Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

karooo

ETak ja jechalam z Trzebnicy i szczerze powiem ze mi sie udalo:D mam stala prace dzien w dzien i 38godz wplywa na konto poprzez biuro.tygodniowo a jesli mamy wiecej godz to szef holenderski wyplaca nam na reke:) takze z tego mozna.zyc,a co na koncie to na czysto zawiezc do Polski:D rowniez ten szef zalatwil nam domek,za ktory jest 75euro tygodniowo,a nie jak.na parku 100euro. Za domek i jeszcze.za dojazdy dopracy odciagaja,a my mamy za darmo:D takze mowie mi sie.naprawde udalo:D.ale.to co sie dzieje na parku to jest masakra, trzeba caly czas wydzwaniac i szukac sobie samemu pracy bo jak nie to siedzisz na domku:/ do nas do szklarni tez przyjechalo 5osob z Parku,pobyli 3dni.bo wtedy tylko potrzebowalismy osob i koniec,dalej musza szukac i troche tu to tam, ja bym tak nie mogla-dlatego dobrze zew ja tak nie mam. Odradzam PARK!!!!!!!!!

mck

na tzw beczkach,makaronach zarobisz od 150e do 200e za tydzien tam jest lipa straszna i nie daj sie nabrac ze to stala praca 26 tygodni i kop w (usunięte przez administratora) Na parku sa lepsze prace ale i tez posiedzisz czasem na domku ,nie zarabiajac nic.Dam ci rade ogarnij sobie lepsza agencje,a jak juz trafisz do egzotika to uwazaj na [usunięte przez moderatora] opiekunka ona tylko szkodzi...pozdro;)

onaonaR

Z tego co mi wiadomo to dojazd do Holandii jest we wlasnym zakresie, ale w biurze w PL moga Ci pomoc zalatwic busa :) czy ktos wie cos wiecej dlaczego nie ma juz od min dwoch piatkow wyjazdow dla dziewczyn (z Trzebnicy) ?

kacha

a wiesz coś może czy cos sie płaci za bilet jak tam sie jedzie ? bo nie moge sie dodzwonic do biura...

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Elektryk Przemysłowy
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Piotrekck

Tak. Kazdy musi to przejść. Ponieważ gdy się tam pojawisz to wypełnisz kwestionariusz który zostanie wysłany wraz z wymienionymi dokumentami do Holandii.. Później będziesz tylko dzwonił co środy czy jest potwierdzenie dla ciebie. Jeśli będzie to wyjazd będziesz miał w przeciągu kilka dni. P.s: Jedź i nie zważaj na te opinie co są na necie.. Powodzenia :)

Badyl1992

Witam. Właśnie wysłałem swoje CV i dostałem odpowiedz na tel(sms) że muszę się stawic na wstępna rozmowę rekrutacyjną w mieście Złotów, przy zapisie karzą mi przynieśc dowód osobisty,cv,aktualny nr konta , zaświadczenie o niekaralności , ostatnie świadectwo szkolne. Każdy to przechodził, trzeba byc koniecznie na tym spotkaniu czy można załatwic to tel? Jadę tam pierwszy raz żeby trochę dorobic, polecacie ?

gocha 73

Bardzo bardzo dziekuje

mck

to numer do koordynatora on go znajdzie migiem niech pani zadzwoni [usunięte przez moderatora]

gocha 73

a czy moze ktos z panstwa pracowal z [usunięte przez moderatora] bo nie daje znaku zycia i juz sama nie wiem czy na bilet ma prosze o wiadomosc jak ktos go zna -mama [usunięte przez moderatora]

bez sciemy;(

KROTKO I NA TEMAT.UWAGA NA [usunięte przez moderatora] OPIEKUNKE JEJ NUMER TEL TO [usunięte przez moderatora] MA MIEDZY INNYMI DRUNEN TZW. MAKARONY. JEST FALSZYWA,NIE KOMPETENTNA,ZWODZI I OBIECUJE NIE ZALATWIA WOGOLE SPRAW O KTORE PROSZA PRACOWNICY.MALO TEGO PRZEZ TA OSOBE DUZO LUDZI STRACILO PRACE I PIENIADZE BO PONOC POBIERA DROBNE OPLATY I WTEDY SPRAWY SA ZALATWIANE.TO JEST TAKI JEDEN Z WIEKSZYCH MINUSOW TEJ FIRMY.KASA OK NA CZAS TO FAKT DOMKI SPOKO,KOORDYNATORZY, TYLKO [usunięte przez moderatora] JEST OK POLECAM GO.NO I URLOPY,ZASTANOWCIE SIE CZY ZJEZDZAC BO POWROTOW W 70% NIE MA.POZDRAWIAM I POWODZENIA;)

kk

Hej czy ktoś jedzie w ten piątek?;)

kalinka1

hej karooo , czy wyjeżdżałaś z biura z Trzebnicy? Daj znać jakie papiery potrzeba dostarczyć i jak długo się czeka na wyjazd? Interesuje mnie praca na troszkę dłużej niż 3 m-ce , bo tutaj w Polsce też haruję i to za marne pieniądze.

renatbg

axx na początku czerwca byłam w biurze, zresztą dzwonili do mnie sami wcześniej rejestrowałam się na stronie jak co pisz na gg 1297942

ANULKA35

WITAM CHCIALABYM DOWIEDZIEC SIE COS NA TEMAT PRACY Z TA FIRMA

axx

renatbg kiedy składałas papiery? ja czekam i czekam i nic

ina

karooo i jak wrażenia???

karooooo

Ja tez miałam , jechać 7, okazało się że Holandia nie potwierdziła i nie ma wyjazdu;/ ale w pt, nagle do mnie zadzwonili, czy nie chciałabym jechać w nd i się zgodziłam(i tak już prawie byłam spakowana, bo miałam jechać w pt)Teraz jestem w Holandii;D Właśnie złapałam neta na wifi;) Ogólnie jest fajnie- ja zbieram ogórki w szklarni, ale praca nie jest cięzka...tylko obiecywali że koordynatorka ma na mnie czekać jak przyjade, a jeszcze nikogo takiego nie było, i nie podpisałam z nią umowy;/ ale osoby tutaj też tak miały i ta koordynatorka polska ma być pod koniec pierwszego tyg. pracy

renatbg

a wyjazd 21.06.będzie??? byłam w biurze w Tarnobrzegu facet mówi że wyjazdy są co tydzień to prawda???

mario

na pewno będzie dobrze byłem juz w kilku firmach i wiem ze nie mozna patrzec na te wszystkie komentarze wiadomo ze jest jakas czesc prawdy w tym co pisza ale najlepiej sie samemu przekonac i nie mozna sie martwic na zapas wiem z doswiadczenia!

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 13 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING