Opinie o Biona półka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w Lublin

firma usługowo-handlowa

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biona półka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w Lublin

BYŁY PRACOWNIK

CZEKAJCIE PRZECIEŻ ZAKUP PREZENTÓW JEST WAŻNIEJSZY NIŻ WYPŁATY DLA LUDZI

black

...bardzo cierpliwie czekamy... i nadal nikt na koncie wypłaty nie ma...

ktoś!!!!!

Przestrzegam wszystkich ludzi żebyście się nie pakowali w tą firmę,tylko(usunięte przez administratora)e mi dobrze wiadomo to jeszcze nie dostali ,a już się zbliża następna wypłata czyli dla tych którzy pracują na umowę o prace do 10 każdego miesiąca a ci którzy pracują na umowę zlecenie do 3 każdego miesiąca(usunięte przez administratora).mówi że jak się będziemy o nasze wypłaty upominać to wcale nie dostaniemy (usunięte przez administratora)

black

no (usunięte przez administratora)O. ostatnio powiedziała, że jak się będziemy o nasze zarobione pieniądze upominać to nam wcale nie zapłaci...

Brałeś udział w rekrutacji do Biona półka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
black

i dalej (usunięte przez administratora) wypłaty nie wypłacili

jak jutro wypłaty nie dostanę to im wyślę przedsądowe wezwanie to zapłaty, a jak to nie pomoże to składam pozew do sądu i zaraz nakaz zapłaty dostaną

Jaki Prezes trzeba mieć wygląd i kasę

Macie rację ludzie nie dajmy z sobą pomiatać a jeśli chodzi o prezesa to z (usunięte przez administratora)taki jest mechanizm obronny mój.

black

i pan szanowny prezes będzie miał nowego przyjaciela..... KOMORNIKA. a jak to nie wystarczy to jeszcze z własnej kieszeni oddawał będzie...

a ja tam jutro do biony pojadę i powiem, że chcę kasę do ręki i nie będę czekać na przelew widmo... a jak nie będą chcieli oddać to ich pozwę do sądu i zapłacą odsetki, i koszty procesu, a nie samą wypłatę...

Nieznajoma z Katowic

Witam tak czytam te komentarze i widzę że historia lubi się powtarzać na niektórych odziałach porażka firma idzie na dół tego można było się spodziewać tylko jeszcze głupich pracowników muszą wykorzystać jak cytrynę do końca tak jak to zrobili z nami żeby tą firmę szlak jasny trafił życzę im z całego serca dosyć okłamywania ludzi klientów i mówienie ciągle że na firmie biona się świat nie kończy (usunięte przez administratora) oczywiście że się świat nie kończy tylko trzeba do tego dojrzeć niech pani nie robi z siebie wariatkę i ludzi nie kłamie bo to pożal się ......!!!!!!!Jeszcze tak twierdzę że się kiedyś spotkamy ale to już nie będzie miłe spotkanie .POZDRAWIAM

w katowicach też nie ma wypłaty...

do 2 wyżej

sama prawda nieźle sie ośmiałem nie no szacun dla kolegi pozdrawiam

do 1 wyżej

chłopie nie znam cie ale już cię lubię jesteś najlepszy nie co tutaj się dzieję to smiechu warte oczywiscie ta firma jest smiechu warta pozdrawiam

i pieniedzy nie dostaniemy to juz mozna zapomniec

abcd

pracowalam kilka miesiecy w tej firmie, a wyplaty za dwa ostatniemiesiace pracy wcale nei dostalam!

FIRMA DNOOOOOOOOOO

uważajcie na tą firmę wypłaty nie ma jeszcze a pieski sobie nic z tego nie robią nawet tel nie ma przepraszamy czy coś w tym stylu a gdzie tam straciły by godność (usunięte przez administratora)co za firma POŻAL się boże (usunięte przez administratora) gdzie nasze ZAROBIONE PIENIĄDZE podpalić tą firmę i ich właścicieli

DYNAMO

Co się dzieje telefony zablokowane karty rutexy też komornik siedzi już na firmie kierownicy uciekają to już chyba KONIEC teatrzyk zamykają i gaszą światła według mnie słusznie ja jeszcze pracuje w tej firmie ale też po świętach będe dawał WYPOWIEDZENIE I RADZE WSZYSTKIM TO ZROBIĆ oczywiśćie są ludzie jak ja ich nazywam psy BIONY co będa sami siebie oszukiwać i pracować dalej ale to już chyba nie długo potrwa a jednego goscia osobiscie znam to jest pies wytresowany jak rasowy kundel a niech zgnije w tej firmie trzymam kciuki trzeba sie bedzie spotkać w sadzie z [usunięte przez moderatora]

biona

telefony firmowe nie działają routex też tylko patrzeć jak ogłoszą upadłość a pracownicy nie dostaną pieniędzy. Moja rada spier... z firmy jak najszybciej i do sądu z nimi.

Blac

Jesteś taka sama głupia jak byłaś i tylko zżera cie zazdrość , mogłaś sie uczyć i nie zadawać z byle kim to byś wyszła na ludzi a teraz swoje żale wylewasz - niesłusznie . Jak się nie wie wszystkiego to sie głupio nie pisze

K.O.P.P..........

Np niech pokaże p(usunięte przez administratora)zamówienia a nie chodzi na pokazy i gada że on widział 4nawet 5 zamówień tutaj na sali ś(usunięte przez administratora)hahahhahhahahahhaahhhahahhahhahahh

Zostaw merytoryczną opinię o Biona półka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. - Lublin

Biona półka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.