KENDROMED

Wrocław

Opinie o KENDROMED

Roger

Atmosfera w pracy dobra. Ludzie rozumieją się w większości, są do siebie życzliwi. Despotyczny prezes nie bardzo do tego pasuje. Traktuje ludzi jak śmiecie, ale ludzie tym samym odpłacają. Zarobki lipne... wydajność podobnie. BHP nie istnieje. Wizyta PIPy w firmie ominęła miejsca produkcyjne. Ogólny bałagan, brak ludzi odpowiedzialnych. Ale jakoś idzie do przodu. Najważniejsze to załapać sie na fure służbową, bo teł. służbowy to mają prawie wszyscy. Szkoda tylko że wypłaty nie są w terminie.

jurek
użytkownik zarejestrowany

tylko dlaczego ludzie godzą się na takie standardy @jola.. Słowo "najniższa" mówi samo przez siebie. Dopóki pracownicy Kendromedu będą się na to godzić, to nic się nie zmieni.

gaweł

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda... z tym wyzyskiem ludzi na "maximum". Płace gówniane to fakt. Ale organizacja pracy taka sama, czyli gówniana. Jaka płaca taka praca. A szkoda bo firma ma potężny potencjał technologiczny.

Zostaw opinię o KENDROMED - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KENDROMED