FHU MATAR Jarosław Gryla

Toruń

Opinie o FHU MATAR Jarosław Gryla

(nie)Uprzejmy

FHU Matar to kpina. Właściciel wykorzystuje i nie szanuje swoich pracowników. Szansa rozwoju? Niby gdzie ? Premie ? W życiu! Pani tzw dyrektor ds. jakości to tez jakaś pomyłka. Pani bez matury, która dostała prace po znajomości i wydaje jej się że jest kimś. A tak na prawdę nie ma pojęcia o tym co robi... Ogólnie rzecz biorąc nie polecam pracy w FHU MATAR, szkoda czasu i zdrowia. Pozdrawiam

aaa

proszę o więcej szczegółów dotyczących pracy w danej firmie.

Zybi

Nie no, buhahaha, koń by się uśmiał, ciekawa praca chyba dla właściciela który wykorzystuje każdego jak może, no cóż każdy orze jak może HAHAHAHA. Odradzam każdemu, strata czasu, [usunięte przez moderatora] poniżanie ludzi to ich specjalność, nie ma miejsca na rozwój, a o premii ZAPOMNIJ HAHAHAHA ;-)

kama

hahahahhah popłacze się ze śmiechu.Firma dno [usunięte przez moderatora],poniżają ludzi traktuja jak śmieci,nie polecam

jar

POLECAM na pewno warto solidność jakość jasna ścieżka rozwoju możliwość awansu szkolenia samorealizacja liczne ciekawe wyjazdy jak ktos lubi pracowac TAK nie dla osob nie wiedzacych czego chca

Zostaw opinię o FHU MATAR Jarosław Gryla - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU MATAR Jarosław Gryla