Opinie o hebe.pl - Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja sp z o.o. w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Drogerie Hebe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drogerie Hebe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogerie Hebe w Kostrzyn Żniwna 5

hebka12

A jak jest u Was z grafikami? Tez jest zmieniany bez waszej wiedzy? Nieraz nawet zdarza sie, ze o tym niewiesz... ludzie, jak tak mozna? Rozumiem zmiany ale po ludzku o tym powiadomic nie mozna? Zapytac? - istnieje zycie po za hebe!! Heloł!! :/

hebkai
@hebka12

Grafiki rejestrujemy elektronicznie po każdej zmianie ale księżniczkę jeszcze trzeba informować - heloł - bez przesady! Przełożony absolutnie nie ma obowiązku i informowania o zmianach i pytania o zgodę jeśli zmiana nie dotyczy bieżącego tygodnia. Tak u nas też są zmiany bo księżniczki chodzą na zl są roszady itd.

hebka12
@hebkai

hahaha nie no masz racje, nie informowac o zmianach - lepiej zeby pracownik przyszedl np.3 godz pozniej albo 3 godz za wczesnie, bo tak trudno nawet smsa wyslac,ze grafik zmieniony. U nas tak to wyglada. Opamietaj sie kobieto!!! Wszystko w granicach rozsadku.

Kika
@hebka12

Grafik trzeba zaakceptować więc jak potwierdzasz czas pracy zawsze każdą zmianę musisz podbić i już masz informacje że jest zmiana a jeżeli masz wolny dzień to grafiku nie idzie zmienić więc trochę nie rozumiem o czym piszesz .

ZdalaOdHebe
@hebka12

Kodeks pracy sie kłania ???? nie mozna zmieniac grafiku bez uzasadnienia oraz bez jego wiedzy.

Iwa
@ZdalaOdHebe

Uzasadnieniem jest L4.

Natasza

Wszystkie negatywne opinie to niestety smutna prawda. Zero szacunku dla ludzi tylko kasa kasa kasa i wyniki. Zastraszania traktowanie ludzi jak g... wrocław

Magdaaaa

Hey, a jak jest z rozwojem Hebe? Czy jest łatwy dostęp do szkoleń?

hit
@Magdaaaa

owszem, szkolenia są dla każdego tzw.e'learning którego nie ma kiedy robić bo jak mało ludzi na sklepie i 2 lub 3 osoby na zmianie to jak usiąść i słuchać szkolenia.... ledwo z dostawą ,inwentaryzacjami, cenami, konsultacją i obsługą na kasie się wyrabiamy :) ale e'learning jest :) elegancki na każdym zapleczu

Sowicka

To fakt są takie co nie lubią przyjaźni między swoimi pracownikami ale w szeregach kierowniczych kum kum kum razem na telefonie i w prywatnym czasie, a to taka hipokryzja . Widze że cała Polska ma problemy z naszą firmą a myślałam z to tylko centralna tak kuleje.

Po wysłaniu CV bierze się udział w grze testowej online, która rzekomo sprawdza kompetencje na dane stanowisko pracy. Po 4 dniach odpowiedź zwrotna - mi odpisali coś w stylu, że decyzja nie była łatwa, ale ze względu na to iż jest dużo kandydatów i brak doświadczenia jako sprzedawca (chociaż mam doświadczenie w obsłudze klienta) nie zostaję zakwalifikowana do kolejnego etapu. Jak na tak dużą firmę trochę słabe wytłumaczenie...

15 pytań, czas odpowiedzi 20 minut; scenki sytuacyjne związane z pracą na danym stanowisko

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Daleka

W jaki sposób niby wygląda motywowanie poprzez kierownika ? Pisanie kartek pełnych wykrzykników ? Teksty w stylu Nie wiem jak to zrobicie ale macie zacząć sprzedawać udając cel na osobę w wysokości 500zl na przykas i 800zl konkurs a sama przez całą zmianę jest widziana na sklepie jedynie w drodze do kasy jak trzeba zrobić zwrot na kasie albo w drodze na przerwę. Podczas kiedy klient podchodzi z pytaniem o konsultację kierownik każe zaczekać tej osobie i szuka wolnej konsultantki a jak takiej nie ma to prosi klienta żeby poczekał bo tu dziewczyna zaraz skonczy konsultacje i bedzie wolna. Starsi robią grafiki, robią, zworoty, regrupingi , odpisują na maile , pracują z towarem, planogramami. I właśnie jako starszy potwierdzam że robimy praktycznie wszystko za naszego kierownika o ile nie wymaga coś właśnie kierowniczego podpisu. A nasze konsultantki wychodzą z siebie bo kierownik wymaga od nich konsultacji, obsługi na kasie, robienia inwentaryzacji jak się nie wyrabiamy, szukania produktów do zrobienia zwrotów czy przerzutów, czasem po prostu prowadzenia zmiany bo my mamy za dużo na głowie. Wiem o co chodzi bo jeszcze nie dawno byłam konsultantem i teraz po prostu widzę że tak właśnie kierownik nie ma wpływu na wyniki, konkursy, pracę na sklepie a bierze największe pieniądze i wynosi gratisy siatkami i nie okazując się ochronie zamiast dać nam czy konsultantka po małej nagrodzie za wyniki.

hebka
@Daleka

O a mój kiero przez długi czas nagradzał tylko konsultantki za sprzedaż. Teraz tez funkcyjne. Dla siebie praktycznie nigdy nic nie bierze chyba, ze za duże zakupy.

Daleka
@hebka

Nie chodzi mi o to żeby dla siebie nic nie brała. Twój kiero ma wspaniala postawę mój niestety czysto cwaniacką ????????

kik

Momentami nie wierzę w rzeczy które tu czytam. Ze co... kierownik nie ma wpływu na konkursy, tk czy inne wyniki sklepu... To chyba w takim razie to nie jest kierownik ! Kierownik nie tylko motywuje ale przede wszystkim pracuje z zespołem ! Taka jest rola kierownika.

kik

Licja

Otwarcie nowych sklepów ? drogie konsultantki przygotujcie się bo będziecie w większości tam rzucone bo nie mogą nikogo zatrudnić. Dodatkowo firma sięga po oszczędności na nowe otwarcia więc premii nie zobaczy większość sklepów. Jako starszy konsultant jestem na razie rozerwana i wciąż nie wiem co ze mną w przyszłości :/ zatrudniając się kilka lat temu ta firma inaczej prosperowała , byli inni ludzie . Teraz tylko licząc się słupki i statystyki . Odczytując maile czy odbierając telefon już chce mi się wyć. Dwie konsultantki zwierzyly mi się że chcą odejść z pracy i że wysyłają CV w poszukiwaniu innej pracy bo zarobki je przerażają . Jeśli do tego dojdzie to my jako starsze zostaniemy bez rąk do pracy. Przed nami święta i już pojawiły się wytyczne na ten okres takie że głowa boli.

Elżbieta

Bardzo często jest tak że kierowniczki są zazdrosne o dobre kontakty między konsultantami i specjalnie przenoszą ludzi i zwalniają zeby nie dopuścić do powstania bliższych relacji co później się przekłada na źle wyniki w konkursach czy choćby w przykasie. Dziwi mnie fakt że firma przyzwala też na to aby kierownik brał największą premię podczas kiedy nie ma w ogóle realnego wpływu na obsługę tk czy obrót sklepu. Wszędzie brakuje rąk do pracy i nikt nie chce pracować za takie pieniądze i w takich warunkach. W tym momencie ja i moje trzy znajome w tym dwie z innych sklepów w tym samym mieście szukamy innej pracy. To nie jest jakiś wspólny manifest, po prostu ostatnio podczas prywatnej rozmowy okazało się że wszystkie planujemy to samo. Zastawia mnie co będzie z ludźmi którzy zostaną , bo będzie im potwornie ciężko. Mimo całej sympatii niestety wybiorę lepsza stronę kariery i miejsce w którym lepiej się funkcjonuje. Chyba że firma pomyśli o tym żeby starym pracownikom podnieść pensje. Pracuje tu 3 rok i zarabiam tyle co koleżanka która przyszła 2 miesiące temu. Pozdrawiam

Ktos sie orientuje kiedy beda doladowania na karte biedronki dostaly teraz

KKKK

Zastanawiam sie czy aplikować u siebie do Hebe, pracuje w konkurencyjnej drogerii ale zarobki tam to masakra... Możecie powiedzieć ile mniej więcej ma się co msc?

Gdf
@KKKK

A gdzie pracujesz ?

Gdf

A jak tam dziewczyny Nowy system rozliczenia? Prawda że centrala się postarala nad szczegółową procedurą ? "Ogólnie ostatnio bardzo rzetelne są wszystkie polecenia , super że możemy w wolnej chwili przykleja procenty na produkty których potem nie możemy odkleic i tak wogole jest wszystko poukładane i bez haosu " "cieszę się ze firma nam ułatwia życie i ze świętujemy rok lerninga - tyle nam on daje " a tak poważnie to współczuję kierowników z drugiej jednak strony trzeba pamiętać ze ryba psuje się od głowy. Jedziecie tu po wszystkich a znacie tylko swój kawałek podłogi, może poproscie kierownika żeby jeden dzień zamienić się rolami. Fajna nauka dla dwóch stron

Szukająca pracy

Jakieś wieść z Bielska Białej? Jak się tam pracuje.?

chętna

Czy ktos wie jak sie pracuje w Poznaniu ?Czy szukaja konsultantow?Jaka atmosfera bonie wiem czy składać CV?

Podpisuję sie pod powyższym.Niestety ale dzieje sie coraz gorzej.W sklepach ludzie sa zdemotywowani.I mlode ambitne KR ktore nie szanuja ludzi w ogole i wymagaja tylkoa od siebie nic nie daja.Wszyscy wiemy jak jest a na gorze nikt nie wie jak oni pracuja.Godziny ustalają w jakich pracują zenujace a od nas ludzi wymaga sie bog wie co.Zenujace maile,wymagania nie wiadomo jakie i wszystko zle robimy.Ludzie maja dość.Ale nikt nas nie slucha bo KR chronia KO i nawet Bopy zamiatane sa pod dywan.Taka polityka panuje w tej firmie.Niestety ale jest coraz gorzej.Ludzie sa zmeczeni i szukaja pracy a nikt tego nie widzi.Odchodzą ludzie wartościowi i nikt nie interesuje sie dlaczego tak jest.

Iwona

Dokładnie! W Wawie jest tragedia, jedna niespełniona pani pseudopsycholog próbująca wejść ludziom na psychikę, a udaje jej się tylko nerwy zepsuć, bazarówa z Ciechanowa. Druga przerost formy nad treścią, już zapomniała jak sama na sklepie zasuwała i że pewne rzeczy są nierealne. Ważny wynik a jak go zrobisz to już nieważne, ona nie pomoże ale telefon z pretensjami i wrzaskiem tak dostaniesz. Ciepła posadka jest, kawki są, obiadki są. Nic tylko paluszkami pokazywać i się śmiać z roboli

Prawda
@Iwona

Zgadzam sie z powyzszym.Ciagle jakieś pretensje i opr za nic.Ludzi traktowac jak zwykle nic.Niestety jest coraz gorzej.Nikt nie przyjrzy sie pracy KR.Pseudo zarzadzanie opiera sie na durnych mailach nic nie wnoszacych do pracy.

Kinia

Czyżby pani EN? Pasuje na bazarówkę z Ciechanowa ;-) cała reszta też się zgadza

hebka
@Kinia

. Nie wiem co w niej wg Ciebie bazarowego?! To najlepszy kr z jakim miałam okazje pracować- nie faworyzuje i nie ma koleżaneczek wśród kierowników jak co poniektóre kr.

kinia
@hebka

Jeszcze się przekonasz

@Kinia

Otwórz oczy dziewczyno!

Ewe
@Iwona

To Ty otwórz oczy. Nie ma to jak na forum wylewać swoje żale. Każdy ma jakieś wady,ale uważam,że EN jest dobrym KR. Jak nie podoba Ci się współpraca to się przenieś,albo zwolnij. Bo w oczy nie potrafisz powiedzieć wiedzę komuś,że coś Ci przeszkadza w pracy

@Ewe

Owszem potrafię :) dlatego paniusia mnie gnoi. Zdziwiona, co? :D Spokojnie, już kończę karierę w tym ciechanowskim kółku wzajemnej adoracji.

Zalamana

Powiem wszystkim ,ze praca w Hebe nie bylaby taka zla gdyby odpowiedni ludzie na górze zarzadzali,a bynajmniej ludzie na stanowiskach KR.Czasem to jest przerost formy nad treścią.Tylko pokazuja palcem i ma być zrobione.Zadne argumenty nie sa wazne ,ludzie nie licza sie w ogole.Ludzie maja dosyc w sklepach i to w kazdym jednym sklepie gdzie kogos nie zapytasz to ludzie szukają pracy a wiadomo czy ja to wina KR,którzy tylko pisza durne maile z ktorych nic nie wynika.Ach moze ktos w koncu na gorze obudzi sie i zobaczy jak jest naprawde.

Życzliwa

Dziewczyny z MM lepiej sobie facebooka dobrze zablokujcie bo wasza nowa Zk bardzo lubi ingerowac i tworzyc wlasnie historie na ten temat... Uwazajcie na siebie i swoje stanowiska bo Pani M.J. Motto zyciowe to do celu po trupach. A i pewnie bedzie mowic jak to źle miala jaka to ona ofiara.. (Lubi jak ktoś się nad nia lituje...)zresztą wyjdzie szydlo z worka

ktoś
@Życzliwa

Dziewczyny z MM niech nie okazują, że kogoś lubią bardziej niż ją, bo już ona się postara żeby to się zmieniło na gorsze, bardzo nie lubi gdy dziewczyny się dogadują między sobą i są wobec siebie życzliwe. Ona musi być w centrum uwagi i musi mieć donosicieli, więc uważajcie na siebie, bo wszystkie zasługi przypisuje sobie, a jeżeli coś jest nie tak to już ona znajdzie sposób żeby ktoś inny był winny. Ale w Szamotułach przynajmniej testery wreszcie będą do wszystkich produktów.

Rena

A jak jest z skradzionym towarem? Obciążani sa pracownicy? Pracowałam w innej drogerii nie płaciliśmy za czyny takich ludzi. A wiem ze gdzieniegdzie taka praktykę stosują...

Anka

Firmo przez wasze fartuszki pierwszy raz w życiu poczułam od siebie pot. Nie zainwestowaliście w jakość materiału ????

leniwiec
@Anka

Anka czyzbys w końcu wzięła się do pracy ?

Konsultant

Z daleka to omijajcie Redute, dramat jakiś.

Miki
@Konsultant

Dla czego?

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Hebe - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Drogerie Hebe?

Zobacz opinie na temat firmy Drogerie Hebe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 415.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogerie Hebe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 336, z czego 22 to opinie pozytywne, 155 to opinie negatywne, a 159 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogerie Hebe?

Kandydaci do pracy w Drogerie Hebe napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogerie Hebe