Wolf Technika Grzewcza

Opinie o Wolf Technika Grzewcza

Jakubas

Czy jest jakiś powód, że tak dawno nikt nie pisał?

Aneta

Pracujesz w Wolf Technika Grzewcza? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Czy ostatnio zaszły w niej jakieś zmiany?

Adam

@czy nie, jak dla mnie to oczywiste. Chyba nie spotkałem się jeszcze z osobą prowadzącą rozmowę rekrutacyjną, która by nie chciała wiedzieć, czy posiadasz podstawową wiedzę na temat firmy i np ich produktów czy usług. A co powiecie o samej firmie Wolf Technika Grzewcza?

maxcom

teraz rozmowy kwalifikacyjne są już pewnie zwyczajne, nudne :( Za czasów LS były za to nietuzinkowe :) Galicja, wrzaski, opowieści dziwnej treści, obrażanie, albo zatrudnienie przez telefon w niedzielę o 22 :) LS byłą prawie jak Chuck Norris, jeszcze nie zatrudnił, a już potrafił wyrzucić :) Leo...why???

d3r

Ciekawe gdzie "obecny specjalista" od strategicznego zarządzania ,znawca branży i słońce Wielkopolski wyląduje :)...

wolfik

Jak ktoś byłby stęskniony za wizerunkiem BYŁEGO (LEO).....to zapraszam do odwiedzenia strony.Link poniżej( ciekawe ile już zwolnił z tych twarzy ):-) http://minavto.by/pl/kontakt.php

Elektroda

Jeszcze ta stara pana z łomianek jeszcze tam pracuje nie wyniosła się na drogę do gdańska

Elektroda

Stara panna z łomianek znowu przyczyniła się do odejścia z Wolfa ( usunięte przez administratora ) świetnego fachowca, dobrego organizatora serwisu znawcy wszystkich urządzeń grzewczych wolf.

wolfrend

nie polecam tej firmy bez składu ładu i porządku panowie w serwisie do kitu nie widzą o czym mówia edytka z dużym biustem umie się tylko usmiechac i nic więcej nie zna się na niczym stara panna nie potrafi nic więcej niech zmieni branże w łomiankach jest taka firma przy trasie która ją na pewno przyjmie na trzy zmiany

przyszły pracownik

chciałbym aplikowac do firmy, ale czytając wpisy trochę się zastanawiam czy warto... czy mógłbym uzyskac informacje jak jest w frmie, jak z płacami,czy sa dodatki typu prywatna medycyna, karty multisportu. Czy jest możliwy rozówj w tej firmie czy dac sobie spokój???

R&Z

Wszystko na to wskazuje, że szare wilczki z okolic Grójca z maga wraz z zarządzającym gnidą pankiem wydutkali woropaja.

były

Ja bym jeszcze zrobił porządek w dziale "pseudo" księgowości.....może jak sie oczyści teren to wtedy firma zacznie w miarę normalnie fumkcjonować...

@były 23.05.2014 21:39

...ale dlaczego szuja ?

wolfik.

Hello; Dawno nie zaglądałem na info o Wolfie... a tu proszę jakie miłe informacje. Wywalili największą gnidę ZARZĄDZAJĄCĄ...( ciekawe ile musiał nakręcić :-)...Każdy kij ma dwa końce. Przyszła kolej i na Ciebie "Panek" dołączyłęś do byłego szefa. Pseudo Menagera, narwańca i furiata.Jeszcze jedna szuja w dziale handlowym...i było by OK. tzn.posprzątane. Pozdrawiam Byłych Wilków :-)

@wolfik. 22.05.2014 14:31

~ ta stara panna ??? czy dobrze strzelam-)))

@wolfik. 22.05.2014 14:31

jaki z niego zarządzający ..ani sprzedający ani zarządzający ...dostał stołek i na nim siedział dokąd mógł, a ze wszyscy byli winni tylko nie on ,to dopóki miał kim to się zasłaniał chłopina...jak myślicie na kogo teraz kolej ?

R&Z

Może ktoś wie, gdzie znalazł pracę Dyrektor Zarządzający-))

iza

A nadal na rozmowach obiecują "gruszki na wierzbie??" Jak się słucha co to u nich jest, jak jest i co mają, a jaka atmosfera, a i że rozwinąć się będzie można(jak ten papier toaletowy)to normalnie super firma, tylko w takiej pracować. Tylko jak sie popracuje, to po tygodniu mozna się zorientować, że zostało się nabitym w butelkę i trzeba szukac pracy bo inaczej to można zwariować tą"super atmosferą"... NIE POLECAM !!!

Elektroda

Firma uwaza sie za liderana rynku, co niestety nie jest prawda. Top managment zapatrzony w siebie, bez wiedzy technicznej. Regionalni inżynierowie sprzedaży pod kierownictwem dyrektora panka pomimo dobrych chęci nie maja nic wspólnego z praca w terenie... Serwisanci pozostawiają wiele do życzenia Głowy serwisant Wolf wasiak nie zna podstaw chłodnictwa, ogrzewania oraz gazownictwa a reszta nie ma praktyki serwisowej też nie potrafi fachowo udzielić odpowiedzi na zadawane pytania. Karp stawia bardziej na układy i swoje stanowisk niżeli na ludzi, którzy przynoszą realny zysk. Mógłbym napisać wiele na temat tej Firmy ale szkoda mi marnować mój czas i klawiaturę. Potwierdzam w/w. Osobiście Firmy nie polecam. Pozdrawiam Edytę z działu handlowego-))straciła przyjaciela panka??

@R&Z 24.04.2014 12:27
` DeRektor zarządzający pankowski ten z Helenowa został zwolniony z pracy w Wolf Technika Grzewcza -))). Super ???...

rynek niesie ze tak ,teraz kolej na następnego artystę i kółko się zamknie .Zastawić się to już raczej nie ma kim Pan "derektor generalny" ...szach Panie GT ?...a wszyscy tacy wykształceni i oblatani w rynku

@uczciwy 24.04.2014 14:25
proszę się nie poszywać należy mieć cywilną odwagę żeby się podpisać pod wpisem

``" uczciwy" przecież ja się podpisałem mój nick to R&Z wydaje mi się,że kolega nie znasz zasad forum-?? pozdrawiam

R&Z

Z tej firmy to już nic dobrego nie będzie DeRektor panek narobił gnoju i może Wolf Technika Grzewcza od razu nie padnie, ale zrobi się dno i metr śmierdzącego mułu??) Karp na dyrektora zarządzającego, to by był trafny wybór.

Vies

Pragnę poinformować,że te komory spalanie nie wytrzymują nawet trzech lat pokazywali takie na szkoleniu w Viessmann i Buderus

arek

ale jak to bankructwo??? jak się wynosi?? gdzie???

Stys

Po mieście chodzi wieść,że Wolf jest bliski bankructwa i wynosi się z Sokołowa

R&Z

Jak dotychczas jest bardzo dużo niezadowolonych klientów właśnie dlatego, że komory spalania wytrzymują właśnie 5 lat ale nie więcej a koszt wymiany jest znaczny i jeszcze te fatalne płyty główne

arek

Czy po staremu:) uff bałem się ze sie polepszyło :P

Agnieszka

Tam panek rządzi i sprzedaje towar jak chce ale Derektor z ferolli wpadnie we wnyki tego Wilka:)" Przetrwać w Jukonie"- )))

arek

Nowy rok się zaczął,co tam słychac w mojej "ulubionej" firmie???

kanarek
@arek 25.01.2014 11:14
Nowy rok się zaczął,co tam słychac w mojej "ulubionej" firmie???

... juz chyba nawet nie przędzie ta firma :), ale jak mają jeżdżących bez praw jazdy to i do klienta nie pojadą sprzedać towaru .

Kerownik:)

Dyrektora Generalnego w Wolf tego nie widzi to długo tam nie pobędzie, czeka jego pole minowe założone przez zarządzającego panka. Wesołych Świąt dla wszystkich z wolfa !! Karp trzymaj się już po wigilii-) będziesz żył.

były

nie polecam pracy w Wolfie...fatalna atmosfera, każdy każdego utopiłby w łyżce wody, zero benefitów, większość wyżej sra niż d.pę ma, poniewieranie pracownikiem, pracownik tam jest traktowany jak zero. Jak ktoś nie musi niech się nie pcha do tej firmy....

Najciekawsze jest to że płoteczki lecą a bałagan jak był tak jest.Ryba psyje sie od głowy .

d3r

stabilizacja ?..chyba na dnie w mule bagiennym :)))...słyszałem że kolejne dwie osoby zostały zwolnione ...ktoś jeszcze pracuje w tej "firmie" ?

@d3r 01.12.2013 23:03

Witam Karp już siedzi bliżej wyjścia? chyba nie dłu.....go będzie PA! PA!!

Bieda

Stan teraz olej na ciebie :)

Słyszałem niepochlebne opinie o firmie, że atmosfera straszna, że kiepsko z pensjami i że socjal d..nie urywa. To prawda??? chciałbym aplikować ale nie wiem czy warto

Była spora, teraz stabilizacja. Zaplecze socjalne w firmie na dobrym poziomie. Ja polecam:)

arek

Jak jest w rotacją pracowników w Wolfie??? czy firma oferuje jakieś bonusy???? Czy możecie polecić pracę w Wolfie???

R&Z

A co te fajne laski laskę mu robią ? chyba po pracy :)

?

Pan "Nowy dErektor" jak na razie obstawia się fajnymi laskami :) . Ciekawe czy chociaż pełnoletnie :)

Firma Wolf Technika Grzewcza nie oferuje pracy za granicą również w Niemczech

Norbert

W tym składzie osobowym nie widzę dłuższej możliwości pracy Dyrektora Generalnego w Wolf Technika Grzewcza.Jak ktoś wyżej napisał "wepchną jego na pole minowe". Dyrektor pracował w Feroli, ale może przyszedł z bezrobocia. Jak kogoś mocno interesuje gdzie pracował można wykonać telefon i spytać.

Jerry

Nowy dyr generalny przyszedł prosto z Feroli czy z bezrobocia?

?

Najgorszy (usunięte przez administratora) i spółkujący z(usunięte przez administratora) pazerny kręt i oszukaniec, później, nierób(usunięte przez administratora)potocznie karp wyrzucony z buderusa(usunięte przez administratora) ,który nic nie robi w Wolfie.

Benek

Szanowny Panie Dyrektorze Generalny jeszcze nie pozbył się tych krętaczy o(usunięte przez administratora) działające na szkodę firmy.Czy Pan nie jest świadom, że wpychają Pana na pole minowe,gdzie z niego nie ma powrotu. Wyrzuć Pan tych (usunięte przez administratora) i prowadź Pan firmę z nowymi ludźmi. warto było by poszukać wartościowych ludzi zwolnionych przez (usunięte przez administratora) oo już a pola minowego nie wrócił

R&Z

Witam, Jeżeli nie pozbędzie się pan panie dyrektorze generalny wrednych ludzi, (usunięte przez administratora)wchodzi pan panie dyrektorze na pole minowe oni pana tam wepchną wcześniej czy później, z tego pola powrotu już niema. Lepiej było zostać w Feroli.

Zurai

Dobrze by było,żeby nowy Dyrektor zarządził remanent w szafach serwisowej w korytarzu za salą szkoleniową prawdopodobnie odpowiedzialny (usunięte przez administratora) kręty i oszukańcy miały by niezłe kłopoty części z niej były sprzedawane na Allegro

Stan

Ty SERWIANT i ty BIEDA - mimi, ze wasze wpisy są świerze to chyba brak wam rozeznania w sytuacji i wcześniejszej i terażniejszej. do waszego opisu to brakuje jeszcze parysa, politykiera i intryganta firmowego, ewidentnie "spiskującego"wokół lepszych od siebie. Przypomnijcia sobie jak wam jeszcze staje.. pamięci który to dobry serwisant odszedł na skutek braku porozumienia z nim. Noo..A dlaczego starał się doprowadzić do wywałenia z pracy innego kolegi z działu technicznego rękoma ostatniego prezesa... Noo.. A czyim był pupilkim do końca swojej kariery zamim nie wypiął się na firmę, szefa i kolegów. Nooo. Ruszyć pamięcią, a nie ględzć co wygodnie. Poza tym fakty. co macie w tym zakresie. Wszystko pod hasłem 'Powiedziała baba babie" Tyle.

me

nie pitol, jak nie znasz sytuacji. co sądzą inni procownicy - pogadaj najpierw z nimi kto kogo szanuje i o kogo tu dba. A twoja(usunięte przez administratora) to jak pamiętam sama była gotowa wyrzucić mnie z roboty. Przy pomocy Waszego głównego ulubieńca. wiesz, że gdzieś tam dzwonią ale nic poza tym.

Serwiant

nie chodźcie do tych frajerów oszustów złodziei pracować (usunięte przez administratora) i jego pieski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w kosmos trzeba bo to barachło nie nadaje się kierować normalnymi ludźmi, którzy ciężko pracują a oni ich okradają pieski woropaj kręt i oszust oraz stary kapuś karp poniewierają ludzi nie dajcie się...... tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

R&Z

duża rotacja pracowników w firmie, słabe umiejętności i wiedza pracowników technicznych i serwisowych a jeszcze gorsza ludzi nimi kierujących.(usunięte przez administratora) NIE POLECAM!!!!!

Bieda

Nie umiem tulić uszu po sobie i gdy widzę ignoranta w pracy, choćby to był szef, to mówię o tym, bo mnie rodzice uczyli szacunku do pracy. (usunięte przez administratora)...jak coś robisz, to rzecz święta". Dziś przedsiębiorstwami rządzą stada palantów, którym wydaje się, że wiedzą wszystko i nie potrafią słuchać, a ludzi z doświadczeniem boją się, że obnażą ich braki.taki (usunięte przez administratora). ich obchodzi dobro przedsiębiorstwa i innych pracowników . Dobrze,że Niemcy się na nich niedługo poznają. .(usunięte przez administratora)

kasia

Dyrektor generalny (usunięte przez administratora) to porazka to czlowiek pozbawiony wszelkich uczuc ,dbający tylko o swoja prywate nie sznuje ludzi ,nikomu nie pozwala miec wlasnego zdania wyrzucony z buderusa mysle ze i tu dlugo nie popracuje

Zostaw opinię o Wolf Technika Grzewcza - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wolf Technika Grzewcza