BIONA KATOWICE

Katowice

Opinie o BIONA KATOWICE

Marta

Z tego co widzę według KRS firma BIONA KATOWICE nadal istnieje. Czy ktoś może to potwierdzić i powiedzieć czy firma prowadzi rekrutacje? Takie informacje będą przydatne osobom z okolicy szukającym pracy.

byly pracownik

po BIONIE byl BODYHELP, skończył jak BIONA, teraz jest BODYPUNKT. Wiadomo jak skończy, wlaściciele ci sami, szkoda tylko pracowników i klientów, znów zostaną z niczym

kazimierz

"Biona" ogłosiła upadłość czyli się rozpłynęła i w związku z tą upadłością nie ponosi odpowiedzialności za swoją działalność - tak można podsumować.

franek

Część, czy udało się odzyskać zaległe pieniądze? Jeśli tak to jak dług to trwało? W pojedynkę walka była czy zbiorowy pozew wyladowal na biurku prawnika?

@franek 27.10.2014 00:58

W moim przypadku PROKURATURA udaje głupa ( przesyła, umarza, milczy ...) i nie może znaleźć złodzieja !!!

Morta

Myślę, że oni głównie sprzedają swoje produkty na rehabilitacjach, w sanatoriach, bo na co dzień tego sprzętu chyba się nie da kupić

Sylwia

Ja mam ogromny problem. Kupiłam materac magnetyczny firmy Biona. Nie dostałam do niego instrukcji. Ma on kulę do rozmagnesowania ale nie wiem co się z nią robi. Na pokazie nie zapytałam, po zapłaceniu towar dostałam i nie mogę z tą firmą nawiązać kontaktu. Przepadli a materac leży bo boję się na nim spać skoro nie wiem co z nim robić. Tak już dwa lata. Pomocy. Firma widmo. Czy ktoś wie co się robi z tą kulką i co ile.Proszę napisać pod adres: smatalewska@vp.pl Bardzo, bardzo dziękuję jeżeli ktoś się odezwie.

mph

pitów raczej nie odzyskacie ... pytałam w skarbówce mamy się rozliczyć na podstawie ra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nków z wypłaconych wypłat

kazimierz

Byly pracownik z Rozdzienskiego!!! - 2012-02-04 16:48:28 Witam wszystkich ktorzy pracowali w firmie BIONA na Rozdzienskiego w katowicach!!!Czy dostaliscie pity z biony???Czy ktos wie czy biona istnieje na rolnej???Czy ktos ma namiary na kadrowa jak odzyskac PIT z biony???Człowieku oni założyli czapki niewidki, zeszli do podziemia, udają że ich nie było i nie ma. Z moich doświadczeń z BIONĄ wynika że trzeba niestety udać się do sądu i do prokuratora. Trzeba to zrobić jednak zbiorowo, podkreślam ZBIOROWO. Oni właściciele Biony liczą że my durni nigdy na to nie wpadniemy i do tego nie doprowadzimy. Z różnych opisów w internecie wynika że ONI działają już od wielu lat i zawsze znikają a potem już są na rynku pod inną nazwą. To są doświadczeni gracze. Wiedzą jak wydoić, zwodzić i oszukać nie tylko klientów ale i pracowników i naszą administrację państwową na wszystkich szczeblach. Pozdrawiam wszystkich klientów Biony, życzę Wam sił do walki o swoje z tym [usunięte przez moderatora].

Byly pracownik z Rozdzienskiego!!!

kazimierz

"FIRMA" Biona w żaden sposób nie waha się Was oszukać!" - to cytat byłego pracownika z tekstu na [usunięte przez moderatora] Ja z kolei dopisałem : "POTWIERDZAM, tak niestety jest : - telefony głuche, - poczta elektroniczna wpada jak w czarną dziurę, - listy polecone gdzieś przepadają, cisza po nich, - naprawa gwarancyjna wraz z urządzeniami przepada, rozmywa się jak mgła. Czy ta firma i prezesi jeszcze istnieją ? oto pytanie. Jestem zawiedziony, zniesmaczony, oczywiście zdesperowany i oszukany. Cóż na tym jednak nie poprzestanę. Jeżeli ktoś z państwa też nadział się na "BIONĘ" i czuje się poturbowany i ograbiony, to proszę o właściwy komentarz. Może razem coś zrobimy z tym problemem, zapraszam. 17.11.2011 r". Jestem za zbiorowym wystąpieniem sądowym przeciw tej nierzetelnej firmie.

j23

ja tez zakupiłam od tej firmy towar,który okazał sie wadliwy o naprawe uszkodzonego towary dochodziłam sie przez pół roku teraz nastepnie juz rok czekam na zwrot pieniedzy .firma biona bardzo lekcewazaco podchodzi do klienta . A MOZE ZAŁOZYMY SPRAWE W SADZIE ZBIOROWO ODZUKANI KLIENCI PRZECIWKO FIRMIE BIONA

barista

Ja na preznetacji zakupiłem pościel firmy Gorbina. NIestety pościel przywieziona do domu odbiegała zapachem od tej na prezentacji. To znaczy na prezentacji pościel nie śmierdziała, natomiast ta przywieziona do domu śmierdzi. Nie da sie w pokoju wytrzymać, nie mówiąc o tym że dzieci moje nie chcą wejśc do pokoju. Nie pomogło też wietrzenie pościeli. Ponadto na prezentacji nikt nie wspomiał, że jest to pościel przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. W tym momencie staram się o zwrot moich pieniędzy - sprawa toczy się na razie przez Rzeczika Praw Konsumenta i prawdopodobnie bede musiał skierowac sprawe do sądu. Nie polecam tej firmy i radzę uważać na to co się od nich kupuje. Najlepiej nie płacic od razu gotówką bo zwrotem pieniędzy moga byc duże problemy - moja sprawa toczy sie juz ponad 6 miesięcy.

thepoint

firma BIONA dostarcza uszkodzony towar. zawierane z Klientami umowy sa sporządzane w sposób niedbały, niestranny - na przykład brak jest dokładnej specyfikacji zamówionego towaru i wskazania jednostkowej centy/kwoty do zpłaty. ponadto umowa pisemna rózni się od deklaracji ustnych przedstawiciela firmy Biona dokonującego prezentacji. Firma BIONA nie przestrzega prawa Klienta do reklamacji. (ustawa o szczwególnych warunkach sprzedaży) zwleka z udzielniem odpowiedzi i nie przestrzega terminów udzileneia odpowiedzi. jest to firma niewiarygodna, nie rzetelna. ponadto jej prawcownicy udzileja nieprawdziwych informacji - kłamią. STANOWCZO NIE POLECAM

Zostaw opinię o BIONA KATOWICE - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIONA KATOWICE