Opinie o P.P.W Araj w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy P.P.W Araj. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.P.W Araj na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.W Araj w Wrocław

Byly pracownik :)

Pracodawca nie docenia swoich pracowników- pracujesz 5, 10 ,15 lat to nie ma znaczenia ile lat, twoje wynagrodenie jest żałosne . Na start w innej firmie dostaniesz wiecej niż tu. Nowi pracownicy dostaja średnio 200 zl mniej niż osoby które przepracował np. 10-15 czy nawet 20 lat( bo i takie osoby tam pracują) ( np. ukraińcy zarabiają 300 zl mniej ale mają opacane mieszkanie a ledwo co mówią po polsku) Po takim okresie pracy możesz liczyc na 2300 zl netto i na koniec usłyszysz , że jak ci się nie podoba to znień pracę .

Dominika

@Niko, czy z tego tytułu ci pracownicy otrzymują wyższe wynagrodzenie? Czy pracownikom montażu zewnętrznego z racji pracy w trudniejszych warunkach pracodawca przydziela np. odzież ochronną albo organizuje wydawanie posiłków? Oprócz opinii @Niko ostatnio nikt nie wypowiadał się na temat P.P.W Araj. Jest na forum ktoś jeszcze tam zatrudniony? Jak oceniacie tego pracodawcę?

d_rap

czy ktoś wie, ile zarabia operator maszyn cnc ?

Niko

Na zakładzie może jest fajni i przyjemnie kawka herbatka ciasteczko !co chwilę papierosek!Ale pojedzcie na montaż zewnetrzy to po tygodniu uciekniecie z krzykiem !praca w deszczu, w mrozie i blocie nie polecam chyba że ktoś jest maszynista

Ktos
@Niko

Tez s słyszałem ze jest przerabane

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w P.P.W Araj się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

jacek

wszystko pięknie ale ja mi8ałem umowę o prace na czas określony aż do emerytury a okres wypowiedzenia był 2 tygodniowy jeżdziłem dużo po rynku wschodnim na montaże pracy dużo i nikt tego nie doceniał także nie piszcie że jest tak kolorowo

Człowiek z lisciem na głowie

Ciekawe rzeczy opowiadacie... Zaiste intrygujące.

aaa

A czy wszyscy ludzie wrócą do Kątów Wrocławskich?

Arbuz
@aaa

Tego jeszcze nie wie nikt ale raczej tak

Elo
@Arbuz

Raczej sluchy dochodza ze wszyscy wrócą do Kątów. Dla mnie bomba nie mogę sie już doczekać ;);) Pracę polecam ;)

asdw

hej ludziska ! Polecam firmę, fajni ludzie, dobra kawka, a tak na poważne to jest ok. Sporo osób narzeka ale Polacy to już tak mają, że narzekają ale widzę, że jak przychodzi co do czego to pracownicy staną murem za firmą. Yoyo

humanistka

Mam to co chciałam czyli kontakt z językami obcymi oraz możliwości rozwoju. przeszkadza mi kultura pracy - dość specyficzna - osoba z umysłem humanistycznym może mieć problemy w odnalezieniu się w tej rzeczywistości.

@humanistka

Ale zobacz, że regularnie są prowadzone szkolenia więc jeśli ktoś chce to może nabyć dużą ilość wiedzy technicznej. Ja przynajmniej nabyłem sporo wiedzy.

zainteresowany
@Inżynier

A jakie szkolenia macie ?

@zainteresowany

Np. dzisiaj rano było szkolenie produktowe dot. silosów lejowych, a ogólnie to cały czas na temat suszarń, technologi itp.

humanistka
@Inżynier

No tak niby są szkolenia ale jako osoba bez technicznego wykształcenia dość mało z nich rozumiem.

@humanistka

No cóż, jeśli nie rozumiesz to jest to już Twój problem...

zainteresowany
@Inżynier

Dobrze wiedzieć bo szkolenia to ważna rzecz, której mi teraz brakuje w firmie w której pracuję. Dzięki za info.

@zainteresowany

Współczuje ... Szkolenia to podstawa rozwoju.

lolek

Jeśli chodzi o plusy to dobrze płacą (przynajmniej mnie) i trzeba przyznać, że dobrze wszystko jest zorganizowane wewnątrz firmy, a jeśli chodzi o minusy to dużo pracy.

Batman

To co sie dzialo w firmie 3 lata temu to byl hard core ale na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo i teraz pracuje sie normalnie. Wiele osob zyczylo tej firmie źle a szczegolnie konkurencja ale na szczęście sie zawiedli Dziś to konkirencja pikuje w dół a Araj do przodu. I oby tak dalej bo nie chcialbym zmieniać pracy.

Barbadossa

Araj zawsze miał sie dobrze przetrwał burzę i teraz będzie jeszcze silniejszy. A jeśli chodzi o warunki pracy to jest ok. Pozdrawiam

Raper

Araj jest spoko, spoko jest Araj Jak w to nie wierzysz to(usunięte przez administratora)

Johny

Pracuje z Prezesem Jackiem od lat i to dobry człowiek jest. Może w firmie nie ma tylu dodatków co w różnych korporacjach ale przynajmjniej to Polska firma z tradycjami. Nie zmieniłbym tej pracy dopóki bym nie musiał.

Kindziu

Ludzie tu jest niezly zapiernicz. Teraz sie tak rozkrecily zamowienia, że nie wiadomo w co ręce włożyć. Nie polecam dla tych co szukają spokojnego ciepłego stanowiska.

zadowolony

2 lata stażu, 1 awans 1 podwyżka dobry klimat, fajni ludzie polecam

administracja

Witam wszystkich, Pracuje w administracji od ponad roku i jeśli chodzi o minusy to czasami denerwują takie detale i warunki pracy (np. trzeba sobie samemu kawę kupować), a jeśli chodzi o plusy no to generalnie całkiem normalna spokojna stabilna praca, no chyba że jest jakiś zryw związany z większym projektem to wtedy jest tornado i pełna mobilizacja i trzeba wtedy mocno spiąć poślady żeby się wyrobić. Jeżeli ktoś miałby mnie pytać czy warto tam pracować to odpowiedziałbym - jeśli lepiej Ci zapłacą niż w poprzedniej firmie to tak bo minusy są, ale generalnie do zniesienia, a przecież w pracy chodzi głównie o kasę, a dopiero potem inne motywacje.

WTF?

Ludzie o co chodzi??? Gdzie nie pojadę to słyszę tylko Araj to Araj tamto. Otwieram facebooka ARaj, szukam czegoś w interencie - Araj, czytam jakiś artykuł - Araj, jadę do znajomych - będą budować z Arajem, jadę do kolejnych znajomych i zgadnijcie z kim będą stawiać silosy ? - Araj. Jakieś Arajowe szaleństwo ....

szop

Pie#^@lenie o szopenie. Póki ktoś sam nie popracuje to się nie przekona.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.W Araj - Wrocław

• Jak się pracuje w P.P.W Araj?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.W Araj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.W Araj?

P.P.W Araj