Opinie o Janusz Wacholski Hurtownia Ogrodnicza Agrochem w Węgrów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Janusz Wacholski Hurtownia Ogrodnicza Agrochem. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Janusz Wacholski Hurtownia Ogrodnicza Agrochem o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Janusz Wacholski Hurtownia Ogrodnicza Agrochem w Węgrów

Piotr Nowy wpis

Byłem pracownikiem tej "firmy". Powiedzieć (usunięte przez administratora) to nie powiedzieć nic, czysty wyzysk pracownika oraz praca ponad siły za marne pieniądze. Samochody w stanie agonalnym, ciężko doprosić się o usunięcie usterki. Atmosfera w firmie? Są osoby, które aby zrobic szefowi dobrze zrobią Tobie źle, wyścig szczurów. Jeżeli nie masz wyjścia możesz podjąć pracę ale będzie to męka! Odradzam

Kama Nowy wpis
@Piotr

Jakoś przez tyle lat nie przeszkadzało ci być wyzyskiwanym za ,,te marne grosze,, i pod każdym względem przypodobać się szefowi(wszyscy to widzieli)a teraz wolisz pracować na czarno ,a atmosfera w firmie po twoim odejściu jest o niebo lepsza

ktoś poinformowany Nowy wpis
Klient
@Piotr

Piotrek z tego co wszystkim od dawna jest wiadome to odkąd cię nie ma, to nikt nikomu nie robi dobrze. Ha ha ha.

Sławek spod Świebodzina Nowy wpis
@Piotr

Zapomniałeś wspomnieć, że to Ty byłeś jako pierwszy do robienia dobrze dla dobrodzieja na nie korzyść reszty pracowników

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Janusz Wacholski Hurtownia Ogrodnicza Agrochem w Węgrów.

Sprawdź
Barbara

Nie wiem, skąd taki komentarz o Agrochemie @xxx i szkoda, że nie ma on uzasadnienia. Weszłam tu, żeby czytać opinie, ale też dowiedzieć się, czy będzie nabór do pracy w hurtowni. Wiem tyle, że z trzy lata temu zatrudniali technika prac biurowych za pensję brutto od 2 600,- zł. Czy teraz będzie tam stała lub sezonowa praca?

Czekamy na newsy od pracujących. Ktoś ma jakieś aktualne info na temat przedsiębiorstwa Janusz Wacholski Hurtownia Ogrodnicza Agrochem w miejscowości Węgrów, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Janusz Wacholski Hurtownia Ogrodnicza Agrochem - Węgrów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Janusz Wacholski Hurtownia Ogrodnicza Agrochem?

Zobacz opinie na temat firmy Janusz Wacholski Hurtownia Ogrodnicza Agrochem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie klientów o firmie Janusz Wacholski Hurtownia Ogrodnicza Agrochem?

Liczba opinii klientów firmy Janusz Wacholski Hurtownia Ogrodnicza Agrochem, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Janusz Wacholski Hurtownia Ogrodnicza Agrochem
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Tadeusza Kościuszki 165
    07-100 Węgrów
  • NIP: 8240004220 REGON: 710057973

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Janusz Wacholski Hurtownia Ogrodnicza Agrochem
Przejdź do nowych opinii