Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.

Mzakras

Super się pracuje na stanowisku operatora wypłaty z miesiąca na miesiąc wyższe. Firma świetnie radzi sobie z kryzysem i pracownicy tego nie odczuwają na swoim wynagrodzeniu

Danuta Nowy wpis
@Mzakras

Jak to z miesiąca na miesiąc wyższe, w sensie że podnoszą pensje czy raczej dają lepsze premie?

Kuba
Kandydat

Witam, czy ktoś się orientuje czy ogłoszenie na stanowisko specjalista ds. przygotowania wody jest jeszcze aktualne? Wiem, że ogłoszenie zniknęło z pracuj ale nadal jest dostępne na innych stronach? Czy ktoś może nakreślić jak wygląda praca na tym stanowisku oraz czy warto aplikować? jestem świeżo po studiach i szukam pracy w okolicach Puław.

Lidia Nowy wpis
@Kuba

A co konkretnie chcesz wiedzieć? Jakie zarobki, atmosfera czy coś innego Cię interesuje?

Kuba Nowy wpis
@Lidia

a aktualne czy nie? W sumie to jestem ciekawy na czym konkretnie polega taka praca, jakie są zarobki, atmosfera i możliwości rozwoju. Ogólnie czy warto?

Administrator Nowy wpis

Czy zarobki oferowane przez Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

Lab
Kandydat

Jak sytuacja w laboratorium? Jakie wynagrodzenie? Jest ogłoszenie, warto aplikować?

Zofia
@Lab

O, a na jakie stanowisko do laboratorium szukają?

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Księgowa powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Co się stało , że już nie narzekacie na zarobki ?

Małgorzata
@anonim

może jakieś podwyzki były, nic nie wiesz na ten temat?

@Małgorzata

Jak bym wiedział to bym nie pytał figlareczko.

@Małgorzata

Przyszedł bym do was ale nie wiem co tam trzeba robić.

NASA
@Małgorzata

Tą zieloną zapalniczkę ci rzuciłem na posesje pod 54 kotuniu. Poszukaj w trawie to sobie przeczytasz jaką legenda o tobie napisałem.

Bogdan
@anonim

Myślisz ze jak ludzie nie narzekają to jest lepiej? Jak nic nie wiesz to raczej tu nie pracujesz chyba?? W takim razie szukasz tu pracy bo jakoś nie pomocnego nie napisałeś. Wyjaśnisz ???

@Bogdan

Nie pracuje , ale kiedyś pracowałem. Ostatnio słyszałem rozmowę dwóch chłopaków co pracują , że teraz jak jest nowy właściciel to nie ma podwyżek i premie słabe , narzekali na sulide.

Małgorzata
@anonim

co było przyczyną że jest nowy właściciel ? skąd ta zmiana ?

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. jako Zastępca Głównej Księgowej. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Aplikowaliście na stanowisko Concierge w Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Norbi

Pamiętacie jeszcze Rafała K. ? Co u niego?

Rafcio
@Norbi

Wszystko w porządku. A co tam u Przemusia , okociła już mu się ta kocica ?

W Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Operator. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

messi
Klient

Ja mam taką prośbę , jak byście widzieli takiego czarnego kotka na zakładzie to proszę mi go złapać , pończoszek się wabi .

nerwowy
Kandydat

Co tam u zabłockiego bonifacego z in kitro ????

Alojzy

Jak dzieci ????

Alojzy

Jak dzieci;-)

miał
@Alojzy

Wiedzą na zabłociu o mruczusiu wiedzą:-)

miał

Jak kotek ??

filemon
@Alojzy

Nie uda wam się ten przekręt razem z tym całym kondonńczoszkiem .

love
@Alojzy

Kto się czubi ten się lubi@

Lidia
@filemon

Jaki przekręt, bo nie rozumiem, a na niektóre wpisy została nałożona cenzura.

filemon
@Lidia

To zrozum lydjo , że nie uda wam się wykupić wszystkiej karmy z promocji , zresztą i tak wiem już gdzie jest duzo tańsza i o wiele lepsza (.) (.)

wwo

Jak idą przygotowania do sezonu ? Jak tam nowy właściciel się sprawuje??

Czy w Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

@Pytanie

Nie, Umowa o pracę na czas próbny. (3mc)

Bogdan
@Pracownik

I po tym czasie jest umowa na rok? Czy jak to wygląda?

Pracownik za grosze

Kiedy jakieś podwyżki będą bo perspektywa życia za te pieniądze marna na rachunki i nic poza tym.Jak tu żyć pytam się....

Sysia

Witam serdecznie. Sezon dobiega końca, jeszcze trochę ponad miesiąc i wszyscy bedziemy mogli zwolnic tępo po bardzo ciężkim i gorącym zesonie. Wszystkie linie od kilku miesięcy idą non stop na najwyzszych prędkościach, my również pracujemy w pocie czoła na maksymalnych obrotach produkując wodę której caly czas brakuje na rynku, jednym slowem juz w tej chwili sezon mozna uznac za bardzo dobry... Czy to oznacza, ze mozemy liczyc na podwyzki naszych wynagrodzeń, ktorych niestety zabrakło w ostatnich latach?? Czy jedyną nagrodą za ten trud ktory ponosimy w tych warunkach będą raz wyzsze, a raz niższe premie, które w sumie daja mniejsza wartość procentową niz w latach ubiegłych??

Jaki jest styl zarządzania w Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.?

Turbo Robol

Witam. Niestety nie polecam firmy. Pracy jest bardzo dużo coraz większe wymagania a płaca od trzech lat nie wzrosła nawet o 1% Nowa Pani (usunięte przez administratora)owszem jest miła i ładnie się uśmiecha ale niektóre produkty podrożały o 100% więc trudno o dobrą opinię jak się słyszy o średniej krajowej. Pozdrawiam wszystkich pracowników Cisowianki tych z góry jak i z dołu.

@Turbo Robol

W sedno...

Młody

Podwyżek nie widać od dawna. Premie raz są spoko raz są takie że ręce opadają

@Młody

Po co tam siedzisz? Narzekasz tylko... Droga wolna...

Stary

Niestety, realia nie pozstawiaja żadnych złudzeń.. Wszystko drożeje z dnia na dzień: żywność, rachunki, usługi itp.. Tylko wypłaty jak na złość stoją w miejscu. Rozumiem, ze na sukces i dobro firmy sklada się praca wszystkich dzialow i wszystkie działy są potrzebne aby spółka funkcjonowała prawidlowo. Odnosze jednak czasami wrażenie, że dział produkcji jest traktowany jako ten mniej istotny niz inne postawione wyżej w hierarchii zakladu.. Nie zapominajmy jednak, że gdyby produkt nie został żetelnie wyprodukowany, to kolejne dzialy (magazyn, dział handlu, marketing itd.) miałyby o wiele mniej pracy. W mojej opini nie chodzi mi wcale o to żeby udowodnic, że to My jestesmy najważniejsi w firmie. Miloby bylo gdyby nasz trud i oddanie (nie przespane noce, praca w święta i weekendy) byly adekwatnie nagrodzone. Pozdrawiam serdecznie i życze wytrwałości????

@Stary

Ludzie, małe pobory, podwyżek brak... To co tam robicie? Po co siedzicie i narzekacie...?

Zostaw merytoryczną opinię o Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. - Nałęczów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Nałęczów Zdrój Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.