dopiero od niedawna i nie mam jeszcze zdania . Ale jedno mogę powiedzieć ze w miarę dbają o pracowników niema pracy na czarno bo dostałem od razu umowę , ubrania i wszystko do pracy A w firmie konkurencyjnej gdzie pracowałem nie będę podawał nazwy o wszystko trzeba było się prosić nawet o głupie rękawice do pracy . Co do kierownictwa to się nie wypowiadam za mało pracuje napiszę coś więcej za parę miesięcy . A i jeszcze jedno negatywnych wpisów nie usuwają nie mogę tego powiedzieć o konkurencji tam były pisane same negatywne opinie i po 24 godzinach od razu je usuwali ps Starzy pracownicy dostali fiaty tipo od tak po prostu co mnie zdziwiło podobno zajebiści fachowcy ( rusztowania mają w małym palcu} pracują tam ponad 10 lat A faktycznie RUDY cały czas pracuje i marudzi POZDRAWIAM I POLECAM

ryj

Zgadzam się z przedmówcą. Była kiedyś opinia o rusztmoncie, że nie płacą, ale to przez podwykonawce - Marka Miniaka. Chłopaków tak omamił, że chyba do piekła by poszli za nim. Wypłaty są na czas. Jeśli pracujesz i dajesz trochę od siebie to źle nie zarobisz. Są bonusy na święta (nie duże, ale nigdzie indziej nie dają). Nowi jak przychodzą do pracy to pierwszego dnia dostają umowę o pracę, jadą z kierownikiem na badania i do hurtowni po ubrania. Organizacyjnie jest różnie, ale taka chyba specyfika tej branży. Pracowałem w kilku firmach rusztowaniowych i zawsze jakieś problemy się pojawiają. Dają też szanse rozwoju. Jeden chłopak z magazynu został kierownikiem. Monter, który się wyróżniał został też kierownikiem. Jest wiele rzeczy, które można by poprawić, ale ogólnie oceniam na plus. Jeśli szukasz pracy na rusztowaniach w Warszawie to polecam. Ps. A pierwszy wpis -RUDY- faktycznie dalej tu pracuje i ciągle na coś narzeka. A zaznacze, że trzy razy się zwalniał i trzy razy pozwolili mu wrócić.

monter

Pracuję dopiero parę lat ale nie powiem nic złego , jak trzeba to pożyczki udzielą a zarobki są na czas i nie źle płacą . wiem że najstarsi monterzy jeżdżą samochodami służbowymi a niektórzy pracują w tej firmie ponad dziesięć lat. Każdy może sam ocenić.

gjk

@do pracujący poowiem szczerze najbardziej przerażają mnie te problemy z płatnościami i że nikt nie odbiera, że ni ma żadnej informacji i ajkim cudem kierownik może byc nieupowaznieony - to jest ciekawe.

do pracujacy

No opoznienie 2 miesiace to mi sie nie zdarzylo, gora miesiac, ale co fakt ze jak jest problem z kasa to telefonow nie odbieraja tu sie zgodze, w biurze wiecznie niema nikogo , ksiegowa nigdy nic nie wie, kierownik NIE JEST UPOWAZNIONY, zarzad ma wyje......ne telefonow nie odbiera, osobiscie odradzam, nikomu nie polecam, odszedlem z firmy i mam teraz swiety spokoj. SARNA opoznienia moga byc i tu sie zgodze ale inaczej jest jak sie dostaje jakies konkretne informacje i wiesz na czym stoisz a nie bicie piany jak jest kolorowo a co sie okazuje jest szaro i ponuro. poczawszy od prazesow zarzadu do kierownikow budow to smiech na sali.

RUSZTOW-ANIOWIEC
@do pracujacy

Napiszę parę zdań prawdy Tak to jest prawdą ze były kiedyś problemy z kasą ,buło to związane z tym ze chłopcy otworzyli sobie firmę podwykonawczą Było to za zgodą właścićeli i firmy i nas samych żebyśmy zarabiali więcej , mieliśmy się dzielić kasą po równo tak to ustaliliśmy I co jak pan MAREK ( podwykonawca ) dostał przelew na konto to mu się pod kopułą popie...oliło i normalnie wywalił na kasę nas . Tak nas jeszcze zmanipulował ze mu ufaliśmy bezgranicznie ze firma ruszt mont nie płaci , co najgorsze ze w biurze mówili co innego ze kasa idzie na czas i tak było jak to prawda zawsze wyjdzie na jaw .Ta cała sytuacja trwała ponad rok . I co firma ruszt-mont tyle ile mógła to wypłaciła za pana marka a mogła nic nie wypłacić . Prawdą jest tez to ze pracują tam osoby od samego początku firmy i takie które odeszły i chciały sobie polepszyć i wróciły i co przyjęli ich . Mogę jeszcze dodać od siebie ze naprawdę dbają o fachowców . A kasa jest nie najgorsza jak chcesz pracować i naprawdę znasz się na rusztowaniach to zarobisz . Przymykają oko tez na obecności ja nie zauważyłem problemów z kasą czasem się mogą spóźnić najwyżej o tydzień a zaliczki jak potrzeba to zamawiasz i dostajesz nawet do przodu . A jak pracujesz długo to i pożyczkę dostaniesz ja osobiście polecam PS a pierwszy wpis RUDY cały czas pracuje .

Pracujący

Firma dużo obiecuje a jak przychodzi do płatności to się stwarzaja problemy człowiek po 2 miechy czeka na swoje pieniądze ... z czego zarząd w du... ma ten fakt i nawet przestaja odbierać telefony !!!!! Wstyd jak na taka duża firme... NIEPOLECAM!!!!!!

Rudy

Nie polecam wręcz odradzam jaka kolejek współpracę z ta firma, obiecują złote góry a na końcu oszukują człowieka

Zostaw merytoryczną opinię o Ruszt-mont - Warszawa

• Jak się pracuje w Ruszt-mont?

Zobacz opinie na temat firmy Ruszt-mont tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ruszt-mont