Paweł Derentowicz Studio Papryka I Synowie

Paweł Derentowicz Studio Papryka I Synowie

Opinie o Paweł Derentowicz Studio Papryka I Synowie

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja Studio Papryka i synowie Paweł Derentowicz na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważną wskazówką dla osób mieszkających w Warszawa i okolicach oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

markos

tak, zajmują się tym, ponieważ prowadzą właśnie rónież takie działania BTL czyli promocję below the line, jak ulotki i banery właśnie

Devil_might

Polecam!!!!! Szczegolnie muzyke na zamowienie - zagraja wszystko co tylko sie da :) ZAWODOWCY!!!!!!

art director001

Jestem stalym klientem Studia Papryka i Synowie juz od wielu lat i moge z cala odpowiedzialnoscia moge polecic to studio. Pracuja tam sami zawodowcy!!! Jezeli chcesz zrobic dobra reklame TV, radiowa, czy skomponowac muzyke - zajrzyj do Papryki !!!! Pozdrawiam

Zostaw opinię o Paweł Derentowicz Studio Papryka I Synowie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paweł Derentowicz Studio Papryka I Synowie