Opinie o K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH w Kraków

ZUS

Jakie zarobki przy Hanowerze na komisjonowaniu w Rewe

Szymon Troszczyński

Dno, dna i 5 metrów mułu, Kondor Tywo.... to turbo oszust, który MOJE pieniądze przegrał w pokera, za 3 dni urlopu i 1 dzień płatnego święta dostałem 108 euro, a za 26 dni roboczych po odliczeniu MIEJSCA W POKOJU (250euro) 900 euro przelewu :D kara i karma cię dopadną, OBIECUJĘ!

gast-arbeiter
@Szymon Troszczyński

Do mnie zadzwonili z niem nr tel w tym tygodniu Naobiecywali godnego życia w Niemczech Później zero odzewu od nich Więc postanowiłem ich sprawdzić na tzw. "go worku" No i czytam opinie na ich temat Wg tej agencji, jak zresztą i każdej innej "leihfirmy" godne przelewy w Niemczech za ciężką pracę fizyczną wynoszą 1000 euro miesięcznie!!!!!

Miś

Solidna i tylko solidna firma. Ciekawe która agencja pracy prowadzi pracownika za rączkę jak robi to K&K. W projekcie Bawaria dają busa który wozi pracowników do pracy, pomagają w znalezieniu lokum, zakładają konta bankowe itp itd. Ludzie, to jest agencja pracy TYMCZASOWEJ. Tam się pracuje rok, przez ten czas uczy się języka, znajduje normalną pracę, pisze kundigung i idzie się na swoje. Niektórzy piszą, że pracują w tej firmie kilka lat i narzekają. Nie rozumiem tych ludzi. Jeżeli jest tak źle to czemu nie odejdą do innej pracy i siedzą w tej agencji tyle czasu? Brak odwagi czy nieudolność ?

Maciej

Firma K&K działa na terenie całych Niemiec jak doradca personalny i agencja pracy. Obecnie szuka osób na stanowisko brygadzisty/team lidera/koordynatora, pracownika magazynowego w wytwórni wód, rekrutera. Praca w okolicach Hannoveru i Salzburga. Proszę o opinie osób, które znalazły pracę poprzez tę firmę i mogą napisać, jak wyglądał proces rekrutacji? Czy kwalifikacje językowe były weryfikowane? Polecilibyście firmę K&K innym osobom zainteresowanym zatrudnieniem?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Iwona

@momo, jesteś pracownikiem firmy? Wyjeżdżałeś do pracy w Niemczech? Mógłbyś coś więcej napisać o warunkach zatrudnienia i zakwaterowania? Każda merytoryczna i obiektywna opinia na temat pracodawcy jest mile widziana. Obecnie firma poszukuje pracowników do pracy w Niemczech na stanowiska: pracownik budowlany, kierowca zawodowy kategorii CE, pracownik magazynu, opiekun osoby starszej. Praca w różnych lokalizacjach takich jak Berlin i Hannover. Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Iwona

@Pracus a brałeś już udział w rekrutacji? Najpewniejsze informacje otrzymuje się właśnie wtedy, tylko trzeba dokładnie przeczytać umowę. Coraz więcej osób stara się to robić, co jest bardzo dobrą praktyką. Czy w umowach jest wszystko zawarte?

robercio0
@Iwona

Witam czy ktoś pracował sortowanie butelek w Berlinie jakje warunki mieszkania na jak długo i zarob

momo
@Iwona

robicie tam za frajerskie pieniadze wszystkie te prace sa dla ludzi uposledzonych

Iwona

@Suczi123 Rozumiem, że praca w firmie K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH nie spełniła Twoich oczekiwań. Jak długo byłaś zatrudniona u tego pracodawcy? A zgłosiłaś braki w wynagrodzeniu odpowiednim osobom? @Norbi Jeśli posiadasz aktualne informacje na temat sytuacji w tej firmie, to podziel się nimi z innymi użytkownikami forum.

Norbi

Konkurencja inspiruje do pisania?

Suczi123

Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek bylam . z czystym sercem NIE POLECAM . kazda wyplata sie nie zgadza .. O ile to mozna nazwac wyplata .. Wymagaja zbyt wiele, za niewiele . nawet rumun by nie robil . A na temat kierownika sie nawet nie wypowiem, bo komentarz zostalby z automatu usuniety.

zzz

szkoda

Czytajacy co podpisuje

Na temat wszystkich oskarzen co do lidera nie mam nic do powiedzenia, bo nie pracowalem tam w tamtym okresie czasu ( ale o pewnym Rafale, "pupilku" poprzedniego lidera kraza legsendy .)Teraz jest ok. Raz lepiej raz gorzej. Lider faworyzuje co prawda niektrorych pracownikow,a prznajmniej tak mi sie wydawalo na poczatku. Poprostu osoba ta stara sie utrzymac na ile sie to da kolezenskie stosunki z pracownikami i jesli pracownik przez pierszwe 3 msc pracuje rzetelnie to sam staje sie to osoba ktora ma pewne luzy w pracy. Mysle to ze normlana sytuacja. im wiekszy pracownik ma staz w firmie tym ma wiesze przwileje. Pozatym w K&K pracuje sie teraz tylko 9 msc pozniej jesli nie da sie plamy czyli chodzi do pracy i robi leifstung, REWE przejmuje pracownikow. Do tej pory od stycznia do dzis 9 moich bylych wspolpracownikow podpisalo umowy z REWE (teraz zarbiaja min 13,40 na godzinne ) Co do wyplaty to zawsze jest regularnie czasami z bledem ale koretke zawsze jest. Regularnie to znaczy ze wyplata WYSYLANA jest 20 kazdego msc (to jest zasadnicza roznica w porownaniu z innymi firmami, w innych agencjach wyplaty sa zawzwyczaj do 20 ) takze jesli 20 wypada w sobote, to jesli przelew zrobia w piatek popoludniu to niektorzy nieszczesnicy (polskie konto w malych bankach) beda mieli pieniadze we wtorek rano czyli de facto 23) podsumowujac jest jak wszedzie raz lepiej raz gorzej tu przynajmniej jest szanasa by po 9msc podpisac umowe i zarbiac kase jak Niemcy. Dodam ze do podisania umowy z REWE nie trzeba mowic po niemiecku wystarczy dobrze pracowac.

Iwona

@elegancko piernik w kremie - co masz na myśli? Mógłbyś rozwinąć? Twój komentarz nie zawiera zbyt wielu konkretów i trudno zrozumieć co masz na myśli. Ostatnio nie było na tym wątku komentarzy dotyczących K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH. Wiecie coś o aktualnej sytuacji w firmie? Czy są organizowane wyjazdy na ten sezon i czy warto aplikować?

elegancko piernik w kremie

nie polecam jeden wielki piernik w kremie zero kontaktu z koordynatorami

Cezary

Czy jest jakiś powód takiej ciszy na forum? Jak się pracuje?

Iwona

@Majolla też bardzo ciekawi mnie, jaki finał znalazła ta rekrutacja. A Ty jesteś zainteresowana pracą w K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH? Na tym samym, czy może innym stanowisku? Teraz firma poszukuje nadal pracowników do kilku prac - w tym na produkcje, ale poszukuje też personelu medycznego.

Pracus

Witam czy ktoś z was pracował przez firmę K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH Berlin w opiece w hajmach w Hanowerze. Umowa jest z tą firmą czy z hajmem. Czy firma z Berlina jest wiarygodna.

Majolla
@Pracus

I co ? Wiesz już może jakie warunki proponują w Haimach ?

Iwona

Rozumiem, że nie ma dobrego kontaktu z koordynatorem. Czy ktoś z innych pracowników firmy również ma takie doświadczenia? @kukowi nie pisze również o nieprawidłowościach w wynagrodzeniach. Was też to spotkało? @kukowi nie wymieniłeś to co sprawia, że źle oceniasz pracę w firmie. Mógłbyś powiedzieć też coś więcej na temat samej pracy? A czy znajdą się również jakieś jej plusy?

kukowi nie

również mam złą opinię na temat pracy dla tej firmii. wieczne korekty wynagrodzen, wiecznie cos sie nie zgadza, polski 'koordynator' to smiech! nic nie wie! olewa pracownikow. nierzetelni, probują oszukiwac jak sie da, sami nie wiedza jak rozliczac wynagordzenia.! nie polecam!

Iwona

Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Ciekawska

Witam czy ktoś może coś więcej powiedzieć o pracy w Waren przy pakowaniu ryb,dostałam propozycje wyjazdu z chłopakiem i mam pewne wątpliwości .pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH - Kraków

• Jak się pracuje w K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH?

K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH
1.5/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Grunwaldzka 115
    60-313 Kraków