Opinie o P.P.W Araj w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy P.P.W Araj. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.P.W Araj na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.W Araj w Wrocław

CV

jest sobota więc pomyślałem, że porozsyłam CV. Akurat jest rekrutacja w araju więc wysłałem swoje CV i trafiłem na to forum. Jak mnie przyjmą to w praktyce się przekonam ale mam nadzieję, że będzie ok. Pierwsze wrażenie robią bardzo dobre....

Chciałem wtrącić dwa słowa na temat tego rozbudowanego wątku. Wielokrotnie spotykałem przedstawicieli firmy z wysokiego szczebla na konferencjach, szkoleniach i innych wydarzeniach branżowych, a moi bliscy znajomi współpracowali z Arajem i są to ludzie kierujący się takimi wartościami jak uczciwość, rzetelność i patriotyzm dlatego nie wierze w żadne pomówienia i cały ten syf który pojawia się w internecie. Moi znajomi również nigdy nie narzekali przy współpracy. Te niektóre argumenty są wręcz zabawne np. "zatrudniają rodzinę", a kto prywatnemu przedsiębiorcy zabroni. Ludzie komuna się dawno skończyła. "firma zabezpiecza swój interes umowami" - nie wiem kto to pisał ale chyba ktoś kto nie ma pojęcia o biznesie bo właśnie po to są umowy. "Zatrudniają kierowników i dyrektorów" - ten argument jest tak żałosny, że zostawię go bez komentarza.

AFRICAMAN

Ja akurat cieszę się, że dostałem pracę w tej firmie i mogę brać udział w projektach związanych z AFRYKĄ. Dla mnie to jest przeskok i bardzo duży rozwój no i CV będzie dobrze wyglądać po realizacji. Polecam każdemu mimo oczywistych wad takich jak stres, wysokie wymagania od pracowników, ciśnienie czasowe itp. to firma daje duże możliwości rozwoju, zarówno w Polsce (pracujemy naprawdę z gigantami robiąc duże projekty) jak i przy projektach zagranicznych (oprócz Afryki szykuje się kilka ciekawych egzotycznych tematów).

Mudzin
@AFRICAMAN

W jakich krajach w Afyce robicie?

AFRICAMAN
@Mudzin

Ja akurat zajmuję się Tanzanią, ale wiem, że powstają już koncepcje na co najmniej kilka innych rynków na czarnym lądzie.

Aras

Nie jestem fanem tej pracy oceniam ją 7 / 10 wiele jest do poprawy, ale cieszę się, że sytuacja się wyprostowała i uspokoiła. W końcu od jakiegoś czasu można normalnie pracować mimo różnych mankamentów wróciła normalność.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w P.P.W Araj się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
marian

jest ok

smutas

Na targach mają fajne gadżety :) a tak na serio to próbowałem się dostać do tej firmy, ale mnie nie przyjęli - za słabe kwalifikacje :(:(:(

Melmo

Antifa 2017-02-07 16:36 Czy dobrze kojarze, że Araj to teraz część Unii Group? Tak jest. Część produkcji nawet jest w Brzegu, nie tylko w Kątach Wrocławskich. Dla firmy to raczej lepiej bo jest stabilna finansowo i ma zaplecze produkcyjne.

Antifa

Czy dobrze kojarze, że Araj to teraz część Unii Group?

GOWorker

Spoko jest ok. Teraz dużo roboty bo zlecenia sie sypnęły, drugą zmianę mają uruchomić. Prezes coś ma wigilii wspominał o podwyżkach mam nadzieje że dotrzyma słowa.......

Gościu

~ do Roztargniony: Ludzie Ci sami tylko spółka inna ale wszyscy pamietaja czasy PPW dlatego można w skrócie powiedzieć że tak - praktycznie ta sama. Polecam Ci bo naprawde spoko miejsce. Czasami jest duże ciśnienie, ale gdzie go nia ma. Pozdro 600

Roztargniony

Witam Dostałem propozycje pracy w firmie Unia Araj Realizacje. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy to ta sama firma co znany PPW Araj?

Pracownik produkcji

Zakład fajny, dobrze wszystko zorganizowane tylko kuuuuurde daleko dla Wrocławian. Gdyby dopłacali do dojazdów to byłoby lepiej.

Nicki

szału nie ma ale rewelacji też nie ani nie polecam ani nie odradzam. praca jak praca

Agro-man

ARAJ to była pierwsza firma w Polsce, która realizowała takie wielkie tematy dla branży rolniczej. Z ciekawości poczytałem trochę na stronie i widać, że dalej realizują duże obiekty i to zarówno w Polsce jak i w Europie. Szacun.

Worker

Witam wszystkich Chciałbym przedstawić swoje spostrzeżenie na temat firmy: plusy: + fajni ludzie + dobra organizacja + możliwość rozwoju + praca w firmie o dobrej pozycji na rynku minusy: - zarobki - bardzo wymagający = duży stres - lokalizacja zakładu - dla mnie daleko Pozdrawiam

mieszkaniec Kątów

ARAJ (czy to Unia Araj Realizacje czy PPW ARAJ - dla mnie bez różnicy) jest najlepiej prosperującym przedsiębiorstwem w rejonie. Kąty Wrocławskie powinny być dumne, że mają taką firmę na własnym podwórku.

Konkurent

Ludzie, którzy komentują w stylu: "Totalne Barachło", " nie powinien istnieć" itp. sami sobie wystawiają wizytówkę. Chociaż pracuje dziś dla konkurencji powiem kilka szczerych słów: Człowiek, który zakładał firmę przeszedł piekło żeby ją uratować i udało mu się. Dzisiaj jest oczerniany w mediach przez jakieś wątpliwe fundacje, konkurencję i byłego szalonego wspólnika. Życzę ARAJowi jak najlepiej i widzę, że tak się dzieje bo dobre owoce powstają w ciężkiej pracy, a nie poprzez awanturnictwo. Ciężkiej pracy i uczciwości mówimy tak, a krzykaczom i awanturnikom dziękujemy!!! Wystarczająco dużo mamy ich w sejmie !!! Powodzenia ARAJ !

KL

Współpracuje z firmą od lat i chciałem zobaczyć jakie opinie o niej krążą bo konkurencja bardzo źle się wypowiadała o nich. Jestem zaskoczony negatywnymi opiniami bo od strony klienta mogę powiedzieć same dobre rzeczy. Zlecenia są realizowane na czas i normalni ludzie pracują co doradzą, a nie tacy, że palcem nie kiwną póki się walizki pieniędzy nie przyniesie.

Amen

Nie no niektóre argumenty to jest śmiech na sali. Jak można mieć pretensje do firmy, że umową zabezpiecza swój interes? Przecież to normalne. Po to są umowy. "do końca roku firma zostanie pochowana" - i co? Marka "ARAJ" dalej jest. To, że się spółki zmieniają - to normalne. Jestem daleki od idealizowania, ale ludzie! zobaczcie sami, a nie powtarzacie jakieś hasła frustratów.

Niki

Ludzie co wy gadacie? Czytam to forum i nie mogę uwierzyć. Normalna firma produkcyjna, a do tego pracują tutaj mega fajni ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.W Araj - Wrocław

• Jak się pracuje w P.P.W Araj?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.W Araj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.W Araj?

P.P.W Araj