steinpol

Prudnik

Opinie o steinpol

taz

Steinpol o.Prudnik to istna Sodoma i Gomora !!! Pracownik produkcyjny jest traktowany jak łajno ! Pracuję tam od kilku lat i mam wieloletnie doświadczenie jako tapicer i takiego syfu w organizacji nie widziałem nigdy. Liczą się tylko siedziska i aby zeszło na magazyn. Jako tapicer to zarabiam już tak źle, że za niedługo mi na opłaty braknie, przy niemalże 100% wydajności nie zarobię 2 tyś. na rękę, ponieważ cały czas są wdrażane nowe meble z kosmicznymi czasami na ich wykonanie !Ale dla kierownictwa wszystko jest ok i nikt nie widzi problemu,że mnóstwo akordowych spadło bardzo dużo z wydajności co za tym idzie, z wypłatami. Cóż trudno trzeba sobie szukać coś innego ,bo jak w tej firmie zostanę to zdechnę !

tom

pracujemy na maszynowni w temperaturze 38 stopni c.dopiero dzisiaj po 3 miesiacach pracodawca udostepnil ciepla wode.kierownik utrzymania ru [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma umoewe z zec ,zakreca ciepla wode a po jakims czasie odkreca z tym ze przez 4 dni leci brudna zardzewiala woda i wszystkimi kranami jest spuszczana przez 3 dni,ale bierze premie za oszczednosci wykazane przed odkreceniem zaworow.myslimy ze zrobi wszystko nawed doprowadzi do upadku zakladu aby tylko miec z tego tortu kawalek. mami durnych niemcow tym ze zrobi wszystko aby tylko pozornie obnizyc koszty

Zostaw opinię o steinpol - Prudnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie steinpol