Opinie o Euro-Pol Construction Sp. z o.o. w Tatynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro-Pol Construction Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro-Pol Construction Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Pol Construction Sp. z o.o. w Tatynia

Administrator Nowy wpis

Euro-Pol Construction Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w Polik. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

były pracownik Nowy wpis

Witam omijajcie z daleka mieszkanie jak ktoś wcześniej napisał adoptowana stajnia aby pojechać na własną działalność z A1 i swoim samochodem dojazd do pracy i paliwo o tym nie mówi 16 euro to śpiew łabędzi 10 euro maksymalnie i przestoje bo niema pracy nie interesuje go za co będziesz żył zostawia cię bez pieniędzy i jedzie do Polski na tydzień lub dwa a ty siedzisz w domu bez pracy. OMIJAĆ Z DALEKA

leszek Nowy wpis

Na pewno są @uyt, ale jeśli ktoś nie ma żadnego doświadczenia zawodowego, to raczej celowałbym w jakiś staż lub praktykę. Wtedy jak najbardziej jest szansa na etat

tomek Nowy wpis

no tak, jak chcesz robić na transporcie czy jak ten dział się nazywa to na pewno musisz mieć tą lepsza kategorię, ale wydje mi się, że na takie busy mniejsze to normalna też starczy. Nie wiem jak to dokładnie wygląda teraz, ale sądze, że przyjmują do pracy tylko tych z doświadczeniem juz w tego typu pracy.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro-Pol Construction Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
φαλακρός lout

Super firma każdemu polecam tam pobyt,wiele się nauczy ,można jeździć po 150 km na dzień,robota lekka,pracuje się dwa tygodnie a następnie można wypoczywać.Mieszkanie super,kto lubi ciepło to tu ma idealne warunki.POLECAM

Jak termin płatności jest 14 dni, a oczekuje się na drugi dzień to może być 'płaci jak chce', a jeśli jedzie się na wakacje a nie do pracy to i praca może być męcząca :/

φαλακρός lout

Płaci jak chce i kiedy chce.Trzeba mieć wyjątkowo dużo cierpliwości do jego metod pracy i płacy.

?

napiszcie cz są wyplacalni bo to najważniejsze jest

krab

za ostatni miesiąc wystawiłem rachunek na około 1800 euro, więc nie jest źle, a praca jak to na budowie wiele zależy od pogody, budowlaniec powinien to wiedzieć. Warunki jak na 200 euro, ale nie ma przymusu mieszkania tam.... zgrana grupa i szuka czegoś innego, ale z doświadczenia wiem że za tą cene marne szanse.

krab

warunki, nie najgorsze ale jak mieszka 4 chłopa w jednym mieszkaniu to...bo jedni sprzątaja inni nie, ja niestety nadal siedze w Polsce bo ZUS nie chce dać A1....porażka ten nasz kraj człowiek chce zarobic a tu nie wydamy...Ja mieszkałem w mieszaniu na 1 piętrze dwa pokoje. Szef jak szef chce żeby wyrobic terminy i pogania. Miałem 12 eurusi i tak płacił reszty nie będe konentował bo nie mam zdania.

bob

bob - 2013-06-29 13:17:51 Do Kris Ja właśnie czekam na wyjazd 6 lipca. Czy warto wchodzić w tą umowę z tym grekiem? Pracowałem w Belgii, wiem czego wymagają ale człowiek jedzie zarobić a żeby jako tako mieć siły do pracy to winny być normalne warunki do spania a naczytałem się różnych opinii (niby 14Euro/godzinę, a zakwaterowanie koszt około 200 euro miesięcznie za osobę)przepraszam miałem napisać "Do Krab"

bob

krab

Ja pracowałem, i mam trochę inne odczucia, może dlatego że nie mieszkałem w takim miejcu, jednak z obserwcji wiem że jeśli ktoś mówi że jest fachowcem a jest akrobatą to grek się w.... Praca jak praca jeśli ktoś zna wymagania belgów nie powinno być problemu, w chwili obecnej czekam na kolejny wyjazd.

orzel

ludzie omijajcie z daleka (usunięte przez moderatora) on z ludzi robi (usunięte przez administratora) i myśli ze ktoś jest głupszy niż on możecie po pracować za pomagać nawet 2 tygodnie bo niema pracy 1 pomagać to 0 złoty a warunki do noclegu masakra albo w starej restałracj albo na strychu obory nic nie da a raczej zabierze za nocleg przy 5 stopniach kasuje 250 euro i mazut nikt tam nie wytrzymał 2 miesiące chyba ze darek

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Pol Construction Sp. z o.o. - Tatynia

Euro-Pol Construction Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 8 ocen.

Euro-Pol Construction Sp. z o.o.