Opinie o Weldtech Industry Service Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Weldtech Industry Service Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Weldtech Industry Service Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weldtech Industry Service Sp. z o.o. w Gdynia

Dżony Krawic

Firma Żaet,kontrakty na 2-3 tyg.godzin co kot naplakał stawka mega niska W Gdansku mam 19€ a u nich 13-14 porażka,jeszcze na godzinach przy rozliczeniu kantują śledzie.

A na jakim jest lub był projekcie? I co z tą kasą się porobiło? Jaką wypłatę ma do odebrania i jak długo już czeka?

Lopez

Uczciwa firma , jesli ktos jeszcze nie wspolpracowal a sie zastanawia to napewno polecam...jo

@Tomek

zapraszamy do kontaktu mailowego rekrutacja@weldtech-industrial.com lub pod nr tel 533-060-303 przedstawimy Panu ofertę pracy

Mali Nowy wpis

W 2022 roku firma wystawiła ofertę dla montera rurociągów w Niemczech. Wpadłem na to ogłoszenie na FB i zastanawiam się czy na chwilę obecną miałbym szansę zatrudnienia na takim stanowisku. Napisano, że trzeba mieć doświadczenie. Nie mam jakiegoś ogromnego stażu bo jest to raptem ponad rok jakoś, czy z takim stażem pracy na tym stanowisku miałbym w ogóle szansę zatrudnienia?

Konrad Nowy wpis

Nie zatrudniajcie się w tej firmie, mam problem odzyskać pieniądze od ponad miesiąca

Dżony Krawic

@Dżony Krawic

Firma do bani oszukuja na kazdym kroku umowy tylo zlecenie brak umow niemieckich zus nie placony transport tez (usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy nie odpisuja na e maile i na sms zenada firma do zamkniecia (usunięte przez administratora)by sie pzrydal

Donata
@Dżony Krawic

Dzień dobry, Nasza firma nie nazywa się Żaet. Pomylił Pan firmy. W razie pytań proszę o kontakt tel:533-060-303 bądź mailowy :rekrutacja@weldtech-industrial.com Pozdrawiam firma Weldtech-Industrial Donata Malek.

@Dżony Krawic

Dokładnie tak.... jednym słowem PORAŻKA pod każdym względem.....NIE POLECAM NIKOMU

@Dżony Krawic

U kogo w Gdańsku masz 19?

@Dżony Krawic

Chłopie co Ty piszesz za bzdury siedzę na projekcie ponad pol roku żadnych problemów kasa na czas zakwaterowanie jest bez najmniejszego problemu godziny się zgadzają co miesiąc , może zle trafiłes akurat

Tomasz

Gdzie można zgłosić sie do firmy osobiście w celu złożenia CV?

@Tomasz

zapraszam do wysłania aplikacji na adres rekrutacja@weldtech-industrial.com

@Weldtech Industrial Service

Nawet jak nie ma aktualnie oferty pracy, to warto złożyć CV? Bierzecie później pod uwagę te wcześniej złożone aplikacje? Bo nie wiem, czy wysyłać, czy nie :P

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Weldtech Industry Service Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik fizyczny ze znajomością języka niemieckiego? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Leszno
Lopez

Gabriela
@Lopez

A co konkretnie Ci się w niej podoba? Poza tym, że jest uczciwa.

@Lopez

Większej bzdury nie czytałem ????????????

Wojciech
@Weldtech

Czyli masz zdecydowanie inne zdanie. Powiesz o co chodzi? Chce wysłać CV i trochę mnie wystraszyłeś. Weź wytłumacz.

ivan
@Wojciech

Nie wysyłaj, daj spokój.

Julia
@ivan

Niby czemu ma nie wysyłać? To firma uczciwa czy jednak nie?

Marzena
@ivan

Zaskakujące się zdają te wasze rozbieżności w zdaniach. Tutaj jakoś różnie po prostu ludzi traktują ze względu na coś (na co?) i stąd taki efekt?

@Lopez

Cześć, zdradziłbyś jak znaleść takie oferty pracy w Gdańsku? Mam doświadczenie

@Tomek

Izka

Pracownik fizyczny ze znajomością języka niemieckiego, takie ogłoszenie widnieje w sieci. Zarobki z ogłoszenia to widełki w granicach 5700 - 8500 zł. Spora rozbieżność. Powie ktoś ile wychodzi wynagrodzenia na początku zatrudnienia? Jak wam się pracuje w tym miejscu, atmosfera ok?

Pracownik fizyczny ze znajomością języka niemieckiego, takie ogłoszenie firmy aktywne jest w sieci, w ogłoszeniu zawarta jest informacja, że stabilne zatrudnienie. Czyli forma zatrudnienia to umowa o pracę? Jest jakiś okres próbny?

@Monika

Pani Moniko, zapraszam do kontaktu telefonicznego , udzielimy szczegółowych informacji

@Weldtech Industrial Service

A czemu tu nie można przeczytać? Ja np. po to weszłam na forum, żeby mieć od razu powiedziane, co i jak, tak to bym musiała wszędzie dzwonić. Czy zarobki to tez tajemnica?

Czy w firmie Weldtech Industry Service Sp. z o.o. da się zarobić 8300 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Pracownik Fizyczny?

Weldtech

Zapraszamy do kontaktu , udzielimy szczegółowych informacji

Edyta

Znajdzie się jeszcze wakat na montera rurociągów? Dla pana z dużym doświadczeniem. Wiem, że były oferty ale już nieaktualne, ale upewniam się jeszcze. I przy okazji, czy dojazd do lokalizacji pracy gwarantują?

@Edyta

dzień dobry, mamy wolne wakaty. Dojazd jest oplacony przez firmę. Zapraszamy do kontaktu pod nr tel 533-060-303 Weldtech Industrial Service

@Weldtech Industrial Service

A od jakiej stawki zaczyna się pracę właśnie na stanowisku montera rurociągów? Są oprócz tego jakieś premie lub bonusy na święta? Czy umowy są podpisywane na jakiś dłuższy czas? Szkolą Państwo na bieżąco monterów? Skąd rano jest start do pracy?

Weldtech Industrial Service

dzień dobry, proszę o sprecyzowanie sytuacji na podstawie której udzielony został tak cenny komentarz wraz z numerem nip firmy o której wyraził Pan swoją opinie. Z uwagi na fakt że w trójmieście jest więcej firm o bardzo zbliżonej nazwie chcielibyśmy zweryfikować opinię.

Complex

Świadczymy usługi transportowe dla tej firmy jak najbardziej możemy polecić.

Edyta

Są teraz jakieś rekrutacje na koordynatora prac? Pytam, bo może nie ma ofert dlatego, że już tutaj nie wstawiają. Przy okazji dobrze byłoby wiedzieć, czy warto się tam zatrudniać. Obowiązki ok względem płacy?

Damiann

Nie polecam , od 3 miesięcy czekam na wypłate , 3800 euro . Gdy próbuje sie dowiedzieć co stało sie z moimi pieniędzmi słysze wymówki typu czekamy na duży przelew , to nie nasza wina tym zajmowała się inna firma , i milion innych . Ale pomimo braku pieniędzy na koncie chętnie was powiadomią o tym że mają dla was oferte i możecie jeszcze dla nich pare groszy zarobić i oddać im swoje pieniążki . Jeśli szanujecie swój czas i nie lubicie sie denerwować to polecam poszukać innej firmy .

Aleksandra
@Damiann

A jak to jest tutaj, podpisuje się umowę z nimi czy z zagraniczną firmą? Jaki to jest rodzaj umowy? Dasz znać czy coś się wyjaśniło z tą zaległą wypłatą?

XXX
@Damiann

czytam wiele takich komentarzy jak ten, że firma nie wypłaciła wynagrodzenia- jak to wyglada ?

oplichters doe geen zaken met

Ik raad het niet aan, ik wacht al 4 maanden op betaling, 10.500 euro. Als ik probeer te achterhalen wat er met mijn geld is gebeurd, hoor ik excuses zoals we wachten op een grote overboeking, het is niet onze schuld, een ander bedrijf heeft het afgehandeld, en een miljoen anderen. Maar ondanks het gebrek aan geld op de rekening, laten ze je graag weten dat ze een aanbieding voor je hebben en kun je toch een paar centen voor ze verdienen en ze je geld geven. Als je je tijd respecteert en niet graag nerveus bent, raad ik aan om een ​​ander bedrijf te zoeken.

oplichters doe geen zaken met

oplichters doe geen zaken met de ze firma

ta firma wynajmuje domy wakacy

ta firma wynajmuje domy wakacyjne w holandii ale nie płaci!!!!!

ta firma wynajmuje domy wakacy

ta firma wynajmuje domy wakacyjne w holandii ale nie płaci!!!!!

Pako

Witam. Mam jechac 5 grudnia na niemcy z tej firmy. Koledzy spawacze macie jakies doswiadczenia z ta firma?

zbigniew

witam pracowalem dwa tygodnie w Hamburgu jako spawacz spawania nie było prawie wogule nie potszebnie tam pojechałem wróciłem po dwóch i pól tygodniach czekam na wypłatę ma być 20 pażdziernika pozdrawiam

@zbigniew

Dzień dobry, z informacji uzyskanych od kontrahenta charakteryzował się Pan brakiem chęci do pracy oraz umiejętności o jakich zostaliśmy przez Pana zapewnieni w trakcie podejmowania współpracy. Natomiast jeśli chodzi o wynagrodzenie będzie uregulowane zgodnie z terminem jaki obowiązuje tj do 20tego

@Weldtech Industrial Service

ćoś podobnego jechałem jako spawacz a spawania nie było

@zbigniew

kiedy otrzymam moje wynagrodzenie za pracę we wrześniu mamy koniec pażdziernika?!

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Weldtech Industry Service Sp. z o.o.?

Weldtech Industry Service

Narzędzia są gwarantowane ze strony Firmy, na miejscu projektu znajdują się w wyposażeniu. W zależności od projektu narzędzia są różne.

Zostaw merytoryczną opinię o Weldtech Industry Service Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Weldtech Industry Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Weldtech Industry Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weldtech Industry Service Sp. z o.o.?

Weldtech Industry Service Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Czechosłowacka 3
    81-366 Gdynia

Weldtech Industry Service Sp. z o.o.