Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

shag

czy ktos sie orientuje czy jest praca lutym,marcu???,ogolnie czy warto w tym miesiacy jechac do holandii

Jacek

Czysta prawda, (usunięte przez administratora) Byłem pół roku ,dobrze było bo pracowalem na Adidasie, (usunięte przez administratora) Z 10 osób 3 pracowały w tym ja pracowałem. Teraz dodają oferty pracy? Ale gdzie te oferty? (usunięte przez administratora) Dobrze jechać w marcu/kwietniu.. Pozdrawiam

witam spragnionych pracy

Witam jeżeli zostaniecie skierowani na Stelle to w sumie ok ale radze uważać na kontakty z recepcją , Pani Zosia ogarnięta kobieta chce mieć porządek ,Rafał spoko zawsze pomoże władzy niema lecz najkrócej tam siedzi (usunięte przez administratora)

Maciek
@witam spragnionych pracy

w (usunięte przez administratora) z takim biurem. Masa ludzi zjechała na urlop nawet ja i do tej pory potwierdzenia nie mam

Artur

A jak wyglada sprawa rekrutacji meczą jeszcze jakimis dodatkowymi pytaniami czy sklada sie tylko papiery i to wystarczy ?

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
gość 2

jak praca wygląda przy pomidorach i ile płacą

pogromca

teraz maja zero pracy

torres

Czy jest szansa wyjechac z zona i pracowc w jednej robocie i mieszkac w jednym pokoju?dzieki.

andrju

Stella i hotel? Raczej hostel albo internat dla dorosłych.. i nawet jest palarnia (tzn plac ze stolikami) po prostu (usunięte przez administratora) yć nie umierac

mck

Uwaga na (usunięte przez administratora)opiekunke przez nia sa problemy.

bibi

Do pestki,powodzenia zycze i stalowych nerwow,atmosfera tragiczna,jeden (usunięte przez administratora)

ewus843

byłam tam 3 miesiące od pierwszego dnia miałam prace , warunki na stelli super POLECAM w 100%

Asap Rocky

Moi znajomi są w Holandii z tej firmy i mówią , że jest tam bardzo dobrze, wiadomo jak wszędzie raz bedzie lepiej a raz gorzej :) właśnie mam zamiar się tam wybrać pod koniec stycznia , tylko jeszcze papiery muszę złożyć do Łodzi , Ludzie nie ma się co bać , trzeba zaryzykowaać ;)

hmmmm

No nic tylko zyc nie umierać na Stelli.. necik, palarnia itp.. szkoda ze firma chce żeby wszyscy pracownicy odbierali wiadomości na stronce a nie potrafi wszędzie zapewnić neta..

JONNY

Co wy (usunięte przez administratora) wiecie

Maciek

Ty chyba nie widziałes warunkó innych biur. Maja okna drewniane, zimno, brak tvp pl, lodówki ledwo działaja, a telewizory to juz nie wspomnie, a o internecie to juz wgl. A tutaj masz jednak neta, lodówke mi zawsze wszystko się mieści, pl telewizje, bilarda,palarnie na której mozna palić, i przedewszystkim nie ma syfu , kiłu i mogiły. Bo są odpowiednie osoby które spr czystośc, da sie z nimi dogadac, są bardzo bardzo miłe, jak i recepcja. Tylko trzeba rozmawiac umieć. A co do pracy to norma ,ze siedziałes, ja siedziałem tydzien ponad, trzeba naginać kordynatora " Zbyszek, kogo chcesz. A ci co trafili na inne domy itp, to serdecznie im współczuje. Pozdrawiam :D

millioner

Najbardziej smiesza mnie opinie dzieciakow ktorzy wyrwali sie pierwszy raz z domu i warunki na stelli nazywaja komfortowymi, bo niewielka lodowka na 4 osoby, wcisniete 2 lożka do malego pokoiku nie oznaczaja warunkow komfortowych, brak wentylacji i wilgoc w nowej czesci tez nie, no ale dzieciaki dostali karte z chipem do otwierania drzwi wiec jest full wypas....

Proszę napiszcie coś o pracy przy ziołach? Co dokładnie tam się robi? I ile godz dziennie się pracuje? Bo mam jechać w tą niedzielę na miesiąc

kasa

chcecie to jedzcie jak wam sie trafi to bedziecie robic a jak nie to siedziec na (usunięte przez administratora) czyli to co w polsce. PS. czy sie robi czy sie siedzi 200Euro sie nalezy :)

good morning
@kasa

każdy ma inne postrzeganie tego tym bardziej ze sądze kobiety też są traktowane inaczej a CI goscie pomyli troszkę mijesca w szeregu gdyż tak naprawde to my na nich pracujemy a nie oni na nas to raz dwa że jeżeli sobie cenisz jakąś wolność i swobodę to takie warunki nie są normlane jak słusznie napisałaś skoro jesteśmy dorośli zdajemy sobie z tego co robimy i nie trzeba nas kontrolować

good morning

piszcie co chcecie o luksusach na stelli itd ja mieszkałem na parku do tamtego tyg i wolałbym ponad wszystko tam zostać ten niby brud i syf zależał tylko i wyłacznie od ludzi którzy tam mieszkaja a STELLA sorry ja jestem dorosłym człowiekiem i nie bedzi mi nikt mówił o kótrej ja mam wracać do pokoju czy chodzić spać jakieś alarmy w środku nocy czy stanie z alkomatem jak idziesz do pracy w sobote do tego cieć na recepcji z wybujałym EGO ogólenie jest spoko firma płaca i to jest najważniejsze jak dla mnie minus olbrzymi za CALL CENTER siedzi jakas bogu ducha winna kobietka przy tel dzwoni do niej milion osób czyli dodzwonic sie to jak wygrac w totka kolejny minus te pseudo opiekunki kótre nie wiedzą nic nawet tego od czego są czasami :-)pozdrawiam

jgduf
@good morning

ja tez mieszkalam na stella maris i jest oki, a recepcja jest mila!!!! jezeli ktos wybucha agresja to jest nie milo takiego czegos sluchac! jestesmy doroslymi osobami a nie dzieciakami ktore nie potrafia sie sluchac i przestrzegac panujacych zasad. i chodza pijani do pracy

marii

jedzie ktos 13.12.2013?

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 13 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING