Opinie o Gryla Jarosław Firma Handlowo-Usługowa Matar w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gryla Jarosław Firma Handlowo-Usługowa Matar. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Gryla Jarosław Firma Handlowo-Usługowa Matar o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gryla Jarosław Firma Handlowo-Usługowa Matar w Będzin

Jędrzejowska kaska Nowy wpis

Słuchajcie ktoś z was poleca ? Wg was warto poświęcić swój czas ?

Nikola Nowy wpis

Co sądzicie o work balance w tym miejscu ? Atmosfera sprzyjająca dobrej aurze ?

Julia Nowy wpis

Czy ty można się wiele szybko nauczyć? By potem isc dalej i dużo więcej zarabiać Jeśli prowadzą to wybitni wyksztalceni managerowie, to warto nawet za pół darmo pracować? By być potem silną kandydatką

Iru Nowy wpis

Załoga jest stała? Jakas rotacja występuje?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gryla Jarosław Firma Handlowo-Usługowa Matar? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Elka

Czy jest to dobre miejsce do pracy ?

Kacpro

Czy zarobki brutto są atrakcyjne? Szkolenia zewnętrzne? Studia dofinansowane ? To jest dobre miejsce dla ludzi w trakcie studiów licencjackich beż żadnego doświadczenia?

Czes

Co mozecie powiedzieć o dyrektorze handlowym ? Osoba na właściwym miejscu ? Jest świetnie przygotowana do tego by osiągać wynik? Czy miernota, którą należy wymienić dla dobra spółki?

Barbara
@Czes

Ale dlaczego od razu oskarżasz kogoś o bycie miernotą? :/ Gdzieś już spotkałeś takiego dyrektora w swojej karierze, że tak z góry oceniasz?

XYZ
@Czes

Swego czasu dyr był Pan P. - zawodowy brat właściciela. Ktoś kto umiał przynajmniej robić dobre wrażenie. Po erze Pana P. przyszła Pani B., czołowy motywator z korporacji do it, must have i w timie raźniej. Teraz samowolka i rozpasanie Pana J. sprawia, że są osoby, którym się nie chce pracować w oparach sukcesu handlowców/a. Gdyby Pan J. pracował na magazynie, też odnosił by sucesy i byłby the best of the best.

Barbara
@XYZ

Czyli pracujący tutaj jakoś profesjonalnie do tematu nie podchodzą skoro z jakimś batem trzeba byłoby nad nimi stać? Bo chyba skoro komuś się nie chce pracować to raczej sprawa jasna?

Donos italo

Jeśli się donosi można zajść daleko ?

Marzena
@Donos italo

Co za pytanie xD fajne masz aspiracje może po prostu wystarczy starać się i być ambitnym? Ludzie mnie zaskakują

Magdalena

No dobra, może podejście do ludzi na rozmowie kwalifikacyjnej to nie jest ich mocna strona ale opinie pracowników widzę że są dobre. Mówicie o ciśnieniu na sprzedaż - to logiczne, ale w jaki sposób motywują do osiągania wysokich celów? Można liczyć na jakieś premie? Jakie to kwoty?

Osoba nr raz dwa trzy I tak da

Czy osoba zarządzająca sprzedażą jest kompetentna? Studia na dobrej warszawskiej uczelni? Lub zachodniej ? Zna min 2 jezyki obce poziom c1? Co sam osiągnął A nie rękami innych ? Potrafi motywować? Co w ogóle potrafi ? Wartość rynkowa gdyby miał iść w inne miejsce ?

Management

Czy jest dyrektor handlowy na mega poziomie? Mgr inż wizjoner? Czy przeciętniak szaraczek z małego miasteczka prowincjonalnego z brakiem obycia I brakiem jezykow obcych ???

Dawid

A czy rozmowa kwalifikacyjna jest podzielona na pare części ?

Wilknr975

Jak zostać dyrektorem handlowym w 5 tygodni? Nie znam jezyka obcego, ale mam żyłkę do handlu. Do jezykow można ściągnąć tanich ludzi, którzy będą robić co im pokażę.

Stella

Jeśli zgłasza się ktoś z większymi kwalifikacjami to logiczne, że firma taką osobę wybiera. Ja polecam firmę.

"Prawie" zatrudniona

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej u Pani Żanetty.. Powiem tak z takim żałosnym zachowaniem sie nigdy nie spotkałam.. Jak można obiecać człowiekowi prace mowiac, że w nastepnym tygodniu ustalimy szczegóły dotyczace badań i od poniedziałku mogę zaczynać pracę .. A później cisza... gdybym sama nie zadzwoniła nie dowiedzialabym się, że zatrudnili na moje miejsce kogos innego, dodatkowo Pani Ż nie miala na tyle "jaj" żeby mi o tym sama powiedziec przez telefon, rozmawiałam z kims podejrzewam z recepcji równie "miła osobistością " z tej "firmy". Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo, ostatecznie znalazlam pracę w dużej renomowanej firmie na stanowisku z którego jestem zadowolona. Także dziękuję serdecznie firmie Matar i Pani Ż, że finalnie nie muszę liczyć ile lateksu poszło na męskie stringi :) a jeśli ktoś chce rozpocząć współpracę z tą firmą to odradzam, juz po samym tym jak postępują z kandydatami do pracy można sobie wyobrazić jak traktują pracowników..

karina

bo oni dbają o swoich pracowników i można się tam na dłużej zaczepić

ekstaza

Dział handlowy to nie zabawa. sprzedaż to nie usługa charytatywna. Ciśnienie jak wszędzie, gdy sprzedaż spada to logiczne. Firmę oceniam pozytywnie. Nie przesadzał bym z zachwalaniem, to kwestia subiektywna, aby wynosić wniebogłosy. Szefostwo uczciwe i ludzkie. Te wszystkie powyższe komentarze nabite są niepotrzebnymi emocjami ludzi, którzy do handlu się nie nadają. Zachęcam wszystkich do pracy w FHU Matar

JCh

kablowała...to wszystko wyjaśnia...było minęło nie polecam

mg

hahahahahhaha żenada poniżanie i (usunięte przez moderatora),

gch

Domi dalej siedzisz u szefa i kablujesz reszte (usunięte przez administratora) idzie obyś sie tak dalej realizowała i osiagała sukces w krótkim czasie.Będziemy ci byli brawo hahahahahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Gryla Jarosław Firma Handlowo-Usługowa Matar - Będzin

• Jak się pracuje w Gryla Jarosław Firma Handlowo-Usługowa Matar?

Zobacz opinie na temat firmy Gryla Jarosław Firma Handlowo-Usługowa Matar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Gryla Jarosław Firma Handlowo-Usługowa Matar