Opinie o IDC Budownictwo Sp. z o.o.

Iza

@tomel dałeś bardzo dobrą poradę. Właśnie o to chodzi, że jeżeli nie ma ogłoszeń to warto kontaktować się z pracodawcą, a nawet jeżeli powie, że na razie nie potrzebuje ludzi to może sobie zapisać CV w bazie danych i je potem wykorzystać w poszukiwaniu pracowników.

tomel

Najlepiej zrobisz jak sam zadzwonisz czy osobiście wybierzesz sie do firmy bo póki co nie posiadają ofert pracy byc może na ten czas maja komplet pracownikow

sławek

zakaz konkurencji to jest po rozwiązaniu umowy z idc przez 1,5 roku nie możesz pracować u klientów firmy idc,możesz pracować w innych firmach ale nie tam gdzie idc

bogdan 715

psioczyc każdy potrafi tylko do pracy brac się gorzej ,kto chce w tej Firmie uczciwie pracowac to zarobi ,obiboki to napewno nie.Własciciel skreca sie jak może ale zawsze komuś się coś niepodoba taki to już ( usunięte przez administratora ) a i tak niektórym nie dogodzisz taka to sfołocz

kierownik z potsdamu

No ludzie co wy firma jest super,hotel płaci na paliwo daje, robota jest co sobota a czasami w niedziele po prostu tylko chciec i miec chęci do pracy. ( usunięte przez administratora )

edek

Witam jeśli któryś z was pracował w tej firmie proszę o kontakt na numer (usunięte przez administratora)ponieważ wyjeżdzam do pracy za graniec z tej firmy?

Zostaw opinię o IDC Budownictwo Sp. z o.o. - Węgrów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IDC Budownictwo Sp. z o.o.