BIONA

Łódź

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 18 ocen.

Opinie o BIONA

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIONA

spec
użytkownik zarejestrowany

Biona z tego co wiem, szuka przedstawicieli handlowych. Zarobki to 2100 brutto, a dodatkowo wymagają wykształcenia minimum średniego, prawa jazdy kategorii B, dyspozycyjności i zaangażowania. Spoko :)

anonim

A jak wyglada kwestia tej gwarantowanej podstawy? ile to wynosi?

abbb

nie polecam firmy, szczególnie w oddziale łódzkim!! Jesli nadal rządzi [usunięte przez moderatora], to nikt nie zagrzeje w tej spółce długo miejsca... Cwaniara i fałszywa baba, niech Was nie zwiedzie jej miły ton i uśmiech!! Ona wie jak manipulować ludźmi!! Inną sprawą są marne prowizje i długi czas pracy... Po powrocie do domu nie masz na nic ochoty, tylko spać... a jutro znowu w trasę i musisz sprzedać!! w innych firmach tego typu prowizja jest lepsza conajmniej 400%!!! [usunięte przez moderatora] totalny, a produkty to zwykła chińszczyzna nie warta nawet 10% swojej ceny. NIE POLECAM!!! Jeśli chcecie wiedzieć więcej, pytajcie, zmarnowałam tam kupę czasu.

coldwhisper

dzięki

Były Pracownik "FIRMY" BIONA SP. z o.o.

Biona Sp. z o.o. podzielona na poszczególne oddziały, aczkolwiek z siedzibą w Katowicach ul. Rolna 43, jest szalenie NIERZETELNĄ I NIEUCZCIWĄ "FIRMĄ", tak wobec swoich Klientów jak i Pracowników. Zacznijmy od tych ostatnich, którzy są zatrudniani na umowę zlecenie, pierwsze wynagrodzenie otrzymują grubo po 1 miesiącu (jeśli zostałeś zatrudniony na początku miesiąca, np. 1. kwietnia, wypłatę otrzymasz dopiero po 20. maja), rzekomo do 20. każdego miesiąca, jednak nigdy to nie następuje tej właśnie daty (przeważnie jest to 24.)! Cała praca polega na sprzedaży i dostawie towarów rzekomo luksusowych, będących tak na prawdę najtańszą chińszczyzną, która po krótkim okresie użytkowania jest przez Klientów na szeroką skalę reklamowana! Obsługą reklamacji zajmują się Dostawcy, Ci Sami, którzy są w terenie i dostarczają towar Klientom. Klient czeka zatem na rozpatrzenie reklamacji ponad 1 miesiąc! Praca niejednokrotnie, w zależności od zajmowanego stanowiska, przekracza regulaminowy czas pracy i tak np. Dostawcy często są zmuszeni pracować po 12-14 godzin w ciągu dnia! Tutaj lepiej mają Magazynierzy i Przedstawicielie. Zarówno Dostawcy jak Przedstawiciele są zmuszani do poruszania się uszkodzonymi pojazdami!!! - uszkodzone oświetlenie, brak hamulców, brak lusterek, nieszczelna instalacja gazowa!!! Rzekomi "Przedstawicile" - zajmujący się tak na prawdę sprzedażą bezpośrednią podczas pokazów na tzw.zaproszenie, są rozliczani dzień w dzień ze sprzedaży, o którą w obecnej dobie, gdzie Polscy Klienci są szeroko już doinformowani o działalności firm tego rodzaju, nie jest łatwo! Totalnym absurdem jest naprawianie uszkodzonego towaru przez niewyszkolonych do tego Magazynierów, gdzie następnie Dostawca musi świecić oczami przed Klientem przy jego zwrocie, gdyż towar jest nadal zepsuty! Wypowiedzenie umowy zlecenie przez "FIRMĘ" następuje z dnia na dzień, bez zachowania zapisanego w umowie tygodniowego okresu wypowiedzenia! A zatem "FIRMA" Biona w żaden sposób nie waha się Was[usunięte przez moderatora]! Po rozwiązaniu umowy otrzymujecie ostatnie, ciężko okrojone wynagrodzenie, gdyż oprócz dniówki, otrzymujecie prowizję od sprzedaży. Pensja zatem może zostać w każdej niemal chwili okrojona - I TO POWAŻNIE!, a "FIRMA" wypowie się jedynie, iż w umowie prowizja jest od do, a więc mogła spokojnie tak uczynić. Drodzy BEZROBOTNI! - 3majcie się z dala od tej NIEUCZCIWEJ I ZAKŁAMANEJ "FIRMY" - BIONA SP. Z O.O.

Zostaw opinię o BIONA - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIONA