ZL Nałęczów Zdrój
2 920 320 5 1
Cis Nowy wpis
Nazwa działu: linia produkcyjna

Żenada ta rekrutacja ja nie dostałem się mimo iż spełniałem wymagania ktoś inny tak a po kilku miesiącach jest znowu to samo ogłoszenie na to samo stanowisko czyżby ten ktoś przede mną nie spełnił oczekiwań. I tak w kółko. HR na zbity pysk. Bo skoro mnie odrzucono a przyjęto inna osobę która też nie spełniła wymagan to ci od HR nie mają nosa do ludzi

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Hihot Nowy wpis
@Cis

Jaki dział?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Bogdan Nowy wpis
@Cis

Widzę, że jesteś rozczarowany, że się nie dostałeś. Może mógłbyś mi pomóc i opisać przebieg rozmowy rekrutacyjnej, to znaczy czy miałeś do rozwiązania testy branżowe lub językowe? Będę wdzięczny za podpowiedź.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
RobolCis
Nazwa działu: Magazyn

Witam nie polecam firmy ludziom którzy myślą że będą np.tylko operatorem wózka widłowego. Ostatnimi czasy bardzo często chodzi się na niszczarkę butelek gdzie często pracuje się w minusowych temperaturach w opłakanych warunkach tj. w namiocie często po kilku dniach pracy połowa załogi przeziębiona. A co ciekawe to wykonujemy tę pracę za innych. Wodę powinna wylewać produkcja ponieważ to ona jest po części odpowiedzialna za wyprodukowanie tysiecy palet które kwalifikują się niestety do zniszczenia. Nie jest lekko sporo się wymaga ale nie wiele się daje

Pomocna?
Tak4Nie6
Zgłoś
Zatrudniony od prawie 20 lat
@RobolCis

Człowieku jak by nie produkcja to nie miał byś co ładować a czasem i nie stety wylewać, jak coś poszło i laboratorium dla dobra firmy nie pozwala sprzedać danej partii wody produkcja stara się by było lepiej i wyeliminować dany problem a przy okazji musi nadrobić te braki dla tych co czekają na tą wodę a ty na co czekasz? Na to że minie 8 godzin pracy i siedząc na wózku nic nie zjedzie od produkcji ???? czy wylać wodę która mogła by może zaszkodzić , więc chyba to jest dbanie o klienta który kupi a ty masz wypłate dzięki temu, chyba że lepiej nie wylewać, niech ktoś się struje a ty pożegnaj się z pracą

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś
Zatrudniony od prawie 20 lat
@RobolCis

A i możesz pójść kopać rowy jest dodatnia temperatura

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
Norbi Nowy wpis
@Zatrudniony od prawie 20 lat

Kopałem i rowy dla Cisowianki jak była taka potrzeba... Przez kilkanaście lat pracy w Cisie nauczyłem się że szanować trzeba wszystkie działy równo, każdy dział ma spory wkład w płynność działania firmy. Nie można pisać że jak by nie produkcja... Bo bez logistyki zaopatrzenia i magazynu surowców nic by produkcja nie zrobiła proste. Szanujmy się nawzajem bo lekkiej pracy nikt nie ma a wszczególności magazyn surowców i zbytu bo trudno nazwać wygodną i miłą pracą skakanie po rampach przez 7,5 godziny. A co do pracy na niszczarce to firma powinna zapewnić trochę lepsze lokum. Pozdrawiam wszystkich pracowników Ciso

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Zajkoś

Szkoda ze nie ma już turniejów piłkarskich między zakładowych ????

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Stary_Pracownik

Z ciekawości wszedłem na ten portal aby poczytać opinie . Oczywiście spodziewałem się negatywnych opinii , zdziwiło mnie to że są pozytywne . Firma potężna , wkrótce ruszą z drugim zakładem w Piotrowicach , będą rekrutacje z pewnością aby obsłużyć w nowym , niedalekim miejscu kolejne linie produkcyjne tylko pytanie kto tam chce jeszcze pracować ? Zakład prowadził wojnę z rolnikami , część mieszkańców poparła rolników a reszta była neutralna . Mało kto bronił Cisowiankę . A dlaczego ? mieszkańcy tak naprawdę nie mają nic z tego tytułu , że mają taki potężny zakład obok siebie. Można powiedzieć , że mają same problemy z tą firmą . Intensywność pojazdów ciężarowych , które kursują do zakładu , zwiększa się z roku na rok coraz więcej. A co taki kowalski ma z tego ? Od rolnika przynajmniej może kupić jakieś warzywa albo owoce . A taki zakład nie wspiera mieszkańców i nie daje tak naprawdę argumentów do tego aby Ci co są neutralni wstawili się za zakładem . Nie dziwi mnie fakt , gdzie spora część mieszkańców gminy Nałęczów będzie chciała zablokować rozbudowę w Piotrowicach . Firma może i przyszłościowa , prężnie rozwijająca się ale wszystkie nagrody i profity zabiera dla siebie nie dzieląc się z pracownikami a co dopiero z sąsiadami . Zakład jest uciążliwy, a będzie jeszcze bardziej przeszkadzał i nie będzie rekompensował strat i kłopotów . Ogólnie mówiąc , praca w miarę ok, wynagrodzenie zwiększa się ale dlatego , że minimalna krajowa rośnie . Atmosfera: wszędzie jest inaczej, zależy od pracowników, którzy pracują w tej firmie . Są dodatki , fajnie że cisowianka załatwiła elektryczne rowerki dla pracowników . I na tym koniec pozytywów . Zanim zdecydujecie się na pracę w tym zakładzie proponuję pójść do konkurencji najpierw.

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
Stary lis
@Stary_Pracownik

Najwięcej do powiedzenia mają byli pracownicy co popalili mosty(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie6
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w ZL Nałęczów Zdrój? Spoko traktują ludzi?

Pomocna?
TakNie5
Zgłoś
NoName
@Pytanie

Zależy od działu. Ale im większy dział tym większe problemy. Nałęczów Zdrój S.A.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Arti
Nazwa działu: linia produkcyjna
 Pytanie

Jak przedstawiają się zarobki i ogólny charakter pracy jako Automatyk w Nałęczowie Zdrój? Zastanawiam się nad aplikacja, na takim samym stanowisku mam 5 brutto, a do Nałęczowa znacznie krótszy dojazd.

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś
Oko
Nazwa działu: Produkcja
@Arti

Oj może być ciężko na początek dostać 5000. W firmie zarobki się poprawiły,ale nadal jest to poniżej oczekiwań. Dużo firma inwestuję w nowe technologie,a z inwestycją w pracownika różnie bywa.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Bogdan
@Oko

To na jakie wynagrodzenie można liczyć aktualnie? Relacje z przełożonymi okej?

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś1
Mirek
Nazwa działu: linia produkcyjna

Praca dotyczy pracy na linii produkcyjnej... która ciągle szwankuje i bieganina by jak najszybciej usunąć usterkę bo ciśnienie na premie(mała stawka na umowie)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Hanna
@Mirek

Dzięki za opinię o pracy w ZL Nałęczów Zdrój. A od czego konkretnie zależy premia? Co do usterek, to rzeczywiście kiepska sprawa, mam nadzieję, że to tylko chwilowe.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Anna
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam, szefostwo chwali się super atmosferą a w rzeczywistości to tylko pozory...brak wolnego w dni z tzw. czerwoną kartką,liczy się tylko wynik a nie człowiek i jeszcze wiele innych spraw organizacyjnych które mocno kuleja...zarobki akceptowalne... praca typowa dla wyścigu szczurów

Pomocna?
Tak5Nie5
Zgłoś
Adnonim
Nazwa działu: Magazyn
@Anna

Piszesz o pracy w dziale technicznym na magazynie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Hanna
@Adnonim

Też jestem ciekawa, jakiego działu tyczy się opinia. A ty wiesz coś na temat pracy w ZL Nałęczów Zdrój? Jeśli jesteś pracownikiem firmy, to powiedz proszę, czego oczekują od przyszłych pracowników i czy osoby bez doświadczenia mogą liczyć na zatrudnienie w firmie. Dziękuję.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Adnonim
Nazwa działu: Magazyn

Czy ktoś wie jak wygląda praca na magazynie w dziale technicznym? Prosiłbym o opinie i z góry dziękuję :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Axim
Nazwa działu: linia produkcyjna

Raz byłem na rozmowie wózek widłowy. Nie dostałem się. Teraz na operatora. Też się nie dostałem mimo iż mam doświadczenie. Po miesiącu od tego tzw zajścia ogłoszenie znowu się pojawiło. Więc wnioskuję że ktoś się nie sprawdził lub sam zrezygnował. Ten ktoś się nie sprawdził a mi nawet nie dali szansy mimo doświadczenia. Żenada.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Pedro

Podpowiedzcie czy warto aktualnie składać dokumenty? Firma potrzebuje ludzi?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Lep
Nazwa działu: Produkcja
@Pedro

Firma otwiera drugi zakład, więc będą potrzebni ogarnięci ludzie z chęcią do pracy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ann
Nazwa działu: Produkcja
@Pedro

Składaj Pedro,warto! Cały czas rekrutuje cisowianka ludzi na produkcję, magazyn i do laboratorium. Na początek są dobre pieniążki, premie całoroczne, zabawy gwiazdkowe dla dziecki, pół kolonie w lecie i ogólnie bardzo fajna atmosfera jest :) Ja polecam.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Krzysztof
@Pedro

Myślę, że zawsze warto jest się dowiedzieć czegoś więcej na temat stanowiska, na które aplikujemy, wybierając się na rozmowę rekrutacyjną. Czy złożyłeś dokumenty i miałeś taką okazję? Jeżeli tak, to chętnie poznałbym szczegóły. Będę wdzięczny.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Anka

Wolny weekend w sierpniu :) jak cudownie!

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Hihi

Made by Suliga xD Made by Kalinowski xD śmiechlem :D

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
1234
@Hihi

Art. 23 Kodeks Cywilny. Takich jak ty trzeba ścigać. Mam nadzieję, że w/w tego tak nie zostawią.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Cis

Po co było dawać vouchery na 40lecie istnienia firmy jak teraz nie można ich zrealizować bo są problemy z urlopami... Bez sensu

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Kolezka
@Cis

Może Ty masz problem z urlopem,ale jak ktoś chce to sobie z tym poradzi. Kierownicy idą nam na rękę i pojedynczo wysyłają na wypoczynek,tylko trzeba porozmawiać po ludzku a nie pluć jadem i robic awantury.

Pomocna?
Tak1Nie5
Zgłoś
Koleżanka
@Kolezka

nie jestem żmiją żeby pluć jadem... Także nie jestem dzieckiem żeby robić awantury... A co chodzi o URLOP to jest on do dyspozycji pracownika i Kierownictwo nie może robić problemu i łaski....

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
CzarPar

Firma Cisowianka jako pracodawce można ująć i w pozytywnie oraz negatywnie. Wiadomo wszystko tworzą ludzie, osoby zarządzające jak i pracownicy. Niestety sami pracownicy się nakrecaja i tworzą czasami atmosferę nie do wytrzymania. A pomoslowosc pewnych kierowników to normalnie zasługuje na Złote Maliny Kierownika roku. Dziwne że na jednych zmianach można skorzystać z odbioru dnia wolnego na innych nie. Czasem można się zastanowić jak oni zostają tymi kierownikami.

Pomocna?
Tak10Nie1
Zgłoś
Pozytywny

Super impreza na 40 lecie. Pyszne jedzenie,fajne koncerty i bardzo miłe niespodzianki dla pracowników z najdłuższym stażem pracy. Dobrze też, że nie było alkoholu. Tak trzymać Panie Prezesie i Pani Doroto! ps. Jest Pani bardzo sympatyczną i piękna kobietą.

Pomocna?
Tak10Nie2
Zgłoś
Ja
@Pozytywny

Hehe impreza mogła być tylko co do niespodzianek się nie zgodzę. Szopka jak zawsze. I gdzie nagrody dla dzieci które zajęły trzy pierwsze miejsca w biegu na orientację tak jak obiecywaliscie. Wstyd i (usunięte przez administratora) jak zawsze.

Pomocna?
Tak2Nie5
Zgłoś
Małpa
@Pozytywny

Tak Super impreza a prezenty to jakaś porażka po co ludziom walizki jak jest zakaz brania urlopu w sezonie letnim a i poza nim jest nadal system czterobrygadowy i o urlop trudno. Więc prezenty nie trafione.

Pomocna?
Tak9Nie2
Zgłoś
Maik
@Małpa

Przestańcie marudzić! Jak tylko zobaczyliście koperty to myśleliście, że to pieniądze skąpe hieny! A ja tam się cieszę z walizek, będą na urlop jak znalazł.

Pomocna?
Tak3Nie3
Zgłoś
anonim
@Małpa

Jak dla mnie impreza była okej. Dobrze, że w ogóle coś organizują w innych firmach nie zawsze są. Walizka dobra i przydatna rzecz. A co do urlopów latem to wiadomo, że jest sezon to trzeba pracować później można brać wolne ile się chce.. jak się decydujesz na robotę to zazwyczaj jest tak że kilka miesięcy ciężkiej pracy jest jak u nas latem a potem to się stabilizuje.

Pomocna?
Tak4Nie3
Zgłoś1
Heloo
Nazwa działu: Produkcja

Premia na święta po 400 zł ???? Takie rarytasy tylko w Cisowiance! Dziękujemy Panie Prezesie ????

Pomocna?
Tak7Nie4
Zgłoś
Nick

Fajne Święta w tym roku

Pomocna?
Tak4Nie3
Zgłoś
Miśkowy

Gdzie są pączki????

Pomocna?
Tak20Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gib
Nazwa działu: Produkcja
@Miśkowy

Szkoda,że firma zrezygnowała z tak miłego gestu...

Pomocna?
Tak20Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Asia
@Miśkowy

Czy laboratorium i kJ to dwa oddzielne działy, jak wyglądają tam zarobki,? Czy jest też premia?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Miśkowy
@Asia

Laboratorium i Kj to osobne działy

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kok
@Asia

Najniższa krajowa,tak jest tez premia ale tylko od marca do września.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nowy. O
@Kok

Nie jest to prawda. Zarobki w wymienionych działach to nie jest najniższa krajowa, a premii nie ma. Obowiązuje stałe wynagrodzenie przez cały rok, a podwyżki są adekwatne do stażu pracy i zaangazowania pracownika.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Asia
@Nowy. O

To ile można dostać na początek w laboratorium lub kJ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kok
@Asia

Tego już sie nie dowiesz. To ze jest nieprawdą ta najniższa krajowa któraś z kierowniczek napisała,ale żeby się przyznać ile proponuje nowym pracownikom to już nie napisze. Jak na tak duża firmę,ciągle są to śmieszne pieniądze. Napewno poniżej 3000 brutto.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nowy. O
@Asia

Jedyną drogą aby dowiedzieć się, jakie warunki zatrudnienia są oferowane po okresie próbnym na konkretnym stanowisku jest złożenie aplikacji i odbycie rozmowy z rekruterem.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Akinimod
Nazwa działu: linia produkcyjna
@Nowy. O

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej do laboratorium są wykonywane jakieś zadania?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
silimaure
Nazwa działu: linia produkcyjna

Czy na rozmowie rekrutacyjnej do laboratorium jest wykonywane jakieś zadanie dodatkowe ? sprawdzenie miejętnności?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Szef

A ja tam uwarzam że Cisowianka to dobry pracodawca. Pracuje tu 4 lata i zaczynałem od jednej maszyny,trzeba dodać że linie produkcyjne są tak nowoczesne i zautomatyzowany że praktycznie przez 8 godz się nic nie robi tylko wstawia preforme czy wsypuję nakrętki co 40 min. Po roku zostałem przeniesiony na inną linię,zdobyłem cenne doświadczenie i wiedzę a z dyrektorem K.P nie mam problemu i uwarzam go za osobę kompetentną i uczciwa. Dzięki temu,że nie bałem sie chodzić do niego do biora z ciekawymi pomysłami usprawnienia produkcji dziś po 2 latach pracy jestem młotszym kierownikiem. Pieniądze są naprawdę dobre jak na ten region a i z urlopem ja w lecie problemo nie mam biorę kiedy chce.

Pomocna?
Tak5Nie3
Zgłoś
1234
@Szef

Znaczy że donosiciel z ciebie porostu albo masz spore plecy... Żałosna istoto i ty się tym jeszcze chwalisz.. Dyrektor ma w nosie co mają do powiedzenia kierownicy a tu raptem zwykły operator od niedawna pracujący takie osiagniecia.. Gratulacje ????

Pomocna?
Tak35Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Szef
@1234

Nie to nie dyrektor ma w nosie to co mówią mu jego pracownicy tylko to wy uważacie że z nim nie warto rozmawiać. To jest normalny dobry człowiek i z własnego doświadczenia wiem że zawsze pomoże jak będzie taka potrzeba i umie docenić pomysłowość i innowacyjny sposub myślenia.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Yyy
@Szef

To jak tak chodzisz do Pana Dyrektora to jeszcze po słownik zajdź.

Pomocna?
Tak40Nie
Zgłoś
Były pracownik
@Szef

Skoro przez 8 godzin nic się nie robi to dlaczego ludzie się zwalniają i brak jest chętnych do pracy- czyżby nie chcieli darmowych pieniędzy? Skoro linie są tak nowoczesne i zautomatyzowane to po co tam w ogóle wpuszczacie ludzi- o wiele łatwiej byłoby P.Kierowniku zarządzać tylko maszynami; bez pensji,podwyżek,urlopów ... Proszę nie poniżać pracowników póki jeszcze jacyś przychodzą po te darmowe pieniądze.

Pomocna?
Tak43Nie
Zgłoś
Sprytny2018
@Szef

Tak nowoczesne i zautomatyzowane piszesz panie "Szef" tylko dlaczego na magazynie tyle BKJ-tów? Co ty scenariusz do komedii piszesz na produkcji każdy olewa jak może jakość wykonania coraz bardziej przypomina lata 90-te. Prezes raczej nie ma pojęcia co się dzieje bo tak źle nie było dawno. Także wymiana kadry trwa wszyscy co wybierają się do pracy w Cisie życzę powodzenia i wytrwałości. Zapraszamy

Pomocna?
Tak13Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Czeczeniec
@Szef

Poprostu żenada!!! Wymiotować się chcę..????????

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ktoś , coś
@Szef

Idź Szefie do szkoły bo Twoja i ortografia i składnia to jedna wielka porażka a wazelin używaj do smarowania łańcuchów.

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
j. polski
@Szef

Naucz się miernoto pisać po polsku!

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
tak
Nazwa działu: Produkcja

tak

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gosia

Czy każdy nowy pracownik który przyjdzie dostaje tyle samo na początek ?Chodzi mi , że ten bez doświadczenia i i ten z doświadczeniem zarabiają tyle samo?Czy jest jakaś rotacja?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ciocia
@Gosia

To zależy od działu Gosiu.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ana
@Ciocia

Hej ile dostaje nowy pracownik w laboratorium na początek, odpiszcie proszę

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Labo
@Ana

2500 brutto bez doświadczenia,a doświadczona laboranta to juz stawkę się negocjuje indywidualnie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś2

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ana
@Labo

Dziękuję, a premia jest jakaś do tego w laboratorium?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gosia
@Ciocia

A możesz mi napisać coś więcej chodzi mi o linie produkcyjną

Pomocna?
TakNie
Zgłoś1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ciocia
@Gosia

Linie są nowoczesne,praca nie jest ciężka bo wszystko praktycznie maszyny robią automatycznie. Jak czasem obserwuje chłopaków,to większość czasu siedzą przy biurku i obserwują tylko co się dzieje. Oczywiście zdarzają się wyjątki jak zmiany asortymentu czy zabiegi poprawiające mikrobiologie,ale to tak raz na 2/4 dni. Ogólnie chłopaki fajnie zarabiają na produkcji i panuje zdrowa atmosfera. A zaczynasz od 2400 brutto z tego co mi wiadomo.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gosia
@Ciocia

Dzięki za info

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Aksa
@Labo

Ja też dopytam czy w tym laboratorium jest premia do podstawy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
MEFF

Witam, może ktoś napisać coś o pracy Przedstawiciela Handlowego w tej firmie ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
RKS
Nazwa działu: Marketing
@MEFF

Sama się sprzedaje nie potrzebni PH

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pszczoła

Czy są teraz przyjęcia?,np na sprzątaczkę lub do pralni?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Janusz
Nazwa działu: linia produkcyjna

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić dyrekcję i kierownictwo.

Pomocna?
Tak20Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Obojetny
@Janusz

Co trzeba zrobić.?... Nikogo nie trzeba zmieniać. Ani dyrekcji ani kierowników tylko jakby jeden z drogim zszedł do nas i sam porozmawiał O problemach jakie są, co można poprawić A co nie, to by było inaczej. Ale cóż jak wolą siedzieć i przeliczać cyferki to się nic nie zmieni. Będzie coraz ciężej.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Hero
@Janusz

A ja uważam,że prezes,dyrekcja i kierownictwo(no poza labo i kj) robi dobrą robotę. Już widzimy,że inaczej podchodzą do pracownika,jeszcze niech sukcesywnie wynagrodzenia wzrastają i jak sie ustabilizuje sytuacja z urlopami( a wiem,że i ten problem bedzie można rozwiązać) to juz bedzie całkiem dobrze w Cisowiance.

Pomocna?
Tak3Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bzyk

Czy jest zatrudnienie dla Kobiet w tej chwili?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Elo
@Bzyk

Dla ładnych i młodych tak,dla brzydkich nie.

Pomocna?
Tak10Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Robol

Nowy pomysł firma nam wprowadziła. Za te ekstra podwyżki zmniejszona obsada. Jak to już słyszałem aby na chwilę. Nie martwcie się urlopowicze Was też to czeka.

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zigi
@Robol

Ile na początek dostaje nowy pracownik laboratorium?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zadowolony
@Robol

Głupcze! Przecież dyrektorzy to nie debile i wiedzą,że w sezonie zmniejszenie obsady nie przejdzie. A z reszta jak by mieli zmniejszyć obsadę na stałe to po cholere zatrudniają nowych pracowników? To jest tylko po to żeby ludzie pozbyli sie urlopów z tamtego roku,a później wszystko wróci do normy.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Aksa
@Robol

Odpisz ie ile zarabia się na początek w laboratorium?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gral
@Robol

Błogosławieni ,którzy nie widzieli ,a uwierzyli.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Robol
@Zadowolony

Może i jesteś zadowolony bo Ciebie to nie dotyczy jak sobie siedzisz i oglądasz Nas z góry albo na monitorze. Już i biednym zastępcom zostało sowicie odpłacona (degradacja) ze stanowiska, szczerze dwóm z nich (każdy wie kto) połowa tej stawki co dostali to za dużo. Jak wiesz na 1 i 2 mają być 3 osoby. Nie wszyscy z tego będa zadowoleni a na reszcie linii po 2 osoby. Na chwilę tak? Cztery brygady też na chwilę, pianowanie też na chwilę. Jak Ci to pasuje proszę stań może sam np. na 1. Przecież to tylko na luty a ja pójdę na urlop. Tak wogóle to przymiarka jak otworzą nowy zakład tam ludzie też są potrzebni i to za pewne nie Ci Nowi tylko doświadczeni atu jakoś musi być. Nowych bardzo z resztą nie widać. Czas się pakować.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Robol
@Robol

Jeszcze jedno mnie zastanawia czego żaden z przełożonych ( oprócz kierowników zmian) nie przekazał Nam tego oficjalnie, jakieś zebranie czy e-mail? Jak zwykle wszysto po cichu i zobaczymy co powiedzą ludzie. A może cos tu śmierdzi?

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zadowolony
@Robol

Jestem takim samym robolem jak Ty,ale ja w porównaniu do Ciebie nie traktuje cisowianki jak najgorszego zla. Skoro Ci nie pasuje ta podwyżka ktora ma dopiero być no to droga wolna! Ja uwazam,ze jezeli te podwyzki faktycznie beda to juz ladny pieniądz będziemy zarabiac. Do tego możliwość wzięcia kredo na bardzo korzystnych warunkach i badz co badz nie za ciezkiej pracy i juz jest dobrze. A jezeli firma ma zamiar otworzyć kolejny zakład,to ja sie tylko ciesze bo beda o nas dbać jeszcze bardziej,bo wtedy juz absolutnie nie beda mogli sobie pozwolic na stratę doświadczonych pracowników. Pakuj sie i idz tyrac w +30 stopniach na budowie,a ja z chęcią zostane i zobacze co firma nam jeszcze zaproponuje,bo uważam ze teraz juz bedzie lepiej.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zadowolony
@Robol

Biedni zastępcy?? Przecież oni nic nie robili,dla mnie zbędne funkcje i uwazam to za dobry ruch zdegradowanie ich! Niech sie wezmą teraz za robotę,a i tak im sie upieklo po wskoczyli na funkcje liderow co jest niesprawiedliwe! Sa bardziej doświadczeni pracownicy od nich.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bbb
@Zadowolony

Widzę że lubisz być poniżany uwiązany do kieratu. Zapewne kawalero jak ich wielu. Ich żoną cis... Która planuje nam wolny czas. He he

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bbb
@Zadowolony

Mina Ci zrzednie jak się dowiesz o ich stawce kosztem reszty załogi. Nawet nie wiesz ile ludzie zarabiają na tej twojej budowie. Jeśli ktoś jest baran to i na budowie mu nie napłacą za mieszanie betonu. Chociaż i to trzeba umieć.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zadowolony
@Bbb

Kto Ci planuje wolny czas!? Masz grafikowo wolne i koniec! Jak były 3 brygady i weekendy wolne to źle bo czasem w sobotę trzeba było pracować, jak 4 brygady i grafikowo wolne to źle bo brak wolnych weekendow. Ludzie! Pracujemy w takiej a nie innej firmie i trzeba sie z tym pogodzic,ze i w weekendy i święta produkcja idzie. Proponuję nie narzekać na wolny czas,bo jak by Ci przyszło porobic na budowie to by sie nagle okazalo,ze w cis tego czasu wolnego bylo wiecej.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bbb
@Zadowolony

Niektórzy cenią sobie wspólny czas z rodziną np. latem kiedy można spokojnie pojechać na wczasy. Tak wogóle jak twoja firma rozwiązuje temat obowiązkowego planowego urlopu 10 dniowego? Podpisałeś kiedyś taki wniosek. Bo ja od kiedy tu pracuję a już to długo trwa , i nie zdarzyło mi się to ani razu. A przecież to jeden z paragrafów kodeksu pracy, którymi to byliśmy straszeni w tamtym roku odnośnie pianowania. Pomyśl chłopcze. Zresztą dla Ciebie to nie jest najważniejsze. Na głowę Ci się nie leje i upałów nie ma. Szkoda że nie pracowałeś jak było ponad 40 stopni na hali. Wtedy to była ,,budowa".

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bbb
@Aksa

Pewnie najniższa, złóż podanie to się dowiesz

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
123

Super impreza choinkowa dla dzieci ...mam nadzieję. Że nie ostatnia.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Robol
@123

Szkoda tylko,że do pracy trzeba było iść i zamiast być na choince całą rodziną,poszła z dziećmi tylko moja żona. No i jakieś wino też mogło być.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Monica1239
Nazwa działu: linia produkcyjna

Witam, czy ktoś z Państwa mógłby się wypowiedzieć o pracy w laboratorium w ZL Nałęczów? Domyślam się, że zarobki to najniższa krajowa. A jaki jest system pracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Labo
@Monica1239

Praca caly tydzień,włącznie z niedzielami i świętami od 6 do 22,plus jest taki,że nocek nie ma.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Monica1239
@Labo

Czy w ramach tego jest jakiś dodatek za pracę w niedzielę i święta? Rotacja pracowników jest duża? Będę wdzięczna za wszelkie informacje :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
????
@Monica1239

Dodatek ma być od tego tego roku ale niewielki. Rotacja pracowników nie jest duża tylko ogromna.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Labo
@Monica1239

Trzeba dodać,że w Laboratorium pracują same kobiety,a rotacja jest głównie ze względu zajścia w ciążę. Ale osobiście chwalę sobie pracę w Cisowiance w Labo. Praca w bardzo nowoczesnym laboratorium,cisza i spokój. Jest naprawdę fajna paczka dziewczyn a i chłopaki na produkcji mili i przystojni,jest na co popatrzeć.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Monica1239
@Labo

Zdarzaja się osoby, które pracują tylko na pierwsze lub tylko na drugie zmiany? Czy firma nie robi takich wyjątków i wszyscy idą zmianowo? Z wolnym jest tak samo ciężko jak na produkcji? Jeśli tak to co z urlopami - istnieją?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
???
@Monica1239

Istnieją jakieś ubezpieczenia zbiorowe pracowników? Pakiety opieki medycznej?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
???
@???

Jak wielu laborantow pracuje w laboratorium?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
...
@???

Tak. W firmie można przystapic do opieki medycznej medicover. Z urlopami jest ciężko w każdym dziale, który jest uzależniony od produkcji czyli również w laboratorium. Wiele osób przychodzi do tej firmy po doświadczenie a potem szuka innej pracy np. z wolnymi weekendami :)

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ciekawa???
@Labo

Gdzie Ci mili i przystojni faceci???? :D

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Labo
@???

Nie ma ani jednego laboranta,same kobiety. Z urlopami jest naprawdę ciężko,nawet w zimie. A i nie ma takiej opcji,że sie pracuje na pierwszą lub drugą zmianę,jest rotacja.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Labo
@Ciekawa???

Jak to gdzie!? Na produkcji!! Ale żeby tego doświadczyć,trzeba czasem podnieść głowę do góry i się uśmiechnąć,a nie przebiec przez produkcję ze wzrokiem wbitym w posadzkę.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ciekawa???
@Labo

Dzięki za radę ???? może zauważę jakiegoś

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Monica1239
@Ciekawa???

Więc jaki jest system zmian? (oczywiście w laboratorium) tygodniowy? Kilku dniowy? I co z dniami wolnymi? Przecież nie możliwe, że pracuje się non stop.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o ZL Nałęczów Zdrój - Drzewce

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

ZL Nałęczów Zdrój