Opinie o Kitob Dorota Krotowska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kitob Dorota Krotowska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kitob Dorota Krotowska o rekrutacji.


Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kitob Dorota Krotowska w Wrocław

baner wywiady
Alicja Nowy wpis

Chciałam złożyć CV jednak waham się po przeczytaniu kilku komentarzy, stąd proszę o opinię jak wygląda aktualnie atmosfera w pracy. Czy dalej jest tak źle jak było ?

Agata Nowy wpis
Były pracownik
@Alicja

Absolutnie odradzam! To biuro to wrzaski, trzaskanie drzwiami, szarpanie, (usunięte przez administratora) Sprawa zgłoszona do prokuratury.

Edyta Nowy wpis
@Agata

minał prawie rok od twojego posta, nie napisałaś nic Agato o ciągu dalszym twojej histori i o tym zgłoszeniu co pisalas, moze jednak dało się dogadac polubownie i coś napiszesz miłego o firmie?

Magda Nowy wpis

Faktycznie aż tak nie szanują pracowników ?

Administrator

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi informacjami o Kitob Dorota Krotowska? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Yh

@Megga a czy mogłabyś napisać jakiś konkretny przykład bo piszesz bardzo ogólnikowo czym się objawia ten jej brak szacunku do pracowników nie wiem tez czy piszesz swój komentarz ze strony klienta firmy kitob czy jako ich pracownik bo to różnie może być jeśli pracownik to tez zależy na jakim stanowisku

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kitob Dorota Krotowska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Megga

Zdecydowanie podpisuje sie pod komentarzem wcześniejszym.....dużo opowiadać moznabyli było o tym miejscu i pani Dorocie, ktora szczerze mowiac, ma najwyraźniej problemy z osobowością, na bank ma problem z szacunkiem do ludzi, których przy mnie nazwała bytami, nie mającymi pojęcia o niczym.... Dziwie się ze ma jakich kolejek klientów. Zdecydowanie odradzam!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
P1989

Odbyłam staż w biurze rachunkowym KITOB Dorota Krotowska i chciałabym przestrzec wszystkich, którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy w tym biurze. Krzyk Pani Doroty i upokarzanie pracowników to chleb codzienny. Zakres obowiązków jest tylko na umowie, bo w rzeczywistosci głowne zadania to parzenie kawy Pani Dorocie, latanie po kanapki, wyprowadzanie psa (poważnie). To jest cyrk a nie biuro. Odradzam wszystkim!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
bobo

NEGATYWNY NEGATYWNY NEGATYWNY NIE POLECAM [usunięte przez moderatora] - UWAŻAJCIE !!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Kitob Dorota Krotowska - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Kitob Dorota Krotowska
1/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Piastowska 22 lok. 4
    50-361 Wrocław
  • NIP: 8941033220 REGON: 930796022
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Kitob Dorota Krotowska
Przejdź do nowych opinii