P.P.W Araj

Wrocław

Opinie o P.P.W Araj

jacek

wszystko pięknie ale ja mi8ałem umowę o prace na czas określony aż do emerytury a okres wypowiedzenia był 2 tygodniowy jeżdziłem dużo po rynku wschodnim na montaże pracy dużo i nikt tego nie doceniał także nie piszcie że jest tak kolorowo

Człowiek z lisciem na głowie

Ciekawe rzeczy opowiadacie... Zaiste intrygujące.

aaa

A czy wszyscy ludzie wrócą do Kątów Wrocławskich?

tata

Firma jest bardzo pro-rodzinna. Fajne jest to, że świętujemy każde narodziny dziecka, imieniny, urodziny itp. zawsze jakieś ciasto wjeżdża. Z urlopami też nie ma problemu także ok.

asdw

hej ludziska ! Polecam firmę, fajni ludzie, dobra kawka, a tak na poważne to jest ok. Sporo osób narzeka ale Polacy to już tak mają, że narzekają ale widzę, że jak przychodzi co do czego to pracownicy staną murem za firmą. Yoyo

humanistka

Mam to co chciałam czyli kontakt z językami obcymi oraz możliwości rozwoju. przeszkadza mi kultura pracy - dość specyficzna - osoba z umysłem humanistycznym może mieć problemy w odnalezieniu się w tej rzeczywistości.

zainteresowany
@Inżynier 27.02.2017 10:47
Np. dzisiaj rano było szkolenie produktowe dot. silosów lejowych, a ogólnie to cały czas na temat suszarń, technologi itp....

Inżynier
@zainteresowany 27.02.2017 12:50
Dobrze wiedzieć bo szkolenia to ważna rzecz, której mi teraz brakuje w firmie w której pracuję. Dzięki za info....

Współczuje ... Szkolenia to podstawa rozwoju.

lolek

Jeśli chodzi o plusy to dobrze płacą (przynajmniej mnie) i trzeba przyznać, że dobrze wszystko jest zorganizowane wewnątrz firmy, a jeśli chodzi o minusy to dużo pracy.

Batman

To co sie dzialo w firmie 3 lata temu to byl hard core ale na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo i teraz pracuje sie normalnie. Wiele osob zyczylo tej firmie źle a szczegolnie konkurencja ale na szczęście sie zawiedli Dziś to konkirencja pikuje w dół a Araj do przodu. I oby tak dalej bo nie chcialbym zmieniać pracy.

Barbadossa

Araj zawsze miał sie dobrze przetrwał burzę i teraz będzie jeszcze silniejszy. A jeśli chodzi o warunki pracy to jest ok. Pozdrawiam

Raper

Araj jest spoko, spoko jest Araj Jak w to nie wierzysz to( usunięte przez administratora )

Johny

Pracuje z Prezesem Jackiem od lat i to dobry człowiek jest. Może w firmie nie ma tylu dodatków co w różnych korporacjach ale przynajmjniej to Polska firma z tradycjami. Nie zmieniłbym tej pracy dopóki bym nie musiał.

Kindziu

Ludzie tu jest niezly zapiernicz. Teraz sie tak rozkrecily zamowienia, że nie wiadomo w co ręce włożyć. Nie polecam dla tych co szukają spokojnego ciepłego stanowiska.

zadowolony

2 lata stażu, 1 awans 1 podwyżka dobry klimat, fajni ludzie polecam

administracja

Witam wszystkich, Pracuje w administracji od ponad roku i jeśli chodzi o minusy to czasami denerwują takie detale i warunki pracy (np. trzeba sobie samemu kawę kupować), a jeśli chodzi o plusy no to generalnie całkiem normalna spokojna stabilna praca, no chyba że jest jakiś zryw związany z większym projektem to wtedy jest tornado i pełna mobilizacja i trzeba wtedy mocno spiąć poślady żeby się wyrobić. Jeżeli ktoś miałby mnie pytać czy warto tam pracować to odpowiedziałbym - jeśli lepiej Ci zapłacą niż w poprzedniej firmie to tak bo minusy są, ale generalnie do zniesienia, a przecież w pracy chodzi głównie o kasę, a dopiero potem inne motywacje.

WTF?

Ludzie o co chodzi??? Gdzie nie pojadę to słyszę tylko Araj to Araj tamto. Otwieram facebooka ARaj, szukam czegoś w interencie - Araj, czytam jakiś artykuł - Araj, jadę do znajomych - będą budować z Arajem, jadę do kolejnych znajomych i zgadnijcie z kim będą stawiać silosy ? - Araj. Jakieś Arajowe szaleństwo ....

szop

Pie#^@lenie o szopenie. Póki ktoś sam nie popracuje to się nie przekona.

CV

jest sobota więc pomyślałem, że porozsyłam CV. Akurat jest rekrutacja w araju więc wysłałem swoje CV i trafiłem na to forum. Jak mnie przyjmą to w praktyce się przekonam ale mam nadzieję, że będzie ok. Pierwsze wrażenie robią bardzo dobre....

Nick

Chciałem wtrącić dwa słowa na temat tego rozbudowanego wątku. Wielokrotnie spotykałem przedstawicieli firmy z wysokiego szczebla na konferencjach, szkoleniach i innych wydarzeniach branżowych, a moi bliscy znajomi współpracowali z Arajem i są to ludzie kierujący się takimi wartościami jak uczciwość, rzetelność i patriotyzm dlatego nie wierze w żadne pomówienia i cały ten syf który pojawia się w internecie. Moi znajomi również nigdy nie narzekali przy współpracy. Te niektóre argumenty są wręcz zabawne np. "zatrudniają rodzinę", a kto prywatnemu przedsiębiorcy zabroni. Ludzie komuna się dawno skończyła. "firma zabezpiecza swój interes umowami" - nie wiem kto to pisał ale chyba ktoś kto nie ma pojęcia o biznesie bo właśnie po to są umowy. "Zatrudniają kierowników i dyrektorów" - ten argument jest tak żałosny, że zostawię go bez komentarza.

AFRICAMAN

Ja akurat cieszę się, że dostałem pracę w tej firmie i mogę brać udział w projektach związanych z AFRYKĄ. Dla mnie to jest przeskok i bardzo duży rozwój no i CV będzie dobrze wyglądać po realizacji. Polecam każdemu mimo oczywistych wad takich jak stres, wysokie wymagania od pracowników, ciśnienie czasowe itp. to firma daje duże możliwości rozwoju, zarówno w Polsce (pracujemy naprawdę z gigantami robiąc duże projekty) jak i przy projektach zagranicznych (oprócz Afryki szykuje się kilka ciekawych egzotycznych tematów).

Aras

Nie jestem fanem tej pracy oceniam ją 7 / 10 wiele jest do poprawy, ale cieszę się, że sytuacja się wyprostowała i uspokoiła. W końcu od jakiegoś czasu można normalnie pracować mimo różnych mankamentów wróciła normalność.

marian

jest ok

smutas

Na targach mają fajne gadżety :) a tak na serio to próbowałem się dostać do tej firmy, ale mnie nie przyjęli - za słabe kwalifikacje :(:(:(

Melmo

Antifa 2017-02-07 16:36 Czy dobrze kojarze, że Araj to teraz część Unii Group? Tak jest. Część produkcji nawet jest w Brzegu, nie tylko w Kątach Wrocławskich. Dla firmy to raczej lepiej bo jest stabilna finansowo i ma zaplecze produkcyjne.

Antifa

Czy dobrze kojarze, że Araj to teraz część Unii Group?

GOWorker

Spoko jest ok. Teraz dużo roboty bo zlecenia sie sypnęły, drugą zmianę mają uruchomić. Prezes coś ma wigilii wspominał o podwyżkach mam nadzieje że dotrzyma słowa.......

Gościu

~ do Roztargniony: Ludzie Ci sami tylko spółka inna ale wszyscy pamietaja czasy PPW dlatego można w skrócie powiedzieć że tak - praktycznie ta sama. Polecam Ci bo naprawde spoko miejsce. Czasami jest duże ciśnienie, ale gdzie go nia ma. Pozdro 600

Roztargniony

Witam Dostałem propozycje pracy w firmie Unia Araj Realizacje. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy to ta sama firma co znany PPW Araj?

Pracownik produkcji

Zakład fajny, dobrze wszystko zorganizowane tylko kuuuuurde daleko dla Wrocławian. Gdyby dopłacali do dojazdów to byłoby lepiej.

Nicki

szału nie ma ale rewelacji też nie ani nie polecam ani nie odradzam. praca jak praca

Agro-man

ARAJ to była pierwsza firma w Polsce, która realizowała takie wielkie tematy dla branży rolniczej. Z ciekawości poczytałem trochę na stronie i widać, że dalej realizują duże obiekty i to zarówno w Polsce jak i w Europie. Szacun.

Worker

Witam wszystkich Chciałbym przedstawić swoje spostrzeżenie na temat firmy: plusy: + fajni ludzie + dobra organizacja + możliwość rozwoju + praca w firmie o dobrej pozycji na rynku minusy: - zarobki - bardzo wymagający = duży stres - lokalizacja zakładu - dla mnie daleko Pozdrawiam

mieszkaniec Kątów

ARAJ (czy to Unia Araj Realizacje czy PPW ARAJ - dla mnie bez różnicy) jest najlepiej prosperującym przedsiębiorstwem w rejonie. Kąty Wrocławskie powinny być dumne, że mają taką firmę na własnym podwórku.

Konkurent

Ludzie, którzy komentują w stylu: "Totalne Barachło", " nie powinien istnieć" itp. sami sobie wystawiają wizytówkę. Chociaż pracuje dziś dla konkurencji powiem kilka szczerych słów: Człowiek, który zakładał firmę przeszedł piekło żeby ją uratować i udało mu się. Dzisiaj jest oczerniany w mediach przez jakieś wątpliwe fundacje, konkurencję i byłego szalonego wspólnika. Życzę ARAJowi jak najlepiej i widzę, że tak się dzieje bo dobre owoce powstają w ciężkiej pracy, a nie poprzez awanturnictwo. Ciężkiej pracy i uczciwości mówimy tak, a krzykaczom i awanturnikom dziękujemy!!! Wystarczająco dużo mamy ich w sejmie !!! Powodzenia ARAJ !

KL

Współpracuje z firmą od lat i chciałem zobaczyć jakie opinie o niej krążą bo konkurencja bardzo źle się wypowiadała o nich. Jestem zaskoczony negatywnymi opiniami bo od strony klienta mogę powiedzieć same dobre rzeczy. Zlecenia są realizowane na czas i normalni ludzie pracują co doradzą, a nie tacy, że palcem nie kiwną póki się walizki pieniędzy nie przyniesie.

Amen

Nie no niektóre argumenty to jest śmiech na sali. Jak można mieć pretensje do firmy, że umową zabezpiecza swój interes? Przecież to normalne. Po to są umowy. "do końca roku firma zostanie pochowana" - i co? Marka "ARAJ" dalej jest. To, że się spółki zmieniają - to normalne. Jestem daleki od idealizowania, ale ludzie! zobaczcie sami, a nie powtarzacie jakieś hasła frustratów.

Niki

Ludzie co wy gadacie? Czytam to forum i nie mogę uwierzyć. Normalna firma produkcyjna, a do tego pracują tutaj mega fajni ludzie.

Sebek

Araj to normalna firma z nienormalną konkurencją, dlatego takie opinie o nich krążą. Idealnie nie jest, ale na pewno nie jest tragicznie. Konkurencja jeździ po Polsce i opowiada głupoty i pisze jakieś dziwactwa na nich w internecie. Ludzie nie wierzcie we wszystko co usłyszycie czy przeczytacie.

Jo

Ja jestem pracownicą Unia Araj Realizacje od roku i powiem krótko - idealnie nie jest, ale muszę przyznać, że firma ma zasady i wartości, którymi się kieruje i to mi się podoba. Miałam już dość bezdusznych korporacji dla których tylko zysk się liczy. Nie znam przeszłości więc nie do końca mogę się wypowiadać co było, ale widzę co jest. Mogliby trochę więcej płacić, ale w sumie nie w tym aspekcie też nie jest źle.

Stani

Powiem szczerze - był czas kiedy myślałem, że firma zmierza w złą stronę. Działały 2 spółki PPW Araj i Araj Realizacje, ale teraz jest Unia Araj Realizacje (należące do Unii), fabryka PPW została kupiona i wszystko się ustabilizowało i wróciło do normy. Konkurencja robi co może żeby zrobić czarny PR - nie bądźcie naiwni.

NOWY

Jestem pracownikiem od niedawna kilka miesięcy i muszę powiedzieć, że atmosfera jest super, pensja ok. Firma stabilna bo duży potencjał finansowy za nimi stoi. Teraz wykupili fabrykę w Kątach, robią projekty dla największych firm w Polsce, wygrywają przetargi - ARAJ wychodzi na prostą.

Potwierdzam, Czas mija a firma idzie do przodu, klienci do niej wracają więc chyba nie jest źle. Na forum zawsze brudy wylewają najwięksi frustraci.

Rolnik75

Czas mija, a wbrew wszystkim brudom firma ma się świetnie. Bardzo rzetelny producent. Jak coś nie grało od razu zareagował. Polecam wszystkim współpracę.

dada

ZGINĄ tak samo jak traktowali klienta - TRAGICZNIE i dobrze należy im się. Te wszystkie zuchwałe cwaniaki powinni być bezrobotnymi bez prawa do zasiłku do końca życia. Nie jestem żadnym prorokiem a już dawno przepowiedziałem im taki właśnie żałosny koniec. Rynek nie znosi pustki. Dzięki temu inne rzetelne firmy z regionu mają więcej pracy, zamówień i się rozwijają. Dzięki Bogu takich nie brakuje.

kropka

Firma jest w upadłości sądowej, więc pracy nie będzie. Umysł szybko akceptuje to co widzą oczy, lecz jest to bardzo niebezpieczna pułapka. Proponuję byś pracy szukał gdzie indziej.

bebe

Firma została sprzedana przez syndyka ?

art

Wiadomo coś na temat ludzi, jak sobie radzą?

Dada

Jest szansa aby firma przetrwała do końca roku ?

Kiniu
@Dada 11.03.2015 22:50
Jest szansa aby firma przetrwała do końca roku ?

Do końca roku to firma zostanie pochowana. Amen. Dostała strzała od "Kuszy", a nawiasem taki kłamczuch też tam pracował, fuuujjj taki straszny kłamczuch.

kropka
@Kiniu 08.04.2015 13:53

Nie, firma nie została sprzedana.Jeżeli dojdzie do tej sytuacji to miejmy nadzieję, że nie będzie w rękach ludzi, którzy pod płaszczem dobrej woli, dbałości o dobro firmy i pracowników zadbali tylko i wyłącznie o realizację swoich chorych pomysłów. Uwierzyli Ci, którym prawda jest obca. Mali ludzie.

Bobik

Syndyk może i chciałby sprzedać tylko tego szajsu nikt nie chce. Są lepsze firmy w które warto zainwestować a nie w taki obłudny, ideologicznie przestarzały skansen z poprzedniej epoki. Właściciel musi rozumieć podstawowe zasady ekonomii oraz to że klienta można zrobić w kuku tylko raz. Na szczęście na dolnym śląsku są inne firmy z branży z którymi warto współpracować. Jak widać i na szczęście niewidzialna ręka rynku czyści go w sposób odpowiedni, dając rzetelnym i uczciwym firmom możliwość większego i szybszego rozwoju.

Siemka

Co tu pisać Syndyk siedzi na Araju a Araj Realizacje zleca nam robotę. Syndyk nam płaci lecz zabrał nam wszystko co było możliwe do zabrania i nie kwapi mu się aby tą firmę sprzedać jak narazie czekamy atmosfera do dumy. Szkoda że nie chcą nas zwolnić bo chociaż byśmy odprawy dostali.

Zostaw opinię o P.P.W Araj - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.W Araj