Opinie o Rawona w Pszczyna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rawona. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rawona na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawona w Pszczyna

isia

być raz w pracy w niedzielę:-)jeśli chodzi o brygadzistów to nie dziwię się, że mają nerwy.w kółko muszą powtarzać to samo.juz nie wspomnę o ich odpowiedzialności. jak ktoś jest taki mądry niech pilnuje całej roboty i kilkunastu ludzi na zmianie.bardzo częso wielu nie myślących.życzę powodzenia wszystkim w dalszym obrażaniu. lepiej sami coś pokażcie obrażać każdy umie.

isia

powiem tak pracuje w tej firmie dwa lata.większość was w naciąganiu faktów jest mistrzem.poprostu większości się nie chce robić i tyle.lewe rączki do roboty.oczywiście nie wiadomo jakie macie a swoją osobą nieraz nie dwa nic dobrego nikt nie pokazuje. już nie wspomnieć o mysleniu.Jakś nie pamiętam żebym siedziała po 12h. Co najwyżej w grudniu zdarza się jeden tydzień gdzie trzeba zrealizować duże zamówienia przed świąteczne i trochę jest więcej roboty.tak naprawdę w ciągu całego roku zdarzyło mi się być tylko raz w pracy. Już nie wspomnę że często trzy dni w tygodniu drugich zmian nawet nie ma.człowiek aż nudzi się domu, albo idzię się tylko na 5,6 godzin.często tylko jest pierwsza krótka zmiana, a druga ma wolne.poza tym robota jest czyściutka nie ma nawet się czym zmeczyć.zresztą szefostwo ciągle ułatwia pracę jest nowa większa maszyna.jeśli chodzi o dostanie wolnego teżnie ma problemu.Idziesz do młodej szefowej pytasz i zawsze staje na łowie żeby dać wolne.więc nie naginajcie faktów.poza tym jest tutaj bardzo rodzinnie ze strony szefostwa.ja jestem zadowolona i nie zmienie pracy:-)

roberto
@isia

Bzdury piszesz,jest wielki problem dostać urlop że nie wspomnę o 2 dniach opieki na zdrowe dziecko!!!!!!

Do roboty chodzi się po to żeby pracować. Żaden pracodawca nie da ci wynagrodzenia za leserstwo. W rawonie nie ma czasu na kombinowanie. Tam to dopiero trzeba zapier... . Jak jest duże zamówienie, to zapier.. się po 12 godzin. Czasem w niedziele. Prawie zawsze w święta. Leser i nierób długo tam nie porobi. Ale wypłata jest jest ZAWSZE w terminie. Szefowa daje ci wypłatę z uśmiechem na twarzy. Jak widzi że nie kombinujesz dorzuca premie. Kobieta tam zapier.. ale wie, że zarobi i to nie mało. Ponad 2 tys dla kobiety na rękę to nie jest mało. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy zwykle my kobiety dostajemy na ręke pensji 1100 zł. Często też pracujemy po godzinach i nie przekraczamy kwoty 1500 zł. Większość kobiet zwalnia się z powodu tego, że mają rodziny i małe dzieci.I słusznie bo dzieci te ktoś musi wychować. Instytucja tego nie zrobi. Nie jest to więc praca dla młodych matek. Najwięcej osób zwalnia się z powodu złej atmosfery na hali, nie z powodu szefostwa. Głównie chodzi o brygadzistów - o ich stosunek do pracowników. Wiadomo to też ludzie, albo tylko ludzie. Gdyby mieli trochę więcej kultury, a szczególnie pani Ala nie psuliby na forach opini swoim pracodawcom.

stach

Jedyne pozytywne w tej firmie jest to, że wypłata jest zawsze w terminie. Młoda szefowa M.... bardzo w porządku. Cała reszta to banda. Ogólnie praca dla ludzi samotnych o mocnych nerwach.Strach się zwolnić. Grafik zmian i 8 godzin pracy tu nie obowiązuje!!!!!! Big brother owszem - reality show!!!!!

lat

zero

Zostaw merytoryczną opinię o Rawona - Pszczyna

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rawona?

Kandydaci do pracy w Rawona napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rawona
2.8/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Zbożowa 10
    43-200 Pszczyna