Opinie o Rawona w Pszczyna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rawona. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rawona na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawona w Pszczyna

Хll

Це хуйня равона

Lidia

Witajcie, Poprzednie posty pozostały bez odpowiedzi a widzę, że kilka osób było zainteresowanych pracą w firmie. Czy ktoś z obecnych pracowników jest w stanie napisać czy obecnie trwa proces rekrutacji? Firma zatrudnia na umowy może daje dodatkowe socjale?

qwerty

Firma w której trzeba robić żeby zarobić ! i na prawdę da się wyciągnąć fajne pieniądze, praca nie jest trudna, nie trzeba mieć wysokiego IQ żeby móc się dostać i pracować , wystarczą chęci i szybsze ruchy żeby nie podpaść ! a kopertę otrzymuje się z uśmiechem na twarzy. Wg mnie praca godna polecenia! Raz jest więcej a raz mniej pracy, ale jest brane pod uwagę podczas wypłaty. POLECAM !

Jeszzc

Wiesz co, ale przecież nie mogą, masz jakiś dowód?

lat

zero

xxxxxxx

witam a może ktoś pamięta pa.Andrzejka Z, tz.LOVELASA co teraz porabia

Napiszę krótko,masakra,jeśli nie jesteś mocny psychicznie nawet nie zaczynaj pracy w Rawonie.Jest coraz gorzej,a do pracy zniechęca sama szefowa ubliżając czasem bez powodu swoim pracownikom.Jeśli nie zmieni podejścia do pracowników to niestety na Rawonie zostanie sama Ukraina.

bolo

ta firma produkuje pod biedronke tesco i inne takie pasci. te sieci wymagaja od swoich dostawcow potwierdzenia na pismie ze traktuja swoich pracownikow zgodnie z zasadami bhp i pip. co do pracy... zawsze slabym punktem jest czynnik ludzki. nie sama robota jest zla ale atmosfera i relacje. szefostwo podchodzi bardzo podejzliwie do pracownikow. (firma rodzinna ) robota monotonna tasmowa.(kobiety)

abcd

MONIKO NIE PISZ BZDET I NIE BRON RODZINY SAMA PRAWDE LUDZIE PISZA

laufer

Jak ktoś słyszy firma Rawona, to dostaje gęsiej skórki. Bo Rawona równa się drugi(usunięte przez administratora) Nie ma takiej atmosfery w innych zakładach.

karolcia

Nie chce cię straszyć ale długo tam nie porobisz.Chyba ze masz mnóstwo kredytów do spłacania i jesteś panną. To taka specyficzna firma

obca

Ja tam nie pracowalalam ale jedno moge powiedziec jesli w firmie jest duza rotacja a jest bo ciagle o9gloszenia na plessie o poszukiwaniu pracownikow to oznacza ze nie jest dobrze, W dobrej firmie pracownicy sie nie zmieniaja tylko ci ktorzy tam pracuja szanuja sobie prace, Dziekuje

laska

Z tego co pamiętam, Monika była fajną koleżanką -wtedy też była zwykłym pracownikiem. Ale ludzie się zmieniają - niestety. I szkoda mi tej (usunięte przez administratora), bo prędzej czy później wyleci stamtąd, jak pani Ala i Małgosia. Człowiek powinien być człowiekiem, a nie psem, świnią dla innych. No, ale ktoś kiedyś dał Monice przykład jak traktować podwładnych.

iksinski

Pracowałam tam chwilę i byłabym tam dalej gdyby nie brygadzistka Monika. Z tego co wiem to nie była dobrym pracownikiem tylko poprostu długo pracuje. Ta druga brygadzistka jest super. Nie dziwię się ze na jednej jest ful a na drugiej pustki. Radzę się nad tym zastanowić bo praca jest lekka tylko trzeba osoby która umie nauczyć a nie z krzykiem bo inni nie pamiętaja ze

kalwy Ernest

Jak to kiedyś powiedział szef: " Kazdy pracownik to (usunięte przez administratora) i tylko kwestia czasu żeby go na czymś chwycić" - nie ma prawa tam być dobrze nigdy....

kalwy Ernest

PLESIAK

Praca nie jest ciężka. Miło się pracuję. Szefostwo bardzo miłe i wyrozumiałe. Wypłaty na czas. Jak w każdej pracy trzeba coś z siebie dać. Pozdrawiam

Naga prawda

Prawdziwe ogłoszenie powinno brzmieć: Jeśli jesteś młody, wysportowany, niezbyt inteligentny, masz krzepę aby targać ręcznie 500kg grzyba w te i we w te jesteś kawalerem a rodzina i znajomi Cię nie lubią ważne dla Ciebie jest tylko na którą masz przyjść do pracy nie ważna jest dla Ciebie stawka (usunięte przez administratora) nie chorujesz i najlepiej jeśli jesteś ze wsi [...] To jesteś idealnym dla nas magazynierem w zamian oferujemy nienormowany czas pracy (usunięte przez administratora) wypłatę zawsze 10-go wydawaną z uśmiechem na ustach

LENA

SORY...ODPOWIEDZ TYCZY SIE KOLEZANKI KIMI.

aleks

no cóż punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. a napisz jeszcze koleżanko jakie stanowisko wykonujesz.

kimi

droga koleżanko pracuje tutaj 5lat od jednej i drugiej pani nauczyłam się dobrej roboty i jak do tej pory nie z dobrą robota problemu. z tymi 7zł bym sie pospierała bo wiekszość ludzi w tej firmie ma stawkę o kilka złoty większą. lepiej się zastanowić jak robota kogoś wygląda. skoro tak prosto stać przy taśmie czy przy kole to spróbuj zostać brygadzistką ja tej pani wcale nie zazdroszcze tych nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o Rawona - Pszczyna

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rawona?

Kandydaci do pracy w Rawona napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rawona
2.8/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Zbożowa 10
    43-200 Pszczyna