Centrum edukacyjne Omnibus

Opinie o Centrum edukacyjne Omnibus

Maja
użytkownik zarejestrowany

Większość komentarzy pokazuje Centrum edukacyjne Omnibus z perspektywy klienta. Chętnie usłyszymy też od pracowników firmy Obecnie poszukuje ona pracowników do wsparcia zespołu półkolonijnego w okresie lipca i sierpnia. Co możecie powiedzieć o pracy w Tym charakterze?

hkj
użytkownik zarejestrowany

@ MonikaW. - super, takie szkoły sie naprawde chwali i jak sama zaznaczasz nie jest to wyzysk bo jednak dużo oddają nauczycielowi i do tego jak chce zarobić wiecej to wiecej bierze zajęc. Jak dla mnie super

palo
użytkownik zarejestrowany

no własnie prawda jest taka , że za nic specjalnie pozytywnego wyróżnić ich się nie da . Centrum edukacyjne jakich wiele w naszym kraju. Jeżeli chodzi o standard świadczonych usług edukacyjnych to są całkiem nieźli to muszę im przyznać. Jednak ciągle przegrywają walkę o klienta z bardziej znanymi centrami edukacji

Anna

Moje dziecko uczęszcza tam na kurs fotograficzny, było to jego marzeniam. jest bardzo zadowolony z kursu, który był jednym z najtańszych. Jednak nie zmieniło to jego jakości. Polecam

Roland

Na pewno dużym plusem jest dojazd do ucznia. Cena również atrakcyjna. Poziom nauczania wysoki. Jestem zadowolony z nauki języka angielskiego

Marta

rewelacyjne kursy, dzięki nim nie miałam problemów z nauką i dostałam świadectwo z paskiem

Asia

w pracy, o którą się starałam potrzebne były dwa języki. Angielski mam opanowany, więc zdecydowałam się na kurs języka niemieckiego. W Omnibusie pracują naprawdę dobrzy lektorzy, gdyż dostałam tę pracę :)

quine

Bardzo sprawnie działające centrum edukacyjne. Oferta kursów językowych na najwyższym poziomie. Zajęcia są bardzo ciekawie prowadzone, polecam.

Zostaw opinię o Centrum edukacyjne Omnibus - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum edukacyjne Omnibus