Opinie o Bhp-lex w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bhp-lex. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bhp-lex o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bhp-lex w Zabrze

Re

Zero szacunku dla pracowników ze strony szefa, kierownictwa, a także ze strony niektórych pracowników starszych stażem. Jak się pomylisz albo po prostu staniesz na drodze rozbitej emocjonalnie kierowniczce to rzuci w Ciebie telefonem lub w najlepszym wypadku każe wyszorować kibel. Podobnie z szefem (tyle że on potrafi opanować nerwy i nie rzuca przedmiotami). Do codziennych obowiązków należy sprzątanie łazienki, kuchni, odkurzanie, mycie podłóg oraz lamp. Oprócz tego sprzątanie w weekendy, bo szkoda pieniędzy na sprzątaczkę. Wg umowy godziny pracy to 8-16, jednak jeśli zechcesz wyjść przed godziną 18-tą, zostaniesz obrzucony krzywymi spojrzeniami, zastraszony lub zawalony pracą, o której rozchwiana emocjonalnie kierowniczka nagle sobie przypomniała. Nadgodziny oczywiście bezpłatne, w ramach wolontariatu. Szef z kompleksami - całą pracę fizyczną oraz prace porządkowe muszą wykonywać kobiety (które na każdym kroku są poniewierane), pomimo że mężczyzn nie brakuje. Zarobki - najniższa krajowa. Praca dla osób o stalowych nerwach, bez planów i życia prywatnego. Nie polecam nikomu.

Byłam na rozmowie w Zabrzu . Pan którego serdecznie pozdrawiam, jest sympatycznym człowiekiem. Rozmowa odbyła się punktualnie. Jeśli ktoś twierdzi, że firma jest nie poważna i oferuje 1200 zł to niestety jest w błędzie albo po prostu chce się pozbyć konkurencji :) Co do wynagrodzenia jest na prawdę powyżej najniższej krajowej. Co do wiedzy stricte fachowej, to oczywiście trzeba ją posiadać. To chyba logiczne, tak jakby ktoś chciał sprzedawać samochody gdzie nie ma pojęcia o motoryzacji :) Jeśli ktoś ma niedosyt po rozmowie, to już niestety jego problem, na koniec rozmowy jak w każdej firmie jest czas na zadawanie pytań... Więc trzeba było korzystać. Rozmowę podsumowuję bardzo pozytywnie. Nie przyjęłam niestety propozycji, bo godziny pracy nie takie jakbbym chciała.

!!!
@Rozmowa kwalifikacyjna

Są OK !!!

BlacJack

W tej firmie policja robiła przeszukanie.I to ma być porządna firma?

BLACK FUCK
@BlacJack

Znaleźli narkotyki twarde i podobno broń ostrą.

Debil
@BLACK FUCK

Znaleźli organy ludzkie w lodówce! Sensacyjne wiadomości. Zajmowali się ich handlem na międzynarodowych rynkach. Cała firma zamknięta siedzą wszyscy! Dostaną dożywocie 100 procent ! Dobrze im TAK !!

Debil
@BLACK FUCK

Znaleźli organy w lodówce! Sensacyjne wiadomości. Zajmowali się ich handlem na międzynarodowych rynkach. Cała firma zamknięta siedzą wszyscy! Dostaną dożywocie 100 procent ! Dobrze im TAK !!

Basia !

Przyzwoita kasa, zawsze na czas, pracy dużo ( mają bardzo dużo zleceń ), atmosfera super ale sporo nadgodzin, nawet bardziej niż sporo. Ocena ogólna 4 +

ola

ja rownież uważam podobnie, jendka niektoryz nie potrafią pogodziś sie z niekotrymi decyzjami, i w taki wlasnie sposob hejtuja firme na formach co moim zdnaiem jest to nie uczciwe i krzywdzace.

Krystyna z gazowni.

Ja powiem tyle. Znam tą firmę od kilku lat i nie jestem w stanie potwierdzić ostatnich opinii. Pieniądze są zawsze na czas, dostajesz takie wynagrodzenie jakie wypracujesz. Nikt nie jest bity, nawet jeżeli chce! Nie latają nago po biurze, i po podwórku więc ktoś ma wyobraźnie :) Podejrzewam, że część opinii jest pisana przez osoby, którym nie przedłużono umowy i mają żal do szefostwa. Przykre z waszej strony, a jak chcecie się przekonać to idźcie tam i się dowiecie :)

xxx

Mają nowe ogłoszenie. szukają do pracy. Moja koleżanka tam pracowała. Dopiero jak sprawdziłam komentarze to powiązałam to z tym co mi mówiła. A mówiła, że to największy koszmar w jej życiu. W prawdzie obiecywano jej fajną pensję, ale musiała pracowac wiele godzin wiięcej, aż do samego wieczora. W soboty tez przychodziła do pracy. Dawała z siebie wszystko, a była gnębiona i poniewierana. Uciekła na L4 i wtedy była straszona. Lepiej znaleźć prace z normalnym szefostwem chyba a nie stawiającym pieniądz ponad człowieka !

P.

Dalej Pan każe chodzić swoim pracownikom i kraść po markecie paluszki i czekoladki by mógł Pan przyjmować swoich gości? Dalej każe Pan przynosić każdemu pracownikowi 30 kg makulatury na tydzień by była kasa na herbatę i kawę ? Dalej za karę bije pan linijką nawet za 5 min spóźnienia i stosuje podduszenia i inne chwyty judo.

P.

Lepiej tam nie pracujcie . Lepiej być na bezrobotnym i spać do godziny do której się chce. A kasę jakoś się zarobi. Za 3,5 tysiące na rękę znajdę pracę wszędzie.

P.

Pracowałam tam "chwile". Szef nie docenia pracowników. Widziałam tam fajnych pracowitych młodych ludzi, którzy naprawdę sporo z siebie dają a szef i tak stale ma uwagi i jest wiecznie nie zadowolony. Prócz tego zauważyłam, że ma tendecje do zwalniania ludzi po okresie trzech miesiecy. W tym czasie płaci najniższą krajową może stówke więcej i już szuka kolejnych pracowników na ich miejsce . Na stałe pracuje tam kilka osób a reszta stale się zmienia . Flustrujące jest to, że nie potrafił osobie z kwalifikacjami i doświadczeniem na głupiej umowie zleceniu zapłacić 2 tysiaków na ręke ( mówił, że go na to nie stać) a sam jeździł pięknym nowym autem i jadł modne śniadaniowe boxy, które znacznie przewyższały wypłatę nie jednego pracownika tam ... tak samo smutne jest jego podejście do ludzi pełne pogardy i braku szacunku nie raz słyszałam jego cyniczne teksty, które padały za szklanych drzwi. W dobie kiedy ludzie szukają pracy i potrzebują tej pracy ma przewagę. Jednak wierzę w to, że karma wraca i jak traktujesz innych tak kiedyś Ciebie potraktują.

@P.

Firmy bardzo często praktykują zatrudnianie pracowników na okres trzech miesięcy, zazwyczaj na najniższą krajową. Po tym okresie jeśli pracownik spełnia oczekiwania to pozostaje na dłużej. Jak to w życiu, słabsi odpadają pozostają tylko pracowici, rozsądni i ambitni. Widoczne byłaś za leniwa i stara skoro inni tam pracują a Ty NIE ! cyt. " Widziałam tam fajnych pracowitych młodych ludzi " Ale głowa do góry w KFC są przyjęcia na stałe dla takich leni jak TY. Tam będzie z Ciebie szef wiecznie zadowolony. hihihi

Borek

Podobno rekrutują. Bardzo trudno się dostać zresztą jak wszędzie. Mają mega wymagania.

janet

Zaczęli ściągać czołgi i wozy opancerzone ! Słyszałam o produkcji min przeciwpiechotnych ale to nic pewnego.....:-) Warto tam pracować !

janet

i jeszcze te wszystkie afery z narkotykami i handlem bronią !!

janet

Tak. Do robienia przewałów marek to ty jesteś dobry, tak to prawda że ludzi trzeba mieć kompetentnych i te twoje wierne suczki. W końcu mam kto na ciebie zapierdalać. Baba w spódnicy na ciebie się nie postawi, ale facet już tak. Z suczkami czujesz się bezpieczny hahahah. Szkoda tylko tych kobiet, ale rynek pracy wszyscy wiemy jest agresywny.

FIRMA

Szkoda czasu na czytanie ... Ludzie obudźcie się! To wszystko tu daje obraz tego jak się ludziom nie chce "wypracować swojego stanowiska pracy" tylko liczy na profity tuż po przekroczeniu progu danej firmy. Mam firmę i działam podobnie bo Państwo daje mi takie możliwości. Załóżcie swoje działalności i wtedy zobaczymy jaki będzie Wasz tok myślenia, oraz sposób pozyskania dobrego, pracowitego i chcącego pracować pracownika, a nie osoby chodzącej do pracy "za karę".

jachu78
@FIRMA

No to się nożyczki odezwały, haha pozdrawiam :)

a na czym polega tam praca, wiesz cos ja anonim ?

ktos

A jest gdzies praca, gdzie płacą za nic nierobienie i "siedzenie"??? Wyplata to wynagrodzenie za dana praca, nieprawdaż??

a jak warunki pracy ?

ja anonim
@ja

Słyszałam, że fajna praca, dużo młodych ludzi ale trzeba bardzo, bardzo się starać by się tam utrzymać. Jak szukasz czegoś na chwilę, by się nie narobić a zarobić to daj sobie spokój.....podobno od razu wylatujesz jak udajesz pracowitego pracownika:-) Ale to mogą być bajki....słyszałam tylko taką opinię od koleżanki !Powodzenia.

mojchojnietwoj
@ja anonim

Tak, trzeba się bardzo starać, żeby się utrzymać na etacie po stażu, bo na Twoje miejsce czeka darmowa dla pracodawcy masa robocza opłacana z tego czy tamtego pup, czyli z podatków :) Dlatego owszem, to praca dla młodych ludzi :) Panie Marku, niech Pan zaniecha dodawania wpisów na tym forum, bo prawda broni się sama, a powiedzenie "uderz w stół, a nożyczki się odezwą" wydaje się w tym miejscu jak najbardziej stosowne

wybieram sie na rozmowę kwalfikacyjną, czego mam sie spodziewać ?

SAMI

POLECAM !

Zostaw merytoryczną opinię o Bhp-lex - Zabrze

• Jak się pracuje w Bhp-lex?

Zobacz opinie na temat firmy Bhp-lex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bhp-lex?

Kandydaci do pracy w Bhp-lex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bhp-lex