Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

Karolinaaaaaa

Proszę niech ktoś mi napisze jak naprawdę wygląda praca za pośrednictwem tej firmy, czy są wypłacalni?. Dostałam ofertę wyjazdu i trochę się waham.

filippovx

witam,ja wlasnie tez dostalem wiadomosc aby wstawic sie do biura w Zlotowie,niestety przez telefon nic sie nie dowiedzialem oprocz tego ze mam duza szanse na prace...(usunięte przez administratora)

40 godzin 8.84 brutto =189 € co to za pieniadze ?[usunięte przez moderatora] a nie kasa

Mateo

Zgodze sie z poprzednikami Luksus to to nie jest... Zarobki podawane sa brutto a netto dostajecie dlatego takie sa niskie Domki po 80-100 euro ubezoieczenie 20-30 eu Nie oplaca sie jechac ale jesli ktos potrzebuje kasy to niestety pojedzie i za to... z praca bywa roznie raz jest raz jej nie ma... (usunięte przez administratora)Mam 20 lat pracowalem po 12-14h po 4.5eu netto(6.7eu brutto) czasami 7dni w tygodniu zeby mi sie wyjazd oplacil(usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Elektryk Przemysłowy
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
MSK

Siemanko... Nie wiem skąd u Was takie problemy. Pracowałem na czekoladkach od września do końca grudnia. Wszystkie przelewy miałem terminowo i zgadzały się odnośnie kwoty. Fakt jest taki, że zdzierstwo jest za domki, mówię o Parc Petersven, nie mieszkałem na "manhatanie" i np grzyb na ścianach w łazience to norma, ale generalnie to jest całkiem znośnie jeśli nie ciśniesz się w 8 osób na 4 pokojach.. Ja akurat tak miałem, że przez dłuższy okres były 4 osoby na domku i miałem w miare czysto i spokojnie. Przelewy miałem różne, głównie były w okolicach 240-280euro tygodniowo ale zdarzały się po 340euro, a i czasem były po 160euro.. Generalnie mnie życie kosztowało tygodniowo między 40 a 60euro tygodniowo. Z tym, że jeszcze chciałbym zaznaczyć, że nie piłem alkoholu ani nie paliłem zioła, nie imprezowałem. Pojechałem tam dorobić sobie, a pobalowałem w Polsce. Koordynatorzy nie robią strasznych problemów ale czasem ciężko się do nich dodzwonić - nawet dość często. Generalnie pojechałbym tam jeszcze raz ale myślę, że gdzie indziej da się lepiej zarobić dlatego tam się na razie nie ruszam. Pracowałem trochę w Szwecji i trochę w tej Holandii teraz ruszyłbym do innego państwa : ) Zależy też jak traficie z robotą, mi się udało ale pamiętam jak znajomi tam narzekali mi, że pracowali przy zbiorach czy na beczkach czy gdziekolwiek i mówili, że mało roboty mają, że często ich rzucają z jednej roboty do drugiej. Czasem mają po tydzień wolnego.. Lipę mają szczególnie młodzi ludzie poniżej 20 lat bo małe przelewy dostają.. Czasem jak nie ma roboty to są nawet minusowe przelewy co jest trochę śmieszne. No i potrącane jest za domek chyba koło 80-90euro tygodniowo !! Ale jak się dobrze zakręcicie to da radę zorganizować sobie domek prywatny i płaci się odpowiednio mniej i nie ma się tego dyskomfortu, że mogą Ci koordynatorzy wpaść z kontrolą na domek i jak będzie syf to kara 50eryków.. A tak jak ja pracowałem na nocki po 12 godzin to w tygodniu nie chciało mi się sprzątać i tego nie robiłem i takie trochę życie w ciągłym stresie bo raz zrobili nalot ale skończyło się to upomnieniem.

Ambas

pozdrawiam chłopaków ze 143 , i wszystkich z którymi miło się spędziło czas i pracowało :-)

Ambas

Witam wszystkich elegancko :-) ja akurat miło wspominam pracę w exoticgreen , i mieszkania domki są naprawdę dobre i niema w nich żadnego syfu bo każdy z domowników w nich sam sprząta, a reszta to tak jak wypowiedział się ten pracownik z numerkiem, wszystko by było tam git gdyby nie to czekanie na prace 7 dni to takie max ale w tym czasie mogą wydarzyć się cuda zakraplane browarem z dirka ;-) no i na początku ciężko zagrzać miejsce w jednej pracy ogólnie to pracuje się tu na skoczka tam gdzie się da.

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 13 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING