Opinie o K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH w Kraków

komisjoner

K&K nie wyplaca wynagrodzen w 2016 roku po odejscu z magazynu w mockmuhl nie wyplacaja caych wynagrodzen lub kilkadziesiat euro za caly miesiac, porazka!

Komisjoner Mockmuhl
@komisjoner

Jestem w tej samej sytuacji.Nie wyplacili mi po zakonczeniu u nich pracy pobranej kaucji za odziez robocza ktura zdalem i ktura miala byc zwrucona,nie wyplacono mi tez kasy z cwajkonta na kture co miesiac pobierali kase ani za urlop.Paska za ostatni miesiac tez nie dali, ani swiadectwa pracy ,mimo ze zwracalem sie do firmy o te dokumenty.Porazka.

kajman

Witam. Jesli bylem rozliczony 1 miesiac (marzec 2016) z 6 grupy podatkowej w jakim terminie firma zwróci zwrot podatku? Druga sprawa jesli pracownik przebywal na urlopie zdrowotnym i przedstawil pracodawcy L4, w jakim czasie Niemiecka Kasa Chorych zwraca srodki na konto wie ktos? Z gory dzieki!

Spoko firma tylko aby była to praca blisko granicy,

arek

a kiedy jedziesz? jak juz bedziesz na miejscu i bedziesz cos wiedzial to napisz co i jak . A do jakiej miejscowosci jedziesz?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
arek

bo chcem wiedziec co mnie czeka z tymi magazynami i wikich miejscach pracowaliscie i jakie magazyny?

slawek
@arek

tez jade i nie wiem za duzo

arek

apowiecie mi w jakich miejsowosciach pracowaliscie

rob

Ze mna sie ze wszystkiego rozliczyli na koniec roboty u nich Wyplata ok reszta tez zostala wyplacona jak sie nalezalo Czasem poslizgi z wyplatami 2-3 dni a pozatym w porzadku Z szefem zawsze mozna bylo sie dogadac ,czy z urlopem czy z zaliczka

byly

A ja na firme narzekac nie moge zakonczylem u nich prace i wszystko zostalo mi uczciwie wyplacone Z ostatnia wyplata dostalem zwrot kaucji za odzierz ,wyplacone zeit konto i za niewykorzystany urlop takze.Moze zle konto podales,albo cos innego Pomylka ludzka rzecz Ja ogolnie bylem zadowolony ze wspolpracy z ta firma

Darek

Ostrzegam przed ta firma To parodia a nie posrednik pracy w Niemczech Pobieraja za odzierz robocza 130 euro Co wedlug polityki kauflandu w ktorym sie pracuje spod tej firmy nie powinno miec miejsca No firma K&k argumentuje ze pobiera tylko kaucje za odziez ha ha Tylko bez zwrotna zapomniala dodac ha Po zakonczeniu pracy w tej firmie i zdaniu odzierzy robaczej nie odzyskasz KAUCJI ZA TA ODZIERZ ROBOCZA . To samo tyczy sie zeit konta ,czyli konta czasowego na kture firma co miesiac sciaga z twojej kasy A ktore tez powinny byc ci wyplacone na koniec zatrudnienia O nie wspomne ze nie wyplaca ci tez KASY ZA URLOP a ktorego nie wykorzystales A jak sie zwolnisz to zapomnij o wyplacie za ostatni miesiac u nich przepracowany Firmie sie wydaje ze jest ponad prawem pracy w niemczech Kaufland w Mockmuhl powinien sie zainteresowac z kim wsplopracuje

ŁUKASZ

Parodia a nie pośrednik . nie polecam !

pierwszy miesiąc licza z 6 klasy podatkowej ale ja miałem wyrównanie a zarobki jeśli robi się ponad norme sa ok zależne wszystko od ilości zamowien w danym miesiącu tylko ze świadectwa pracy po zakończeniu nie dostałem i paska za ostatni miesiąc .

bartek

Tam żadnej pomocy koordynatora nie otrzymasz w niczym nie pomagają jesteś pozostawiony sam sobie. melduja cie dopiero po 3 tygodniach umowe dostajesz po miesiacu i zatrobki to jedna wielka pomyłka. w tej firmie zadnych kosztów nie pokrywają musisz placic za ubranie robocze za karty magnetyczne za nożyki nawet za wszystko ci odciągają pieniadze. nie warto odradzam

marcin

piotrek ma rację miałem identyczną sytuację z tą panią. nie polecam tej firmy. oszukują i zabierają pieniądze za wszystko nawet za nożyk ktory jest potrzebny do pracy. do pracyidziesz nie wiesz na ktora i o ktorej wyjdziesz wszystko na wariata. byłem 2 dni i uciekłem.szkoda pieniędzy na wyjazd i nerwów . nie polecam

piotrek

OSZUŚCI !! PANI JUSTYNA HAJDUK POŚREDNICZKA NAJWIĘKSZA OSZUSTKA JAKĄ SPOTKAŁEM PRZEZ TELEFON WSZYSTKO ŁADNIE PIĘKNIE MIŁA BABKA A JAK DOJECHAŁEM DO MIEJSCA PRACY I NIE MOGŁEM GO ZNALEZC ZADZWONIŁEM TO POWIEDZIAŁA ZE RECE ODE MNIE UMYWA JAK JESTEM JUZ W NIEMCZECH. PORAŻKA NIE POLECAM ! NIE WYBIERAJCIE SIE NIGDZIE Z TEJ FIRMY STRATA PIENIĘDZY

phoenix

Ta firma to jedna wielka pomyłka. Oszustwa na każdym kroku. zarobki 500-700 euro z premią. traktują człowieka jak niewolnika obiecują złote góry wyrabia sie po 230godzin miesiecznie same nocki a na koncie 500 euro. o umowe trzeba chodzic sie prosic a jesli jestes zbyt nachalny to cie zwalniaja i nawet pieniedzy nie zobaczysz.30 osób na domku a biorą za niego 300euro. nie polecam zastanowcie sie 2 razy zanim wybioerzecie sie do pracy z tej firmy

michal

Witam czy mógłby ktoś powiedzieć coś na temat warunków mieszkalnych w mockmohl i o pracy w kauflandzie ? ogolnie o firmie czy warto jechac czy są wypłacalni

@tomek

kazdy chyba powinien sie o urzad skarbowy sam troszczyc, a nie zwalac wszystko na przepisy :)

marko

Ta firma to jedna wielka porazka Oszustwa na wszystkim na godzinach ,na klasie podatkowej, zakwaterowanie to katastrofa Wyplata przy dobrych wiatrach max 550 bo firma nie zwracajac uwagi na twoja klase podatkowa nadana ci przez niemiecki urzad skarbowy i ze posiadasz dokumenty potwierdzajace twoja klase podatkowa i do ci 6 klase podatkowa I automatycznie z twoich dochoduw przy 6 potraci z wyplaty ok 60% podatku i dstaniesz ochlapy z wyplaty Firma uwaza ze jest poza prawem pracy obowiazujacym w Niemczech i i ze nie urzad skarbowy bedzie nadawal ci grupe podatkowa tylko oni decyduja zeby jeszcze okrasc ci z tych marnych zarobkuw OSTRZEGAM

urzad
@marko

kazdy powinien sam zadbac o swoje podatki i urzad skarbowy

kolo 111
@urzad

A jak ty masz sie troszczyc o urzad jak dajesz dokumenty ze jestes na 3 grupie a oni cie z 6

adi

firma [usunięte przez moderatora] na wypłatach,nie wykazuje wszystkich godzin na rozliczeniu miesięcznym np. przepracowałaś 178 godzin a wpisują ci 168 lub mniej godzin. Cwaniaki

Adi

Gwiazdą firmy jest pijak [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH - Kraków

• Jak się pracuje w K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH?

K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH
1.5/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Grunwaldzka 115
    60-313 Kraków