Opinie o Lakma Strefa w Warszowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lakma Strefa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lakma Strefa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lakma Strefa w Warszowice

Pracownica

Omijajcie szerokim łukiem. Nawet najniższej krajowej nie płacą (chyba że pracujesz 20 lat to dostaniesz 2900zl). Polska firma a zero szacunku dla drugiego Polaka. Do kierownika nie ma po co iść bo nigdy nic nie wie.... Jedna z brygadzistek (ta pierwsza czyli młodsza) robi z ludźmi co chce, sama nie chce pracować ze swoją grupą więc niech inni się męczą, jak jej poslodzisz ciasteczkiem, pączusiem lub innymi smakołykami to może i coś ugrasz albo załatwisz, najlepiej wychodzi jej krzyk i olewanie ludzi ( oprócz tych którzy wychodzą z nia na fajke podczas nieobecności majstra) a nie przekazywanie informacji. Szkolenie (czyli jego brak) nowych pracowników to jakaś porażka.... Szanowna kadro zarządzająca jeżeli chcecie mieć normy to przestańce wymyślać leaderow i nowości o ktorych sami nie macie pojęcia jak to powinno wyglądać. Dbajcie o nas i szanujcie bo za taka stawkę nie warto się starać. Pozdrawiam

Cześć :) W pracuj.pl jest oferta pracy jako PH śląskie. Jak wygląda dzień pracy w Lakma jako PH? Jaka panuje atmosfera w pracy ? Jaka podstawa netto i ile premii można wyrobić? Jakie auto i czy można jeździć prywatnie? Jeżeli tak czy są jakieś limity ? Dziękuję za pomoc ????

Kaja

Na nockach trzy emerytki,żenada,żeby mieć emeryturę i zabierać normalnym pracownikom kolej na nocki,tyle młodych dziewczyn,a nie mogą sobie dorobić chociaż dodatkiem nocnym.Czy nikt tego nie widzi???

Robol
@Kaja

Przepraszam że do was przyjdę !!!

@Robol

Dlaczego przepraszasz???

@Kaja

Widzą i dlatego na nocki chodzą osoby pewne które wiedzą co robią. Jak piszesz te normalne młode dziewczyny są nieumiejętne a normy trzeba robić

Iza

A na jakim poziomie wymagają znajomości języka obcego ?

@Iza

Dzień dobry. Spółki Lakma są firmami o polskim kapitale, dla większości stanowisk operacyjnych znajomość języka obcego nie jest kluczową kompetencją, natomiast występują obszary, w których posługiwanie się językiem obcym jest wymagane na poziomach B1, B2, C1 lub C2.

Firma Lakma Strefa poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik fizyczny - placowy
Warszowice
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
zainteresowany

Witam, czy są moze przyjęcia na magazyn - operator wózka widlowego?

Zainteresowana

Czy w obecnej chwili są przyjęcia na produkcję do firmy Lakma w Żorach?

@Zainteresowana

Nie ma,mamy dość nowych pracowników,poszukaj gdzieś indziej,kręci Cię wypłata 2070 zł na rękę?

Bonifracy

Ewentualnie 2700 tyrając w każdą sobotę

Normalny
@Bonifracy

Z calym szacunkiem, trzeba bylo się uczyć...

Doris
@Normalny

Tu nie chodzi o to czy ktoś się nie wiadomo jak wykształcił,na produkcji też ktoś musi pracować i nie oznacza to,że za takie marne pensje.A wykształcenie i inteligencja to dwa odległe światy,widać to u nas.....

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Lakma Strefa?

Sylwia Grzebień

Dzień dobry. Pytanie jest bardzo ogólne, więc trudno na nie odpowiedzieć uniwersalnie. W naszych spółkach na każde stanowisko pracy, pracownicy są zatrudniani zgodnie z oczekiwanymi kompetencjami.

Edyta

Czy obecnie w soboty pracuje się na produkcji obowiązkowo czy są na zapisy?

Lili
@Edyta

Zapisy

Barbara

Witam ,chciałam zadać pytanie czy jest możliwość przyjęcia się do tej firmy na produkcję Jeśli tak gdzie można wysłać CV lub z kim się kontaktować Dziękuję za wszelkie informacje.

@Barbara

Trzeba mieć kogoś znajomego.

Dora

Witam czy obecnie są u Was oferty pracy, mąż 48 lat emeryt poszukuje pracy na produkcji lub w ochronie

@Dora

A co?Mało się narobił biedny górnik?W domu niech siedzi i odpoczywa po takiej ciężkiej pracy w kopalni!!!!

Ktoś Ktoś
@Sisi

Albo jakiś żołnierzyk, co nie zmienia faktu że mamy pewną niesprawiedliwość, Porobią przez kilka w "szkodliwych" warunkach, co miesiąc pewna kasa na konto, a potem jeszcze dorabianie i zbieranie pracy potrzebującym.

NEW YORK

I sie zarabia jako zwykły pracownik na taśmie produkcyjnej?

Ile jest zmian w Lakma Strefa?

Sisi

Dwie na produkcji,trzecia zmiana też jest,ale dotyczy pracowników z doświadczeniem zawodowym.

Edyta

Dzień dobry, jest zainteresowana praca w Lakma Strefa tylko napiszcie proszę czy firma daje możliwość na całościową pracę zdalna?

@Edyta

Witam. Tak firma umożliwia pracę w tym trybie lecz obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska w systemie Homme Office. Pozdrawiam,

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Lakma Strefa?

Sylwia Grzebień

Oczywiście, w naszym zespole zatrudniamy ludzi bez doświadczenia proponując rozwój w doświadczonym zespole. Jednakże, taką ofertę kierujemy nie dla każdego stanowiska. Proponuję przesłać CV na adres : rekrutacja@lakma.com i wskazać jaki rodzaj pracy jest oczekiwany.

Karola

Pracowałam w Lakmie i ja akurat nie powiem nic złego.Zgrany zespół dobra praca.Czytam opinie że 1300 zł podstawy???pierwsze słyszę.podstwa jest większa a przynajmniej taka była rok temu plus dobre premie.Jak pracujesz a nie opierdzielasz się to zrobisz premie z palcem w d...e.Co miesiąc wpływało około 5 tys.Zaluje że się wyprowadziłam i musiałam odejść .Pozdrawiam a w szczególności Panią Sylwię Grzebień która zawsze służyła pomocą z usmiechem na twarzy .

Tomasz

Jeśli ktoś chciałby podjąć pracę w Lakma Strefa, to można aplikować na pracownika biura obsługi klienta i export marketing koordynatora. Pełna oferta została opublikowana w witrynie firmy: http://www.lakma.com/kariera.php Co firma ma do zaoferowania nowym pracownikom?

aga
@Tomasz

Witam. Chciałabym podjąć pracę w Lakma Strefa ale nie na oferowane stanowisko.Czy aktualnie są jakieś przyjęcia ?

Tomasz
@aga

Co to znaczy, że chciałabyś podjąć pracę "nie na oferowanym stanowisku"? Na ten moment dostępne są tylko dwie oferty pracy, można aplikować na stanowisko pracownika biura obsługi klienta i Export Marketing koordynatora. W obu tych przypadkach Lakma Strefa oferuje umowę o pracę, ale z tego co widzę, to oferta na tę drugą pozycję jest bardziej bogata: https://www.lakma.com/kariera.php Czy interesuje Cię któreś z tych stanowisk?

Były

Praca ns stanowisku PH w Lakmie prestiżem ?? Ale jaja. Tutaj się zarabia manipulacjami na innych. Wtedy masz prestiż. Bo lubią to. A tak 300 pln podwyżki to OLABOGA ILE ????

Wiktor

Każdy handlowiec pracuje na minimalnej podstawie a zarabia właściwie na prowizji od obrotu. Chyba, że ktoś jest słaby w tym zawodzie.

On taki on jeden
@Wiktor

W jakim celu piszess takie brednie?? Po co bezzasadnie oczerniasz firme? Jaki masz powod?

Cieć

Najlepiej to się przyjąć do ochrony w tej firmie a cv złożyć do rąķ piotra kalinowskiego on Ci pokaże jak z dostawcy pizzy zrobić się kierownikiem ochrony beż żadnych kwalifikacji

@Cieć

Witam . W naszej spółce ochroną mienia zajmuje się zewnętrzna forma ochrony mienia. Więc komentarz nie jest adekwatny do profilu pracodawcy. Pozdrawiam,

Pablo

Akurat 90% pracodawców daje przedstawicielom samochód i telefon więc to żaden rarytas z umowami też nie ma problemu , problem jest jeden a mianowicie podstawa - najniższa krajowa , dostaniesz 1335 zł i żyj , ok może z premią wyrobisz 3000 ale wszystko liczone masz od najniższej krajowej , z miłą chęcią pójdę pracować i będę to robił na maksa jak dostanę 3000 do ręki + premie

Cc
@Pablo

To 2000r podstawy jako PH miałem 2k a pensja co miesuac 4-5k a teraz 1.3k podstawy i 3k pensji? Do kad oni idą?

Zostaw merytoryczną opinię o Lakma Strefa - Warszowice

• Jak się pracuje w Lakma Strefa?

Zobacz opinie na temat firmy Lakma Strefa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lakma Strefa?

Lakma Strefa