Studio Papryka i synowie Paweł Derentowicz

Opinie o Studio Papryka i synowie Paweł Derentowicz

markos

tak, zajmują się tym, ponieważ prowadzą właśnie rónież takie działania BTL czyli promocję below the line, jak ulotki i banery właśnie

Devil_might

Polecam!!!!! Szczegolnie muzyke na zamowienie - zagraja wszystko co tylko sie da :) ZAWODOWCY!!!!!!

art director001

Jestem stalym klientem Studia Papryka i Synowie juz od wielu lat i moge z cala odpowiedzialnoscia moge polecic to studio. Pracuja tam sami zawodowcy!!! Jezeli chcesz zrobic dobra reklame TV, radiowa, czy skomponowac muzyke - zajrzyj do Papryki !!!! Pozdrawiam

Zostaw opinię o Studio Papryka i synowie Paweł Derentowicz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Papryka i synowie Paweł Derentowicz