Opinie o Polimex - Mostostal S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Polimex - Mostostal S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polimex - Mostostal S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polimex - Mostostal S.A. w Łódź

FHU MAXBUD BOBULA KAMIL Nowy wpis

Polecamy współpracę z firma

Zuzanna Nowy wpis

@igorto ważna informacja, że firma zapewnia stabilne zatrudnienie. Jakie czynniki według Ciebie na to wpływają? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w Polimex - Mostostal S.A.

igor Nowy wpis

stabilne zatrudnienie, umowa, czego chcieć więcej :)

Kiv Nowy wpis

Zrew Transformatory SA. Firma, w której pracuje długo związałem się z nią nie tylko emocjonalnie, ale i po prostu polubiłem swoją prace, nie było problem dla mnie to, że coś się sypnęło i trzeba było więcej pracować itp. Czy poświęcić weekend (tu nie tylko chodzi o pieniądze) po prostu czułem się dobrze pracując w fajnym zespole gdzie panowała wręcz rodzinna atmosfera. Lecz transformacja firmy, która zaczęła się ze zmianą właściciela począwszy od Z.O.O dużo zmieniła w moim spostrzeganiu firmy. Co się zmieniło? Wiele! I to na gorsze. Począwszy od wyróżnianiu popleczników „władzy” dyrektorów, gratyfikacjami finansowymi, ale również awansami… zaszczuciem pracownika, który został zmarginalizowany do roli niewolnika układu… nieumiejętna polityka „ogółu” spowodowała nie tylko spadek z zadowolenia pracy i zgnicie atmosfery. Co powoduje zwykła niechęć do zakładu, który nie tak dawno się „kochało” chyba nie tędy droga, bo jak na wielu zebraniach Prezes, (którego bardzo szanuje, jako człowieka) „potęgą zakładu są ludzie, którzy zawsze staną na wysokości zadania” (wolna interpretacja słów), a jednocześnie podcinaniem skrzydeł ludziom, którzy „ponoć” są filarem firmy… pewna schizofrenia? Dużo zmian było, i na pewno będzie…nie zrozumiałe są awanse na „białe kaski” … i tu każdy się zgodzi… z ludzi, którzy czuli ducha „Zrewu” a nie korporacji zrew… korporacji gdzie liczą się układy, donosy, a wręcz wazelina…

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Polimex - Mostostal S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
student

Widzę ofertę pracy dla konstruktora. Chyba sytuacja się powtarza patrząc po historii wpisów. Z tego co się zdążyłem zorientować, to jest jeszcze jakaś podobna firma w okolicy a dokładniej w Żychlinie. Tam też wisi ogłoszenie dla konstruktora. Umówili się czy co?

CU

Słuchajcie, jesli chodzi o firmę ZREW Transformatory z Łodzi, ta które jest na teraz S.A., to musze powiedzieć że to naprawdę dobry pracodawca. Wypłata jest na czas i zgodnie z ustaleniami, robią spotkanka dla ludzi, nie kombinują z funduszem socjalnym, jest jakas ochrona dla ludzi, coś się dzieje. Robotę trzeba zrobić i nie jest łatwo ale znajdz teraz robotę gdzie zapłacą i nie będą się przypierdzielać. Pisze o tym bo robiłem gdzie indziej i juz mnie tam nie ma a jestem w ZREW. I jest w porządku - w porównaniu z innymi. A dostałem sie normalnie z zewnątrz - nie znałem nikogo w Zrew. Ci co narzekają to pewnie nie wiedzą jak jest gdzie indziej. A jak im źle to niech sie nie męczą tylko szukaja szczęścia gdzie indziej. Skoro siedzą to chyba im jednak dobrze tylko lubia pierdzielić (jak to mówią są bez jaj). Jak bym był szefem takiej firmy to bym ich sam wypierdzielił.

JG
@CU

Kłamiesz..Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą.

olo

Dziś dostałem nowa umowę o prace bez stawki godzinowej !! tylko pensja miesięczna 2016 zł brutto na stanowisku spawacz :/ podpisałem ze zapoznałem się z układem zbiorowym polimex mostostal ale gzie on jest ?? czy taka umowa jest zgodna z prawem w tym kraju to chyba już wszystko wolno pracodawcy. Z tego co wyliczyłem pracuje w jednym miesiącu za 11.45 a w drugim za 10,99 jakaś kpina normalnie !!!

nikt

Odradzam prace w zrew to co napisano to prawda kumoterstwo w czystej formie ostatnie przyjecia w 100% kolesie kadry kierowniczej

spawacz

to jak będą przyjęcia dla spawaczy czy jak ? Płacą na czas? i ile na godzine brutto? chyba że sie boita powiedzieć bo z tego co wiem to prawie same dziadki tam robią na przyrządach z drewna hahaha

koleś
@spawacz

jeżeli zadajesz takie pytanie oznacza to że nie jesteś niczyim zięciem, synem, bratem, szwagrem ani nawet męźem koleżanki więc nie mozesz pracować w ZREWie

G

Rzygac mi sie chce jak przychodze do pracy i musze sluchac polecen tego indywiduuum ktory jeszcze rok temu byl przodujacym zlodziejem w mojej firmie gdzie pracowalem z wielka przyjemnoscia

R

Zdazylem przeczytac twoj post. Ja tez wiem o mrocznej przeszlosci (usunięte przez administratora)ale coz z tego nic nie wskoramy. W zrew nomenklatura trzyma sie razem i krzywdy zrobic sobie nie da.

M

(usunięte przez administratora) . Chce uswiadomic dyrekcji kogo zatrudnili na tak newralgicznym stanowisku. Kontakt do mnie zrew.trafo@gmail.com

janek

Czy z związku z budową nowej spawalni będą jakieś przyjęcia

dariusz
@janek

10 godzin dziennie , umowa oczywiscie na zlecenie albo jakies inne badziewie sie wymysli ..., za nadgodziny nie place ..., za soboty nie place .., o urlopie oczywiscie nie moze byc mowy ..., sory ..., oczywiscie w pracy traktuje kazdego jak smiecia w koncu szefem jestem ..., pierwsza wyplata po trzech miesiacach platna w czterech ratach ..., a ..., i pamietaj ze na twoje miejsce czeka 100 frajerow wiec musisz umiec kablowac i sie przymilac bo takich lubie

zrew

Synonim upokorzenie

zainteresowany

Czy już znaleźli tego nowego konstruktora co było ogłoszenie? Jestem ciekaw czy jeszcze jest szansa pisać. Jak widać na forum pomimo sterty CV nikogo nie znaleźli, więc może nadal szukają?

Dyrektor Generalny

Witam was czule To mój pierwszy raz na tym blogu więc zaczne dobrą wiadomoscią. Dam wam łaskawie podwyżke - wszystkim 3%, a zarzadowi 93%!....nie ma za co

gosc

Tak, otwierają folder po pół roku od aplikacji kandydata jak mają znajomka przyjąć, wiele razy już to było przerabiane ... Zresztą pensja dla znajomków jest dużo wyższa ...

Właścnie dlatego zachęcam wszystkich do aktywnego poszukiwania pracy, a nie biernego czekania na ogłoszenie. Dyrektor produkcji dosataje co miesiąc kilkanaście nowych CV na różne stanowiska i te osoby w pierwszej kolejności są zapraszane na rozmowy rekrutacyjne. Ogłoszenia w internecie i prasie kosztują więc jeśli nie ma konieczności wydawania pieniędzy to się ich nie wydaje.

gosc

Chłopcy, to może wytłumaczycie jak to możliwe, że bez ogłoszeń pojawiają się nowi pracownicy ?? Jak wybiera się najlepszych skoro informacji o wolnym etacie nie daje się do wiadomości ogółu ?

Jeszcze raz podkreślam - nie mylcie firmy ZREW Transformatory z Polimex - Mostostal S.A. Od ponad roku ZREW Transformatory nie ma nic wspólnego z Polimexem !!! Ani razu w ZREW Transformatory nikt nie miał wypłaconego wynagrodzenia z choćby jednodniowym poślizgiem i zawsze w pełnej wysokości. Problemy, o których pisze "gość" dotyczyły Polimexu, a nie ZREW Transformatory. Co do pleców to z całym szacynkiem do "znajomego spawacza" gwarantuję, że pracę dostają kandydaci którzy najlepiej przeszli proces rekrutacji. Zawsze jest tak, że Ci, którzy nie dostali pracy są przekonani, że osoby zatrudnione miały "plecy". Pozdrawiam i zaprasza do składania aplikacji. I jeszcze jedno - nie jestem propagandzistą tylko nie mogę pogodzić się z opiniami zupełnie wyssanymi z palca (jak bym czytał pudelka albo inny równie wiarygodny portal). Moim zdaniem ZREW Transformatory to dobre miejsce do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Polimex - Mostostal S.A. - Łódź

Polimex - Mostostal S.A.