Opinie o Proffice-Solutions Sp z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Proffice-Solutions Sp z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Proffice-Solutions Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proffice-Solutions Sp z o.o. w Łódź

Piotrek Nowy wpis

Nie zgadzam się z Kamilem, razem pracowaliśmy w firmie i nie mogę narzekać. Być może Kamil ma żal za zwolnienie go z pracy w trybie natychmiastowy. Z tego co wiem to słyszałem ze dwie osoby nie dostały pieniędzy ale jedna została wyrzucona za kradzież a druga za prowadzenie pod wpływem i spowodowanie wypadku. Ja zrezygnowałem z powodów osobistych, ale jestem z szefami w stałym kontakcie i wykonuje dla nich dodatkowe prace w miarę możliwości. I mi płacą

Kamil G.

Przestrzegam wszystkich chcących zatrudnić się w tej firmie bądź chcących świadczyć usługi dla niej. Pomijam swoją osobę ale znam osobiście 4 byłych pracowników i dwie firmy które miały wielki problem z odzyskaniem pieniędzy za wykonaną pracę a w zasadzie całości należności nie dostał nikt z nich a jestem przekonany że wiem tylko o czubku"góry lodowej" cwaniactwa właścicieli . Odradzam wszelką współpracę z nimi.

Małgorzata Nowy wpis
@Kamil G.

O jakich kwotach mowa? To są pieniądze z jednej wypłaty czy z kilku? Jesteś w ogóle byłym pracownikiem tej firmy?

Kamil G. Nowy wpis
@Małgorzata

A jaka kwota Cię zaboli? Wpisz sobie dowolną kwotę bo wykołują cię na tyle ile dadzą radę

Wojtek Lojtek Nowy wpis

Z daleka od tej firmy. Chyba że ktoś lubi być okradany.

Urszula

dzień dobry czy dowiem się tu czegoś na temat obecnych warunków pracy? Trochę lat minęło i pewnie zaszły jakieś zmiany, wiadomo jakie? Na jakie obecnie wynagrodzenie można tutaj liczyć i za jaką konkretnie pracę?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Proffice-Solutions Sp z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Irek

Taka cisza dla mnie oznacza, że jest w firmie dobrze i warto aplikować? Czy potwierdzacie moje zdanie?

Łukasz
@Irek

Tak oczywiście że warto, polecam

Hanna

@aga, a co najbardziej podoba Ci się w pracy?

wondi

Atmosfera w firmie @Ewcia stoi na wysokim poziomie chyba też dzięki stabilnemu zatrudnieniu, jak masz problem to Ci pomagają, są też szkolenia, więc jest szansa na rozwój

aga

ja nie narzekam, ale też ciężko na to pracuję :)

aga

oczywiście, nie ma inaczej..:)

Pracownicy PRS

Witam, jeśli jest ktoś zainteresowany pracą u nas w firmie, prosimy o przesłanie CV na adres biuro@prsmeble.pl, jeżeli kandydatura będzie odpowiednia to zaprosimy Państwa na rozmowę i opowiemy o zarobkach w firmie. Pozdrawiamy i zapraszam do zgłaszania swoich kandydatur.

aga

23 lipca 2013 r zostało napisane jak się u nas pracuje, od tego czasu nic na gorsze się nie zmieniło.Nadal pracuje się bardzo dobrze i nie ma na co narzekać. o zarobkach nie ma co pisać, bo można zarobić 2 tys i 12 tys i 20 tys jak się dobrze sprzedaje. "Myszka Miki" nie ma przeszkód prawnych podawania swoich zarobków publicznie, ale jako że podpisuję się imieniem i nazwą firmy nie mam na to zwyczajnie ochoty, ani powodów. Jeśli tak bardzo Ci zależy po prostu się do nas zgłoś, chętni i zdeterminowani są u nas zawsze mile widziani. Widełki zostały już podane we wcześniejszych wpisach..."

aga

"każd" jeśli tak bardzo bardzo Ci zależy zgłoś się na rozmowę i o tym powiedz. Co więcej ponad to co już napisałam mam napisać by zachęcić do zgłoszenia swojej kandydatury, na prawdę nie wiem...

Mariusz Przewoźnik

Bardzo dziękuję za dostawę i obsługę. Pozdrawiam i do usłyszenia

agnieszka

ernest - 2013-07-26 13:44:24 Nie dopisałem najważniejszego :) Chodzi o osobę początkującą, z bardzo małym doświadczeniem w tej branży.Ernest, osoba osobie nierówna:) podeślij CV, chętnie zweryfikujemy:)

agnieszka

ernest - 2013-07-26 13:11:12 agnieszka a ta podstawa to jaka jest? No bo podstawa to już raczej powinna być taka sama albo prawie taka samaTo zależy, inna dla ludzi "z branży" inna dla reszty i może się zmieniać w miarę postępów. Nie chcę rzucać kwot, bo nie jestem do tego upoważniona:)

agnieszka

ernest - 2013-07-25 16:10:56 Takie orientacyjne zarobki to jakie są? Ktoś pisał że jak się sprzeda to się zarobki ale jakaś średnia to chyba jestjak to w pracy Handlowca, trudno powiedzieć orientacyjnie:). Jest podstawa + prowizja, w zależności od skuteczności można zarobić i 2 tys i 20 tys. Nie ma stałej pensji na zasadzie "czy się stoi czy się leży..." Myślę, ze dla kogoś pracującego w tym zawodzie to standard.

agnieszka

ernest - 2013-07-25 13:04:28 A czy może tutaj napisać ktoś jak się pracuje w Proffice - Solutions? Bo tak naprawdę to nic jeszcze nie zostało napisaneWitam, zostało już wcześniej napisane przez Jacka, a ja to potwierdziłam, ale mogę napisać raz jeszcze...pracuje się bardzo dobrze, ale pewnie znalazłby się ktoś kto by narzekał, bo taki zawsze się znajdzie. Mi się pracuje super, wszystko jasne, klarowne, na swoim miejscu. Szefowie młodzi, wyluzowani, ale też twardo stąpający po ziemi profesjonaliści. Praca w tej firmie daje możliwości do wdrażania własnych pomysłów i rozwoju zarówno firmy jak i osobistego. Ogromny potencjał twórczy, ludzie z pomysłem na siebie i rozwój na pewno są tu mile widziani:) Ja zachęcam!

Wojciech Rożnowski

Witam, w tej chwili firma Proffice-Solutions prowadzi rekrutację na handlowca. Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany/a warunkami pracy w naszej firmie zapraszam do przesłania CV na adres buro@prsmeble.pl. O warunkach pracy i profilu kandydata można również przeczytać na portalu pracuj.pl pod linkiem: http://www.pracuj.pl/praca/doradca-handlowiec-lodz,oferta,3009439 Serdecznie zapraszamy do wysyłania swoich aplikacji Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka

Judyta - 2013-07-02 17:13:03 Agnieszka, a nie wiesz czy teraz szukają ludzi, bo strona Proffice-Solutions jest nadal w budowie, nie wiesz gdzie rozwieszają ogłoszenia o prace, jak się do nich dostałaś?Parę postów wyżej podałam swój mail. Proponuję kontakt w ten sposób. Pozdrawiam

Agnieszka-aktualny pracownik

anonim - 2013-06-25 21:36:35 Czyli polecacie prace w Proffice-Solutions? W jaki sposób tam najlepiej sie załapac? Zapewniaja jakies narzedzia pracy?Polecamy:) Najlepiej zgłosić się osobiście lub mailowo. Narzędzia oczywiście, że zapewniają, jakie to zależy od stanowiska, zakresu obowiązków.

Zostaw merytoryczną opinię o Proffice-Solutions Sp z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Proffice-Solutions Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proffice-Solutions Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proffice-Solutions Sp z o.o.?

Proffice-Solutions Sp z o.o.
4.2/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Jerzego Szaniawskiego 5A
    92-617 Łódź

Proffice-Solutions Sp z o.o.