Opinie o Wolf Technika Grzewcza w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wolf Technika Grzewcza. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wolf Technika Grzewcza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wolf Technika Grzewcza w Warszawa

wolfik

Jak ktoś byłby stęskniony za wizerunkiem BYŁEGO (LEO).....to zapraszam do odwiedzenia strony.Link poniżej( ciekawe ile już zwolnił z tych twarzy ):-) http://minavto.by/pl/kontakt.php

Elektroda

Jeszcze ta stara pana z łomianek jeszcze tam pracuje nie wyniosła się na drogę do gdańska

Elektroda

Stara panna z łomianek znowu przyczyniła się do odejścia z Wolfa (usunięte przez administratora) świetnego fachowca, dobrego organizatora serwisu znawcy wszystkich urządzeń grzewczych wolf.

wolfrend

nie polecam tej firmy bez składu ładu i porządku panowie w serwisie do kitu nie widzą o czym mówia edytka z dużym biustem umie się tylko usmiechac i nic więcej nie zna się na niczym stara panna nie potrafi nic więcej niech zmieni branże w łomiankach jest taka firma przy trasie która ją na pewno przyjmie na trzy zmiany

R&Z

Wszystko na to wskazuje, że szare wilczki z okolic Grójca z maga wraz z zarządzającym gnidą pankiem wydutkali woropaja.

były

Ja bym jeszcze zrobił porządek w dziale "pseudo" księgowości.....może jak sie oczyści teren to wtedy firma zacznie w miarę normalnie fumkcjonować...

d3r
@były

...ale dlaczego szuja ?

wolfik.

Hello; Dawno nie zaglądałem na info o Wolfie... a tu proszę jakie miłe informacje. Wywalili największą gnidę ZARZĄDZAJĄCĄ...( ciekawe ile musiał nakręcić :-)...Każdy kij ma dwa końce. Przyszła kolej i na Ciebie "Panek" dołączyłęś do byłego szefa. Pseudo Menagera, narwańca i furiata.Jeszcze jedna szuja w dziale handlowym...i było by OK. tzn.posprzątane. Pozdrawiam Byłych Wilków :-)

@wolfik.

~ ta stara panna ??? czy dobrze strzelam-)))

d3r
@wolfik.

jaki z niego zarządzający ..ani sprzedający ani zarządzający ...dostał stołek i na nim siedział dokąd mógł, a ze wszyscy byli winni tylko nie on ,to dopóki miał kim to się zasłaniał chłopina...jak myślicie na kogo teraz kolej ?

R&Z

Może ktoś wie, gdzie znalazł pracę Dyrektor Zarządzający-))

iza

A nadal na rozmowach obiecują "gruszki na wierzbie??" Jak się słucha co to u nich jest, jak jest i co mają, a jaka atmosfera, a i że rozwinąć się będzie można(jak ten papier toaletowy)to normalnie super firma, tylko w takiej pracować. Tylko jak sie popracuje, to po tygodniu mozna się zorientować, że zostało się nabitym w butelkę i trzeba szukac pracy bo inaczej to można zwariować tą"super atmosferą"... NIE POLECAM !!!

Elektroda

Firma uwaza sie za liderana rynku, co niestety nie jest prawda. Top managment zapatrzony w siebie, bez wiedzy technicznej. Regionalni inżynierowie sprzedaży pod kierownictwem dyrektora panka pomimo dobrych chęci nie maja nic wspólnego z praca w terenie... Serwisanci pozostawiają wiele do życzenia Głowy serwisant Wolf wasiak nie zna podstaw chłodnictwa, ogrzewania oraz gazownictwa a reszta nie ma praktyki serwisowej też nie potrafi fachowo udzielić odpowiedzi na zadawane pytania. Karp stawia bardziej na układy i swoje stanowisk niżeli na ludzi, którzy przynoszą realny zysk. Mógłbym napisać wiele na temat tej Firmy ale szkoda mi marnować mój czas i klawiaturę. Potwierdzam w/w. Osobiście Firmy nie polecam. Pozdrawiam Edytę z działu handlowego-))straciła przyjaciela panka??

R&Z

` DeRektor zarządzający pankowski ten z Helenowa został zwolniony z pracy w Wolf Technika Grzewcza -))). Super ???

uczciwy
@R&Z

proszę się nie poszywać należy mieć cywilną odwagę żeby się podpisać pod wpisem

@R&Z

rynek niesie ze tak ,teraz kolej na następnego artystę i kółko się zamknie .Zastawić się to już raczej nie ma kim Pan "derektor generalny" ...szach Panie GT ?...a wszyscy tacy wykształceni i oblatani w rynku

@uczciwy

``" uczciwy" przecież ja się podpisałem mój nick to R&Z wydaje mi się,że kolega nie znasz zasad forum-?? pozdrawiam

R&Z

Z tej firmy to już nic dobrego nie będzie DeRektor panek narobił gnoju i może Wolf Technika Grzewcza od razu nie padnie, ale zrobi się dno i metr śmierdzącego mułu??) Karp na dyrektora zarządzającego, to by był trafny wybór.

Vies

Pragnę poinformować,że te komory spalanie nie wytrzymują nawet trzech lat pokazywali takie na szkoleniu w Viessmann i Buderus

arek

ale jak to bankructwo??? jak się wynosi?? gdzie???

Stys

Po mieście chodzi wieść,że Wolf jest bliski bankructwa i wynosi się z Sokołowa

R&Z

Jak dotychczas jest bardzo dużo niezadowolonych klientów właśnie dlatego, że komory spalania wytrzymują właśnie 5 lat ale nie więcej a koszt wymiany jest znaczny i jeszcze te fatalne płyty główne

arek

Czy po staremu:) uff bałem się ze sie polepszyło :P

Agnieszka

Tam panek rządzi i sprzedaje towar jak chce ale Derektor z ferolli wpadnie we wnyki tego Wilka:)" Przetrwać w Jukonie"- )))

arek

Nowy rok się zaczął,co tam słychac w mojej "ulubionej" firmie???

kanarek
@arek

... juz chyba nawet nie przędzie ta firma :), ale jak mają jeżdżących bez praw jazdy to i do klienta nie pojadą sprzedać towaru .

Kerownik:)

Dyrektora Generalnego w Wolf tego nie widzi to długo tam nie pobędzie, czeka jego pole minowe założone przez zarządzającego panka. Wesołych Świąt dla wszystkich z wolfa !! Karp trzymaj się już po wigilii-) będziesz żył.

Zostaw merytoryczną opinię o Wolf Technika Grzewcza - Warszawa

• Jak się pracuje w Wolf Technika Grzewcza?

Zobacz opinie na temat firmy Wolf Technika Grzewcza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolf Technika Grzewcza?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolf Technika Grzewcza?

Kandydaci do pracy w Wolf Technika Grzewcza napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolf Technika Grzewcza